Liverpool - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
0 : 3

Mignolet – Johnson, Lovren, Skrtel, Moreno – Gerrard, Henderson(Can 66'), Allen – Coutinho(Marković 66'), Sterling– Balotelli(Lallana 45').
Casillas – Arbeloa, Pepe, Varane, Marcelo(Nacho 85') – Kroos(Illaramendi 81'), Modrić – Isco, Rodríguez, Ronaldo(Khedira 75') – Benzema.

Ronaldo (23.)
Benzema (30.)
Benzema (40.)

Kross (35.) żółta kartka

Mecze na żywo: Liverpool - Real Madryt

90+2'
Koniec meczu! Za uwagę dziękuję Italianio (komentarz od 38 minuty)

90'
Sędzia doliczył 2 minuty.

90'
Na trybunach nieśmiałe You Never Walk Alone.

88'
Nic w spotkaniu nie ulega zmianie. Wolne tempo rozgrywania spotkania.

Olympiacos 1:0 Juventus

85'
Trzecia zmiana w Realu Madryt. Nacho w miejsce Marcelo.

83'
Ostra centra Johnsona na głowę Sterlinga w polu karnym. Powinna być bramka a mamy tylko rzut rożny.

80'
Illaramendi w miejsce Toniego Krossa.

79'
Strzał Benzemy 15 metrów przed bramką zablokowany przez obrońców. Piłka trafia do Modricia. Chorwat strzela z 25 metrów jednak pewnie broni Mignolet.

78'
Real kontroluję spotkanie na Anfield. Do zmiany szykuję się Illaramendi.

75'
Spokojne tempo spotkania.

74'
Zmiana w zespole Królewskich. Boisko opuści CRISTIANO RONALDO! za Portugalczyka Sami Khedira.

72'
Strzał Rodrigueza tuż obok bramki. Strzał Kolumbijczyka zza pola karnego tuż obok słupka.

71'
Dobra akcja Liverpoolu jednak kończy się spalonym w polu karnym.

69'
Strzał Sterlinga z rogu pola karnego. Małe problemy Casillasa i mamy rzut rożny.

68'
Częsty obrazek w tym meczu. The Reds szukają swojej pierwszej bramki. Real zamknięty na własnej połowie.

65'
Podwójna zmiana w zespole Liverpoolu: Emre Can w miejsce Hendersona oraz Lazar Marković w miejsce Coutihno.

63'
Błąd Moreno w polu karnym! Ronaldo nie potrafi pokonać bramkarza z 5 metrów!

62'
Błąd obrońców i Ronaldo miał szansę na gola. Dobra interwencja Mignoleta skutkuję szybką kontrą i mamy rzut rożny dla the Reds.

60'
W miarę spokojna gra obu zespołów. Obie ekipy próbuję wykreować sobie dogodną sytuację

54'
Świetna akcja Benzemy lewą stroną boiska, jednak jego podanie w polu karnym nie dochodzi do Ronaldo ustawionego na 11 metrze.

53'
Sytuacja się odwróciła. Teraz Real utrzymuje się przy piłce.

51'
Real zamknięty na własnej połowie.

50'
Liverpool naciska Real. Rzut rożny dla The Reds.

49'
James Rodriguez rogalem z prawej strony chciał zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Piłka minimalnie koło bramki.

47'
O dziwo Liverpool utrzymuję się przy piłce od początku drugiej połowy.

46'
Zaczynamy drugą połowę. Liverpool się podniesie?

*'
Zawodnicy już wracają na murawę boiska Anfield Road
Zmiana w zespole gospodarzy. Balotelli siada na ławce a na boisko wchodzi Adam Lallana.

*'
Minuta 30. Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłka wybita przez graczy Liverpoolu jednak szybko tracą piłkę. Dośrodkowanie Krossa z lewej strony na długi słupek. Karim Benzema strzałem głową w długi róg lobuje Mignoleta i mamy 2:0

*'
Z racji przerwanej transmisji jesteśmy winni państwu komentarz bramek.
Pierwszą bramkę strzeił Cristiano Ronaldo w 23 minucie. Kombinacyjna akcja przed polem karnym. Piłka trafia do Jamesa Rodrigueza. Kolumbijczyk ładnym lobem nad obrońcami uruchamia wpadającego ze środka pola Ronaldo. Portugalczyk technicznym strzałem pokonuje Mignoleta.

45+1'

45+1'
Coutinho z 25 metrów trafia w słupek!

45'
Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

45'
Real spokojnie utrzymuje się przy piłce.

42'
Była okazja dla Liverpoolu! Strzał Allena jedank ociera się o zewnętrzną część słupka.

41'
Kross centruje z rzutu wolnego. Małe zamieszanie w polu karnym, piłka trafia do Benzemy który pakuje piłkę do siatki z bliskiej odległości.

40'
Bramka Królewskich! 3:0

39'
Rożny dla Realu.

38'
Do tej pory mecz rozgrywa się w szybkim tempie.

*'
Przepraszamy za problemy techniczne. Transmisja została wznowiona.

17'
Obie drużyny chcą powalczyć o komplet punktów.

11'
Dobry strzał Gerrarda zza pola karnego i Casillas z problemami odbił piłkę do boku.

9'
Dobry początek meczu w wykonaniu gospodarzy.

6'
Sterling padł w polu karnym, ale nie ma rzutu karnego.

2'
Spokojny początek meczu.

1'

*'
Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a na facebooku

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów Liverpool - Real Madryt.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online