Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Loska – Wiśniewski, Suarez, Bochniewicz, Koj – Nowak (65' Ambrosiewicz), Matuszek, Biedrzycki (54' Urynowicz), Ryczkowski – Smuga (46' Jimenez), Angulo.
Załuska – Stec, Walukiewicz, Malec, Nunes – Podstawski, Drygas – Kozulj (90+2' Hołota), Majewski (73' Błanik), Matynia (79' Benedyczak) – Frączczak

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live. Zapraszamy jeszcze wieczorem na mecz Lechia - Korona.

90+5'
Koniec meczu. Górnik zremisował z Pogonią 1:1.

90+4'
żółta kartka Podstawski ukarany żółtą kartką.

90+4'
zablokowany strzał Drygasa sprzed pola karnego.

90+2'
Hołota zastąpił Kozulja.

90+2'
Nunes z rzutu wolnego trafił w mur.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
żółta kartkaczerwona kartka Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany Koj.

89'
Nunes dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, lecz nikt nie nabiegł na piłkę.

88'
żółta kartka Ambrosiewicz ukarany żółtą kartką.

87'
Angulo padł w polu karnym, ale nie ma jedenastki. Żenująca symulka.

79'
Benedyczak zastąpił Matynię.

79'
Ładna akcja Pogoni. Nunes dośrodkował spod linii końcowej, sporo miejsca w polu karnym miał Błanik, ale głową nie trafił w bramkę.

76'
11 261 kibiców pojawiło się na stadionie.

73'
Błanik zastąpił Majewskiego.

72'
Pogoń rzuciła się do ataku. Remis jej nie satysfakcjonuje.

71'
Goool! Angulo zamienił rzut karny na bramkę. Mamy remis!

70'
Jest rzut karny. Kozulj się poślizgnął, a potem chwycił za koszulkę Matuszka.

70'
Sędzia czeka na potwierdzenie VAR.

69'
żółta kartka Rzut karny dla Górnika! Kozulj faulował Matuszka, choć twierdzi, że to on był faulowany.

65'
Ambrosiewicz zastąpił Nowaka.

61'
Mógł być remis! Piłkę w polu karnym otrzymał Angulo, ale uderzył zbyt lekko i skutecznie interweniował Załuska.

60'
Ucierpiał Drygas i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

59'
Płaski, ale za lekki strzał Drygasa sprzed pola karnego pewnie złapał Loska.

58'
Nunes uderzył sprzed pola karnego i znów piłkę odbił Loska.

56'
Nieudany strzał Angulo sprzed pola karnego. Lekki i niecelny.

55'
Drygas dobrze rozegrał piłkę, wbiegł w pole karne, ale nie zdołał oddać strzału głową po dośrodkowaniu Kozulja.

54'
Matynia uderzył z powietrza z lewej strony pola karnego, ale Loska zdołał odbić piłkę.

Urynowicz zastąpił Biedrzyckiego.

50'
A jednak! GOL! 1:0 dla Pogoni! Wrzut piłki z autu do Drygasa, ten sprytnie odegrał do Majewskiego, który z szesnastu metrów zaskoczył Loskę!

50'
Mało w tym meczu jest sytuacji strzeleckich.

47'
Od początku drugiej połowy do ataku rzuciła się Pogoń.

46'

46'
Jimenez zastąpił Smugą.

45'
Koniec pierwszej części spotkania. Jak na razie nie doczekaliśmy się bramek.

44'
Słaby fragment meczu. Od dawna nie dzieje się nic ciekawego. Sporo chaosu i strat.

40'
Majewski zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, z bocznych sektorów boiska. Piłkę nad poprzeczką przeniósł Loska.

35'

34'
Przed szansą stanął Nowak, ale piłka po jego zagraniu wyszła na rzut rożny.

32'
Lepszy okres gry Pogoni.

30'

28'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Drygasa, ale jego strzał został zablokowany.

28'
Dobrze wygląda Pogoń na lewej stronie. Nunes dośrodkował spod linii końcowej, ale piłkę na rzut rożny wybili obrońcy.

27'
Kolejne dobre dośrodkowanie w pole karne Górnika, ale znów nikt nie doszedł do piłki.

23'
W znakomitej okazji znalazł się Angulo, ale jego strzał lewą nogą odbił Załuska.

21'
Posiadanie piłki: 47% - 53%

19'
Podstawski dopadł do piłki przed polem karnym, ale nie zdołał zaskoczyć bramkarza Górnika.

18'
żółta kartka Koj ukarany żółtą kartką.

15'
Drygas odebrał piłkę obrońcy Górnika przed polem karnym, ale z szesnastu metrów uderzył nad poprzeczką.

11'
Świetne płaskie dośrodkowanie Matynii z lewej strony boiska, ale nikt nie doszedł do piłki.

10'
Walukiewicz minął rywala i zdecydował się na strzał z dużej odległości. Piłka przeleciała obok bramki.

8'
Ryczkowski ruszył lewą stroną, ale jego płaskie dośrodkowanie wybił obrońca.

6'
Częściej przy piłce utrzymuje się Górnik.

4'
Spokojny pierwszy fragment spotkania.

1'

'
Rezerwowi Górnika: Bielica, Jimenez, Michalski, Urynowicz, Gryszkiewicz, Ambrosiewicz, Liszka.

'
Rezerwowi Pogoni: Budziłek, Rudol, Hołota, Kowalczyk, Benedyczak, Błanik, Wawrzynowicz

'
Mecz poprowadzi Wojciech Myć.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin w telewizji Eurosport, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online