Lechia Gdańsk - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Kuciak - Fila (73' Nunes), Nalepa, Vitoria, Mladenović - Sopoćko, Łukasik, Lipski - Mak (67' Arak), Paixao (K.), Haraslin.
Hamrol - Rymaniak (K.), Malarczyk (64' Górski), Diaw, Kosakiewicz - Brown Forbes (46' Pućko), Kovacević (, Żubrowski, Janjić - 73' Arweładze) Gardawski, Soriano.

'
Lechia pozostaje niepokonana w lidze, jako jedyna. Korona nie miała szans. Podopieczni Lettieriego nie stworzyli żadnej okazji i zasłużenie przegrali. Lechia nie stworzyła zbyt wielu okazji, ale wykorzystała te, które miała.

90+4'
Z wolnego niewiele wyszło. Obrońcy Lechii wybili piłkę. Koniec meczu.

90+2'
Ostatnia szansa dla Korony. Rzut wolny z 25.metra.

90'
Arbiter doliczył 3 minuty.

87'
Korona raz za razem stara się atakować, ale nic z tego nie wychodzi.

83'
Mecz wcześniej miał swoje tempo i akcje się jakieś zawiązywały. Teraz jednak niewiele się dzieje.

80'
Lechia ma kontrę, ale Lipski zatrzymał piłkę i wycofał ją do swoich kolegów. Mogła być z tego bramka.

76'
Lechia zdała się na łaskę Korony i głównie ogranicza się do wybijania.

73'
Soriano szukał piki, ale nie dostał jej.

69'
Paixao!!! 2:0!!!

Cała akcja zaczęła się od Sopoćko. Młodzian zagrał do Araka, ten wystawił piłkę Flavio. Portugalczyk pewnie pokonał Hamrola.

67'
Arak zmienił Michała Maka.

62'
Korona próbuje konstruować akcje, ale niewiele z tego wynika.

59'
żółta kartka Nalepa ostro wszedł w Soriano. Zasłużona żółta kartka.

56'
Niewiele się dzieje na boisku. Lechia jest zadowolona z wyniku a Korona nie ma pomysłu na stworzenie okazji bramkowych.

53'
Soriano wrócił się po piłkę na własną połowę i został faulowany przez Łukasika.

51'
Arbiter Frankowski dopuszcza do bardzo agresywnej gry i nie gwiżdże dość oczywistych faulów.

49'
Kovacević utyka. Być może będzie potrzebna zmiana.

48'
żółta kartka Paixao dostaje żółtą za faul na Pućko.

47'
Malarczyk nie radzi sobie najlepiej. Tym razem był w polu karnym rywali i mógł zdobyć bramkę, ale źle się złożył do uderzenia.

46'
Wracamy po przerwie.

'
Lechia nie zrobiła wiele, by prowadzić. Dostała rzut karny po faulu Malarczyka, którego wykorzystała. Niewiele więcej się działo w tej połowie. Mamy nadzieję na lepszą drugą część spotkania. Zapraszamy za kilka minut.

45+2'
Ależ okazja Korony! Forbes zszedł do środka i uderzył. Kuciak wyciągnął się i sparował w bok. Tam Janjić jeszcze dobijał, ale znów Kuciak okazał się lepszy. Świetne parady gdańskiego bramkarza. Koniec połowy.

45+1'
Nalepa faulował Soriano. Ostatnia okazja gości.

45'
Arbiter doliczył tylko minutę.

45'
Żubrowski stracił piłkę i faulował Lipskiego.

43'
Korona w ostatnich minutach atakuje. Podopieczni Lettieriego chcą wyrównać jeszcze przed przerwą.

40'
Gardawski gnał lewą stroną, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

38'
Rymaniak faulował Kuciaka po rzucie rożnym.

37'
Rymaniak uderzył. Piłka poszła po rykoszecie i niemal trafiła w bramkę. Rzut rożny.

35'
Lipski faulował Kovacevicia w środkowej strefie.

32'
Lechia z kolejnym atakiem. Nalepa przebiegł sprintem w pole karne gości, odebrał piłkę i uderzył. Niecelnie.

30'
Korona straciła pomysł na grę. Raz za razem oddają piłkę w rękę Kuciaka.

27'
Paixao faulował Diawa. Przewinienie ofensywne.

24'
Flavio!! 1:0!!

24'
żółta kartka Malarczyk faulował Paixao!! Karny!!

22'
żółta kartka Mladenović faulował zawodnika gości.

20'
Lechia konstruuje akcję od bramki. Nalepa klepie piłkę z Vitorią.

18'
Sopoćko dograł piłkę w pole karne. Za mocno. Niewiele dzieje się w tym meczu.

15'
Ależ szansa Korony! Janjić uderzył na bramkę, strzał zablokował Vitoria. Jeszcze skrzydłowy gości dobijał, ale Lipski też wybił.

13'
Gardawski dośrodkował w pole karne do Janjicia. Piłka poleciała za mocno i wyłapał ją Kuciak.

11'
Korona kontroluje i dominuje posiadanie piłki.

9'
Korona miała okazję. Żubrowski uruchomił podaniem Janjicia, ale ten stracił piłkę. Vitoria wybił futbolówkę.

7'
Lechia nie jest w stanie zbudować akcji, z dwóch, trzech podań.

5'
Lechia miała pierwszą okazję, ale Rymaniak wybił piłkę.

2'
Od początku Korona atakuje.

1'
Ze środka rozpoczyna Lechia. Startujemy!

'
Drużyny wchodzą na prezentację.

'

'
Arbitrem spotkania będzie Bartosz Frankowski.

'
ławka rezerwowych Korony: Sokół (B.), Arveladze, Górski, Marquez, Możdzeń, Petrak, Pucko.

'
Ławka rezerwowych Lechii: Alomerović (B.), Arak, Borysiuk, Chrzanowski, Michalak, Nunes, Vikri.

'
Zespoły są już po rozgrzewce. Za chwilę wychodzimy na prezentację.

'
Lechia jest liderem tabeli. Podopieczni Piotra Stokowca bardzo dobrze weszli w sezon. Korona nie przegrała 4 ostatnich spotkań. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

'
Zapraszamy na relację ze spotkania pomiędzy Lechią Gdańska, a Koroną Kielce.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Lechia Gdańsk - Korona Kielce żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Lechia Gdańsk - Korona Kielce w telewizji, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online