Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec
2 : 2

Steinbors - Zbozień, Marić, Helstrup (77' Danch), Marciniak - Sulewski (56' Siemaszko), Nalepa, Bohdanow, Janota, Zarandia - Kolew (65' Jankowski)
Kudła - Heinloth, Polczak, Cichocki, Banasiak - Wrzesiński, Nowak (69' Jędrych), Milewski, Pawłowski, Udovicić (80' Christovao) - Sanogo (89' Torunarigha)

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec

Dziękujemy Wszystkim odbiorcom tej relacji i zapraszamy do śledzenia naszych innych sprawozdań.

Podział punktów w pierwszej, sobotniej rywalizacji 6. serii gier w polskiej Ekstraklasie.
Obie ekipy miały swoje, znakomite szanse strzeleckie. Nikt nie może być poszkodowany poprzez dzisiejszy rezultat.
Dla Arki jest to czwarty remis w obecnej kampanii ligowej.

Krzysztof Jakubik zasygnalizował koniec starcia.

90+4'
Zagłębie Sosnowiec broni remisu.

90+3'
Arka wydaje się być drużyną, która posiada większą determinację do tego, by zdobyć gola na wagę zwycięstwa.

90+1'
żółta kartka Milewski ujrzał żółty kartonik.

90'
Cztery minuty - tyle wynosi bonus.

89'
Vamara Sanogo wykonał kawał dobrej pracy na murawie. Junior Torunarigha wszedł na ostatnie minuty.

89'
Kończy się regulaminowy czas. Sędziowie za chwilę oznajmią, o ile dłużej potrwa dzisiejszy pojedynek.

87'
Chrisotavo bardzo dobrze pociągnął z piłką i oddał całkiem niezły strzał. Futbolówka minimalnie przeleciała obok prawego słupka bramki.

86'
Luka Zarandia umieścił piłkę w bramce! Ale gol nie mógł w żaden sposób zostać uznany, ponieważ gracz Arki ewidentnie odepchnął walczącego o piłkę rywala.

84'
Arka mocno w defensywie. Zbyt wielka bierność. Zagłębie próbuje wykorzystać dobrą koniunkturę.

83'
Szymon Pawłowski wykonał rzut wolny. Doświadczony skrzydłowy posłał futbolówkę zdecydowanie za głęboko.

82'
Trudno wskazać drużynę, która odniesie dzisiaj zwycięstwo. Dużo walki w ostatnich kilku minutach.

80'
Żarko Udovicić zmieniony na boisku przez Alexandre'a Christovao.

79'
Chaos w polu karnym Arki. Rzut wolny wykonany przez gości, był dobrze rozegrany. W sporym zamieszaniu zimną krew zachował Pavel Steinbors.

77'
Wcześniej zapowiadana roszada ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Danch za Helstrupa.

76'
Adam Danch za kilka chwil zamelduje się na płycie boiska. Helstrup nie będzie zdolny do kontynuowania gry.

75'
Helstrup, który walczył w powietrzu o piłkę, został konkretnie poturbowany.
Za chwilę zostanie zaangażowany sztab medyczny. Piotr Polczak przewinił.

74'
Długie wstrzelenie piłki z rzutu wolnego na pole karne gospodarzy.

73'

71'
Zapowiada się wyśmienita końcówka dzisiejszego pojedynku.

69'
Zmiana w składzie ekipy gości. Tomasz Nowak zdjęty z boiska, Arkadiusz Jędrych na placu gry.

68'
Goooooooool! Błyskawiczna odpowiedź Zagłębia! Bombowy strzał z okolic pola karnego oddał Szymon Pawłowski. Pavel Steinbors nie miał wielkich szans przy uderzeniu w prawe okienko.

66'
Goooooooool! Arka Gdynia ponownie na prowadzeniu! Luka Zarandia kapitalnie sfinalizował akcję na jeden kontakt. Sprytny strzał z zewnętrznej części stopy był nie do obrony dla bramkarza.

65'
Zmiana nr 2 w Arce. Maciej Jankowski zastąpił Aleksandra Kolewa.

63'
Dariusz Dudek wciąż ufa graczom, którzy rozpoczęli dzisiejsze widowisko.

62'
Dawid Kudła musiał wyłapał nieprzyjemny strzał, który zza pola karnego zanotował Luka Zarandia. W przypadku braku łapania, któryś z napastników Arki miałby idealną szansę na dobitkę.

60'
Rafał Siemaszko został nieprzepisowo zaatakowany przez jednego z defensorów Zagłębia Sosnowiec.

59'
Widowisko w Gdyni jest bardzo dynamiczne. Obu stronom bardzo zależy na sięgnięciu po pełną pulę.

57'
żółta kartka Kilka chwil temu żółtym kartonikiem został obdarowany Tomasz Nowak.

56'
Rafał Siemaszko - pierwszy zmiennik w składzie Arki Gdynia. Robert Sulewski udał się w kierunku rezerwowych gospodarzy.

55'
Pavel Steinbors zachował się, jak bohater! Genialna robinsonada w pojedynku z Konradem Wrzesińskim! Zawodnik został idealnie obsłużony na wolne pole. Ogromnie silny strzał sparował goalkeeper Arki.

53'
Goście przeprowadzili ciekawy kontratak, po ładnym przechwycie piłki. Konrad Wrzesiński miał szansę na zdobycie gola, ale zbyt późno podjęta decyzja o strzale, okazała się kluczowa.
Sygnalizowany strzał przechwycił Steinbors.

52'
Michał Janota nie znalazł recepty na przełamanie muru. Korner.

51'
żółta kartka Bardzo blisko pola karnego Zagłębia miał miejsce faul w wykonaniu Piotra Polczaka. Trącił rozpędzonego rywala.

50'
Cichocki zrealizował nakładkę. Zbyt wysoko uniesiona noga.

49'
Podopieczni Zbigniewa Smółki usiłują dyktować tempo gry. Zagłębie wycofane na płycie murawy.

47'
Robert Sulewski nieudolnie przyjął sobie piłkę. Błąd techniczny w pobliżu pola karnego gości zaprzepaścił szansę Arki na przeprowadzenie groźnej akcji.

46'
Zagłębie Sosnowiec rozpoczęło grę po przerwie.

46'
Czas na II połowę!

W I części gry sporo się działo. Portal EkstraStats podjął się wykonania panelu statystyk.

Jedenastka była ostatnim zdarzeniem w niedawno zakończonej I odsłonie dzisiejszego spotkania.

45+3'
Goooooooool! 1:1! Rzut karny przyniósł graczom Dariusza Dudka wyrównanie! Bardzo dobrze wykonana jedenastka przez Sanogo. Doskonałe uderzenie w prawy sektor bramki.

45+2'
Głośne okrzyki na trybunach. Rzut karny dla Zagłębia Sosnowiec. W polu karnym gospodarzy odnotowano zagranie piłki ręką.

45+2'
Dwóch obrońców Arki musiało ofiarnie zainterweniować. Szymon Pawłowski soczyście przymierzył zza linii pola karnego Arki Gdynia.

45+1'
Konrad Wrzesiński znalazł się na pozycji spalonej. Członkowie bloku defensywnego Arki Gdynia wytrzymali próbę nerwów.

45'
Arbiter techniczny pokazał, że I odsłona potrwa 3 minuty dłużej.

44'
Medycy gdyńskiego klubu pojawili się na placu gry. Jeden z zawodników Arki doznał urazu.

43'
Cichocki próbował piętką zaskoczyć Arkę. Strzał z trudnej pozycji poleciał wprost w rękawice bramkarza drużyny gospodarzy.

41'
Tomasz Nowak pozazdrościł Michałowi Janocie wyczyn z 30. minuty. Odległość podobna, ale pomocnikowi przyjezdnych futbolówka beznadziejnie zeszła z korków.

40'
Obrońcy Arki potrafią bronić się przed wrzutkami z prawego narożnika boiska. Kolejna zmarnowana akcja Zagłębia.

39'

38'
Aleksandr Kolew miał wyśmienitą okazję strzelecką. Fenomenalne, prostopadłe podanie zaprezentował Michał Janota. Napastnik Arki, będąc w starciu z bramkarzem, uderzył w jego rękawice.

36'
Marić skutecznie wbiegł przed Sanogo. Napastnik ekipy ze Sosnowca musiał popełnić przewinienie w ofensywie.

35'
"Arkowcy" próbują jak najdłużej utrzymać się przy futbolówce.

33'
żółta kartka Żółta kartka za faul taktyczny. Sanogo odepchnął przeciwnika. Napastnik doskonale wiedział, że musi przerwać nieźle obiecującą się kontrę.

32'
4:2 - statystyka - "strzały".

30'
Goooooooool! Arka objęła prowadzenie! Już bez żadnych spekulacji. Perfekcyjny strzał z dystansu w wykonaniu Michała Janoty. Futbolówka wleciała w lewe okno bramki.

29'
żółta kartka Żółta kartka dla Luki Zarandii. Pomocnik Arki wg sędziego symulował. Bardzo nieudolna próba wymuszenia jedenastki.

27'
Michał Nalepa zdecydował, że mocno uderzy piłkę, z pełnego biegu. Decyzja mogła podobać się kibicom, ale już finalne wykończenie było dalekie od perfekcji. Piłka poleciała na wysokie sektory trybun.

26'
Sędziowie nie dopatrzyli się złamania reguł. Krzysztof Jakubik nakazał piłkarzom grać dalej.

25'
Będzie interwencja systemu VAR. Zbozień najprawdopodobniej odbił piłkę ręką.

24'

23'
Kibice Arki zostali wystawieni na ciężką próbę! Udovicić zabawił się z defensorami gospodarzy. Płaskie uderzenie z okolic 15 metrów powędrowało tuż obok prawego słupka bramki.

21'
Bohdanow pokonał ustawiony mur piłkarzy Zagłębia. Pomocnik Arki nie zdołał jednak umiejętnie nadać piłce odpowiedniej rotacji. Ona poleciała daleko od lewego słupka.

20'
Sebastian Milewski ściął rozpędzonego Lukę Zarandię. Gra Nam się niebezpiecznie zaostrzyła.

19'
żółta kartka Michał Janota wyraźnie przekroczył swoje kompetencje na placu gry. Złośliwe wejście na nogę swojego przeciwnika.

18'
Kolew wykonał swoje zadanie w defensywie. Napastnik Arki doskonale wygrał walkę powietrzną w swoim polu karnym.

17'
Pierwsza groźna akcja Zagłębia. Idealnie w uliczkę został wypuszczony Sanogo. Snajper postanowił mocno huknąć z głębi pola karnego. Jego kąśliwe uderzenie skutecznie na korner odbił Steinbors.

16'
Goście uniemożliwili Arce wyprowadzenie kontry. Zrobili to jednak wszystko łamiąc przepisy.

15'
Heinloth został brzydko potraktowany nakładką przez Zarandię. Od rzutu wolnego rozpocznie beniaminek aktualnego sezonu.

13'
Kudła skutecznie wyłapał strzał skierowany w sam środek jego bramki. Bohdanow spróbował swoich możliwości z bardzo dalekiej odległości od bramki.

12'
Sanogo stara się być w niemal każdym miejscu na murawie. Napastnik Zagłębia Sosnowiec jest w ostatnich minutach bardzo aktywny.

10'
Kolejne przewinienie w tym meczu. Sanogo poturbowany w powietrznej rywalizacji.

9'
W pobliżu środka pola faulowany był Nalepa.

8'
Trener Arki, Zbigniew Smółka energicznie dyryguje swoimi podopiecznymi.

6'
Sędzia Krzysztof Jakubik zadecydował. Gol dla Arki został zdobyty wbrew przepisom. Pozycja spalona Helstrupa.

5'
Członkowie zespołu systemu VAR analizują sytuację bramkową.

4'
Goooooool! Arka Gdynia szybko otworzyła wynik dzisiejszego meczu! Wyrzut piłki z autu otworzył Bohdanowi drogę do strzelenia bramki. Płaski strzał z kilkunastu metrów zaskoczył zasłoniętego Kudłę.

3'
Wrzesiński stracił równowagę w szesnastce "Arkowców". Arbitrowie nie mieli jednak żadnych podstaw do podyktowania rzutu karnego.

1'
Sędzia główny przerwał grę. Jeden z zawodników gospodarzy dopuścił się zagrania piłki ręką.

*'
Zawody w Gdyni już ruszyły!

*'
Sędziowie wyprowadzili obie drużyny na płytę murawy. To oznacza, że już za chwilę wystartujemy.

*'
Arka Gdynia, w obecnym sezonie ligowym, nie wygrała jeszcze na swoim terytorium.

*'
Piłkarze rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Perdjić, Kokoszka, Jędrych, Torunarigha, Babiarz, Cristovao, Vokić.

*'
Pan Krzysztof Jakubik otrzymał okazję do prowadzenia zbliżającego się starcia w Gdyni.

*'
Dzisiejsze zwycięstwo da którejś z ekip ogromny oddech. Arka Gdynia i Zagłębie Sosnowiec mają kłopoty z regularnym punktowaniem w aktualnie rozgrywanym sezonie ligowym.

*'
Ławka rezerwowych Arki Gdynia: Krzepisz, Danch, Klimczak, Łoś, Młyński, Jankowski, Siemaszko.

*'
Pierwsze sobotnie spotkanie 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 15:30

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 15:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec w telewizji Canal+ Sport, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec, to zapraszamy do śledzenia meczu online