Śląsk Wrocław - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Słowik - Dankowski, Celeban (K.), Golla, Cholewiak - Ahmadzadeh, Chrapek (75' Pałaszewski), Łabojko (72' Radecki), Pich (85' Gąska) - Piech, Robak
Lis - Bartkowski, Sadlok, Wasilewski, Pietrzak - Basha, Kort (64' Hallilović) - Kostal (72' Wojtkowski), Boguski (K.), Imaz (90+2' Arsenić) - Ondrasek

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

'
Co za przedziwna druga połowa. Śląsk był znacznie lepszy i mógł prowadzić nawet cztery, pięć do zera. Wisła wygrała po błędzie pomocnika gospodarzy. Śląsk ma 6 punktów po 7.kolejkach i robi się nerwowo we Wrocławiu. Wisła pnie się w górę tabeli.

90+5'
żółta kartka Boguski faulował Pałaszewskiego. Ostatnia akcja Śląska. Słowik w polu karnym gości. Złe dośrodkowanie zostało wybite i koniec meczu.

90+4'
Wisła stara się kraść czas.

90+3'
Robak został złapany na ofsajdzie.

90+2'
Imaz schodzi, Arsenić wchodzi.

90+2'
Śląsk jest sam sobie winien. Za każdym razem tworzy groźne akcje, ale brakuje skuteczności.

90'
cztery minuty doliczone.

89'
Gooool!!! Ondrasek!!

Najpierw Pietrzak trafił w mur z wolnego, ale sędzia nakazał mu powtórzyć stały fragment gry. Za drugim razem Wojtkowski trafił w głowę kogoś z muru, piłka spadła pod nogi Gąski, ten podał Ondraszkowi, a napastnik Wisły wbił piłkę z dwóch metrów do bramki.

88'
Pałaszewski faulował Wojtkowskiego na 18.metrze. Wyborna okazja dla gości.

86'
Radecki dostał dośrodkowanie na głowę, uderzył ,ale trafił w słupek!!! Bramka Wisły jest zaczarowana dzisiaj.

85'
Na boisko wchodzi gąska. Zastępuje on Picha.

85'
żółta kartka Wojtkowski w jednej akcji trzy, albo cztery razy faulował Pałaszewskiego.

83'
Świetna okazja dla Wisły. Dośrodkował Wojtkowski, nikt jednak nie przeciął piłki i Celeban wybił na kornera.

81'
Okazja dla Wisły. Wojtkowski był faulowany obok pola karnego.

80'
Jak można tego nie strzelić?!!! Kolejna doskonała okazja Piecha. Cholewiak uruchomił napastnika, bramkarz Wisły wybiegł z bramki, a Arkadiusz Piech uderzył prosto w trybuny.

79'
Radecki uderzał z powietrza z okolic 30.metra. Bardzo niecelnie.

78'
Długa akcja Śląska i piłka w rękach Lisa. Brakuje ciągle skuteczności.

75'
Znów Robak dostał piłkę, ale już od 40 metrów było widać, że chce sam uderzać. Miał dobrze ustawionych kolegów, ale musiał sam kończyć. Tylko rzut rożny, z którego znów nic nie wynikło.

75'
Na boisko wchodzi Maciej Pałaszewski. Pomocnik zmienia Chrapka.

73'
żółta kartka Piech bardzo ostro wszedł w Imaza.

72'
Łabojko schodzi, w jego miejsce Mateusz Radecki.

72'
Kamil Wojtkowski wchodzi za Kostala.

70'
Łabojko niemal zaliczył asystę, podając do...Ondraska. Pomocnik gospodarzy wystawił piłkę napastnikowi gości. Celeban wybił na rzut rożny. Po kornerze było zamieszanie, ale ostatecznie Celeban wybił znów piłkę.

69'
Wisła w drugiej połowie jest zespołem wyraźnie słabszym od Śląska.

68'
Okazja dla Śląska. Rzut wolny z boku pola karnego.

64'
Tibor Hallilović zmienia na boisku Korta.

62'
Tym razem Pich powinien zdobyć bramkę. Bramkarz krakowian minął się z dośrodkowaną z wolnego piłką, ale Pich nie trafił w pustą bramkę.

61'
Wisła miała akcję w polu karnym gospodarzy, ale Kostal nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

58'
Podczas walki głowami o piłkę ucierpieli Farshad z Bartkowskim.

57'
żółta kartka Piech stracił piłkę i szła groźna dla Śląska kontra. Faul taktyczny Chrapka.

56'
Wreszcie Wisła wyszła z własnej połowy i od razu mniej się dzieje na boisku.

54'
Akcja 4 zawodników Śląska na dwóch obrońców. Robak mógł podawać, to sam uderzał. Bramkarz sparował strzał z ostrego kąta.

53'
Sędziowanie dzisiaj nie stoi na najwyższym poziomie. Kolejna oczywista pomyłka arbitra, który stwierdził, ze Cholewiak faulował zawodnika gości.

52'
Kapitalny początek Śląska, bez wykończenia akcji. Gospodarze powinni zdobyć ostatnich siedmiu minutach przynajmniej trzy bramki.

51'
Co tu się dzieje!!! Ta bramka Lisa jest jak zaklęta. Znów Robak dostał podanie na wolne pole, bramkarz go uprzedził i wślizgiem wybił przed siebie. Pich dobijał na pustą bramkę, ale w ostatniej chwili wślizgiem na rzut rożny wybił Wasilewski.

50'
Kolejna doskonała okazja dla Śląska! Tym razem Piech nie sięgnął piłki w polu karnym, a był już metr od bramki. Powinna być bramka. Trwa oblężenie bramki Wisły.

49'
Gooola. Nie ma. Był spalony. Piłka po strzale Robaka zatrzepotała w siatce, ale arbiter nie uznał.

49'
Kolejny rzut rożny dla Śląska. Wisła nie może wyjść z piłką poza własną 16.

48'
Ależ było blisko bramki! Cholewiak zamykał akcję na rzucie rożnym. Uderzył, ale Lis popisał się świetną interwencją.

47'
Gospodarze za sprawą Cholewiaka wywalczyli rzut rożny.

46'
Farshad faulowany w środkowej strefie boiska.

46'
Wracamy po przerwie na boisko.

'
To nie był najlepszy futbol, jaki można oglądać. On nie był nawet średni. Był słaby. Poziom emocji był znikomy. Śląsk stworzył sobie dwie, czy trzy okazje, ale nie potrafił skierować piłki w światło bramki Lisa. Wisła też miała jakieś okazje, ale za każdym razem nie trafiała w bramkę strzeżoną przez Słowika. Liczymy, że w drugiej połowie padną bramki, a gra będzie nieco ciekawsza. Wracamy za kilka minut.

45'
Arbiter nie doliczył ani minuty. Koniec pierwszej połowy.

44'
Imaz został faulowany na połowie gospodarzy. Będzie okazja dla gości. Szybko rozegrany stały fragment gry. Pietrzał podał do Kostala, ale skrzydłowy stracił piłkę.

42'
Cholewiak uderzył mocno sprzed pola karnego. Lis zdołał to sparować do boku.

41'
Piech dostał kolejną piłkę na wolnym polu. Znów złamał do środka. Znów mógł podawać. Znów uderzył sam. Nie trafił. Znów.

40'
Pietrzak wrzucał piłkę w pole karne, ale nikogo tam nie było. Mamy po jednej i drugiej stronie serię bezsensownych wrzutek.

38'
Tym razem popularny Danek dośrodkował wprost w ręce Lisa. Był to tzw. Centrostrzał.

37'
Dankowski wyrzuca piłkę z nastego autu.

35'
Gra straciła na tempie z pierwszych minut. Aktualnie jest dużo gry górą i wiele wybić na auty. Niewiele jednak samej gry.

33'
Kort dostał piłkę w polu karnym. Było groźnie, ale Celeban wybił na kornera.

33'
Chrapek podał...za linię końcową. W okolicy nie było żadnego z jego kolegów.

30'
Basha faulował na skrzydle Ahmadzadeha. Pers leży i cierpi.

28'
Robak tym razem wystąpił w roli skrzydłowego. Fatalnie dośrodkował i już wie, że jego miejsce jest w polu karnym.

26'
Najlepsza okazja gospodarzy! Robak poklepał z Piechem i wreszcie znalazł się z piłką przy nodze na 12.metrze od bramki Lisa. Uderzył jednak za słabo, by sprawić kłopoty bramkarzowi gości.

24'
Piech dostał piłkę w polu karnym, ale źle ją przyjął i na bramkę uderzył już w pozycji półleżącej. Lis nie miał problemów z wyłapaniem tego strzału.

23'
Arbiter wskazał przewinienie Farshada na Bartkowskim. Stadion nie zgadza się z jego decyzją.

21'
Maciek Sadlok niemal strzelił samobója! Cholewiak dośrodkowywał piłkę, a stoper Wisły chciał ją zgrywać do bramkarza. Trafił w poprzeczkę.

19'
żółta kartka Kort bardzo ostro wszedł w nogi Piecha.

18'
Wreszcie akcja zaczepna wrocławian. Cholewiak pociągnął lewą stroną, ale dośrodkował wprost pod nogi Wasilewskiego.

16'
Pierwszy kwadrans ewidentnie należy do drużyny przyjezdnej. Goście ciągle atakują, a Śląsk głównie ogranicza się do wybijania piłki.

15'
Chrapek kolejny raz przyjmował piłkę ręką. Tym razem w kole środkowym.

14'
...I jeszcze jeden.

13'
Wisła ciągle w ataku. Tym razem Ondraszek wywalczył rzut rożny.

11'
Chrapek zagrał ręką przed polem karnym Śląska. Dobra okazja dla przyjezdnych. Pietrzak uderzył zdecydowanie za wysoko.

9'
Kolejna akcja Wisły. Tym razem uderzał Imaz. Również nie trafił w światło bramki.

8'
Cholewiak wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny. Nic z niego nie wyszło. Łabojko faulował Korta.

7'
Boguski znów doszedł do sytuacji strzeleckiej. Pomocnik gości trafił jednak wprost w Słowika.

4'
Akcja WKS-u. Farshad dośrodkował piłkę na Robaka, ale napastnik jej nie uderzył czysto. Jeszcze dopadł do niej Robak i z powietrza trafił futbolówką w Wasilewskiego.

3'
Ondraszek faulował Dankowskiego. Piłka dla gospodarzy.

1'
Pierwsza akcja gości. Ondraszek podał do Boguskiego, a ten uderzył na bramkę. Niecelnie.

1'
Po odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego zaczynamy mecz!

'
Drużyny wychodzą na prezentację. Za chwilę zaczynamy.

'

'
Obie drużyny są już na przedmeczowej rozgrzewce.

'
Arbitrem spotkania będzie Zbigniew Dobrynin.

'
Ławka rezerwowych Wisły: Buchalik (B.), Halilović, Arsenić, Grabowski, Kolar, Wojtkowski, Palcić.

Trener: Maciej Stolarczyk.

'
Ławka rezerwowych Śląska: Wrąbel (B.), Pawelec, Broź, Radecki, Pałaszewski, Gąska, Szczepan.

Trener: Tadeusz Pawłowski.

'
Do Wrocławia przyjeżdża najładniej grająca drużyna w naszej lidze. Wisła jest w czubie tabeli, Śląsk plasuje się w dolnej części zestawienia. Czy podopieczni Tadeusza Pawłowskiego wreszcie wygrają i odbiją się nieco od spadkowej ósemki? Przekonamy się już za nieco ponad dwie godziny.

'
Zapraszamy na relację ze spotkania pomiędzy WKS Śląskiem Wrocław, a Wisłą Kraków.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Śląsk Wrocław - Wisła Kraków żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Śląsk Wrocław - Wisła Kraków w telewizji Canal+ Sport, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online