Lech Poznań - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Putnocky - Cywka, Janicki, De Marco, Wasielewski - Makuszewski (46' Dioni), Trałka, Tiba, Jóźwiak (75' Klupś) - Amaral (86' Tomczyk), Gytkjaer.
Plach - Pietrowski, Czerwiński, Korun, Kirkeskov - Jagiełło (54' Mak), Dziczek, Hateley, Felix, Valencia (89' Badia), Papadopulos (65' Parzyszek).

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na jutrzejsze mecze na żywo.

90+4'
Koniec spotkania. Lech Poznań - Piast Gliwice 1:1.

90+2'
żółta kartka Żółta kartka dla Tomczyka za symulowanie w polu karnym.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

89'
żółta kartka Dziczek ukarany żółtą kartką.

89'
Badia zastąpił Valencię.

86'
Tomczyk zastąpił Amarala.

85'
Gytkjaer niecelnie uderzał głową.

84'
Dobra akcja Doniego, ale jego strzał obronił Plach.

82'
Nie ma gola. Był spalony! Sędzia po konsultacji VAR nie uznał bramki.

81'
Gool! Valencia pokonał Putnocky'ego po dośrodkowaniu Hataley'a.

79'
Rzut wolny dla Piasta z 17 metrów. Mak uderzył jednak nad bramką.

78'
Dobra akcja Lecha zakończona dośrodkowaniem Wasielewskiego. Piłkę zdołali wybić obrońcy.

75'
Klupś zastąpił Jóźwiaka.

73'
Gool! Remis! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strąceniu piłki ta spadła pod nogi Hataley'a, który pokonał Putnocky'ego.

72'
żółta kartka Żółta kartka dla Jóźwiaka.

71'
Jóźwiak zszedł do środka i uderzył sprzed pola karnego. Dobrze Plach wybił piłkę na rzut rożny.

70'
Strzał Tiby sprzed pola karnego pewnie obronił bramkarz Piasta.

66'
W dogodnej sytuacji znalazł się Amaral. Uderzył mocno, ale nad bramką.

65'
Parzyszek zastąpił Papadopulosa.

65'
Kapitalną okazję miał Piast. Valencia otrzymał piłkę w polu karnym, uderzył i znakomicie interweniował Putnocky.

64'
Tym razem Plach pewnie interweniował po niegroźnym strzale Trałki z pola karnego.

60'
Putnocky bez problemów złapał piłkę po strzale Dziczka z dystansu.

55'
Mak mógł dobrze się wprowadzić. Jego strzał z lewej części pola karnego przeleciał nad poprzeczką.

54'
Jagiełło opuścił boisko, a zastąpił go Mak.

53'
Niecelnie z 18 metrów uderzał Felix.

50'
Jóźwiak dośrodkował w pole karne, ale Dioni nie zdołał oddać strzału.

47'
Strzał Cywki sprzed pola karnego został zablokowany.

46'

46'
Dioni zastąpił Makuszewskiego.

45+1'

45'
żółta kartka Tiba ukarany żółtą kartką.

43'
Gytkjaer uderzył głową centymetry nad bramką.

42'
żółta kartka Cywka ukarany żółtą kartką.

38'
Świetna akcja Lecha. Gytkjaer otrzymał podanie od Amarala, ale piłkę spod nóg wybił mu obrońca. Odnalazł się tam jeszcze Jóźwiak, który uderzył po ziemi i Plach wybił piłkę poza boisko.

36'
Goool! Gytkjaer pewnym strzałem pokonał bramkarza.

35'
Rzut karny dla Lecha! Faulowany Jóźwiak.

30'
Z boiska wieje nudą.

26'
Po dośrodkowaniu z lewej strony w polu karnym sporo miejsca miał Hateley, ale nieczysto trafił w piłkę.

23'
Cywka podłączył się do akcji ofensywnej, ale jego strzał z dystansu został zablokowany.

22'
Amaral niecelnie uderzał głową po dośrodkowaniu Makuszewskiego.

18'
Dobra akcja Tiby, ale po jego dośrodkowaniu piłkę złapał bramkarz Piasta.

17'
Kontra Piasta zakończona dośrodkowaniem z lewej strony boiska i wybiciem piłki przez Janickiego.

15'
Mniej ciekawy fragment meczu.

10'
Jóźwiak do Makuszewskiego, a ten do Tiby. Strzał Portugalczyka z 20 metrów przeleciał tuż nad poprzeczką. To była dobra akcja Lecha.

8'
Chwilowa przerwa w grze. Pomocy sztabu medycznego potrzebuje jeden z zawodników Piasta.

4'
Tym razem sprzed pola karnego lewą nogą strzelał Hateley. Znów skutecznie interweniowali obrońcy.

3'
Piast ładnie rozegrał akcję po prawej stronie boiska. Pietrowski zagrał do Papadopulosa, ale jego uderzenie z pola karnego zablokował obrońca.

1'
Dobrze do akcji ofensywnej podłączył się Wasielewski, ale do jego dośrodkowania nikt nie doszedł.

1'
Początek spotkania.

'
Piłkarze już na boisku.

'
Zarówno Lech, jak i Piast wywalczyli do tej pory 12 punktów.

'
Rezerwowi Piasta: Szmatuła, Parzyszek, Sokołowski, Mak, Badia, Mokwa, Byrtek.

'
Rezerwowi Lecha: Szymański, Tomczyk, Dioni, Sobol, Radut, Orłowski, Klupś.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Lech Poznań - Piast Gliwice żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 20:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Lech Poznań - Piast Gliwice w telewizji Canal+ Sport, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online