Parma - Juventus Turyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Parma
Juventus Turyn
1 : 2

Sepe - Iacoponi, Alves, Gagliolo, Gobbi - Rigoni (60' Deiola), Stulac, Barrilla - Gervinho (59' Da Cruz), Inglese, Di Gaudio (80' Ceravolo)
Szczęsny - Cuadrado, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro - Khedira (79' Dybala), Pjanic (74' Can), Matuidi - Bernardeschi (55' Costa), Mandzukic, Ronaldo

Bardzo dziękujemy za uwagę.

Juventus Turyn przedłużył serię wygranych w obecnym sezonie. Trzecie zwycięstwo dzisiaj nie przyszło łatwo, ponieważ Parma zaprezentowała się z niezłej strony. Gospodarze mieli swoje okazje, ale znakomicie na posterunku spisywał się polski bramkarz, Wojciech Szczęsny.

Ostatni gwizdek arbitra głównego!

90+3'
Ofsajd. Mario Mandzukić trochę zdziwiony werdyktem sędziego asystenta.

90+2'
Goście bardzo mądrze operują na płycie murawy. Widać ogromne doświadczenie piłkarskie. Wygrana Juventusu wydaje się już być sprawą przesądzoną.

90+1'
żółta kartka Żółtą kartkę zobaczył Juan Cuadrado. Zawodnikowi Juventusu ewidentnie puściły nerwy.

90'
Decyzja sędziego. Zawody zostały wydłużone o 4 minuty.

88'
Piłkarze drużyny z Turynu usiłują w jak największym stopniu szanować futbolówkę.

87'
Trochę zmniejszyła się dynamika gry na boisku. Juventus stara się dowieźć korzystny rezultat.

85'
Przed Nami już tylko 5 minut do końca podstawowego wymiaru czasu gry. Parma musi szukać swoich szans.

84'

82'
Alex Sandro dostał zasłużone oklaski. Boczny defensor Juve zaliczył efektowne uderzenie z dalszej odległości. Luigi Sepe miał szczęście, że futbolówka poleciała obok prawego słupka.

80'
Fabio Ceravolo przywitał się z publicznością, która jest na stadionie. Di Gaudio otrzymał podziękowania za swój występ.

79'
Sami Khedira pojawił się wśród innych graczy rezerwowych Juventusu Turyn. Paulo Dybala dostał czas na pokazanie swoich umiejętności.

78'
Parma podjęła wyzwanie. Gospodarze próbują doprowadzić do wyrównania stanu spotkania.

77'
Di Gaudio postraszył obronę Juve z Wojciechem Szczęsnym na czele. Napastnik ekipy gospodarzy źle trafił w piłkę. Sytuacja była korzystna dla strzelającego.

75'
Wkraczamy w decydującą fazę dzisiejszego pojedynku. Wynik pozwala gospodarzom wierzyć w to, że można realnie powalczyć o punkty.

74'
Czas na kolejne zmiany w tym meczu. Miralema Pjanicia zastąpił Emre Can.

72'
Było realne zagrożenie pod bramką Parmy! Swój czas chciał wykorzystać Douglas Costa, niebezpiecznie uderzając z głębi szesnastki. Świetny strzał poleciał w lewy słupek!

71'
Di Gaudio oznajmił, że może grać dalej. Jest to bez wątpienia bardzo dobra wiadomość dla obserwatorów tego spotkania.

69'
Sztab medyczny próbuje przywrócić niżej wspomnianego piłkarza do gry.

68'
Gra nie może się toczyć dalej. Uraz dał znać Di Gaudio.

67'
Ciągle atakuje mistrz z poprzedniego sezonu. Parma ma ograniczone pole manewru.

65'
Juventus Turyn robi wszystko, aby trzymać piłkę daleko od swojej szesnastki. Przed momentem nie wyszedł rzut rożny gościom.

63'
Szkoleniowiec "Starej Damy" ma możliwość realizacji jeszcze dwóch korekt personalnych.

62'
Parma musi zmienić strategię. W tej chwili gospodarze powinni dużo bardziej zaangażować się w działania ofensywne.

60'
Na ławkę rezerwowych wylądowali: Gervinho oraz Luca Rigoni.

59'
Trenerzy gospodarzy musieli błyskawicznie zareagować. Dowodem tego są dwie korekty. Da Cruz i Deiola zostali wydelegowani na plac gry.

57'
Goooooooool! Juventus znalazł po raz drugi w tym meczu receptę na pokonanie bramkarza Parmy! Podanie na miarę klasy światowej zamienił Mario Mandzukić. Do sytuacji strzeleckiej dopadł Matuidi i w starciu z goalkeeperem, nie dał mu żadnych szans.

55'
Zmiana, której można było się spodziewać. Federico Bernardeschi udostępnił miejsce na boisku Douglasowi Costa.

54'
Arbiter liniowy otrzymał szansę do wykonania interwencji. Na ofsajdzie, w jego opinii, znajdował się Gervinho.

53'
Mamy remis w klasyfikacji, dotyczącej ilości strzałów na bramkę. Obie strony zanotowały po 7 prób.

51'
Gobbi po profesorsku zatrzymał szarżę Bernardeschiego. Wyborny wślizg na futbolówkę. Dobry start w wykonaniu Juventusu Turyn.

50'
Kolejna sytuacja bramkowa. Luigi Sepe instynktownie na swojej linii. Efektowne rzucenie się na bardzo kąśliwy strzał.

48'
Cristiano Ronaldo postanowił o sobie przypomnieć publiczności. Słaba I połowa meczu w wykonaniu portugalskiej gwiazdy. Chwilę temu oglądaliśmy niezły, ale finalnie niecelny strzał. Futbolówka poleciała ciut nad poprzeczką.

47'
W obu składach nie odnotowano zmian. Drużyny grają w tych samych składach, co zaczęły dzisiejsze spotkanie.

46'
II połowa meczu już ruszyła!

Wynik 1:1 utrzymał się do końca I odsłony.

45+2'
Wojciech Szczęsny znakomicie zachował się we własnej strefie. Polski bramkarz pokazał duży kunszt, przy interwencji na przedpolu. Inglese był ogromnie bliski zaskoczenia Polaka.

45+1'
Kolejna próba ofensywna w wykonaniu przyjezdnych. Federico Bernardeschi stara się brać na siebie odpowiedzialność za konstruowanie akcji na przodzie.

44'
Sędzia główny przedłużył I część gry o dwie dodatkowe minuty.

43'
Luigi Sepe nie miał żadnych podstaw do popełnienia błędu, po strzale z blisko 30 metrów od bramki. Bernardeschi jest graczem wysoce aktywnym.

42'
Nie porozumieli się zawodnicy ofensywni Juventusu. Cristiano Ronaldo wyraźnie spóźniony z wejściem w akcję. Bernardeschi nie krył swojego sporego rozczarowania.

40'
żółta kartka Kolejna kartka po stronie gospodarzy. Federico Bernardeschi ją obejrzał. Chodziło o niesportowe zachowanie - symulowanie.

39'
Bruno Alves wykorzystał swój pokaźny wzrost. Portugalczyk został autorem dobrej, celnej próby na bramkę. Wojciech Szczęsny skutecznie złapał lecącą piłkę.

38'
66% posiadania piłki przy ekipie z Turynu. 34% u gospodarzy.

36'
Juventus szybko chciał strzelić bramkę, dającą prowadzenie. Miralem Pjanić niepotrzebnie postawił na siłę, przy bezpośrednim strzale z rzutu wolnego. Piłka przeleciała obok światła bramki.

34'
Przy straconym golu winę ponosi w jakimś stopniu Wojciech Szczęsny. Polak mógł lepiej zainterweniować na linii.

33'
Inglese znakomicie wrzucił w kierunku napastnika z Wybrzeża Kości Słoniowej.

32'
Goooooooool! Nieoczekiwany obrót spraw! Parma zdołała doprowadzić do wyrównania! Gervinho klasowo wykorzystał chaotycznie działającą defensywę Juventusu.

30'
Problemy zdrowotne medykom zespołu gości zasygnalizował Juan Cuadrado. Gra została przerwana.

29'
Wojciech Szczęsny został wystawiony na kolejną, ciężką próbę. Polski bramkarz musiał się wielce wyciągnąć, by zatrzymać soczysty strzał z dystansu. Gobbi szukał swojego szczęścia.

28'
Parma oddała inicjatywę. Gracze Massimo Allegriego kontrolują boiskowe wydarzenia.

26'
"Stara Dama" wygenerowała coś ambitniejszego od rzutu rożnego. Giorgio Chiellini najwyżej wyskoczył do centry z prawego narożnika boiska. Obrońca Juventusu nieznacznie się pomylił, uderzając obok prawego słupka.

25'
Bruno Alves zdał egzamin. Portugalski stoper bardzo dobrze powstrzymał próbę autorstwa Sami Khediry.

23'
Obie drużyny grały ze sobą po raz ostatni 11 kwietnia 2015 roku. Zespołem lepszym w tamtej potyczce niespodziewanie była Parma (1:0).

21'
Riccardo Gagliolo na szczęście nie musi schodzić z boiska.

20'
Nieprzyjemny incydent na placu gry. Jeden z zawodników Parmy nabawił się urazu.

18'
Cios za cios. Juventus nie zamierza bronić jednobramkowej zaliczki.

17'
Rzuty wolne są groźnymi elementami po obu stronach. Federico Bernardeschi soczyście przymierzył z rzutu wolnego. Sepe umiejętnie jednak ustawił się na linii.

15'
Trzeba przyznać, że pierwszy kwadrans gry okazał się owocny w piłkarską jakość.

14'
Parma nie chce wywiesić białej flagi! Przed momentem byliśmy tego świadkami. Kapitalny strzał z blisko 30 metrów od bramki! Leo Stulac przepięknie huknął. Wojciech Szczęsny delikatnie odbił piłkę na poprzeczkę.

12'
żółta kartka Doczekaliśmy się pierwszej w tym spotkaniu kary indywidualnej. Miralem Pjanić nie miał pomysłu na czysty odbiór piłki.

11'
Było blisko gola dla Juventusu! Bernardeschi podjął bardzo dobrą decyzję o strzale. Na posterunku kapitalnie zareagował Sepe, parując nieprzyjemnie lecącą futbolówkę.

9'
Futbolówka szybko krąży po płycie murawy. Di Gaudio zatrzymany przez Cuadrado. Obrońca Juventusu udanie powrócił do swoich zadań w obronie. Napastnik Parmy mógł mieć doskonałą szansę.

8'
Rigoni przyznał się do popełnienia przewinienia taktycznego. Mistrzowie Włoch zaczną nową akcję od stałego fragmentu gry.

6'
Parma próbowała coś stworzyć poprzez kontratak. Wszystko szło dobrze do momentu ostatniego zagrania. Inglese otrzymał piłkę za plecy.

5'
W powietrzu zawisło kolejne zagrożenie pod bramką Sepe. Bernardeschi kąśliwie wybił korner. Skutecznie, jednak, poradziła sobie obrona Parmy.

3'
Dla chorwackiego snajpera było to 2. trafienie w aktualnie rozgrywanej kampanii.

2'
Ależ początek meczu! Juventus błyskawicznie wyszedł na prowadzenie! Mario Mandzukić otworzył wynik spotkania, doskonale oszukując obrońców Parmy. Chorwacki napastnik nie miał wielkich problemów z ulokowaniem piłki do bramki.

*'
Piłka już w grze!

*'
Parma nie może mówić o udanym powrocie do włoskiej elity. Gospodarze w dwóch kolejkach uzbierali tylko jeden punkt.

*'
Juventus Turyn ma po dwóch spotkaniach komplet oczek. Kibice "Starej Damy" mają wielką nadzieję, że dzisiaj uda się podtrzymać fantastyczną passę zwycięstw w lidze.

*'
Oczy wielu kibiców będą skupione na postać Cristiano Ronaldo. Portugalczyk jest uznawany przez sporo ekspertów, jako największa gwiazda obecnego sezonu włoskiej Ekstraklasy.

*'
Zbliżające się wielkimi krokami widowisko zostanie rozegrane w ramach 3. kolejki Serie A sezonu 2018/19.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego usłyszymy o godz. 20:30.
Rzeczonym sędzią będzie Pan Daniele Doveri.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Parma - Juventus Turyn żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 20:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Serie A Parma - Juventus Turyn w telewizji Canal+ Sport, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Parma - Juventus Turyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online