Anderlecht - Arsenal Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Anderlecht
Arsenal Londyn
1 : 2

Proto-Acheampong,Deschacht,Mbemba,Vanden Borre-Defour,Tielemans,Conte, Praet(87'Dendoncker),Najar - Gohi Bi(81'Suarez)
Martinez-Gibbs,Monreal,Mertesacker, Chambers-Flamini(76'Chemberlain),Cazorla,Wilshere(83' Podolski), Ramsey,Sanchez- Welbeck(76'Campbell)

Mecze na żywo: Anderlecht - Arsenal Londyn

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
SZALONY MECZ kończy się zwycięstwem Arsenalu Londyn. Wynik końcowy chyba najlepiej opisuje jedno z najstarszych porzekadł piłkarskich : "Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić".

90 +1'
Do wyrównania za wszelką cenę dążą gospodarze,ale niestety nadziewają się na kontrę.

90'
2:1 !!!! Bilard w polu karnym wykorzystuje Lukas Podolski

89'
BRAMKAAAAAAA Gibbs niczym snajper wykańcza podanie Chambersa, mamy 1:1

85'
Wyborną okazję do podwyższenie wyniku miał Anderlecht,bombowe uderzenie Najara z 20 metrów broni Martinez.

83'
Ostatnia zmiana Arsenalu : na boisko wchodzi Podolski,Wenger daje odpocząć Wilschere
Do zmiany dochodzi w obozie belgów: Suarez za Gohi Bi

82'
Do wykonania wolnego staje Cazorla, jego próba nieznacznie mija bramkę.

81 '
Deschacht faule tuż przy swoim polu karnym, otrzymuje za swój faul żółtą karkę.

80'
Gospodarze idą za ciosem ! Oblężenie bramki Arsenalu,Vanden Borre trafia jednak w poprzeczkę

76'
Będzie podwójna zmiana w drużynie Arsenalu : Flamini schodzi,zastępuje go Chamberlain.
Wellbecka z kolei zmienia Cmpbell

71'
GOOOOOOL Kapitalne dośrodkowanie Proeta z prawej strony wykorzystuje Najar. Honduranin świetnie główkował

68'
Nie do przejścia dla bloku ofensywnego w dzisiejszym pojedynku jest niemiec Per Mertesacker.

66'
Wellbeck popełnia faul taktyczny w środku pola, za swoje przewinienie zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

65'
Znowu duet Sanchez-Cazorla próbuje zaskoczyć belgów,kapitalną robinsonadą zachwyca Proto po uderzeniu Cazorli.

63'
Ekipa Arsenalu świetnie zabezpiecza środek pola nie dając dużego pola manewru rywalowi.

60'
Godzina gry za nami, w mojej ocenie lepsze wrażenie robi Anderlecht.

57'
Dobrym atakiem pozycyjnym popisała się przed chwilą drużyna gospodarzy,Najar oddaje kolejny strzał z 25 metrów,piłka ląduje w rękach Martineza.

54'
Przed świetną szansą na prowadzenie znalazł się Arsenal, ale Sanchez koszmarnie kiksuje.

52'
Proet dobrze rusza środkiem boiska, wypatruje na lewej stronie Conte,temu jednak nie udaje się minąć Chambersa.
Conte doznaje jakiegoś urazu.

49'
Doskonałą centrą z rzutu wolnego popisuje się Alexis,najlepiej w polu karnym odnalazł się S.Cazorla, jego strzał głową zostaje obroniony przez Proto.

45'
Gracze obu ekip gotowi już wyszli na murawę, więc możemy zaczynać

45'
Arbiter gwiżdże koniec pierwszej połowie.

44'
Cazorla świetnie drybluje na lewej france,podaje górą do Alexisa,ten bez zastanowienia wystawia piłkę Wellbeckowi, niestety nieudolnie próbuje minąć stopera. Anderlecht ma okazję do wyprowadzenia kontry.

40 '
Po raz pierwszy do pierwszej poważnej interwencji został Martinez broniąc uderzenie Najara.

39'
Seria kiksów pod własnym polem karnym zawodników z Brukseli, dla szczęście dla nich kończy się t wszystko happy-endem.

36'
Mbemba dzisiaj nie daje za wygraną Wellbeckowi,po raz kolejny znakomicie odbiera mu piłkę.

34'
Sędzia wyrzuca na trybuny asystenta trenera Anderlechtu za uwagi skierowanie do niego.

31'
Wilshere kapitalnie zagrywa do Wellbecka wypuszczając go w uliczkę,ale niestety dla niego snajper zostaje zatrzymany przez Derschanta.

30'
Bardzo wysoko ustawieni stoperzy Arsenalu próbują w jakikolwiek sposób rozruszać grę drużyny.

28'
Mamy kolejny rzut rożny dla Anderlechtu,będzie go wykonywał Defour.

26'
Tielemans huknął jak z armaty z dalszej odległości na bramkę Martineza,ale znów udaje się zablokować uderzenie gospodarzy.

22'
Wellbeck znów faulowany w pobliżu szesnastki belgów.

20'
Defour będzie wykonywał rzut wolny,ale katastrofalnie dośrodkowuje w pole karne,okazję do kontrataku ma Arsenal.

18'
Piłkarze kanonierów starają się wykorzystać szybkość swoich skrzydłowych, budując co rusz swoje akcje crossowymi zagraniami.

15'
Alexis Sanchez faulowany przy narożniku boiska, jest to dobra okazja do strzelenia gola. Cazorla dośrodkowuje,bez problemu Mbemba wybija futbolówkę na róg.

13'
Preut uderza z dystansu,jednak piłka zostaje zblokawana.

11'
Wellbeck faulowany przed polem karnym. Do piłki podchodzi Cazorla, niestety trafia w mur.

10'
Gospodarze próbują zdominować środek pola

9'
Pierwsza kartka w dzisiejszym spotkaniu, otrzymuje ją Monreal

7'
Dominacja Anderlechtu, lecz podopieczni Wengera doskonale odpierają ich ataki.

4'
Acheampong świetnie szarżuje lewą stroną, niestety jego centra zostaje zablokowana. Mamy pierwszy korner dla gospodarzy.

3'
Alexis Sanchez świetnie podaje ze skrzydła do Cazorli,ale ten z 12 metrów posyła piłkę na trybuny.

1'
Gracze ze stolicy Arsenalu zaczęli od agresywnego pressingu.

0'
ZACZYNAMY !!!!!

0'
Arbitrem tego spotkania będzie Carlos Velasco Carballo(Hiszpania).

0'
Ławka rezerwowa Arsenalu:
Huddart,Arteta,Bellerin,Campbell,Oxlade-Chamberlain,Podolski,Rosicky

0'
Ławka rezerwowa Anderlechtu: Roef,Colin,Kabasele,Kljestan,Mitrovic,Suarez,Dendoncker

*'
Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a na facebooku

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów Anderlecht Bruksela - Arsenal Londyn.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Anderlecht - Arsenal Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online