Leicester - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Leicester
Liverpool
1 : 2

Schmeichel - Pereira, Maguire, Morgan (K.), Chilwell - Mendy, Ndidi - Albrighton (61' Iheanacho), Maddison (83' Amartey), Gray (75' Okazaki) - Ghezzal
Alisson - Alexander-Arnold (89' Matip), Van Dijk, Gomez, Robertson - Milner, Henderson (K.) (71' Keita), Wijnaldum - Salah (71' Shaqiri), Firmnino, Mane

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

'
The Reds zdobyli szybko bramkę, później tylko skupiali się na kontrach. Drugą bramkę Leicester stracił po stałym fragmencie gry. Wydawało się, że nic nie może odebrać zwycięstwa gościom, ale miejscowi atakowali. Wreszcie, po błędzie Alissona, zdobyli bramkę kontaktową. Do końca atakowali, ale nic z tego nie wynikało. Liverpool zaczął sezon w czterema wygranymi i pewnie przewodzi tabeli Premier League. Leicester mogło zwycięstwem w tym meczu przybliżyć się do czołówki, a tak zostają w środku stawki.

90+6'
Koniec spotkania. Liverpool utrzymuje prowadzenie w tabeli.

90+6'
Ndidi sfaulował wychodzącego z kontrą Keitę.

90+5'
ostatnia okazja dla Leicester. Rzut rożny. Van Dijk znów wybił.

90+3'
żółta kartka Milner faulował jednego z zawodników gospodarzy. Dobra okazja z rzutu wolnego dla miejscowych piłkarzy. Van Dijk wybił piłkę.

90+2'
Liverpool gra na czas i stara się utrzymywać jak najdłużej przy piłce.

90'
Arbiter doliczył 5 minut.

89'
Matip zastępuje Trenta Alexandra-Arnolda.

88'
żółta kartka Mendy faulował Sadia Mane.

88'
Trwa oblężenie bramki Liverpoolu. Gospodarze raz za razem dośrodkowują w pole karne gości i za sprawą najprostszych metod chcą wyrównać.

86'
Alexander-Arnold uderzył z odległości na bramkę Schmeichela, ale zrobił to niecelnie.

85'
Okazaki zagrał zdecydowanie za mocno do Iheanacho i futbolówkę w rękach ma Alisson.

83'
Maddisona na boisku zastępuje Amartey.

83'
The Reds mieli rzut wolny. Najwyżej do piłki wyszedł Mane, ale nie zdołał skierować jej do bramki.

81'
Dopiero teraz wbiega pomoc medyczna. Gra ciągle nie jest wznowiona.

79'
Chilwell dostał w intymne rejony piłką. Obrońca zwija się z bólu.

78'
Chilwell faulował Keitę w kole środkowym.

75'
Gray schodzi. W jego miejscu pojawia się Okazaki.

74'
Firmino przedryblował dwóch rywali i pozostał przed nim tylko Morgan, ale jego nie zdołał okiwać.

71'
Klopp dokonał podwójnej zmiany:
Shaqiri za Salaha
Keita za Hendersona

68'
Gray dostał piłkę w polu karnym od Maddisona, świetnie przyjął, ale następnie podał do brazylijskiego bramkarza. To powinna być bramka wyrównująca.

67'
Mo Salah został złapany na ofsajdzie. Mogła być z tego niezła akcja.

65'
Robertson faulował Maddisona na 35. metrze od bramki Alissona.

63'
Gooool!!! 1:2!!!

Van Dijk zagrał niecelnie do Alissona, ten pobiegł do piłki, chciał ją opanować, ale zabrał mu ją Iheanacho. Napastnik wycofał do Ghezzala, który z 10 metrów trafił do pustej bramki. Co za błąd bramkarza. Liverpool traci pierwszą bramkę w sezonie.

61'
Iheanacho wchodzi na boisko. Napastnik zastępuje Albrightona.

58'
Salah dzisiaj nie dogaduje się z kolegami. Liverpool miał kontrę 4 na 2, ale Egipcjanin zagrał zupełnie do nikogo i piłkę wybił Morgan.

57'
Albrighton zgrał piłkę do Morgana, ale stoper gospodarzy nie był w stanie pokonać Alissona.

55'
żółta kartka Van Dijk powstrzymał Gray'a przed szybkim atakiem.

54'
Ghazzal leży na murawie, bo ucierpiał w starciu z Robertem Firmino.

52'
Maddison dostał piłkę od Gray'a, przed sobą miał już tylko bramkarza, ale składał się tak długo do strzału, że Joe Gomez mu zablokował uderzenie.

51'
Rzut rożny dla Leicester.

50'
Albrighton dośrodkował w pole karne, ale lot piłki przeciął Alisson. Golkiper gości bez problemów wyłapał futbolówkę.

48'
Ghezzal minimalnie przestrzelił. Pomocnik dostał piłkę od Mendy'ego i złożył się do strzału. Alisson nie musiał interweniować.

46'
Mane dostał długie podanie z głębi, wydawało się, że wygrał pojedynek z Ricardo, ale sędzia odgwizdał przewinienie Senegalczyka.

46'
Wracamy po przerwie.

'
Liverpool jest skuteczny do bólu. Liecester nie grał gorzej, a był okres w tej połowie, gdy był zdecydowanie lepszy i zepchnął gości do obrony. Podopieczni Kloppa przetrwali ten okres i na końcu wyprowadzili drugi cios. Do szatni przyjezdni schodzą z dwubramkowym prowadzeniem, choć niewiele wysiłku włożyli w tych 45 minutach. Wracamy po przerwie.

45+2'

45'
2:0!!!! Firmino!!

Po rzucie rożnym Bobby dostał piłkę na głowę i pewnie zmieścił ją w bramce.

44'
Salah uderzył po ziemi na dalszy słupek, Schmeichel się wyciągnął i wybił na rzut rożny.

43'
Wreszcie Liverpool miał piłkę na połowie rywali. Mane miał całą lewą stronę wolną, zwolnił jednak akcję i wycofał do obrońców. The Reds nie śpieszą się z atakami.

40'
Firmino podczas próby odbioru piłki bardzo wysoko podniósł nogę i uderzył w klatkę piersiową Mendy'ego. Faul.

38'
Milner wybił piłkę na aut. Ricardo próbował go ominąć i podczas przeskakiwania, zahaczył o głowę pomocnika Liverpoolu. Milner leży i cierpi z bólu.

36'
Firmino przy przyjęciu piłki zagrał ręką. Arbiter to dostrzegł i piłka jest w posiadaniu Leicesteru.

33'
Tym razem Maddison uderzył z dystansu, ale znów niecelnie. Pomocnik Leicestera firmował jeszcze, że powinien być rzut rożny, ale sędzia wskazał na piąty metr.

32'
Mark Albrighton uderzył z 25. metra, ale źle się złożył do strzału i piłka poszybowała daleko od bramki Alissona.

31'
Salah nie prezentuje się dzisiaj najlepiej. Skrzydłowy kolejny raz stracił piłkę w pojedynku z Mendy'm.

30'
Milner faulował Ricardo Pereirę.

28'
Od dłuższej chwili gospodarze zamknęli rywali na połowie przyjezdnych. Leicester chce wyrównać stan spotkania i robi wszystko ,by tego dokonać.

25'
Chilwell wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

23'
Wreszcie Leicester przeszło do ofensywy. Gray dostał piłkę w polu karnym, bez przyjęcia uderzył po ziemi, ale Alisson - jak zwykle - był na posterunku.

21'
Kolejna doskonała okazja dla podopiecznych Jurgena Kloppa. Wijnaldum dostał piłkę na 15.metrze, uderzył bez przyjęcia, ale strzał zablokował Morgan. Jeszcze dobijał Robertson, Maguire zdołał wybić.

19'
Salah dostał piłkę z prawej strony, odegrał do wybiegającego na wolne pole Firmino. Napastnik wycofał piłkę, ale nikt nie przeciął podania i futbolówkę wybił Morgan.

18'
Tempo meczu wyraźnie osłabło. Liverpool, po zdobytej bramce, często wycofuje piłkę do swoich stoperów i nie stara się atakować szybko. Leicester głównie biega za piłką.

16'
The Reds mieli rzut rożny. Najwyżej wyskoczył Joe Gomez, ale uderzył wysoko nad bramką.

15'
Liverpool kontroluje spotkanie i niemal nie opuszcza połowy rywali.

12'
Leicester od początku nie bronił dobrze i tym razem zawiodła defensywa. Ricardo Pereira nie powinien przegrać pojedynku z Robertsonem.

10'
Gooool!!!! Mane!

Robertosn wygrał piłkę na skrzydle, wbiegł w pole karne i zagrał do Mane. Senegalczyk uderzył z pierwszej piłki i pokonał Schmeichela.

7'
Mendy faulował Hendersona na połowie gości.

6'
Salah zagrał prostopadłą piłkę do Firmino. Ten kiwał się w polu karnym z Ghezzalem, ale pomocnik gospodarzy wybił piłkę.

4'
Co za szansa Liverpoolu!!!! Firmino dostał piłkę na 16.metrze, nie był kryty i uderzył. Schmeichel wypluł piłkę przed siebie. Salah do niej dopadł, ale nie trafił na pustą bramkę z 11.metra.

3'
Pereira ma problemy od początku na prawej stronie. Mane raz za razem szarżuje.

1'
Ze środka rozpoczyna Liverpool. Zaczynamy spotkanie!

'
Obie drużyny wchodzą na prezentację.

'
Zespoły zeszły już z rozgrzewki. Za chwilę zaczynamy.

'

'
Spotkanie rozpocznie się za 30 minut.

'
Arbitrem spotkania będzie Paul Tierney.

'
Ławka rezerwowych Liverpoolu: Mignolet (B.), Keita, Lallana, Matip, Moreno, Shaqiri, Sturridge.

'
Ławka rezerwowych Leicesteru: Ward (B.), Amartey, Evans, Iheanacho, Fuchs, Iborra, Okazaki.

'
Liverpool jest liderem tabeli. Podopieczni Jurgena Kloppa wygrali wszystkie swoje spotkania i nie stracili jeszcze bramki. Leicester po porażce w pierwszej kolejce, wygrał pozostałe dwa spotkania. Zapowiada się więc ciekawe starcie.

'
Zapraszamy na relację ze spotkania pomiędzy Leicesterem, a Liverpoolem.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Leicester - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online