Miedź Legnica - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Miedź Legnica
2 : 0

Kanibołocki - Zieliński, Osyra, Bozić (K.), Pikk - Marquitos (88' Purzycki), Augustyniak, Santana (49' Fernandez) - Ojamaa, Forsell, Piasecki (59' Łobodziński)
Hładun - Czerwiński, Dąbrowski, Guldan (K.) (46' Balić), Dziwniel - Jagiełło, Tosik - Janoszka (46' Bohar), Starzyński, Pawłowski - Tuszyński (66' Mares)

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy - jak zwykle - do śledzenia kolejnych :)

'
Po bardzo dobrej pierwszej połowie, druga była znacznie słabsza. Najwięcej emocji mieliśmy w końcówce. Miedź mogła wygrać ten mecz znacznie wyżej. Gospodarze byli zwyczajnie zespołem lepszym, który stworzył sobie więcej okazji. Miedzianka wygrywa historyczne derby.

90+6'

90+6'
Fernandez faulował w bocznym sektorze Czerwińskiego. Ostatnia okazja dla Zagłębia na bramkę honorową.

90+5'
Purzycki dostał piłkę w polu karnym gości, obrócił się i wyłożył piłkę Augustyniakowi. Pomocnik gospodarzy z 8 metrów uderzył wysoko ponad bramką.

90+4'
Miedź już się bawi piłką. Pikk wbiegł w pole karne, dostał piłkę od Ojamy i oddał ją skrzydłowemu. Henrik uderzył, ale obok bramki.

90+2'
Augustyniak miał piłkę sam przed bramką Hładuna, ale nieczysto uderzył. To też powinna być bramka.

90'
5 minut doliczone.

90'
Fooooorsell!!!! 2:0!!!

Świetna akcja Ojamy! Skrzydłowy Miedzi dostał piłkę od Pikka, pognał sam, wbiegł w pole karne i wyłożył ją Forsellowi. Ten na zamach wziął desperacko interweniującego obrońcę i uderzył pod ręką Hładuna. Piłka doturlała się do bramki. Już chyba jest po meczu.

88'
Marquitos schodzi. W jego miejsce Adrian Purzycki.

86'
Forsell uderzył spod kolana, ale piłka poszybowała kilka centymetrów nad poprzeczką. Trybuny widziały już futbolówkę w siatce.

85'
To powinna być bramka. Borja Fernandez zagrał do Łobodzińskiego, skrzydłowy znów kapitalnie odegrał. Z piłką jednak w polu karnym minął się Hiszpan.

84'
Bozić kapitalnie pociągnął piłkę. Nikt nie kwapił się, by ją mu zabrać, więc środkowy obrońca pobiegł na 20.metr od bramki rywala i uderzył. Metr nad bramką.

83'
Dziwniel fatalnie zagrał przed siebie. Docelowo miało to być chyba długim podaniem do Maresa, ale napastnik gości był jakoś 30 metrów w bok.

80'
Ojamaa próbował centrostrzałem zaskoczyć Hładuna. Nie udało się.

78'
Dąbrowski dośrodkował w pole karne gospodarzy, nie zobaczył jednak, że nikogo z jego kolegów tam nie ma.

75'
Zagłębie konstruuje kolejny atak od tyłu. Problemem lubinian jest to, że nie mogą się przebić żadnym podaniem przez defensywę gości.

73'
Marquitos zagrał do Fernandeza, ten uderzył pasówką z 15.metra, ale Hładun nie miał problemu z interwencją.

72'
Ojamaa faulował Tosika w polu karnym gości.

70'
Tosik faulował Forsella.

69'
Niewiele dzieje się na boisku. Tęsknimy za intensywnością gry z pierwszej połowy.

65'
Kolejna okazja Miedzianki. Augustyniak dostał piłkę z rzutu rożnego, uciekł, wziął na zamach obrońcę i uderzył. Hładun nie widział piłki, ale instynktownie obronił.

W Zagłębiu wchodzi Mares na boisko. Zastępuje on Tuszyńskiego.

63'
Wreszcie świetna akcja Miedzi. Marquitos pognał niczym pędziwiatr na połowę rywali z piłką, zagrał do Łobodzińskiego. Ten dośrodkował do niepilnowanego Ojamy, ale Hładun wybronił jego strzał. Tylko rzut rożny.

62'
żółta kartka Balić uderzył łokciem Łobodzińskiego.

61'
Bozić - podobnie, jak przed tygodniem - sygnalizuje, że potrzebuje zmiany. Ból głowy musi mieć trener Nowak.

59'
Wojciech Łobodziński zastępuje Piaseckiego.

58'
Piasecki wywalczył rzut rożny dla Miedzi.

57'
Bohar został złapany na spalonym.

56'
Pawłowski dośrodkowaniem szukam Tuszyńskiego, ale zagrał za głęboko i piłka padła łupem Kanibołockiego.

54'
Po niemal dwóch minutach wracamy do gry.

53'
Tym razem fani Zagłębia wyrzucili race na boisko. Znów przerwa w grze.

51'
Spokojniejszy fragment meczu. Obie drużyny nie grają porywającej piłki, a Miedź chętnie oddaje piłkę gościom.

49'
Omar Santana schodzi, kulejąc. W jego miejsce wchodzi Borja Fernandez.

47'
Znów Kanibołocki popisał się refleksem. Tuszyński dostał piłkę z rzutu wolnego, uderzył, ale bramkarz legniczan znów był na posterunku.

46'
żółta kartka Pikk dość ostro wszedł w Czerwińskiego.

46'
Wracamy po przerwie.

Dwie zmiany już w przerwie w drużynie przyjezdnych:
Damjan Bohar zastępuje Janoszkę.
Balić wchodzi za kontuzjowanego Guldana.

'
To była dobra pierwsza połowa. Obie drużyny chcą grać w piłkę i raz za razem konstruują akcje, które się świetnie ogląda. Miedź stworzyła ich więcej i przez to prowadzi. Świetny poziom celności podań, fajne parady bramkarskie. Mogło być tylko nieco więcej bramek, ale poziom spotkania jest naprawdę dobry. Wracamy za kilkanaście minut.

45+3'
Równo z trzema minutami arbiter Stefański zakończył pierwszą połowę.

45+3'
Starzyński został złapany na ofsajdzie.

45+1'
żółta kartka Santana taktycznie faulował Pawłowskiego, bo skrzydłowy gości ciągnął z groźnym kontratakiem.

45'
Trzy minuty doliczone.

44'
Mecz jest bardzo otwarty i akcje przenoszą się spod jednego pola karnego do drugiego.

41'
Augustyniak kapitalnie otworzył całe skrzydło Piaseckiemu, ten zbiegł w pole karne i sam uderzał. Hładun wypluł piłkę przed siebie, chciał do niej dopaść Marquitos, ale bramkarz Zagłębia był o ułamek sekundy szybszy.

39'
Kolejna kapitalna akcja Miedzi!!! Marquitos dostał piłkę na 15.metrze od Forsella, ale za długą ją holował i ostatecznie uderzył wysoko nad poprzeczką. To powinna być bramka.

39'
Ojamaa faulowany we własnym polu karnym.

36'
Ależ to była interwencja!!! Pawłowski idealnie się złożył do uderzenia piłki z rzutu rożnego, Walnął bardzo mocno, ale Kanibołocki sparował piłkę na poprzeczkę i wybił ją. Jedna z piękniejszych parad tego sezonu.

36'
Starzyński uderzył na bramkę. Rykoszet po Boziciu i rzut rożny.

35'
Miedź utrzymuje się na połowie rywala.

34'
Nieco przejaśnia się na legnickim stadionie.

34'
Piasecki wycofywał piłkę do Forsella, ale Dąbrowski to przeciął.

33'
Naprawdę nic nie widzimy, także przepraszamy za wszelkie omyłki :)

31'
żółta kartka Janoszka "poskrobał" Piaseckiego po achillesach.

31'
Wracamy do gry, choć ciągle niewiele widać.

28'
Kibice zorganizowali sobie racowisko i niewiele widać na połowie gości. arbiter Stefański zasądził przerwę, aż opadnie dym.

26'
Tym razem 25 metrów od bramki Hładuna został faulowany Forsell. Sam poszkodowany uderzał z rzutu wolnego. Za wysoko.

25'
Augustyniak stracił piłkę na własnej połowie, ale arbiter dopatrzył się faulu Jagiełły na pomocniku Miedzi.

23'
Goool!!! 1:0!!

Piasecki idealnie zagrał do Pikka na wolne pole, obrońca ściął do pola karnego i wycofał do tyłu. Tam wbiegał Marquitos i z 12 metrów bez problemu zmieścił piłkę w siatce. Świetna akcja gospodarzy.

19'
Santana dostał piłkę na 25.metrze i uderzył. Niecelnie.

18'
Świetna klepka trójki Tuszyński - Czerwiński - Jagiełło. Obrońca wreszcie zagrywał do napastnika, ale lot piłki przeciął Osyra.

15'
Świetna okazja Zagłębia. Z rzutu rożnego świetnie rozegrali piłkę i wylądowała ona pod nogami Pawłowskiego. Skrzydłowy uderzył jednak za lekko i Kanibołocki nie miał problemów z obroną.

13'
Osyra faulował Tuszyńskiego. Nie ma łatwego życia napastnik gości.

11'
Jagiełło próbował zagrał wysoką piłkę do Pawłowskiego, ale przerzucił to dośrodkowanie.

9'
Starzyński faulował Augustyniaka na własnej połowie.

8'
Zieliński dośrodkowywał w pole karne. Guldan musiał wybijać na rzut rożny. Marquitos dostał piłkę przed polem karnym, ale uderzył bardzo słabo.

7'
Augustyniak uruchomił prostopadłym podaniem Piaseckiego, ale skrzydłowego gospodarzy obiegł Czerwiński.

5'
Santana miękko zagrywał w pole karne na wbiegającego Pikka, ale obrońcę ubiegł Hładun.

4'
Jagiełło zagrał długa piłkę do Czerwińskiego, obrońca zagrywał po ziemi w pole karne, ale Augustyniak wybił futbolówkę.

3'
Miedzianka ruszyła do ataku, ale Hładun nie miał problemów z wyłapaniem dośrodkowania.

1'
Ze środka rozpoczyna Miedź. Startujemy!

'
Drużyny już wychodzą na prezentację. Za chwilę początek starcia.

'

'

'
Obie drużyny są już na płycie boiska. Trwa przedmeczowa rozgrzewka.

'
W Legnicy wydarzy się dzisiaj historia. Po raz pierwszy w najwyższej klasie rozgrywkowej zostaną rozegrane derby Dolnego Śląska pomiędzy Miedzią, a Zagłębiem. Oba zespoły przystępują do spotkania po wygranych w ostatnich kolejkach. Zagłębie odprawiło u siebie z kwitkiem Lecha Poznań, a Miedź po szalonym meczu pokonała w Białymstoku Jagiellonię. Kto zwycięży po raz pierwszy w tym prestiżowym starciu? Przekonamy się już za nieco ponad 2 godziny.

'
Arbitrem spotkania będzie Daniel Stefański.

'
Ławka rezerwowych Zagłębia: Leciejewski (B.), Kopacz, Balić, Matuszczyk, Sirotov, Bohar, Mares .

Trener: Mariusz Lewandowski.

'
Ławka rezerwowych Miedzi: Sapela (B.), Łobodziński, Purzycki, Bartczak, Szczepaniak, Fernandez, Fran Cruz.

Trener: Dominik Nowak.

'
Zapraszamy na relację ze spotkania derbowego pomiędzy Miedzią Legnica, a Zagłębiem Lubin. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Legnicy.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Miedź Legnica - KGHM Zagłębie Lubin żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 15:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu w telewizji , to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Miedź Legnica - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online