Burnley - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Burnley
Manchester United
0 : 2

Hart – Taylor, Tarkowski, Mee, Bardsley – McNeil, Westwood, Hendrick, Cork, Lennon – Wood
De Gea – Valencia, Lindelof, Smalling, Shaw – Fellaini, Matić, Pogba – Lingard, Lukaku, Sanchez

Lukaku (27.)
Lukaku (44.)

Sanchez (18.) żółta kartka

Mecze na żywo: Burnley - Manchester United

50'
Manchester dłużej utrzymuje się przy piłce.

46'

45+1'

45'
Sędzia doliczył minutę.

44'
Gool! Lindgren uderzył mocno sprzed pola karnego, piłka odbiła się od obrońcy i trafiła do Lukaku, który nie miał problemów z umieszczeniem w jej bramce.

42'
Sanchez potężnie uderzył sprzed pola karnego, ale piłka trafiła w obrońcę.

36'
Mogło być 2:0. Lukaku rozprowadził akcję, a po chwili był sam na sam z bramkarzem. Hart zdołał jednak odbić piłkę. Znów podawał Sanchez.

35'
Shaw wstrzelił piłkę w pole karne, ale pewnie interweniował bramkarz.

33'
Burnley stara się atakować, ale nie może poradzić sobie z obroną Manchesteru.

27'
Gool! Po dośrodkowaniu Sancheza z lewej strony boiska najwyżej w polu karnym wyskoczył Lukaku i strzałem głową pokonał bramkarza. 1:0 dla Manchesteru.

26'
Akcja gospodarzy. Dwa dośrodkowania nie przyniosły jednak zagrożenia.

25'
Brakuje sytuacji strzeleckich. Manchester nie wygląda w ostatnich minutach najlepiej.

22'
Tym razem dośrodkowanie w pole karne Manchesteru. Pewnie interweniował jeden z obrońców.

21'
Dośrodkowanie do Lukaku, ale Belg faulował rywala.

19'
McNeil zdecydował się na strzał z boku pola karnego. Bardzo niecelna próba.

18'
żółta kartka Alexis Sanchez sfaulował rywala przed polem karnym i otrzymał żółtą kartkę.

16'
Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy i pewnie interweniował Hart.

14'
De Gea nie miał problemów ze złapaniem piłki po strzale McNeil'a.

10'
Manchester ma sporą przewagę i obrona gospodarzy ma sporo problemów.

4'
Pogba zagrał do Shawa, którego płaski strzał pewnie obronił Hart.

3'
Lingard oddał dobry strzał, który nieznacznie minął bramkę.

1'
Mecz rozpoczęty.

'
Początek meczu o godzinie 17:00. Żadna polska telewizja nie przeprowadzi transmisji z tego spotkania.

Rezerwowi Burnley: Heaton, Lowton, Vokes, Barnes, Ward, Vydra, Long

Rezerwowi Manchesteru: Grant, Bailly, Young, Herrera, Fred, Martial, Rashford

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Burnley - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online