Galatasaray - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Galatasaray - Borussia Dortmund

92'
Borussia niespodziewanie łatwo ogrywa Galatasaray 4-0 , ty samym z kompletem pkt jest liderem i jest już praktycznie pewna awansu ,Galasataray zostaje walka o 3 miejsce.Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne nasze relacje.

92'
Koniec! Antonio Mateu Lahoz kończy męki gospodarzy.

91'
Sneijder oddaje swój strzał rozpaczy...

90'
Sędzie dolicza 2 minuty.

89'
Rzut rożny który kończy się niecelnym strzałem Mkhitaryana za polem karnym.

88'
Gündogan Stara się znaleźć długim podaniem Reusa jednak jest to zagranie za mocne.

86'
Borussia spokojnie kontroluje przebieg spotkania wymieniając krótkie podania oczekując już końcowego gwizdka.

83'
Świetna akcja rezerwowych Gündogan-Ramos , ten pierwszy świetnie rozegrał piłkę, atakując środkiem, świetnie podał do wychodzącego na wolną pozycję Ramosa który pewnym strzałem pokonuje Muslera.To sie nazywa wejście smoka!

83'
GOOOOOOL GOOL Ramos!

82'
Na boisku nic się nie dzieje.Lecz mamy zmianę za Kagawe wchodzi Ramos.

80'
Oztekin W pierwszej swojej akcji stara się dośrodkować piłkę jednak jego dośrodkowanie mija kolegów.

78'
Zmiana.Schodzi Pandev a wchodzi Çolak

75'
Po 75 minutach Galatasaray ma 1 celny strzał.

73'
Gündogan ma dużo miejsca i strzela z 25 metrów , jego strzał pewnie broni Muslera.

72'
Reus w polu karnym podaje krótko do Mkhitaryana który strzela celnie ale w sam środek bramki nie stwarzając zagrożenia.

70'
Zmiana w BVB wchodzi Gündogan za Hummelsa.

69'
Reus z wolnego oddaje strzał nad poprzeczką.

68'
Mkhitaryan wychodzi 2 na 2 z Aubameyang który był na doskonałej pozycji jednak nie otrzymał podania , przez co Mkhitaryan został sfaulowany przez Kaya za co otrzymał żółtą kartkę.

66'
Melo niedokładnie podaje przez co goście mają szanse na szybką kontrę.

65'
Atak pozycyjny w wykonaniu BVB kończy się niecelnym strzałem Kagawy z 18 metrów.

64'
Yilmaz przyjmuje piłkę w polu karnym ale Sokratis się zastawia i nie dopuszcza rywala do futbolówki która opuszcza boisko.

63'
BVB znów stara się grać wysoko pressingiem czyżby chcieli wbić jeszcze jedną bramkę ?

62'
Zmiana za Tellesa wchodzi Oztekin .

61'
Zawodnicy Galatasaray grają na alibi byle by oddać piłkę jak najszybciej do kolegi, niestety słabo ogląda się gospodarzy.

59'
Krótkie podania Borussi przerywa Melo.

59'
Reus dochodzi do piłki w polu karnym , strzela z pierwszej piłki jednak jego strzał jest niecelny.

56'
BVB cofnęła się pod swoje pole karne , daje swobodnie rozgrywać piłkę Galatasaray , nie można im się dziwić.dziwić. Prowadząc 3-0 nie potrzebny jest już taki pressing jak na początku.

55'
Za kontuzjowanego Bendera wchodzi Matthias Ginter.

54'
Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie Borussi,Sneijder podaje do Tellesa a ten ponownie dośrodkowuje jednak zostaje zablokowany.

53'
Groźny strzał z 25 metrów Inana , jednak piłka mija słupek bramki.

51'
Bender zwija się z bólu po zderzeniu z rywalem.

50'
Sneijder stara sie zagrac na wolne pole jednak jego podanie jest za mocne.

49'
Melo stara się długim podaniem uruchomić napastników jednak jego piłki są dziś bardzo niecelne i łatwe dla obrony Borussi.

48'
Piłkę po rzucie rożnym wybija Subotic.

48'
Telles dośrodkowuje ponownie z lewego skrzydła jednak Humels wybija na rzut rożny.

47'
Reus próbował zagrać do Kagawy jednak obrona przejmuje piłkę.

46'
Rozpoczynamy bez zmian w obu ekipach.

46'
Czy będziemy świadkami pogromu?Zaczynamy drugą część spotkania.

45'
Koniec 1 połowy!Chyba nikt nie spodziewał się takiego wyniku zważywszy na to jak w Bundeslidze gra BVB.Galatasaray nie jest w stanie wyprowadzić dobrej akcji,grają bez pomysłu co Borussia skrzętnie wykorzystuje.

44'
Melo oddaje bardzo słaby strzał z 30 metrów który bez problemu broni bramkarz gości.

43'
Burussia na 30 metrze od bramki przeciwnika spokojnie rozgrywa sobie piłkę, nie ma co się dziwić że stwarzania sytuacji bramkowych tak łatwo im wychodzi.

41'
Reus z około 25 metrów oddaje strzał w prawy górny róg który okazał się nie do obrony!

41'
GOOOL GOOL GOOOL REUS CO ZA BRAMKA

39'
Z rzutu rożnego dośrodkowuje Kagawa jednak Japończyk robi to niecelnie.

37'
Świetny rajd Mkhitaryana który mijając rywala wbiega w pole karne dośrodkowuje piłkę po ziemi jednak obrońcy wybijają ją na rzut rożny.

36'
Weidenfeller pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Tellesa.

35'
Kagawa rusza z kontrą jednak wślizgiem powstrzymuje go Telles.

35'
Altintop na prawym skrzydle stara się dośrodkować jednak czynni to niecelnie.

34'
Galatasaray obecnie ma przewagę w posiadaniu piłki-58%

33'
Klopp otrzymuje ostrzeżenie od sędziego.

30'
Co za Akcja! Sokratis podaje podcinką w pole karne do Mkhitaryana który zagrywa w poprzek do Aubameyanga który z pierwszej piłki trafia w słupek,już w 30 minucie mógł mieć 3 trafienia.

29'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego i bramkarz gości nie trafia w piłkę jednak udaje się zażegnać zagrożenie.

27'
Sneijder z rzutu wolnego strzela bezpośrednio z 35 metrów ,trafia! Jednak w kibiców którzy siedzą na najwyższym poziomie stadionu.

26'
Faul Bendera , okazję będą mieli gospodarze.

25'
W końcu pokazał się Sneijder który jest niewidoczny od początku spotkania teraz jednak starał się symulować karnego za co słusznie dostaje żółtą kartkę.

24'
Reus podaje na wolne pole do Kagawy ten strzela jednak pewnie broni Muslera.

23'
Borussia stara się grać wysoko pressingiem przez co Galatasaray ma dużo strat.

20'
Mamy przerwę w grze,na boisku leży Bender.

18'
Piszczek na prawym skrzydle otrzymał podanie po czym popędził na prawym skrzydle,świetnie dośrodkował a Aubameyang z powietrza wewnętrzną częścią stopy dopełnia formalności.

18'
GOOOOOOOOOL! 0-2! Aubameyang

17'
Gra gospodarzy opiera się głównie na bocznych obrońcach którzy to dośrodkowują piłkę,jednak jest to bardzo czytelne dla BVB.

16'
Jak na razie Galasataray nie jest w stanie wyprowadzić dobrego ataku.

14'
Rzut rożny dla Galatasaray , jednak z bramki wychodzi Weidenfeller i piąstkuje piłkę za pole karne.

12'
Tym razem lewy obrońca Galasataray Telles dośrodkowuje piłkę ale z skutkiem takim samym jak jego kolega kilka minut temu.

11'
Pandev otrzymuje piłkę na środku boiska , zastawia się i próbuje rozegrać na skrzydło jednak tak niedokładnie że piłka ląduje na aucie.

9'
Gra pod dyktando BVB , Galasataray nie może się przebić przez 2 linię gości,co wymusza długie podania które są niecelne.

8'
Prawy obrońca Galasataray Camdal dośrodkowuje piłkęw pole karne którą wybija Subotic.

7'
Mkhitaryan przewraca się pod polem karnym rywali jednak sędzie nie dyktuje rzutu wolnego.

6'
Reus popędził lewym skrzydłem a następnie dośrodkował piłke po ziemi w pole karne tam przed obronće wybiegł Aubameyang który pakuje piłkę do siatki!

6'
0-1 GOOOOOOOOLLL!!Aubameyang

6'
Atak Galasataray , zmuszony zostaje bramkarz BVB aby wyjśc z bramki interweniować poza polem karnym.

5'
Atak BVB , Kagawa podcinką zagrywa prostopadłą piłkę w pole karne jednak piłka zostaje przyjęta.

2'
Jak widać po ustawieniu piłkarzy Galatasaray chcą walczyć o pełną pule.

1'
Atmosfera jak to w Turcji bywa bardzo gorąca ,kibice gospodarzy wrogo nastawieni do przeciwników każda sekunda utrzymania się przy piłce piłkarza Borussi to ogromne gwizdy.

1'
Zaczynamy.

0'
Hymn Ligi Mistrzów (Kaszanka) rozbrzmiał więc jeszcze pamiątkowe zdjęcie i zaczynamy!

0'
Antonio Mateu Lahoz Poprowadzi dzisiejszy mecz.

0'
Jeśli masz jakieś pytania lub jakiś ciekawy komentarz dotyczący wydarzenia pisz na relacje.live@o2.pl

0'
Galatasaray po dwóch spotkaniach ma 1 pkt zdobyty z Anderlechtem,porażka z Arsenalem oznacza że są na 3 miejscu z stratą 5 pkt do BVB i jeśli chcą myśleć o awansie muszą dziś wykorzystać atut własnego boiska i wygrać.

0'
Już dziś wraca najlepsza liga na świecie czyli Liga Mistrzów!O 20:45 Galatasaray podejmie bardzo słabo spisującą się Borussie Dortmund w Bundeslidze która przegrała 3 ostatnie spotkania z przeciętnymi drużynami,jednak w LM radzi sobie doskonale,2 mecze 2 zwycięstwa! Z Arsenalem 2-0 i z Anderlechtem 3-0 dzięki czemu są liderami.

*'
Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a na facebooku

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów Galasataray - Borussia Dortmund.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Galatasaray - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online