Niemcy - Francja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Niemcy
Francja
0 : 0

Neuer - Ginter, Boateng, Hummels, Rudiger - Kimmich, Kroos - Muller, Goretzka(Gundogan 66'), Reus(Sane 83') - Werner
Areola - Pavard, Varane, Umtiti, Lucas - Kante, Pogba - Mbappe, Griezmann(Fekir 80'), Matuidi(Tolisso 85') - Giroud(Dembele 66')

Rudiger (88.) żółta kartka

Mecze na żywo: Niemcy - Francja

90+2'
Sędzia kończy mecz!

90+1'
Dembele przyblokowany i Neuer łatwo łapie piłkę.

90'
Sędzia dolicza 2 minuty.

90'
Tolisso źle przyjął podanie od Fekira i Francja straciła szansę na gola.

88'
żółta kartkaRudiger ukarany żółtą kartką za faul na Pavardzie.

87'
Gundogan przedzierał się prawą stroną, ale obrona Francji jest dzisiaj nie do przejścia!

85'
Ostatnia zmiana w reprezentacji Francji, za Matuidiego wchodzi Tolisso.

84'
Sane ruszył do prostopadłego podania od Kroosa, Umtiti zatrzymał jednak Niemca.

83'
Sane zastępuje Reusa.

83'
Rzut rożny dla Francji. Pogba oddaje strzał, lecz bardzo niecelny.

80'
Griezmann opuszcza boisko, w jego miejsce Fekir.

77'
Zamieszanie w polu karnym Francji. Niemieccy piłkarze w dobrych sytuacjach byli jednak blokowani.

76'
Dwa rzuty rożne gospodarzy i dwa strzały. Najpierw Areola końcówkami palców sparował piłkę na rzut rożny. Drugie uderzenie wyłapał jednak bez problemu.

75'
Muller zbiegł z lewej strony do środka i wykonał dośrodkowanie, które przekształciło się w strzał. Areola przeniósł piłkę nad poprzeczką.

72'
Groźna akcja gospodarzy! Reus wypuścił na wolne pole Hummelsa, środkowy obrońca mocno uderzył będąc w polu karnym, lecz Areola nie bez problemów odbił piłkę.

69'
Griezmann podał do rozpędzającego się Mbappe. Francuz bez problemu urwał się Boatengowi, ale uderzył bardzo niecelnie.

68'
Kiks Dembele. Młody Francuz otrzymał podanie na linii pola karnego, lecz w nie trafił w piłkę.

66'
Zmiana w reprezentacji Niemiec, za Goretzkę wchodzi Gundogan. Roszady również we Francji, za Giroud wchodzi Dembele.

65'
Odpowiedź teraz Niemców. Reus oddaje groźny strzał i z problemami broni Areola.

64'
Pogba podał piętką do Griezmanna, a ten bez zastanowienia oddał bardzo mocny strzał. Neuer z problemami paruje piłkę w bok.

62'
Próba uderzenia z dystansu przez Kimmicha. Niemiec oddał bardzo niecelny strzał.

60'
Kroos otrzymał piłkę w polu karnym, ale za długo zbierał się do strzału i został zablokowany przez Griezmanna.

58'
Pavard świetnie podał z pierwszej piłki do wbiegającego w pole karne Mbappe. Nastolatek źle przyjął piłkę i od bramki zaczynają Niemcy.

57'
Werner urwał się lewym skrzydłem i wstrzelił piłkę w ple karne. Areola wybija na rzut rożny.

55'
Varane próbował długim podaniem znaleźć Giroud, napastnik znajdował się na pozycji spalonej.

52'
Griezmann trochę za plecy podał do Giroud. Niemcy mają szczęście, gdyby piłka doszła do napastnika Chelsea mielibyśmy sytuację sam na sam.

49'
Groźne uderzenie Grizmanna! Francuz otrzymał piłkę w polu karnym i strzelił na bramkę. Neuerowi na raty udało suę złapać futbolówkę.

48'
Giroud próbował podania prostopadłego do Griezmanna, lecz znowu nic z tego nie wyszło.

45'
Zaczynamy drugą połowę.

45+1'
Koniec pierwszej połowy!

45+1'
Giroud próbował zaskoczyć Neuera strzałem piętką z bliskiej odległości. Francuz uderzył jednak niecelnie.

45'
Sędzia dolicza minutę.

44'
Dużo chaosu teraz na boisku. Obie drużyny przechwytują piłkę i po chwili ją tracą.

43'
Mbappe podchodzi do rzutu wolnego. Do bramki ok 27 metrów. Strzał piłkarza PSG zbyt lekki i Neuer łatwo wyłapał piłkę.

40'
Dobra dwójkowa akcja Mbappe i Pavarda. Obrońcy odskoczyła jednak piłka i od bramki rozpoczyna Neuer.

39'
Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Tym razem Kroos przesadził z siłą i piłka minęła wszystkich Niemców.

36'
Kante wrzucił piłkę w pole karne, tam walkę w powietrzu wygrał Giroud, który oddał strzał. Neuer na posterunku.

35'
Rzut rożny dla Niemiec. Kroos znalazł dośrodkowaniem Rudigera, który zgrał piłkę do Hummelsa. Podanie było trochę za mocne, przez co piłkarz Bayernu uderzył niecelnie.

32'
Źle piłkę rozegrał Umtiti, Niemcy zaatakowali prawą stroną, lecz po raz kolejny zabrakło ostatniego podania.

29'
Werner próbował wymusić rzut wolny, arbiter nie dał się nabrać. Francuzi chcieli to wykorzystać i wyjść z kontratakiem, dobrze zachował się Boateng, który zablokował Kante.

27'
Kroos dośrodkowuje z rzutu wolnego, najwyżej wyskakuje Lucas i wybija piłkę.

25'
Błąd Kante w rozegraniu, podanie do Goretzki jednak niecelne i Areola wybija piłkę.

23'
Muller podaniem z pierwszej piłki ładnie uruchomił Gintera, prawy obrońca niedokładnie odegrał i akcja spaliła na panewce.

21'
Ginter dośrodkował w pole karne można powiedzieć do nikogo. Piłkę wyłapał Areola.

18'
Werner otrzymał podanie od Boatenga i wbiegł dynamicznie w pole karne. Uderzenie łatwo obronił jednak Areola.

17'
Rzut rożny dla Francji. Wrzutka Griezmanna nie sprawiła problemów podopiecznym Loewa.

15'
Francuzi wreszcie przyspieszyli i wypracowali sobie przewagę na lewej stronie boiska, dośrodkowanie Lucasa wybite jednak przez Niemców.

13'
Werner otrzymał dalekie podanie na prawym skrzydle i dośrodkował płasko w pole karne. Tam piłkę przejął Kante.

11'
Lucas uciekł Boatengowi, obrońca musiał posiłkować się faulem.

9'
Kante próbował prostopadłej piłki do Griezmanna, zawodnik Chelsea podał za mocno.

8'
Jak na razie Niemcy rozgrywają piłkę na 40 metrze, Francja cierpliwie czeka na swojego przeciwnika.

6'
Pierwsza próba ataku Francji. Mbappe stracił jednak łatwo piłkę.

3'
Ładna akcja Niemców. Rudiger chciał przedrzeć się lewą stroną, Pavard był czujny i zablokował dośrodkowanie. Mamy rzut rożny.

1'
Rozpoczęli!

'
Arbitrem dzisiejszego meczu jest Daniele Orsato.

'
Ławka rezerwowych Francji: Costil (B.), Lecomte (B.), Sidibe, Rami, Mendy, Kimbembe, N'Zonzi, Fekir, Tolisso, Lemar, Dembele, Thauvin

'
Ławka rezerwowych Niemiec: ter Stegen (B.),Tah, Sule, Schulz, Kehrer, Gundogan, Draxler, Brandt, Havertz, Sane, Petersem

'
Zapraszamy na relację pierwszej kolejki Ligi Narodów. Przed nami hit Grupy 1, Niemcy-Francja.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Ligi Narodów Niemcy - Francja na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 20:45. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Niemcy - Francja w telewizji , to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Niemcy - Francja, to zapraszamy do śledzenia meczu online