Polska U-21 - Wyspy Owcze U-21 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska U-21
Wyspy Owcze U-21
1 : 1

Grabara - Dankowski (46' Jóźwiak), Wieteska, Bochniewicz, Pestka - Jagiełło, Dziczek (45' Szymański), Piotrowski, Kapustka - Tomczyk (46' Świderski), Kownacki
Hansen - Danielsen, Petersen, Wardum, A.Olsen - B.Hansen (59' Bjartalid), M.Olsen, Andreasen, Magnusson, Heinesen (79' Egilssen) - Thomsen

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Polska reprezentacja sprawiła prezent Duńczykom, którzy dzisiaj wykorzystali okazję i wygrali z Finlandią (2:0).
Podopieczni Czesława Michniewicz byli dzisiaj zobligowani do sięgnięcia kompletu punktów w starciu z dużo niżej notowanym przeciwnikiem. Genialna praca Hansena na linii uratowała przyjezdnych.

90+3'
Bartosz Kapustka spróbował swoich sił z dystansu. Ofiarnie interweniujący obrońca gości zablokował uderzenie.

90+2'
Frustracja wkrada się w poczynania boiskowe gospodarzy.

90+1'
Skurcze dopadają zawodników z Wysp Owczych. Jeśli utrzymają aktualny wynik, to sprawią ogromną niespodziankę.

90'
4 minuty dłużej potrwa dzisiejszy mecz.

89'
Hansen pracuje na transfer do silnego klubu! Bramkarz wybornie wyciągnął strzał nie do obrony. Dawid Kownacki wykazał się chirurgiczną precyzja przy uderzeniu zza linii pola karnego.

87'
Błąd techniczny Świderskiego uniemożliwił Polsce zdobycia gola. Pomocnik Jagiellonii urwał się obronie, ale katastrofalnie przyjęta futbolówka, opuściła plac gry...

86'
W górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego. Jagiełło nie spojrzał dokładnie na ustawienie defensywy oponenta.

84'
Nieudanie Polska chciała wyprowadzić szybką kontrę. Widać coraz większą nerwowość na twarzach piłkarzy drużyny gospodarzy.

83'
Dania dalej prowadzi 1:0 z kadrą Finlandii. Nie jest to dobra wiadomość dla polskiej reprezentacji.

81'
Tylko siatka nad poprzeczką. Sebastian Szymański podjął kolejną próbę posłania sprytnej podkrętki. Ta próba okazała się dużo lepsza od tej pierwszej.

80'

78'
żółta kartka Andreasen dostał zasłużony kartonik. Bez pardonu zaatakował rywala wślizgiem.

77'
Kolejna udana obrona Grabary. Tym razem udało się zatrzymać kąśliwy strzał zza linii pola karnego. Swoim umiejętnościom zaufał M. Olsen

76'
Kamil Grabara wyciągnął wielce nieprzyjemny strzał z ostrego kąta. Futbolówka zmierzała w prawy sektor bramki. Duży refleks polskiego bramkarza okazał się w tej akcji kluczowy.

75'
Hansen dwoi się i troi w swojej bramce. Goalkeeper wyczynia cuda w swojej strefie. Przed chwilą wybitnie przeniósł strzał skierowany w prawe okno bramki.

74'
Hansen wytrzymał próbę nerwów! Bramkarz fenomenalnie zatrzymał techniczny strzał, który z najbliższej odległości oddał Karol Świderski!

72'
Goooooooooool! 1:1! Profesorski popis Dawida Kownackiego! Znakomity strzał w prawy, dolny róg bramki Wysp Owczych.

71'
Euforia wśród kibiców Polski! Jedenastka!

70'
Ależ blisko! Bartosz Kapustka posłał solidną próbę z dystansu. Po drodze piłka jeszcze odbiła się od obrońcy i poleciała tuż obok prawego słupka.

68'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał za niesportowe zachowanie Kamil Jóźwiak.

66'
Dawid Kownacki został uchwycony na pozycji spalonej. W takiej sytuacji, gra nie mogła być kontynuowana.

65'
Dawid Kownacki postawił na siłę, będąc w głębi pola karnego przeciwnika. Hansen stanął na wysokości zadania, dobrze łapiąc silne uderzenie w środek bramki.

63'
Hansen dobrze sparował silnie uderzoną piłkę. Piotrowski nieźle wypracował sobie przestrzeń do oddania strzału.

63'
Dobrym szczupakiem błysnął M.Olsen. Polska kadra próbuje wszystkimi sposobami złamać blok defensywny.

62'
żółta kartka Żółta kartka dla świeżo wprowadzonego Joannesa Bjartalida. Zbyt ostre wejście wślizgiem na nogę przeciwnika.

60'
Dwie trzecie regulaminowego czasu gry już za Nami. Aktualny rezultat nie może w żaden sposób cieszyć kibiców "Biało - Czerwonych".

59'
Betuel Hansen opuścił plac gry. Joannes Bjartalid zameldował się na boisku.

58'
61% - 39%. Polska reprezentacja wygrywa w statystyce, która odnosi się do posiadania piłki.

56'
Sebastian Szymański nieudolnie dokręcał futbolówkę od rzutu wolnego. Bramkarz Wysp Owczych miał pełną kontrolę nad uderzeniem ze stałego fragmentu gry. Pomocnik warszawskiej Legii powinien podjąć próbę wrzutki.

55'
żółta kartka Danielsen z pełną premedytacją przerwał szarżę skrzydłowego reprezentacji Polski.

54'
Będzie rzut wolny dla Polski. Na wysokości szesnastki gości.

52'
B.Hansen przez moment miał problemy zdrowotne. Na szczęście, zawodnik z Wysp Owczych szybko podniósł się z murawy.

51'
Groźnie poleciała piłka, po realizacji rzutu rożnego. Ogromnie bliski dojścia do futbolówki był Mateusz Wieteska. Ułamki sekund zdecydowały o braku zagrożenia pod bramką gości.

49'
Coraz więcej nerwów u polskich graczy. Karol Świderski upomniał się o korner. Sędzia nakazał bramkarzowi wznowić grę od swojej strefy.

48'
Karol Świderski troszeczkę za słabo zagrał piłkę głową. Bardzo sygnalizowany strzał pewnie wybronił Hansen.

47'
Czesław Michniewicz przeprowadził dwie korekty.
Karol Świderski za Dawida Tomczyka, Kamil Jóźwiak w miejsce Kamila Dankowskiego.

46'
Czas na kontynuowanie gry!

Piłkarze schodzą do szatni. Wyspy Owcze sensacyjnie prowadzą.

45+2'
Gospodarze usiłują wyrównać stan spotkania. Chcą to uczynić jeszcze przed końcem I połowy meczu.

45+1'
I część gry została przedłużona o 4 minuty.

45'
Sebastian Szymański za Patryka Dziczka.

44'
Filip Jagiełło pokusił się o bombowe uderzenie z półwoleja. Futbolówka poszybowała nieznacznie obok prawego słupka bramki.

43'
W równolegle rozgrywanym meczu tej grupy Dania prowadzi z Finlandią 1:0. Taki wynik oznacza, że Polska spada z fotela lidera.

41'
Medycy polskiej reprezentacji pojawili się na boisku, w celu udzielenia pomocy Dziczkowi. Jest duża możliwość, że za chwilę dojdzie do wymuszonej korekty.

40'
Próba szybkiej kontry u gospodarzy. Ta próba została zakończona bardzo sygnalizowanym strzałem zza pola karnego w sam środek bramki.

39'
Kamil Grabara bardzo pewnie zgarnął nieudolną centrę z prawego narożnika boiska. Podanie do polskiego goalkeepera.

38'
Ożywiło się Nam widowisko w Lubinie. Cios za cios.

37'
Interwencję życia popełnił Hansen! Instynktowna robinsonada nogami na linii zatrzymała ofensywne zapędy Dawida Kownackiego!
Coraz bliżej 1:1!

36'
Gra toczy się dalej. Wynik 0:1 nadal aktualny.

35'
Piłkarze reprezentacji Polski reklamowali fakt, że piłka przekroczyła linię bramkową, po interwencji Hansena! Bardzo dobrze wykonany korner.

34'
Groźnie się zrobiło po rzucie rożnym dla Polski. Obrona przyjezdnych w odpowiednim momencie zablokowała najwyższych graczy gospodarzy.

33'
Kamil Pestka nie popisał się, przy dośrodkowaniu z lewej flanki boiska. Bramkarz Wysp Owczych nie mógł mieć żadnych problemów z dobrym chwytem futbolówki.

31'
Ależ sytuacja! Fantastyczny strzał Kownackiego! Polski snajper próbował umieścić piłkę w prawym, dolnym rogu bramki. Ambitny plan w porę pokrzyżował Hansen, idealnie parując strzał.

30'
Rzut wolny dla Polski.

28'
Błyskotliwa próba przelobowania Kamila Grabary. Thomsen zasłużył na oklaski z trybun, ale strzał okazał się trochę za słaby, by mógł dać podwyższenie gościom.

27'
żółta kartka Erlendur Magnusson nie patyczkował się w powietrznej rywalizacji. Bezpardonowy atak łokciem musiał zostać wyceniony na żółtą kartkę.

26'
Soczysta wrzutka z prawego skrzydła w wykonaniu Dankowskiego. Niebezpieczne wgranie znakomitym wślizgiem zatrzymał Petersen.

25'
Coraz głośniejsze okrzyki dopingu ze strony polskich sympatyków.

23'
Heinesen na wiwat huknął z blisko 30 metrów. Piłka poleciała wysoko na trybuny. Celem pomocnika było to, aby uniemożliwić Polakom wyjść z kontratakiem.

22'
Kamil Dankowski zbyt ostrym zagraniem z barku powstrzymał rywala. Rzut wolny.

21'
Jeden z polskich napastników stracił równowagę pod polem karnym Wysp Owczych. Tomczyk, jednak, nie zdołał wywalczyć stałego fragmentu gry.

19'
Obrona gospodarzy dobrze zorganizowana w swoim polu karnym. Udało się zneutralizować bardzo groźne zagranie od autu.

18'
Dla drużyny gości ewentualna wygrana daje możliwość walki o miejsca premiowane barażem.

16'
Gooooooool! Chwila nieuwagi i... bramka dla Wysp Owczych. Thomsen fantastycznie przyjął sobie długo zagraną piłkę i w starciu z Grabarą, doskonale ulokował ją w prawym sektorze bramki.

15'
Dziczek spróbował rozkręcić grę. Obejrzeliśmy soczystą próbę z dystansu. Strzał powędrował obok prawego słupka bramki.
Tak czy inaczej, należy nagrodzić zawodnika Piasta Gliwice gromkimi brawami.

13'
Gra toczy się dalej. Do 13. minuty tego spotkania bezbramkowy remis.

12'
Piotrowski udał się za linię boczną boiska.

11'
Uraz u zawodnika polskiej reprezentacji. Sztab medyczny błyskawicznie zjawił się na płycie murawy.

10'
Polacy starają się wykorzystać wyższe umiejętności piłkarskie. Jak na razie brakuje precyzji w pobliżu pola karnego rywala.

9'
Nieudolny wolej w wykonaniu Thomsena. Polska defensywna przez chwilę się zdrzemnęła. Futbolówka poszybowała bardzo daleko od światła bramki.

7'
Magnusson za mocno ciągnął swojego przeciwnika za koszulkę. Faul miał miejsce w pobliżu szesnastki reprezentacji Polski.

6'
Sędzia asystent odnotował fakt, że Tomczyk był na pozycji spalonej. Gra została przerwana. Rzut wolny dla ekipy przyjezdnych.

5'
Polska wybiła korner. Dłuższe dośrodkowanie w pole karne zostało skutecznie zneutralizowane przez obronę drużyny gości.

3'
Podopieczni Czesława Michniewicza od samego początku meczu próbują zdominować dzisiejszego przeciwnika.

2'
W polu karnym Wysp Owczych potknął się Jagiełło. Bardzo słaba próba wymuszenia rzutu karnego.

1'
"Biało - Czerwoni" zainaugurowali starcie.

*'
Początek spotkania!

*'
Ostatnia, bezpośrednia potyczka zakończyła się niespodziewanym podziałem punktów (2:2).

*'
Bardzo doniosła chwila. Czas na odśpiewanie oficjalnych hymnów narodowych.

*'
Piłkarze weszli na plac gry.

*'
Nad boiskowym porządkowym będzie dbać Pan Rob Hennessy.

*'
Miejscem rozgrywania zbliżającego się wielkimi krokami widowiska będzie Stadion Zagłębia Lubin.

*'
Polska reprezentacja, po 6. seriach gier, prowadzi w grupie 3, gromadząc na swoim koncie 14 punktów.

*'
Nadchodzący pojedynek odbędzie się w ramach el. Mistrzostw Europy U-21 2019 r.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Wisła Płock - Jagiellonia Białystok żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu U-21 Polska - Wyspy Owcze w telewizji , to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Wieczorem zapraszamy również na mecz Ligi Narodów UEFA Włochy - Polska.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska U-21 - Wyspy Owcze U-21, to zapraszamy do śledzenia meczu online