Anglia - Hiszpania online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Anglia
Hiszpania
1 : 2

Pickford – Maguire, Stones, Gomez – Trippier, Henderson (64' Dier), Alli, Lingard, Shaw (54' Rose) – Kane, Rashford (90+4' Welbeck).
de Gea – Carvajal, Nacho, Ramos, Alonso (87' Martinez) – Thiago (80' Sergi Roberto), Busquets, Saul – Rodrigo, Aspas (68' Asensio), Isco.

Mecze na żywo: Anglia - Hiszpania

90+11'
Mocno przycisnęli w końcówce Anglicy, ale nie zdołali doprowadzić do remisu. Koniec spotkania.

90+7'
Piłka w bramce Hiszpanów, ale sędzia odgwizdał faul na bramkarzu. Kontrowersyjna decyzja.

90+4'
Welbeck zastąpił Rashforda.

90+4'
Rose ukarany żółtą kartką.

90+2'
Rodrigo uderzał z dystansu niecelnie.

90'
Mecz potrwa jeszcze 9 minut.

87'
Martinez zastąpił Alonso.

87'
Maguire niecelnie głową uderzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

85'
De Gea znów obronił strzał Rashforda, ale ten i tak był na spalonym.

83'
żółta kartka Carvajal ukarany żółtą kartką.

81'
Świetna akcja Anglików i powinien być remis. Rashford wpadł w pole karne, ale uderzył prosto w bramkarza Hiszpanii, który zdołał odbić piłkę, a dobitka Kane'a była niecelna.

80'
Sergi Roberto zastąpił Thiago.

77'
Zablokowany strzał Rashforda sprzed pola karnego.

72'
W ostatnich minutach nie dzieje się nic ciekawego. Gra toczy się w środku pola i brakuje sytuacji strzeleckich.

68'
Asensio zastąpił Aspasa.

67'
Isco z rzutu wolnego trafił w mur.

66'
żółta kartka Stones ukarany żółtą kartką.

64'
Dier zastąpił Hendersona.

61'
Pickford pewnie obronił strzał Saula.

58'
Zablokowany strzał Thiago.

55'
Piłka spadła pod nogi Thiago, który uderzył mocno tuż nad poprzeczką.

54'
Rose wszedł w miejsce kontuzjowanego Shawa.

54'
To może być bardzo poważny uraz Shawa.

53'
Stadion zamarł. Teraz Shaw został przeniesiony na nosze i otrzymał porcję braw od kibiców obu reprezentacji.

52'
Za chwilę Rose wejdzie na boisko. Póki co Shaw cały czas leży na boisku i udzielana jest mu pomoc.

49'
Shaw cały czas na murawie. Wygląda na bardzo poważny uraz.

47'
Mamy przerwę w grze. Po zderzeniu mocno ucierpiał Shaw.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Hiszpania prowadzi z Anglią 2:1.

43'
Mecz się nieco uspokoił i znów brakuje sytuacji.

41'
żółta kartka Shaw ukarany żółtą kartką.

37'
Rozkręcił się mecz. Teraz po za krótkim wybiciu piłki przez obrońcę uderzał Saul, ale Pickford zdołał skutecznie interweniować.

35'
Powinien być remis. Anglicy krótko rozegrali rzut rożny, Lingard dośrodkował do Rashforda, który z kilku metrów oddał groźny strzał głową, ale kapitalnie interweniował de Gea.

32'
Goool! 2:1 dla Hiszpanii! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego znakomicie na krótki słupek nabiegł Rodrigo i nie dał szans Pickfordowi strzałem z pola bramkowego.

30'
Rodrigo uniknął spalonego, zagrał do Aspasa, który długo szukał sobie miejsca do strzału, ale i tak został zablokowany.

28'
Okres lepszej gry Anglików.

25'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Kane. Za lekko, aby zaskoczyć bramkarza.

24'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do strzału składał się Kane, ale padł na murawę. Anglicy domagali się rzutu karnego. Sędzia słusznie był innego zdania.

23'
Rodrigo bardzo niecelnie uderzył z dystansu.t

21'
Doczekaliśmy się już dwóch bramek, ale poza tym brakuje sytuacji strzeleckich.

18'
żółta kartka Henderson ukarany żółtą kartką.

15'
Płaskie dośrodkowanie w pole karne Anglików, ale skutecznie interweniował obrońca. Po chwili dryblował Rodrigo, lecz w prosty sposób stracił piłkę.

13'
Goool! Co za odpowiedź! Mamy remis! Carvalaj zagrał z prawej strony do Rodrigo, ten wyłożył piłkę Saulowi, który strzałem z woleja z pola karnego pokonał Pickforda.

11'
Goool! Kapitalna akcja Anglików wyprowadzona z własnej połowy. Po wymianie kilku podań Shaw znakomicie płasko zagrał w pole karne, gdzie Rashford pewnym strzałem z siedmiu metrów pokonał bramkarza Hiszpanii. Była to właściwie pierwsza sytuacja w tym spotkaniu

8'
Rzut wolny dla Hiszpanów. Po dośrodkowaniu dwukrotnie zawodnicy zgrywali piłkę głową, ale w końcu po zagraniu Aspasa bez problemów złapał ją Pickford.

6'
Gra toczy się najczęściej w środkowej strefie, choć widać, że jedni i drudzy chcą atakować.

3'
Jak na razie bez sytuacji, ale tempo jest obiecujące.

1'

'
Mecz poprowadzi Marcus Bettinelli z Holandii.

'
Piłkarze są już na murawie. Zaraz zaczynamy.

'
Anglia i Hiszpania występują w czwartej grupie dywizji A. Ich rywalem będzie również Chorwacja.

'

Z włączonym AdBlockiem Ligi Narodów UEFA Anglia - Hiszpania żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 20:45. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Ligi Narodów UEFA Anglia - Hiszpania w telewizji, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Anglia - Hiszpania, to zapraszamy do śledzenia meczu online