Cash Broker Stal Gorzów - Forbet Włókniarz Częstochowa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

'
Dziękujemy za udział w relacji i już teraz zapraszamy na sprawozdanie z drugiego dzisiejszego spotkania pomiędzy Unią Leszno, a Spartą Wrocław.

'
Koniec meczu. Gospodarze wygrywają 51:39 i awansują do wielkiego finału Ekstraligi.

15'
1:5

1. Martin Vaculik 1
2. Adrian Miedziński 3
3. Rafał Karczmarz RZ 0
4. Leon Madsen 2*

Miedziński wygrał start. Madsen poszedł świetnie po szerokiej. Vaculik jechał na trzecim, Karczmarz nie liczył się od początku. Bieg bez historii.

14'
5:1

1. Andreas Lyager 1
2. Krzysztof Kasprzak 3
3. Michał Gruchalski u
4. Szymon Woźniak 2*

Kasprzak znów kapitalnie pojechał. Gruchalski upadł na ziemię, ale sam zszedł z toru i wyścig nie był przerwany. Lyager nie liczył się w stawce.

'
Mecz już rozstrzygnięty, awans do finału rozstrzygnięty. Czas na biegi nominowane. Krótka przerwa.

13'
4:2

1. Szymon Woźniak 1
2. Adrian Miedziński 2
3. Krzysztof Kasprzak 3
4. Fredrik Lindgren 0

Chyba najlepszy wyścig tego meczu. Para gorzowska wyskoczyła do przodu i już chciała dopisywać sobie 5 punktów. Miedziński pokazał, że nie wolno dzielić skóry na niedźwiedziu i wyszedł na prowadzenie. Skontrował Kasper i uciekł do przodu. Woźniak gonił do końca, ale nie dał rady.

12'
2:4

1. Michał Gruchalski 1
2. Alan Szczotka 0
3. Leon Madsen 3
4. Martin Vaculik 2

Madsen wystartował kapitalnie. Za nim ruszył Gruchalski. Vaculik postanowił jednak powetować sobie wcześniejsze wykluczenie i pogonił juniora Włókniarza.

11'
4:2

1. Linus Sundstroem 1
2. Tobiasz Musielak 0
3. Bartosz Zmarzlik 3
4. Adrian Miedziński 2

Sundstroem wystartował najlepiej, a po szerokiej wyszedł Zmarzlik. Miedziak gonił Szweda i wreszcie dopiął swego.

'
Przed nami ostatnia seria fazy zasadniczej. Chwila przerwy.

10'
3:3

1. Michał Gruchalski RT 1
2. Martin Vaculik W
3. Fredrik Lindgren 2
4. Szymon Woźniak 3

Para gorzowska prowadziła na wejściu w pierwszym łuku, ale Vaculikowi postawiło motor i jadący za nim Gruchalski upadł. Bieg przerwany.

Martin Vaculik wykluczony.

Znów świetny start powtórzył Woźniak. Lindgren - Gruchalski jechali razem z tyłu.

9'
1:5

1. Leon Madsen RT 3
2. Linus Sundstroem 1
3. Adrian Miedziński 2*
4. Krzysztof Kasprzak d

Kasprzak zaliczył defekt już na starcie. Sundstroem nie mógł nawiązać walki z częstochowską parą.

8'
3:3

1. Bartosz Zmarzlik 3
2. Tobiasz Musielak 1*
3. Rafał Karczmarz 0
4. Leon Madsen 2

Kapitalnie wyszedł ze startu Madsen, ale miał najdłuższą drogę do kredy i Zmarzlik był pierwszy na wyjściu z łuku. Z tyłu Musielak musiał odpędzać się od Karczmarza.

'
Przerwa na kosmetykę toru.

7'
4:2

1. Krzysztof Kasprzak 3
2. Fredrik Lindgren 2
3. Linus Sundstroem 1
4. Michał Gruchalski 0

Kasprzak uciekł daaaaleko. Sundstroem jechał obok niego, ale Lindgren wjechał po krawężniku i wyprzedził rodaka.

6'
4:2

1. Adrian Miedziński
2. Bartosz Zmarzlik
3. Andreas Lyager
4. Alan Szczotka

Miedziński wyszedł kapitalnie, więc Zmarzlik postanowił wyrzucić do bandy Lyagera i gonić Miedziaka. Dorwał go już na drugim okrążeniu.

5'
5:1

1. Szymon Woźniak 2*
2. Leon Madsen 1
3. Martin Vaculik 3
4. Tobiasz Musielak 0

Madsen popełnił błąd i poszedł zbyt szeroko. Wykorzystał to Woźniak i wszedł przed niego.

'
Pierwsza seria za nami. Czas na równanie toru.

4'
5:1

1. Fredrik Lindgren 1
2. Rafał Karczmarz 2*
3. Bartosz Świącik 0
4. Bartosz Zmarzlik 3

Wreszcie mieliśmy kapitalny wyścig. Lindgren i Zmarzlik wyszli świetnie, ale Bartosz położył się na swoim motocyklu i uciekł do przodu. Z boku atakował Fredkę Karczmarz. Raz za razem junior ciął się z bardziej doświadczonym rywalem. Ostatecznie dopiął swego.

3'
4:2

1. Martin Vaculik 3
2. Adrian Miedziński 0
3. Szymon Woźniak 1
4. Andreas Lyager 2

Para gorzowska wyszła razem spod taśmy i chciała uciec do przodu. Wepchał się jednak między nich Lyager. Woźniak jeszcze walczył z młodym Duńczykiem, ale na koniec musiał jeszcze odpędzać Miedzińskiego.

2'
4:2

1. Rafał Karczmarz 3
2. Michał Gruchalski 2
3. Alan Szczotka 1
4. Bartosz Świącik 0

Karczmarz wyskoczył najszybciej i uciekł do przodu. Gruchalski pogonił za nim, ale nie miał szans nawiązać walki. Tylko Szczotka musiał się upierać ze Świącikiem, ale młodzieżowiec Włókniarza nie miał pomysłu na wyprzedzanie.

1'
2:4

1. Leon Madsen 3
2. Krzysztof Kasprzak 2
3. Tobiasz Musielak 1
4. Linus Sundstroem 0

Kasprzak wstrzelił się idealnie w start. Dwójka częstochowska wypchnęła Sundstroema do bandy i goniła KK-eja. Madsen próbował atakować po szerokiej, ale na początku banda nie nosi. Duńczyk jednak kąsił bez przerwy i na kresce strzelił Kasprzaka.

'
Motory już rozgrzane, banda się otwiera, zawodnicy wyjeżdżają, więc ZACZYNAMY!

'
Ekipy wychodzą na prezentację.

'
Za nami już próba toru. Za chwilę rozpoczniemy prezentację drużyn.

'
Przed Włókniarzem piekielnie trudne zadanie. W pierwszym meczu na własnym terenie przegrali aż 8 punktami i stracili jeszcze Mateja Zagara. Jeden z liderów Częstochowian doznał kontuzji w trakcie meczu i nie jest w stanie dziś pomóc drużynie.

'
Arbitrem spotkania będzie Remigiusz Substyk.

'
Zapraszamy na relację z rewanżowego spotkania półfinałów Ekstraligi pomiędzy Cash Broker Stalą Gorzów Wielkopolski, a Forbet Włókniarzem Częstochowa. Spotkanie odbędzie o godzinie 16.30 się na stadionie im. Edwarda Jancarza. W pierwszym meczu Stal wygrała 49:41.

'

Z włączonym AdBlockiem PGE Ekstraligi Cash Broker Stal Gorzów - forBET Włókniarz Częstochowa na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 16:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu PGE Ekstraligi Cash Broker Stal Gorzów - forBET Włókniarz Częstochowa w telewizji, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cash Broker Stal Gorzów - Forbet Włókniarz Częstochowa, to zapraszamy do śledzenia meczu online