Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

'
Koniec spotkania. Unia Leszno wygrywa mecz, dwumecz i melduje się w finale, gdzie czeka już Stal Gorzów. Sparta Wrocław natomiast powalczy o brązowy medal z Włókniarzem Częstochowa.

15'
2:4

1. Emil Sajfutdinow 2
2. Tai Woffinden 1
3. Piotr Pawlicki 0
4. Maciej Janowski 3

Choć wszystko było rozstrzygnięte, to był najlepszy wyścig wieczoru. Cała czwórka cieła się raz za razem. Raz goście wyszli na prowadzenie 5:1, ale Emil pikował na pierwsze miejsce.Fantastyczny bieg.

14'
3:3

1. Maksym Drabik 2
2.Bartosz Smektała 3
3. Max Fricke 1*
4. Brady Kurtz 0

Kapitalne ściganie na przodzie. Wyścig podzielił się na dwie pary. Smektała walczył z Drabikiem, który prowadził, ale popełnił błąd. Później jeszcze odbił prowadzenie, ale ostatecznie przegrał z juniorem Unii.

'
Choć rozstrzygnięcia już są znane, czas na równanie toru i biegi nominowane.

13'
4:2

1. Janusz Kołodziej 1
2. Maciej Janowski RT 2
3. Emil Sajfutdinow 3
4. Max Fricke 0

Kapitalnie wyskoczył ze startu Janowski. Uciekł do przodu. Jakiegoś potwora pod bakiem miał jednak Emil, bowiem osiągnął nieprawdopodobną prędkość. Fricke nie dał rady Koldiemu. Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia. Unia w finale.

12'
4:2

1. Maksym Drabik 0
2. Bartosz Smektała 1
3. Tai Woffinden 2
4. Jarosław Hampel 3

11'
4:2

1. Brady Kurtz 1
2. Gleb Czugunow 0
3. Piotr Pawlicki 3
4. Maciej Janowski 2

Doskonale wyszli spod taśmy leszczynianie. Zamknęli oni parę wrocławską i wydawało się, że już będzie po meczu. Janowski postanowił jednak się pościgać. Najpierw łyknął Kurtza, a później gonił Pawlickiego. Było blisko 3 punktów.

'
Przed nami ostatnia seria fazy zasadniczej. Czas na równanie toru.

10'
4:2

1. Przemysław Liszka 0
2. Jarosław Hampel 3
3. Max Fricke 2
4. Janusz Kołodziej 1

Hampel wyskoczył najlepiej i dojechał do mety. Fricke ciął się z Kołodziejem. Liszka bez szans.

9'
4:2

1. Vaclav Milik 0
2. Brady Kurtz 1
3. Maciej Janowski 2
4. Emil Sajfutdinow 3

Emil wyszedł mocno i zamknął Janowskiego. Za nim pognał Kurtz, ale za sprytny na to był Magic. Vaszek dopiero na końcu dogonił Australijczyka, nie dał jednak rady jego pokonać.

8'
3:3

1. Piotr Pawlicki 3
2. Gleb Czugunow RZ 1*
3. Dominik Kubera 0
4. Tai Woffinden 2

Świetny wyścig. Pawlicki wstrzelił się perfekcyjnie w start. Za nim wyjeżdżał Kubera, ale w kanapkę wzięli jego wrocławianie. Później para Sparty pojechała razem i uciekła do przodu. Na ostatnim okrążeniu Tajski ruszył za Pawlicki, ale zabrakło kilku metrów.

'
Druga seria startów za nami. Sparta odrobiła część strat.

7'
1:5

1. Emil Sajfutdinow 1
2. Max Fricke 3
3. Brady Kurtz 0
4. Maksym Drabik 2*

Najlepiej ruszył ze startu max, najsłabiej Maksym. Fricke zamknął przy kredzie Emila, a Drabik napędził się po szerokiej i dojechał do swojego kolegi z drużyny.

6'
3:3

1. Maciej Janowski 3
2. Piotr Pawlicki 1*
3. Vaclav Milik 0
4. Bartosz Smektała 2

Janowski wystartował równo z Pawlickim, ale wypchnął jego do boku. Vaszek był blisko, ale dostał szprycę i spadł na ostatnią pozycję. przez cały bieg Magic bronił się przed parą leszczyńską i dowiózł prowadzenie.

5'
2:4

1. Janusz Kołodziej 2
3. Jarosław Hampel 0
4. Gleb Czugunow RZ 3

Co zrobił Czugunow! Tajski walczył z Koldim o prowadzenie, a z tyłu atakował Hampel i każdemu umknął młody Rosjanin. A ten przyciął w kredę i wyszedł z łuku na prowadzeniu. Później tai wyprzedził Jarka i Sparta wygrała bieg.

'
Pierwsza seria startów za nami. Czas na krótką przerwę.

4'
5:1

1. Max Fricke 1
2. Dominik Kubera 2*
3. Przemysław Liszka 0
4. Piotr Pawlicki 3

Fricke miał dobry start. tylko prędkości na dystansie brakowało. Australijczyk prowadził na wyjściu z pierwszego łuku, ale już na wejściu w drugi był już trzeci.

3'
2:4

1. Jarosław Hampel 2
2. Maciej Janowski 3
3. Janusz Kołodziej 0
4. Vaclav Milik 1

Cała stawka ruszyła równo. Hampel wyszedł na prowadzenie, ale już na drugim łuku Magic założył Małego. Vaszek też uporał się z Kołodziejem i Sparta wygrała pierwszy bieg drużynowo.

2'
3:3

1. Dominik Kubera 1*
2. Maksym Drabik 3
3. Bartosz Smektała 2
4. Przemysław Liszka 0

Drabik wyskoczył kapitalnie i pognał do przodu. Liszka starał się wejść między leszczyńską parę, ale nie dał rady. Na mecie różnica między zawodnikami była bardzo duża.

1'
4:2

1. Tai Woffinden 2
2. Emil Sajfutdinow 1
3. Gleb Czugunow RZ 0
4. Brady Kurtz 3

Emil do ostatnie okrążenia jechał perfekcyjnie. Najpierw wyszedł najlepiej ze startu i zamknął przy kredzie Tajskiego. Później zwalniał Brytyjczyka, by po szerokiej puścić Kurtza. Później jednak popełnił błąd, poderwało mu motocykli i Woffinden wykorzystał to.

'
Zawodnicy wyjeżdżają już z garażu. Zaczynamy!

'
Trwa właśnie prezentacja zawodników.

'
Arbitrem spotkania będzie Krzysztof Meyze.

Próba toru już za nami. Za parę minut prezentacja.

'
Zapraszamy na relację ze spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno, a Betard Spartą Wrocław. Spotkanie odbędzie się na stadionie Alfreda Smoczyka. W pierwszym meczu we Wrocławiu zwyciężyła Unia 48:42.

'

Z włączonym AdBlockiem PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 19:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław w telewizji, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online