Finlandia U-21 - Polska U-21 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Finlandia U-21
Polska U-21
1 : 3

Keto - Vaisanen, Jensen, Hamalainen, Nurmela (80' Halme) - Kairinen (78' Vertainen), Dahlström, Vaisanen, Soisalo, Niskasen (46' Lappalainen) - Ylatupa
Grabara - Stolarski, Wieteska, Bochniewicz, Pestka - Jagiełło (59' Kapustka), Szymański (57' Michalak), Piotrowski, Jóźwiak - Łabojko, Kownacki

Mecze na żywo: Finlandia U-21 - Polska U-21

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę i zapraszamy do śledzenia innych naszych relacji.

Polska wykonała swój plan i dalej gra o bezpośredni awans z grupy. O tym z jakiej pozycji Polska przystąpi do potyczki z Duńczykami, powie wynik dzisiejszego spotkania z Litwą.
Finlandia definitywnie już bez szans na promocję z eliminacyjnej grupy.

90+4'
Zmiana. Dawid Kownacki zastąpiony przez Pawła Tomczyka. Opaska kapitana przeszła na ręce Mateusza Wieteski.

90+3'
Kombinacyjnie rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Jensen udanie przedłużył futbolówkę głową, ale z bliskiej odległości sytuacji nie potrafił skutecznie zakończyć jego reprezentacyjny kolega.

90+1'
Celną próbę bezpośrednio od rzutu wolnego zaliczył Pestka. Keto właściwie ocenił tor lotu futbolówki i złapał ją.

90'
Sędziowie tego meczu dołożyli 4 minuty do podstawowego wymiaru czasu gry.

89'
Goooooooool! Dawid Kownacki poprawił swoje statystyki strzeleckie! Snajper genialnie płaskim strzałem ośmieszył goalkeepera. Piłka poleciała w lewy, dolny róg.

89'
Wielka radość wśród Polaków! Arbiter główny wskazała na 11. metr! Keto nieprzepisowo zatrzymał jednego z przeciwników.

88'
Mateusz Wieteska nie doszedł do centry z rzutu rożnego. Nic nie wyszło z kornera.

86'
Efektowny cross Jóźwiaka w kierunku Kownackiego. Urodziwy wślizg na piłkę wykonał obrońca Finlandii.

85'
Dania prowadzi 1:0 z Litwą. Przy takim układzie spraw, Polska będzie na 2. miejscu w grupie.

83'
Cała jedenastka "Biało - Czerwonych" skupiona na realizowaniu założeń taktycznych. Udało się jej zneutralizować wrzutkę z rzutu rożnego.

82'
Dantejskie sceny w polskiej szesnastce! Cały blok obronny Polaków zmobilizowany do bronienia dostępu do swojej bramki. Kamil Grabara instynktownie reaguje w swojej strefie.

80'
Kolejna, i zarazem ostatnia, zmiana u gospodarzy. Nurmelę zastąpił Halme.

79'
Kamil Grabara zdał ważny egzamin. W kierunku jego bramki powędrowało niezłe uderzenie z dalszej odległości. Polski bramkarz skutecznie wyłapał piłkę.

78'
Spotkania nie zdołał dokończyć Kairinen. Kontuzjowanego pomocnika na boisku zmienił Vertainen.

77'
Sztab medyczny pomaga reprezentantowi Finlandii. Przy okazji obaj szkoleniowcy mają chwilę czasu na przedstawienie swoich uwag taktycznych.

75'
Błyskawiczna próba doprowadzenia do remisu! Kairinen świetnie na klatkę piersiową przyjął sobie crossowe zagranie i bez większego namysłu huknął na bramkę! Trafił, jednak, tylko w boczną siatkę.

74'
Gooooooool! Rzut rożny dał Polsce ponowne prowadzenie! Najlepiej w szesnastce ustawił się znów Mateusz Wieteska. Ładne zagranie ze wślizgu kompletnie zaskoczyło Keto.

72'
Złe ustawienie polskiej defensywy przy rzucie wolnym. Dahlstrom, na nasze szczęście, koszmarnie trafił w futbolówkę. Jego płaskie uderzenie poleciało obok lewego słupka.

70'
żółta kartka Żółta kartka za ewidentne przetrzymywanie przeciwnika za koszulkę. Paweł Boczniewicz wylądował w notesie.

69'
żółta kartka Żółtą kartkę musiał obejrzeć polski zawodnik. Klasyczne przewinienie taktyczne. Stolarski.

68'
Gooooooool! Ogromnie szybka odpowiedź! Lappalainen popisał się fantastycznym zagraniem z dystansu. Efektownie podkręcona futbolówka wylądowała w prawym oknie bramki.

66'
Gooooooool! Polska prowadzi po świetnie wybitym kornerze! Mateusz Wieteska doskonale wykorzystał swoje warunki fizyczne. Wyborny strzał głową w strefę nie do obrony dla bramkarza.

65'
Keto wystawiony na ciężką próbę! Jóźwiak zaczarował w polu karnym Finlandii. Sprytny strzał w lewy, dolny róg bramki mógł się podobać.

63'
Niefrasobliwie na przedpolu Keto. Nieudolnie złapana futbolówka mogła dać akcję bramkową rywalom. W porę, jednak, zareagowała na wszystko obrona Finów.

62'
Zbyt koronkowo atakują polscy zawodnicy.

60'
Mecz się bardzo wyrównał. Nikt nie odpuszcza.

59'
Kapustka pojawił się na placu gry. Jagiełło zdjęty z boiska.

57'
Zmiana. Konrad Michalak w miejsce Sebastiana Szymańskiego.

56'
Czesław Michniewicz przeprowadzi korektę w składzie.

54'
Soisalo bardzo przeciągnął swoje dośrodkowanie z prawego narożnika boiska. Jeden z dobrze ustawionych polskich obrońców zażegnał ryzyko w swoim polu karnym.

53'
Dobra dynamika gry po przerwie. Zanosi się na gole.

51'
Paweł Bochniewicz uratował Polskę przed utratą gola! Defensor Górnik Zabrze klasowo zatrzymał strzał z najbliższej odległości. Ekwilibrystyczna interwencja tuż przed linią bramkową powstrzymała Soisalo.

50'
Piotrowski popisał się bardzo dobrym strzałem z dystansu. Keto musiał się nagimnastykować, by skutecznie udaremnić spore niebezpieczeństwo ofensywne.

49'
Dawid Kownacki próbował na przebój przedrzeć się przez blok defensywny Finów. Polski snajper pokonał tylko jednego przeciwnika.

48'
Paweł Stolarski trafił w piłkę bardzo źle. Mocno huknął z okolic dwudziestego metra od bramki. Piłka poszybowała na wyższe sektory trybun.

47'
Pozycję spaloną odnotowano u Ylatupy.

46'
Doszło do pierwszej zmiany w składzie Finów. Lappalainen zastąpił Niskasena.

46'
Czas na kontynuowanie!

Koniec I części gry!

45'
To powinno zakończyć się golem! Dawid Kownacki sprytnie urwał się defensywie i doszedł do prostopadłego podania od Sebastiana Szymańskiego. Silne uderzenie z ostrego kąta obiło boczną siatkę.

44'
Fatalnie. Fatalnie. Szymański katastrofalnie kopnął w piłkę, przy rzucie wolny. Ta poleciała wysoko na trybuny stadionu.

42'
Kąśliwą wrzutkę z lewego sektora boiska posłał Kamil Jóźwiak. Środkowy defensor Finlandii skutecznie głową oddalił zagrożenie.

41'
Aktualny lider w tabeli, Dania remisuje bezbramkowo z Litwą.

40'
Fińska drużyna próbuje wykorzystać gorszą formę Polaków.

38'
Niebezpieczeństwo pod bramką Polski! Słupek! Soisalo niedokładnie kopnął piłkę blisko bramki. Ylatupa ośmieszył polskich obrońców, mijając w polu karnym dwóch przeciwników.

37'
Faul taktyczny w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego grę rozpoczną piłkarze gospodarza.

35'
57% posiadania piłki - Finlandia.
43% posiadania piłki - Polska.

34'
Futbolówka szybko toczy się po płycie murawy. Nie ma zastojów w dzisiejszym spotkaniu.

32'
Piękna, indywidualna akcja Jagiełły! Akcja zakończyła się całkiem niezłym strzałem z 18. metrów! Futbolówka poleciała minimalnie obok lewego słupka bramki.

30'
Już jedna trzecia regulaminowego czasu gry przeszła do historii.

29'
Polska drużyna rozegrała szybką akcję. Jóźwiak z Szymańskim prawie rozklepali fińską obronę. Strzał tego drugiego głową Finowie wybili z niemal linii bramkowej.

27'
Ylatupa podjął decyzję o oddaniu uderzenia zza pola karnego. Soczysta próba poleciała nieznacznie nad poprzeczką bramki Grabary.

26'
Pestka bardzo słabo wybił rzut rożny. Piłka poleciała wprost w rękawice fińskiego bramkarza.

25'
Wciąż bez goli. Być może za chwilę Polska zagrozi po stałym fragmencie gry.

24'

22'
Finowie zagrozili! Grabara swoim udanym wyjściem zatrzymał Kairinena! Pomocnik ciut niecelnie próbował przelobować polskiego goalkeepera.

21'
Zbyt krótko wybity korner przez zespół gospodarzy. Jeden z polskich piłkarzy, ustawiony na bliższym słupku wybił futbolówkę głową.

19'
Hamalainen za bardzo przeciągnął swoją centrę z lewego skrzydła boiska. Graba bez najmniejszego problemu wyłapał lecącą futbolówkę.

18'
Bardzo chaotycznie operują futbolówką obie drużyny.

16'
Piotrowski został nadepnięty w stopę. Musiał zostać przyznany rzut wolny Polakom.

15'
Minął pierwszy kwadrans gry.

13'
żółta kartka Nurmela rażąco naruszył przepisy gry. Sędzia główny wycenił przewinienie taktyczne na żółty kartonik.

12'
Kamil Grabara skutecznie zgarnął nieudolnie wybity korner. Zbyt głębokie dośrodkowanie z prawego narożnika boiska.

11'
Paweł Stolarski efektownie wślizgiem powstrzymał niebezpieczny strzał zza szesnastki. Finowie ruszyli z konkretniejszymi atakami.

10'
Przypominamy, że dzisiejsze spotkanie toczy się na Telia 5G-Areena.

9'
Za koszulkę ciągnięty był Piotrowski. Rzut wolny dla "Biało - Czerwonych".

7'
Keto doskonale zareagował na linii bramkowej! Soczysty strzał zza linii pola karnego oddał Sebastian Szymański. Uderzenie w lewy sektor bramki udało się Finowi zbić w bok pola karnego.

6'
Atak pozycyjny w wykonaniu Finów.

4'
Zbyt mocno wybita piłka od lewego narożnika boiska przez polskiego zawodnika. Korner nie stworzył większego zagrożenia.

3'
Gwizdek sędziego. Faul na Pawle Stolarskim.

1'
Ależ dobry początek! Kamil Jóźwiak stanął przed fenomenalną okazją strzelecką! Młody pomocnik przeniósł piłkę nad poprzeczką, uderzając z 13. metra!

*'

*'
Przed Nami moment na zaprezentowanie hymnów. Jako pierwszy zostanie odegrany "Mazurek Dąbrowskiego".

*'
Zawodnicy już znajdują się na placu boiska.

*'
Ostatnia bezpośrednia potyczka zakończyła się wynikiem 3:3.

*'
Szwajcarski arbiter Stephane Klossner będzie rozjemcą głównym nadchodzących zawodów.

*'
Ławka rezerwowych polskiej drużyny U-21.

*'
Gracze Czesława Michniewicza spróbują zrehabilitować się za bardzo zły wynik w ostatnio rozegranym meczu eliminacyjnym z Wyspami Owczymi (1:1).

'

Z włączonym AdBlockiem eliminacji mistrzostw Europy do lat 21 Finlandia - Polska żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 17:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu eliminacji mistrzostw Europy do lat 21 Finlandia - Polska w telewizji, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Finlandia U-21 - Polska U-21, to zapraszamy do śledzenia meczu online