Polska - Irlandia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Irlandia
1 : 1

Szczęsny - Kędziora, Glik (61' Bednarek), Kamiński, Reca (72' Pietrzak) - Błaszczykowski (81' Frankowski), Krychowiak (73' Szymański), Linetty, Kurzawa (46' Kądzior) - Piątek (61' Klich), Milik
Randolph – Christie (54' Doherty), Keogh, Egan, Long – Stevens, Hendrick (56' Meyler), Williams (73' Hourihane), O'Dowda (90' Judge) – Robinson (63' Burke), O'Brien (81' Horgan).

Klich (87.)
O'Brien (53.)

Mecze na żywo: Polska - Irlandia

90+6'
Koniec meczu. Reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z Irlandią. Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+1'
Klich oddał techniczny strzał sprzed pola karnego. Pewnie interweniował bramkarz.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
O'Dowda opuścił boisko, a zastąpił go Judge.

88'
Błąd defensywy Irlandii, ale Frankowski nie sięgnął piłki po podaniu Kądziora.

87'
Gool! Remis! Klich zagrał do Milika, ten natychmiast mu odegrał i pomocnik Leeds United strzałem z pola karnego pokonał bramkarza!

84'
Klich z dystansu uderzył nad bramką.

81'
Frankowski zastąpił Błaszczykowskiego.

81'
O'Brien opuścił boisko, a zastąpił go Horgan.

80'
Linetty dobrze wszedł w pole karne, uderzał z jego lewej strony, ale piłka odbiła się od obrońcy.

76'
Chcielibyśmy coś ciekawego napisać, ale ten mecz nie jest godny nawet piątkowego czy poniedziałkowego meczu rozgrywanego o godzinie 18:00 w Lotto Ekstraklasie.

73'
Szymański zastąpił Krychowiaka.

73'
Williams opuścił boisko, a zastąpił go Hourihane.

72'
Reca opuścił boisko, zastąpił go Reca.

71'
Przewrotką próbował uderzać Milik, ale nie trafił dobrze w piłkę. Akcję zamknął jeszcze Kądzior, którego strzał obronił bramkarz.

68'
Irlandczycy nie muszą atakować, a Polacy dłużej utrzymują się przy piłce, lecz nic z tego nie wynika.

64'
Burke zastąpił Robinsona.

63'
Linetty uderzył z dystansu, ale piłka przeleciała nad bramką.

61'
Klich zastąpił Piątka.

61'
Bednarek zastąpił Glika.

59'
Słabo prezentują się Polacy. Widać, że brakuje kilku kluczowych zawodników.

58'

56'
Hendrick opuścił boisko, a zastąpił go Meyler.

54'
Christie opuścił boisko, a zastąpił go Doherty.

53'
Gol! O'Dowda z łatwością ograł Błaszczykowskiego, dośrodkował w pole karne, gdzie Glikowi uciekł O'Brien i głową pokonał Szczęsnego. 1:0 dla Irlandii!

52'
Christie z łatwością wbiegł w pole karne, mimo iż miał koło siebie czterech obrońców, ale jego strzał został zablokowany.

49'
O'Dowda uderzył z dystansu i pewnie interweniował Szczęsny.

46'
Kądzior zastąpił Kurzawę.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Do tej pory jesteśmy świadkami słabego widowiska. Tempo jest kiepskie, sytuacji nie wiele. Oby po przerwie było ciekawiej.

42'
Kędziora dobrze dośrodkował w pole karne. Mocno się tam zakotłowało, po chwili z dystansu uderzał Linetty, ale piłka trafiła w nogi innego Polaka.

36'
Ładna akcja Polaków. Błaszczykowski piętą zagrał do Recy, ten dośrodkował w pole karne, gdzie skutecznie interweniował jeden z obrońców.

35'
Milik oddał mocny strzał z dystansu. Piłka trafiła prosto w ręce bramkarza.

35'
Polacy dłużej utrzymują się przy piłce. Szkoda, że na własnej połowie, gdzie Irlandczycy pozwalają grać i nie podchodzą pressingiem.

34'

32'
Nuda, nuda, nuda.

30'
O'Brien uderzał z pola karnego, ale obok bramki. Sporo było w tym przypadku.

29'
Mecz nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem kibiców.

28'
Tym razem było groźnie! Kamiński uderzał z szesnastu metrów, tor lotu piłki próbował zmienić Krychowiak, ale uderzył obok bramki.

27'
Piątek próbował przedrzeć się przez obronę. Będzie jednak tylko rzut rożny.

26'
Kurzawa dośrodkował z rzutu rożnego, ale górą byli obrońcy.

25'
Długo wymieniali podania Polacy, w końcu przenieśli ciężar gry na połowę rywala i wywalczyli rzut rożny.

23'
Tempo meczu jest bardzo słabe.

21'
20 minut gry za nami. Nie licząc dwóch, może trzech minut, to mecz stoi na niskim poziomie i brakuje płynności w grze.

17'
Po krótko rozegranym rzucie rożnym w pole karne dośrodkował Kurzawa, ale za mocno i również nie było zagrożenia.

14'
Rzut rożny dla Irlandczyków nie przyniósł zagrożenia.

12'
Polacy są stroną przeważającą.

10'
Powinno być 1:0 dla Polski! Po wrzucie z autu piłkę zgrał Kamiński, a Milik z kilku metrów uderzył głową tuż obok słupka!

9'
Polacy powoli łapią właściwy rytm gry i potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

6'
Zła zachowanie Szczęsnego, który zagrał pod nogi rywala, ale Irlandczycy nie skorzystali z tego.

6'
Sprzed narożnika pola karnego bardzo nieudanie uderzał Milik. Piłka przeleciała daleko od bramki.

5'
Polacy jak na razie grają bardzo chaotycznie i notują prawie same straty.

3'
Robinson uderzał sprzed pola karnego, ale piłkę głową wybił Kamil Glik.

2'
Jak na razie sporo strat po jednej i drugiej stronie.

1'
Rozpoczęła Polska.

'
Sędzia: Boris Marhefka (Słowacja).

'
Czas na hymny. Wcześniej pamiątkową paterę i koszulkę otrzymał Jakub Błaszczykowski za rozegranie ponad stu meczów w reprezentacji Polski.

'
Piłkarze wychodzą na boisko.

'
Pod nieobecność Roberta Lewandowskiego kapitanem reprezentacji Polski jest Kamil Glik.

'
Początek meczu o 20:45.

'
Reprezentacja zagra dziś bez Roberta Lewandowskiego, więc nie zanotuje setnego meczu w reprezentacji.

Więcej o bilansie Lewandowskiego przeczytasz w serwisie EkstraklasaLive.PL

'
Skład reprezentacji Polski: Szczęsny - Kędziora, Glik, Kamiński, Reca - Błaszczykowski, Krychowiak, Linetty, Kurzawa - Piątek, Milik

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Polska - Irlandia żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 20:45. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu towarzyskiego Polska - Irlandia w telewizji, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Irlandia, to zapraszamy do śledzenia meczu online