Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 0

Hładun - Dziwniel, Balić, Guldan, Tosik - Matuszczyk, Jagiełło (69' Poręba), Pawłowski, Starzyński (89' Slisz), Bohar (87' Pakulski) - Tuszyński
Słowik - Dankowski, Celeban, Golla, Broź - Łabojko (62' Radecki), Chrapek (78' Łuczak), Cholewiak, Pich, Farshad (46' Augusto) - Robak

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Dziękujemy Wszystkim za udział w naszej relacji.

Zagłębie Lubin znokautowało Śląska Wrocław w prestiżowych Derbach Dolnego Śląska. Ekipie gospodarzy dzisiaj wychodziło niemal wszystko. W pełni zasłużona wygrana.
Coraz ciemniejsze chmury zbierają się nad głową Tadeusza Pawłowskiego. Jego zespół znów rozczarował.

90+1'
Wkroczyliśmy w strefę doliczonego czasu. Arbiter dorzucił dwie minuty.

90'
żółta kartka W następnej kolejce ligowej nie zobaczymy Jakuba Tosika. Zbyt roztropna nakładka została wyceniona na żółtą kartkę.

89'
Bartosz Slisz zastąpił Filipa Starzyńskiego. Trzeba nadmienić, że jest to ostatnia korekta w tym pojedynku.

88'
Gooooooool! 4:0! "Wejście Smoka" zaliczył Pakulski! Młody zawodnik popisał się fenomenalnym strzałem bez przyjęcia. Futbolówka, po półwoleju, poleciała pod poprzeczkę!

87'
Bohar został wymieniony przez Pakulskiego.

85'
Szybka aktualizacja. Gola samobójczego zdobył Marcin Robak. Niefortunna interwencja snajpera Śląska Wrocław.

84'
Gooooooooool! Filip Starzyński dokonał rzeczy magicznej! Po raz drugi pokonał Jakuba Słowika bezpośrednio od rzutu rożnego!

83'
Chaotycznie w ostatnich minutach pracuje blok defensywny popularnych "Wojskowych".

81'
Kamil Dankowski nieumiejętnie wykonał rzut rożny. Nie udało mu się obsłużyć dokładnym zagraniem któregoś z klubowych kolegów.

80'
Zbyt wolno z piłką poruszają się podopieczni Tadeusza Pawłowskiego.

78'
Michał Chrapek już nie zagra więcej w tym spotkaniu. Daniel Łuczak okazał się być ostatnim zmiennikiem u gości.

76'
Niedokładnie goście wykonali korner. Piłka poleciała w sektor, gdzie większość zawodników była ubrana w koszulki Zagłębia Lubin.

75'
"Miedziowi" chcą wyraźnie pozbawić Śląsk jakichkolwiek szans na wyrwanie punktów.

73'
Wrocławianie starają się znaleźć jakąś lukę w ustawieniu defensorów Zagłębia.

72'
Zagłębie Lubin mądrze operuje futbolówką. Sukcesywnie wciągają swoich przeciwników.

70'
Do końca regulaminowego czasu gry pozostało już tylko 20 minut.

69'
Łukasz Poręba wszedł na boisko w miejsce Filipa Jagiełło.

67'
Będzie zmiana u gospodarzy. Asystent Mariusza Lewandowskiego przekazuje wskazówki taktyczne jednemu z rezerwowych.

65'

62'
Mateusz Radecki wpuszczony na plac gry. Jakub Łabojko wylądował wśród innych rezerwowych wrocławskiego klubu.

60'
Poprzeczka! Jęk zawodu u kibiców z Lubina! Soczystą próbę z dalszej na swoim koncie odnotował Filip Jagiełło!

59'
Dominik Hładun pokazał sporą czujność na linii. Goalkeeper sparował ładny strzał po ładnej, indywidualnej akcji Roberta Picha.

57'
Ciężkie zadanie przed graczami Tadeusza Pawłowskiego. Sztab szkoleniowy powinien pomyśleć o kolejnych zmianach taktycznych.

56'
żółta kartka czerwona kartka Mateusz Cholewiak osłabił swój skład! Młodemu piłkarzowi puściły nerwy. Nieprzemyślany atak na stopę przeciwnika było podstawą do pokazania drugiej, żółtej kartki.

54'
Niecelne uderzenie z dystansu odnotowano u jednego z zawodników Zagłębia Lubin. Piłka przeszła obok prawego słupka bramki.

53'
Śląsk Wrocław próbuje jak najszybciej złapać kontakt w tym spotkaniu.

51'
W składzie Zagłębia Lubin nie doszło do zmian.

50'
Sygnalizowany strzał zza pola karnego w realizacji Mateusza Cholewiaka. Dominik Hładun nie miał większych problemów ze skutecznym chwytem lecącej futbolówki.

48'
Marcin Robak reklamował faul na sobie w polu karnym Zagłębia. Idealny wślizg na piłkę zaprezentował Guldan.

47'
Trener Tadeusz Pawłowski dokonał pierwszej zmiany. Augusto zastąpił Farshada.

46'
Sędzia Szymon Marciniak odgwizdał początek II części gry!

Przerwa. Zagłębie Lubin prowadzi 2:0 ze Śląskiem Wrocław.

45+1'
Gooooooool! "Bramka do szatni"! Wybitnie przeprowadzona kontra przez ekipę gospodarzy. Filip Jagiełło sprytnie ulokował futbolówkę pod nogami Jakuba Słowika. Ależ trafienie!

45'
Sędzia przedłużył I odsłonę tego meczu o 1 minutę.

43'
W statystyce ilości rzutów rożnych: 3-5.

42'
Zagłębie nie poprzestaje w próbach ofensywnych.

40'
Gooooooooool! Zagłębie! Filip Starzyński bezpośrednio od rzutu rożnego przelobował Jakuba Słowika. Futbolówka wylądowała w prawym sektorze bramki.
Za stratę gola pełną odpowiedzialność musi wziąć goalkeeper.

39'
żółta kartka Będzie rzut wolny dla Śląska Wrocław. Sasa Balić naruszył w sposób rażący przepisy gry w polu karnym rywala.

38'
Filip Starzyński zbyt długo wgrał futbolówkę z kornera. Ale za chwilę Zagłębie zacznie od kolejnego rzutu rożnego, bo zbyt pochopną interwencją głową błysnął obrońca Śląska.

37'
Marcin Robak nie potrafił uniknąć pozycji spalonej. Na gromkie brawa zasłużył blok defensywny zespołu Mariusza Lewandowskiego.

36'
Marcin Robak oddał strzał z 13. metrów! Kilku obrońców Zagłębia Lubin musiał zainterweniować wślizgiem, by uchronić gospodarzy przed ogromnym zagrożeniem. Ta misja się w pełni powiodła.

34'
Mateusz Cholewiak zmarnował kontrę Śląska! Młody pomocnik nie potrafił minąć świetnie dysponowanego Guldana. Podanie na wolne pole powinno gościom otworzyć drogę do strzelenia gola.

33'

31'
Za krótko i za nisko bita piłka z rzutu rożnego. Kornery nie są jak na razie znakiem firmowym przyjezdnych.

30'
Bohar źle wykonał strzał z bardzo dobrej pozycji. Dokręcone zagranie z głębi szesnastki powędrował obok lewego słupka bramki Śląska Wrocław.

29'
Filip Starzyński nieczysto uderzył w piłkę. Popularny "Figo" posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką bramki Jakuba Słowika.

27'
Filip Starzyński stanie przez dobrą szansą na oddanie bezpośredniego strzału od rzutu wolnego. Przed chwilą odgwizdano faul na nim.

26'
Farshad złapał przeciwnika za koszulkę. Klasyczny faul taktyczny. Pomocnik wrocławskiej drużyny cudem uniknął kary indywidualnej.

25'
Dominik Hładun po raz kolejny błysnął refleksem bramkarskim. Udało mu się nieźle zatrzymać strzał autorstwa Marcina Robaka. Próba oddana zza szesnastki zmierzała w prawy sektor bramki.

24'
Blok defensywny "Wojskowych" świetnie się przesuwa pod polem karnym. Piłkarze Zagłębia Lubin są bez szans na przebicie.

22'
żółta kartka Kartka w rękach sędziego Marciniaka. Piotr Celeban zbyt ostro zaatakował nogę swojego oponenta.

21'
Znów faul po stronie gości. Marcin Robak powinien się kontrolować, ponieważ już na swoim koncie ma żółty kartonik.

20'
Hładun zdał egzamin. Bramkarz Zagłębia Lubin doskonale zatrzymał kąśliwy strzał z głębi pola karnego. Farshad był odpowiedzialny za uderzenie w lewy, dolny róg bramki.

19'
Filip Starzyński zdecydowanie za nisko posłał wrzutkę ze stałego fragmentu gry.

17'
Ewidentne przewinienie. Łabojko szybko przyznał się do złamania przepisów gry.

16'
W Lubinie, na stadionie, ulokowany jest wóz transmisyjny z systemem VAR. Na czele zespołu sędziowskiego dzisiaj stoi Pan Paweł Gil.

14'
żółta kartka Faul taktyczny na Tuszyńskim. Żółtą kartkę obejrzał Cholewiak.

13'
Łukasz Broź teatralnie upadł w polu karnym przeciwnika. Arbiter Marciniak szybko oznajmił gestem, że żadnego przewinienia w szesnastce nie było.

12'
Zawodnik gospodarzy wrócił błyskawicznie do dalszej gry.

11'
Jakub Tosik zasygnalizował problemy zdrowotne.

10'
żółta kartka Bardzo brzydkim wślizgiem na nogę przeciwnika popisał się Marcin Robak. Szymon Marciniak był bez wyjścia. Żółta kartka.

9'
Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego nie potrafią stworzyć zagrożenia po rzutach rożnych. Kolejne, nieudane wgranie z lewego narożnika boiska.

7'
Bohar znalazł sporo miejsca na prawej flance boiska. Pomocnik pokusił się o wrzutkę, ale ta poleciało centralnie w rękawice Słowika.

6'
W polu karnym "Miedziowych" miał miejsce faul. Jeden z piłkarzy Śląska Wrocław przewinił w starciu powietrznym.

5'
Słabe wykonanie rzutu rożnego przez gracza Śląska. Dośrodkowanie poleciało wprost na głowę jednego z przeciwników.

4'
Będzie premierowy korner. Bardzo dobrym wślizgiem popisał się Guldan. Robak zaprezentował ciekawą centrę z prawego skrzydła boiska.

2'
Prostopadłe podanie w kierunku Farshada. Nowego zawodnika wrocławian dobrze uprzedził Hładun.

1'
Śląsk Wrocław rozpoczął dzisiejsze widowisko.

*'

*'
Przed pierwszym gwizdkiem nastąpi minuta ciszy.

*'
Obie drużyny wkroczyły już na plac gry.

*'
Tadeusz Pawłowski postawił na takich właśnie piłkarzy.

*'
Jeden z najlepszych polskich arbitrów, Pan Szymon Marciniak poprowadzi zbliżający się pojedynek.

*'
Zestawienie wyjściowe "Miedziowych".

*'
Spotkanie w Lubinie zainauguruje 8. kolejkę LOTTO Ekstraklasy obecnego sezonu ligowego.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu 8. kolejki Lotto Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław w telewizji, to zapraszamy do śledzenia derbów Dolnego Śląska w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online