Jagiellonia Białystok - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Kelemen - Wójcicki (33' Burliga), Runje, Mitrović, Guilherme - Kwiecień, Pospisil - Frankowski, Novikovas (77' Savković) - Sheridan, Bezjak (88' Świderski).
Gostomski - Rapa, Helik, Datković, Siplak (81' Ferraresso) - Gol - Sierdierow (56' Strózik), Hernandez (56' Piszczek), Dimun, Wdowiak - Cabrera.

*'
Białostoczanie zdobyli komplet punktów i przynajmniej do jutra będą na podium Lotto Ekstraklasy. Cracovia wciąż bez zwycięstwa ligowego w obecnym sezonie.

90+2'
Dimun uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego. Próba okazała się niecelna.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

88'
Roszada w Jagiellonii: Świderski zastąpił Bezjaka.

85'
Nieudana wrzutka Cabrery, dogranie padło łupem defensorów drużyny z Białegostoku.

84'
Krakowianie rozpoczną grę od rzutu wolnego. Niedaleko pole karne przeciwnika.

81'
Ostatnia zmiana w Cracovii: Ferraresso zajął miejsce Siplaka.

80'
Krótkie rozegranie, piłka trafiła do Strózika, a ten bardzo niecelnie uderzył sprzed szesnastki.

79'
Wdowiak zdobył korner dla swojego klubu.

77'
Druga korekta w składzie Jagiellonii Białystok: Savković za Novikovasa.

76'
9510 widzów jest na Stadionie Miejskim w stolicy województwa podlaskiego.

75'
żółta kartka Siplak otrzymał karę indywidualną w postaci "żółtka".

73'
3:1! Cabrera wykorzystał błąd bramkarza "Jagi"!
Siplak huknął z daleka, Kelemen wypuścił piłkę przed siebie, do której dopadł Cabrera, minął Słowaka i wjechał z futbolówką do siatki.

72'
Piszczek swoim uderzeniem z rogu pola karnego nie odnalazł drogi do celu i gola honorowego.

70'
3:0! Sheridan po raz drugi!
Frankowski wypuścił Novikovasa, Litwin dograł dokładnie pod nogi Irlandczyka, a ten na wślizgu wepchnął futbolówkę do bramki.

68'
Bez zagrożenia w polu karnym wicemistrza Polski.

67'
Od narożnika boiska wznowią grę goście.

67'
Bomba Dimuna z dystansu przeszła minimalnie nad bramką.

66'
Chorwat zaraz wróci do gry.

65'
Runje leży na murawie. Medycy Jagiellonii przy graczu z linii defensywnej.

63'
Strzał, jeśli tak to można nazwać, Piszczka nie minął lewy słupek o dobre pięć metrów.

62'
Kilka centymetrów dzieliło Frankowskiego od świętowania bramki! Skrzydłowy wyszedł sam na sam po podaniu Pospisila, jego próba była minimalnie niecelna.

61'
Tragikomiczne uderzenie z powietrza Gola. Pomocnik Pasów strzelił kilka metrów ponad celem.

60'

58'
Piszczek wykorzystał niezdecydowanie golkipera Jagiellonii i omal nie zabrał mu futbolówki. Skończyło się na rzucie od bramki.

57'
Celny strzał głową Datkovicia nie miał prawa zaskoczyć Kelemena.

56'
Dwie zmiany w Cracovii: boisko opuścili Hernandez i Sierdierow, ich miejsce zajęli Piszczek i Strózik.
55'
Groźnie uderzył zza szesnastki Guilherme. Piłka przeszła tuż nad bramką.

53'
2:0! Sheridan zdobył swojego pierwszego gola w tym sezonie! Irlandczyk uprzedził Helika i nie dał szans Gostomskiemu.

52'
Przyblokowane uderzenie Kwietnia, rzut rożny, po którym nie było niebezpieczeństwa.

51'
Zaskakujący, dobry strzał Novikovasa skutecznie odbił Gostomski.

50'
żółta kartka Rapa z żółtym kartonikiem na koncie.

49'

48'
Słowacki bramkarz gospodarzy z łatwością wyłapał dogranie Rapy.

47'
Cabrera nie wykorzystał niezłej okazji do zaskoczenia Kelemena. Snajper oddał bardzo niecelny strzał z prawie dwudziestu metrów, choć nikt go nie atakował.

46'

*'
Zawodnicy powrócili na płytę Stadionu Miejskiego.

*'
Statystyki:

*'
Choć momentami Cracovia miała przewagę, to Jagiellonia jest na prowadzeniu. Solidna gra przyjezdnych nie przekłada się na wynik.

45+3'
Obyło się bez zagrożenia.

45+2'
Korner dla gości z Krakowa.

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej części starcia.

44'
1:0! Kwiecień otworzył wynik meczu!
Defensywny pomocnik wyskoczył wysoko w powietrze do wrzutki Guilherme i mocną główką wpakował piłkę do siatki.

43'
Prosta strata Siplaka zakończyła się przewinieniem. Rzut wolny.

42'
Ładna akcję krakowian zakończył niecelnym strzał z pola karnego Hernandez.

41'
Sheridan chciał zaskoczyć Gostomskiego strzałem piętą, próba być powiodłaby się, gdyby nie przyblokowanie uderzenia przez Helika.

40'
Piłkarze z całą pewnością nie zachwycają sympatyków futbolu swoją grą. Niewiele dzieje się na boisku.

38'
Kelemen udanie wypiąstkował dośrodkowanie Rapy.

37'
żółta kartka Ostre wejście Burligi, bardzo wyraźne przekroczenie przepisów z walce o futbolówkę z Siplakiem. Żółta kartka i stały fragment gry w pobliżu szesnastki białostoczan.

34'
żółta kartka Hernandez otrzymał "żółtko". Hiszpan będzie pauzował w następnej ligowej kolejce z racji zebrania już czterech takich napomnień.

33'
Jego miejsce zajął Burliga.

32'
Będzie potrzebna zmiana. Grający na prawej obronie piłkarz nie jest w stanie kontynuować gry.

31'
Wójcicki leży na murawie. Sztab medyczny "Jagi" przy poszkodowanym zawodnikowi.

30'
Centrował Rapa, ale żaden z jego kolegów nie zamknął tego dośrodkowania.

29'
Spóźniony wślizg Pospisila w starciu z Hernandezem oznacza, że przyjezdni zaczną grę od rzutu wolnego na połowie rywali.

28'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym obejrzał Bezjak.

27'
Dogranie Cabrery z lewej flanki wylądowało w rękawicach golkipera.

26'
Kolejna zła wrzutka Siplaka. Nie wychodzą Słowakowi te zagrania.

24'
żółta kartka Żółta kartka dla Frankowskiego za taktyczny faul na Wdowiaku.

23'
Brakuje dokładności w grze obu stron.

21'
Spory kocioł w szesnastce, ostatecznie jednak nie było uderzenia na bramkę Gostomskiego.

20'
Od rzutu rożnego wznowią grę gospodarze.

18'
Hernandez strzelił bez przyjęcia z okolicy czternastego metra. Po raz kolejny niecelnie.

16'
Jagiellonia nie sprawia wrażenie zespołu, który w aktualnych rozgrywkach zgromadził dziesięć punktów więcej niż jej przeciwnik.

14'
Bardzo niecelne uderzenie z dystansu Dimuna.

11'
Celny i mocny strzał głową oddał Runje, jednak Gostomski pewnie złapał piłkę.

10'
Było zamieszanie, ale skończyło się tylko na kornerze.

9'
Szarżujący Novikovas został przewrócony przez Rapę. Stały fragment gry na wysokości pola karnego gości.

8'
Nieprecyzyjne dośrodkowanie Siplaka opuściło plac gry.

6'
Dzisiaj na ławce Cracovii zasiada asystent trenera Probierza, Grzegorz Kurdziel. Pierwszy szkoleniowiec krakowskiej drużyny odpokutowuje zawieszenie.

5'
Uderzenie Hernandeza poszybowało wysoko nad poprzeczką. Słaba próba Hiszpana.

4'
Faul na Sierdierowie niedaleko szesnastki miejscowych. Będzie okazja do bezpośredniego strzału na bramkę Kelemena.

3'
Płaskie, zbyt lekkie dogranie z prawego skrzydła w wykonaniu Frankowskiego nie mogło dojść do któregokolwiek z jego partnerów.

2'
Do główki doszedł Kwiecień, ale futbolówka po jego strzale wylądowała na górnej siatce.

1'
Białostoczanie wywalczyli rzut rożny.

1'
Pierwszy gwizdek arbitra!

*'
Gracze są już na murawie Stadionu Miejskiego w stolicy Podlasia. Za krótką chwilę, po odśpiewaniu przez kibiców hymnu Jagiellonii, rozpocznie się spotkanie.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej do poprowadzenia zbliżających się zawodów wyznaczył Jarosława Przybyła z Kluczborka.

*'
Poza kadrą przyjezdnych znajdują się m.in.: dochodzący do zdrowia Gerard Oliva i Damian Dąbrowski oraz zawieszony za czerwoną kartkę Marcin Budziński.

*'
Rezerwowi najstarszego klubu piłkarskiego w Polsce: Pesković, Lusiusz, Zenjov, Piszczek, Dytiatjew, Strózik, Ferraresso.

*'
Goście rozpoczną mecz w wyżej wymienionym zestawieniu.

*'
Trener Ireneusz Mamrot nie może dzisiaj skorzystać z usług kontuzjowanego Tarasa Romanczuka.

*'
Ławka rezerwowych "Jagi": Sandomierski, Klemenz, Burliga, Savković, Grzyb, Świderski, Machaj.

*'
Poznaliśmy wyjściowy skład gospodarzy.

*'
Białostoczanie, choć w dwóch poprzednich seriach gier zdobyli zaledwie jedno oczko, są w lepszym położeniu od swojego przeciwnika.

*'
Dla szkoleniowca Cracovii, Michała Probierza, będzie to powrót na stare śmieci. Zespół, który aktualnie prowadzi, z pewnością nie jest jednak faworytem w nadchodzącym starciu. Krakowianie w obecnym sezonie ligowym nie odnieśli jeszcze zwycięstwa.

*'
Obie drużyny nie zdołały w poprzedniej kolejce pokonać swoich rywali. Jagiellonia zremisowała na wyjeździe z Wisłą Płock 1:1, a Cracovia bezbramkowo podzieliła się punktami z Legią Warszawa.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Jagiellonia Biazstok - Cracovia żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 20:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu 8. kolejki Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Cracovia w telewizji, to zapraszamy do śledzenia goo w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online