Tottenham Hotspur - FC Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Tottenham Hotspur
FC Liverpool
1 : 2

Vorm - Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose - Winks (73' Son), Dier (83' Wanyama), Eriksen, Dembele (60' Lamela) - Moura, Kane
Alisson - Alexander-Arnold (90' Matip), Gomez, Van Dijk, Robertson - Milner, Wijnaldum, Keita (83' Sturridge) - Mane, Firmino (74' Henderson), Salah

Lamela (90+3.)
Wijnaldum (39.)
Firmino (54.)

Mecze na żywo: Tottenham Hotspur - FC Liverpool

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na nasze inne sprawozdania.

'
Liverpool był zespołem lepszym. Tottenham nie miał pomysłu na sforsowanie skutecznej obrony gości, a sam pozwalał szaleć Salahowi i Mane. The Reds wciąż nie stracili nawet punktu i utrzymują się na prowadzeniu w tabeli. Tottenham, po trzech zwycięstwach, odnosi drugą porażkę.

90+6'

90+5'
Ostatnia okazja Tottenhamu z rzutu z autu. Rose wrzuca piłkę. Son dostał piłkę, ale Matip wybił mu ją sprzed nogi.

90+3'
1:2!! Erik Lamela strzela bramkę kontaktową!

Argentyńczyk dostał piłkę z rzutu rożnego na dalszym słupku. Przyjął piłkę na klatkę piersiową i uderzył wolejem. Piłka wpadła obok bezradnego Alissona.

90+2'
Kolejna szansa dla Liverpoolu, ale Mane był na spalonym.

90'
Michael Oliver doliczył 5 minut.

90'
Joel Matip zmienia Alexandra-Arnolda. Obaj szkoleniowcy wykorzystali wszystkie swoje zmiany.

89'
Zawodnicy Liverpoolu starają się grać na czas. Milner zaczął zastawiać się w narożniku boiska.

86'
Kane uderzył głową na bramkę, choć w zasadzie trudno nawet nazwać to uderzeniem. To było bardziej strącenie, które wylądowało w rękawicach Alissona.

84'
Salah bardzo chce strzelić bramkę. Skrzydłowy dostał piłkę, wbiegł w pole karne i uderzył. Obok niego był niepilnowany Sturridge, ale Egipcjanin postanowił zakończyć to sam. Błędna decyzja.

83'
Daniel Sturridge zmienia na boisku Naby'ego Keitę.

Victor Wanyama wchodzi za Diera.

82'
To mogła być kolejna bramka. Mane dostał piłkę od Wijnalduma, uderzył, ale za lekko, by sprawić problemy golkiperowi Tottenhamu.

81'
Salah dostał piłkę przed polem karnym, złamał do środka i uderzył. Vorm znów popisał się kapitalną paradą. Dobijał jeszcze Mane, ale niecelnie.

80'
Mecz zdecydowanie stracił na widowisku. WIęcej jest fauli, autów i rzutów wolnych, niż faktycznej gry.

77'
Mecz stracił na tempie, a co chwilę inny zawodnik leży. Tym razem gra została przerwana, bo na murawie z bólu zwija się Dier.

76'
Joe Gomez podał piłkę do przeciwników. Nie jest to najlepsza połowa defensora gości.

74'
Henderson zmienił jednak Firmino.

73'
Son zastąpił Winksa.

71'
Naby Keita miał zejść, a w jego miejscu zameldować się Jordan Henderson. Jeszcze Jurgen Klopp opóźnia zmianę, by zobaczyć, czy wszystko OK z leżącym na murawie Firmino. Brazylijski napastnik w starciu z Vertonghenem ucierpiał, bowiem obrońca przez przypadek wepchnął mu palec w oko.

69'
Moura dostał piłkę na wolne pole, ale był na spalonym.

67'
To chyba była najlepsza okazja the Spurs. Kane dostał sytuacyjną piłkę na 5.metrze, ale nie zdołał jej wolejem skierować do bramki.

64'
To powinna być kolejna bramka. Mane dostał piłkę od Keity. Trójka zawodników pobiegła do tego ataku. Na przeciw siebie mieli dwójkę stoperów Tottenhamu. Mane zwlekał i wreszcie podał do Keity. Ten uderzył, ale Vorm sparował piłkę na rzut rożny.

63'
Liverpool klepie piłką w obronie.

60'
Erik Lamela zastąpił na boisku Moussę Dembele.

60'
Mane zaczął czarować na prawym skrzydle, więc Vertonghen postanowił go powstrzymać faulem.

59'
Trippier zagrał do Kane'a, ale znów szybszy okazał się Alisson.

56'
Liverpool prowadzi już dwoma bramkami i nic nie zapowiada, by cokolwiek miało tutaj się zmienić. Goście są zwyczajnie lepsi dzisiaj. Jedyne okazje, jakie tworzą gospodarze, wynikają z błędów obrony the Reds.

54'
0:2!! Firmino podwyższa prowadzenie!!!

Mane z lewego skrzydła wbiegł w pole karne, zagrał wzdłuż bramki. Piłkę przeciął Vertonghen i trafił nią w słupek. Interweniujący Vorm nie zdołał jej złapać i z 20 centymetrów dobił ją czekający na okazję Firmino. Można mieć pretensje do holenderskiego bramkarza za tę bramkę.

51'
Joe Gomez popełnił kolejny błąd. Tym razem dał się oszukać "na raz" Lucasowi. Brazylijczyk jest najbardziej aktywny w drużynie gospodarzy.

49'
Salah przejął piłkę, popędził z nią w pole karne i zagrał do Mane. Senegalczyk obrócił się i uderzył, ale Vorm znów był górą.

48'
Gomez popełnił błąd w rozegraniu. Moura przejął piłkę, ale nie zdołał uderzyć jej na bramkę, bowiem stoper the Reds naprawił swój błąd.

48'
Winks faulował Wijnalduma.

46'
Wracamy po przerwie.

'
Liverpool był konkretniejszy w pierwszej połowie. The Reds nie dopuścili Kogutów w pobliże swojej bramki, a sami stworzyli kilka niezłych okazji. Jurgen Klopp ma w swoim szeregu Milnera, który notuje asystę niemal w każdym meczu. Pochettino musi coś zmienić, jeśli chce zdobyć choćby punkt w tym spotkaniu. Wracamy po przerwie.

45+2'
Michael Oliver skończył pierwszą połowę.

45+1'
Vorm wybił piłkę na 20.metrze. Gdyby nie on, Salah znalazłby się sam na sam z bramkarzem.

45'
Arbiter doliczył minutę.

43'
Wijnaldum dostał piłkę na 30.metrze, pognał w pole karne i uderzył. Jego strzał nie był jednak udany.

42'
Rose wywalczył rzut rożny. Gospodarze chcą jeszcze przed przerwą odrobić straty. Robertson wybił jednak futbolówkę i zażegnał niebezpieczeństwo.

39'
0:1!!!!Wijnaldum!

Milner dośrodkował z rzutu rożnego na zamykającego Wijnalduma. Ten uderzył głową na bramkę. Vorm wybił piłkę, ale arbiter wskazał na zegarek, który za sprawą goal-line technology pokazał, że piłka przekroczyła całym obwodem linię.

38'
Mane robi dużo zamieszania. Senegalski skrzydłowy raz za razem napędza się z lewej strony. Tym razem wywalczył kornera.

37'
Vertonghen zauważył, że Alisson jest daleko od bramki, zdecydował się więc uderzyć z połowy boiska. Przestrzelił fatalnie.

35'
Mane pobiegł przebojem na bramkę Vorma, zdołał uderzyć ,ale strzał był tak słaby, że holenderski bramkarz musiał tę piłkę złapać.

32'
Milner posłał długie podanie do Firmino. Brazylijczyk ścigał się z Vertonghenem, ale przegrał ten pojedynek biegowy.

30'
Gospodarze z każdą minutą dominują bardziej. Tym razem Dier uderzył, ale został zablokowany i będzie kolejny korner. Firmino wybił piłkę z pola karnego.

28'
Rzut wolny z 20.metra od bramki Alissona. Szansa na bramkę. Eriksen uderzył za słabo i brazylijski golkiper bez problemów złapał piłkę.

27'
Moura bez przyjęcia podał do Eriksena, Duńczyk wywalczył rzut rożny.

26'
Eriksen zagrywał do Kane'a, ale lot piłki przeciął Van Dijk.

24'
Salah zagrał do Firmino, ten przyjął i chciał przedryblować Alderweirelda, ale obrońca rozczytał jego zamiary.

22'
Salah przejął piłkę, którą Dier zagrywał do Vertonghena, wbiegł w pole karne, uderzył, ale Vorm poradził sobie ze strzałem.

21'
Mane dostał piłkę w pobliżu pola karnego gospodarzy, ale przy przyjęciu pomagał sobie ręką.

19'
Pan Oliver gwiżdże wszystko: każde najmniejsze trącenie, pchnięcie, starcie bark w bark.

17'
Żadna z drużyn nie jest w stanie zatrzymać na dłużej piłki.

14'
Moura został złapany na ofsajdzie.

12'
Rose długą piłką szukał Kane'a, ale przewidział to Gomez i wybił futbolówkę na aut.

9'
Moura został popchnięty w bocznej strefie boiska i arbiter zagwizdał faul. Okazja dla Hotspur. Alderweireld został złapany na spalonym.

8'
Po wybuchowym początku, teraz oba zespoły uspokoiły nieco grę.

5'
Mane został sfaulowany na 25.metrze od bramki Vorma. Trent Alexander-Arnold uderzył wprost w ręce bramkarza.

4'
Tottenham wreszcie przeszedł do ataku. Na razie jednak piłkarze z północnego Londynu nie są w stanie przemieścić się z piłką w pobliże bramki rywala.

2'
Znów Firmino dostał piłkę od Alexandra-Arnolda. Rzut rożny.

1'
Co za początek Liverpoolu!! Firmino dostał piłkę od Alexandra-Arnolda i skierował ją do bramki. Sędzia liniowy pokazał jednak, że był spalony. Minimalny, ale był.

1'
Ze środka rozpoczyna Liverpool. Startujemy!

'
Zespoły wychodzą na prezentację.

'
Obie drużyny są już na przedmeczowej rozgrzewce.

'
Arbitrem spotkania będzie Michael Oliver.

'
Tottenham ma dużo problemów. Zespół przed sezonem nie zakupił żadnego zawodnika, w drużynie jest plaga kontuzji, drużyna gra na obcym stadionie, a ostatni mecz to porażka z Watfordem. Dzisiaj do Londynu przyjeżdża rozpędzona ekipa lidera Premier League, która dotychczas wygrała wszystkie spotkania, a straciła tylko jedną bramkę. Klopp jest w zupełnie innej sytuacji, niż Pochettino. Niemiecki menadżer ma kłopot bogactwa i miejsca w pierwszym składzie nie znalazł Fabinho, czy Henderson. Czy ta głębia ławki rezerwowych i mocna jedenastka zapewni jemu triumf nad the Spurs? Przekonamy się już za 2 godziny.

'
Ławka rezerwowych Liverpoolu: Mignolet (B.), Matip, Moreno, Henderson, Fabinho, Shaqiri, Sturridge.

Trener: Jurgen Klopp.

'
Ławka rezerwowych Tottenhamu: Gazzaniga (B.), Davies, Aurier, Sanchez, Lamela, Son, Wanyama.

Trener: Mauricio Pochettino.

'
Zapraszamy na relację z meczu pomiędzy Tottenhamem, a Liverpoolem. Spotkanie odbędzie się na stadionie Wembley w Londynie. Początek rywalizacji o godzinie 13.30.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 13:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z tego meczu w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Tottenham Hotspur - FC Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online