Wisła Płock - Miedź Legnica online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
Miedź Legnica
2 : 2

Dahne (79' Zapytkowski) - Uryga, Sielewski, Dźwigała, Warcholak - Rasak, Furman - Merebaszwili (73' Oliveira), Szymański, Łukowski (89' Stafańczyk) - Ricardinho
Kanibołocki - Zieliński, Osyra, Bozić, Kwame - Marquitos, Augustyniak (56' Purzycki), Fernandez - Ojamaa (75' Piątkowski), Forsell, Piasecki (71' Łobodziński)

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

'
Miedź byłą zespołem lepszym do utraty drugiej bramki. Później Wisła grała jak równy z równym, a momentami nawet przeważała. Remis wydaje się najbardziej sprawiedliwym rezultatem dla obu ekip. To był niezły mecz. Oby takich więcej.

90+7'
Wisła miała rzut rożny. Furman znów znalazł Urygę w polu karnym. Ten uderzył, ale obok. Koniec spotkania.

90+5'
Miedź konstruuje prawdopodobnie ostatnią akcję. Marquitos dośrodkował piłkę na Łobodzińskiego, ten uderzył, ale obronił Zapytkowski. Arbiter dopatrzył się tam jeszcze ręki jednego z atakujących.

90+3'
Kwame wybił groźną piłkę i ucierpiał podczas tej interwencji. Teraz boczny obrońca leży na murawie i zwija się z bólu.

90+2'
Kanibołocki miał problemy z interwencją i wybił dośrodkowanie ze skrzydła na rzut rożny.

90'
Tomasz Musiał doliczył 5 minut.

89'
Stefańczyk zmienia na boisku Łukowskiego. Więcej zmian już nie będzie.

87'
Oliveira dostał piłkę w polu karnym, przyjął ją i strzelił. Obok słupka.

85'
Piątkowski dostał piłkę w polu karnym, przyjął i uderzył. Słupek! Zapytkowski miał dużo szczęścia.

83'
Wisła jest częściej w posiadaniu piłki, ale to Miedź jest ciągle groźniejsza. Akcje Forsella z Marqutiosem ciągle nie kończą się jednak powodzeniem.

80'
Purzycki ucierpiał w starciu z Oliveirą.

79'
Marcel Zapytkowski melduje się w bramce.

77'
Dahne leży i zwija się z bólu. Prawdopodobnie konieczna będzie zmiana w bramce gospodarzy.

75'
To mogło być wejście smoka. Oliveira dostał z głębi pola piłkę na wolne pole, ale miał problemy z jej opanowaniem. Zdążył jeszcze strzelić, ale Kanibolocki to wybronił.

Z boiska schodzi Ojamaa. W jego miejsce Łukasz Piątkowski.

73'
Calo Oliveira zastąpił na boisku Merebaszwilego.

73'
W meczu nie dzieje się wiele. Raz za razem piłka wylatuje poza linie boczne.

70'
Forsell dośrodkował wprost na nogę Marquitosa, ten uderzył z woleja, ale przestrzelił.

Łobodziński zastępuje Piaseckiego.

68'
Nieporozumienie w szeregach gości. Kanibołocki wyszedł do piłki, ale ubiegł go Bozić, wybijając na kornera.

66'
Zrobiła się kopanina z tego meczu. Merebaszwili leży na murawie i wymaga pomocy medycznej.

63'
Uryga faulował Piaseckiego.

61'
Purzycki faulował Furmana. Okazja dla miejscowych. Krótkie rozegranie i Marquitos wybił piłkę na rzut rożny.

58'
Merebaszwili został faulowany przed własnym polem karnym.

56'
Augustyniak jednak nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce wchodzi Purzycki.

56'
Zrobił nam się bardzo intensywny mecz. Teraz goście atakują bramkę Dahne.

55'
Marquitos zabrał się z piłką, pociągnął na 20.metr i uderzył. Niecelnie, ale jest rzut rożny.

54'
Wisła nie poprzestaje na wyrównaniu. Podopieczni Dariusza Dźwigały chcą ten mecz wygrać i kolejnymi akcjami atakują bramkę legniczan.

51'
Szymański dośrodkował w pole karne, ale tym razem Kanibołocki uprzedził napastnika gospodarzy.

50'
2:2!!! Remis! Sielewski!

Ricardinho wrzucił piłkę w pole karne. tam był niekryty Sielewski. Obrońca strzelił z dwóch metrów nie do obrony.

50'
...I jeszcze jeden.

48'
Wisła od początku ruszyła do ataku. Szymański dostał piłkę w polu karnym. Tylko rzut rożny.

46'
Wracamy do gry.

'

'
Miedź chciała grać w piłkę. Zespół Dominika Nowaka dobrze czuje się w rozgrywaniu ataku pozycyjnego i znów to pokazał. Świetny w ofensywie jest Augustyniak, choć nie wiadomo, czy wróci na drugą połowę, bowiem ucierpiał w akcji bramkowej. W drugiej połowie liczymy na kolejne akcje i bramki. Wracamy po przerwie.

45'
Koniec pierwszej połowy. Z boiska z bólem schodzą Augustyniak i Dahne.

45'
1:2!!! Forsell!!!

Augustyniak znów świetnie wyszedł na wolne pole, dostał piłkę i uderzył. Wychodzący Dahne interweniował, ale przed polem karnym czekał na piłkę Forsell. Fin przelobował bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

43'
Forsell uderzył z ostrego kąta. Rzut rożny dla gości.

42'
Furman nie opanował piłki w łatwej sytuacji. Mogła być z tego ciekawa akcja.

40'
Łukowski dośrodkował w pole karne, ale pierwszy przy niej był Kanibołocki.

38'
Zieliński wybił piłkę na rzut rożny.

37'
Bozić popełnił faul w...ofensywie.

34'
żółta kartka Łukowski zbyt brutalnie faulował rywala, by nie obejrzeć kartonika.

33'
Ojamaa zepsuł kapitalną kontrę Miedzi. Estończyk pognał skrzydłem w pole karne. Przed szesnastką czekał niekryty Forsell. Ojamaa uderzył jednak sam. Wysoko i niecelnie.

32'
żółta kartka Rasak faulował Piaseckiego.

30'
1:1! Uryga wyrównuje stan rywalizacji!!

To był piękny gol. Furman z rzutu wolnego dośrodkował na głowę Urygi, a ten kapitalnie skierował piłkę do bramki Kanibołockiego.

29'
Rasak ucierpiał przy próbie interwencji.

27'
Dwójkowa akcja Ojamaa-Forsell. Ta para się bardzo dobrze rozumie. Rzut rożny. Ricardinho wybił piłkę.

25'
Forsell uderzył z 20.metra po ziemi, ale piłka minęla o kilka centymetrów bramkę Wisły.

24'
Nie trafił w piłkę Kanibołocki. Sielewski też nie uderzył jej najlepiej. To mogła być bramka.

23'
Mere został faulowany przez Augustyniaka.

22'
Miedź klepała sobie na jeden kontakt, ale zabrało finalnego podania.

20'
Ojamaa poczarował i zakręcił Warcholakiem. Następnie dośrodkował, ale tylko rzut rożny.

18'
Ricardinho dostał świetne podanie z głębi pola, ale źle przyjął i futbolówka wylądowała w rękach Kanibołockiego.

17'
Piasecki faulował Łukowskiego. Rzut wolny dla gospodarzy.

15'
Miedź kontroluje spotkanie. Ojamaa wywalczył rzut rożny.

13'
Strata Marquitosa.

10'
0:1!!! Augustyniak wyprowadza swój zespół na prowadzenie!!

Kapitalna kontra Miedzi. Augustyniak przejął piłkę, zagrał do Ojamy, ten oddał z powrotem piłkę. Środkowy pomocnik pognał na bramkę, wygrał walkę bark w bark z Sielewskim i z zimną krwią uderzył piłkę obok bezradnego Dahne.

7'
Furman faulował Marquitosa. Forsell uderzył na bramkę Dahne, ale minimalnie przestrzelił.

4'
Borja Fernandez próbował wypuścić na wolną pozycję Piaseckiego, ale jego zamiary przeczytał obrońca Wisły i wybił piłkę.

3'
Warcholak zagrał długą piłkę do Łukowskiego, ale podanie było za mocne.

1'
Zaczynamy mecz!

'
ławka rezerwowych Miedzi: Sapela (B.), Bartczak, Łobodziński, Piątkowski, Purzycki, Szczepaniak, Żyro.

Trener: Dominik Nowak.

'
Ławka rezerwowych Wisły: Zapytowski (B.), Angielski, Stilić, Grym, Oliveira, Stefańczyk, Stępiński.

Trener: Dariusz Dźwigała.

'
Obie ekipy wychodzą na prezentację.

Arbitrem spotkania jest Tomasz Musiał.

'
Zapraszamy na relację z meczu pomiędzy Wisłą Płock, a Miedzią Legnica. Spotkanie odbędzie się na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 15:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z tego meczu w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Miedź Legnica, to zapraszamy do śledzenia meczu online