Bayern Monachium - Bayer Leverkusen online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bayer Leverkusen
3 : 1

Neuer - Rafinha (82' Alaba), Süle, Boateng, Kimmich - Tolisso (42' James), Thiago - Gnabry (59' Martinez), Müller, Robben - Lewandowski
Hradecky - L. Bender (26' Brandt), Jedvaj, Tah, Dragovic, Wendell - Havertz, S. Bender, Kohr - Volland (71' Bellarabi), Bailey (83' Paulinho)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Bayer Leverkusen

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Bayern Monachium był dzisiaj drużyną lepszą. Przez niemal cały mecz Monachijczycy dominowali na płycie murawy. Polskich kibiców może zmartwić fakt, że w tym starciu swojego gola nie zdobył Robert Lewandowski.

90+4'
Gol nie został uznany. Ofsajd.

90+3'
Sędzia główny korzysta z pomocy systemu VAR.

90+3'
Kilka chwil trwała radość sympatyków Bayernu ze zdobyczy bramkowej. James Rodriguez był w momencie podania najbliżej bramki Bayeru Leverkusen.

90+2'
Hradecky bardzo spokojnie wyłapał piłkę, po zbyt głębokim wgraniu. Robben nie błysnął wielką precyzją.

90+1'
Zawodnicy Niko Kovaca starają się utrzymywać piłkę daleko od własnej szesnastki.

90'
Bonus time: 4 minuty.

89'
Gooooooooooool! 3:1! James Rodriguez ustawił ten mecz! Znakomity strzał głową zaskoczył Hradecky'ego. Kolumbijska gwiazda wygrała powietrzny pojedynek z dwoma stoperami.

88'
Nie mają konceptu na grę ofensywną goście.

86'
Alaba przestrzelił. Wysoko nad poprzeczką przeniósł piłkę. Austriak swoich sił próbował zza pola karnego.

84'
Robert Lewandowski stracił równowagę w szesnastce przyjezdnych. Sędzia Welz nie dostrzegł złamania przepisów gry.

83'
Paulinho zastąpił Bailey'a. Jest to ostatnia zmiana w dzisiejszym pojedynku.

82'
David Alaba wkroczył na boisko. Zastąpił na nim Rafinhę.

80'
Rafinha opatrywany przez medyków. Niewykluczone, że będzie potrzebna zmiana.

79'
czerwona kartka Bayer Leverkusen nie skończy tego spotkania w pełnym składzie. Bellarabi okrutnie zaatakował nogę Rafinhi.

78'
Arjen Robben nie dopilnował swego ustawienia. Klasyczna pozycja spalona.

76'
Hradecky sprawnie zatrzymał kąśliwą, płaską wrzutkę z prawego skrzydła boiska. Na futbolówkę polował m.in. Robert Lewandowski.

75'
Przed Nami już ostatni kwadrans gry.

73'
Cała jedenastka Bayeru Leverkusen znajduje się na swojej połowie boiska.

71'
Volland dał sygnał, że chce zmiany. Bellarabi w jego miejsce.

70'
Trener Herrlich czeka z realizacją kolejnych zmian.

69'
Nie wyszła centra z rzutu rożnego Thiago. Futbolówka poleciała w miejsce, gdzie stali obrońcy Bayeru Leverkusen.

68'
"Aptekarze" biegają po boisku bez pomysłu. Bayern w pełni kontroluje wydarzenia na płycie murawy.

66'
Podcięty w ewidentny sposób został Arjen Robben. Nie było żółtej kartki.

65'
Jerome Boateng podreperował statystykę, która odnosi się do ilości oddanych strzałów. Doświadczony obrońca wykazał się koszmarnym kiksem. Futbolówka poleciała na trybuny.

64'
Silny strzał Roberta Lewandowskiego zablokowany! Tah musiał bardzo ofiarnie zainterweniować wślizgiem. W tej akcji kapitalną szarżą z futbolówką popisał się Robben.

62'
Volland nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego, który przerwał akcję jego zespołu. Napastnik popełnił faul w ofensywie.

61'
Hradecky intuicyjnie zachował się na linii bramkowej! Bardzo dobre piąstkowanie futbolówki, którą z 13. metrów silnie kopnął Arjen Robben.

59'
Gnabry opuścił plac gry, Martinez wpuszczony na pół godziny.

57'
Za kilka chwil dojdzie do zmiany w składzie Monachium. Przy linii bocznej stoi jeden z rezerwowych.

56'
Bayern Monachium ma pełne możliwości do realizacji swojego ukochanego ataku pozycyjnego.

54'
żółta kartka Tobias Welz wyciągnął żółty kartonik ze swojej kieszonki. Wendell nie krytykował decyzji sędziego.

53'
Zawodnicy Bayernu reklamowali zagranie piłki ręką w wykonaniu piłkarza Bayeru. Gra została puszczona dalej. Decyzja arbitra głównego nie spodobała się sympatykom gospodarzy.

51'
Silnie przymierzył z okolic linii pola karnego Kimmich. Ofiarna interwencja pary stoperów Bayeru Leverkusen mogła się kibicom podobać.

50'
W czasie przerwy żaden ze szkoleniowców nie przeprowadził zmian w składach.

48'
Hradecky skutecznie wyłapał zgrabne zagranie głową Gnabry'ego. Bayern kilkoma podaniami na jeden kontakt potrafił wypracować sobie sytuację strzelecką.

47'
Bayern Monachium zainaugurował II odsłonę meczu.

46'
Czas na II połowę dzisiejszego starcia! Wszyscy są już na to gotowi!

Ekipa mistrza Niemiec zdominowała niżej notowanego przeciwnika. Pomimo słabego początku Bayern zdołał wyrównać, a potem już odebrać Bayerowi równe prawa na placu gry.
Aktualny rezultat daje zespołowi gości szanse na zdobycie punktów w dzisiejszym boju.

Pierwsza połowa tego spotkania przeszła już do historii.

45+5'
Przerwana kontra przez Bayern. Julien Brandt próbował wypracować kolegom sytuację strzelecką.

45+4'
Za krótka wrzutka od rzutu wolnego. Jedvaj nie miał większych problemów z dobrym oddaleniem zagrożenia od swojej bramki.

45+3'
Przewinienie. Joshua Kimmich wykonał przepiękny rajd.

45+1'
Bayern Monachium dominuje w środkowej strefie boiska. Gościom trudno jest wyprowadzić jakikolwiek atak.

45'
Z racji sporo przerw, sędzia główny do czasu I części gry dorzucił 5 minut.

44'
Zanosi się na kolejne trafienia dla Bawarczyków. Coraz bardziej stłamszeni są zawodnicy Bayeru Leverkusen.

42'
James Rodriguez został bardzo ciepło przywitany przez publikę.

41'
Tolisso nie będzie zdolny do kontynuowania spotkania.

39'
Kontuzja również pojawiła się u Tolisso. W tym przypadku sytuacja jest jeszcze gorsza.

39'
Błyskawicznie zatrudniono sztab medyczny Bayeru Leverkusen.

38'
Bailey uderzył z dalszej odległość. Strzał powędrował daleko od światła bramki. Chwilę wcześniej Volland nabawił się poważniejszego urazu.

36'
Na krótkie wykonanie kornera zdecydowali się gospodarzy. Udało się w końcu zacentrować pod pole karne, jednak świetnie ustawili się obrońcy Leverkusen.

35'
Arbiter asystent zauważył sytuację, w której to Gnaby znajdował się na ofsajdzie. Gra musiała zostać przerwana.

34'
Bailey posłał zawiesinę z prawego narożnika boiska. Defensywa Bayernu zdała egzamin, wygrywając starcie powietrzne z wysokimi graczami Bayeru Leverkusen.

33'
W nogę został zaatakowany Thomas Muller. Przewinienie na Niemcu nie przyniosło żadnej kary indywidualnej.

31'
Arjen Robben złapał się za swoją głowę. Holender w swoim stylu zszedł do środka i oddał niezłe uderzenie. Piłka, która nabrała ładnej rotacji, minęła lewy słupek bramki.

30'
Hradecky zrealizował swoją, pierwszą interwencję w dzisiejszym spotkaniu. Soczysty strzał Thomasa Mullera poleciał w prawy sektor bramki.

29'
Lars Bender w tej chwili korzysta z pomocy klubowych fizjoterapeutów.

28'
Jerome Boateng znalazł dla siebie miejsce w polu karnym rywala, po wrzutce z narożnika boiska. Strzał głową okazał się ciut nieudany, piłka poleciała nad poprzeczką bramki.

26'
Zmiana w składzie Bayeru Leverkusen. Julien Brandt w miejsce Larsa Bendera.

25'
Dominacja w statystyce posiadania piłki. 78% przy gospodarzach.

23'
Na pamięć zagrał Joshua Kimmich. Gnabry był bardzo rozczarowany złym podaniem. Pomocnik Bayernu znajdował się w dobrym położeniu w szesnastce przeciwnika.

22'
Ekipa Niko Kovaca przejęła inicjatywę. Bayerowi pozostaje czekać na jakąś gafę rywali w rozegraniu.

20'
Goooooooooool! Bayern Monachium prowadzi! Arjen Robben, który był bez żadnego krycia, na 15. metrze od bramki, przepięknie przelobował goalkeepera Bayeru Leverkusen.

19'
Robert Lewandowski stoczył ambitną batalię w powietrzu. Stawką było dogranie z prawej flanki, ale wyżej wyskoczył defensor gości.

17'
Zagranie do nikogo, z lewego skrzydła posłał Havertz. Żadnego piłkarza Bayeru nie było w szesnastce aktualnych mistrzów Niemiec.

16'
Profesorski wślizg na futbolówkę zanotował Sule. Zatrzymana kontra Leverkusen.

15'
Zbyt ostry i spóźniony wślizg na nogi Larsa Bendera. Rzut wolny dla drużyny gości.

14'
Sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spaloną. Wendell uchwycony najbliżej bramki Neuera.

12'
Przy akcji bramkowej sporą rolę odegrał Robert Lewandowski. Polak popełnił niejako "asystę drugiego stopnia".

11'
Gooooooooool! 1:1! Piłkarski bilard w szesnastce "Aptekarzy" wykorzystał Tolisso. Zgrabne uderzenie tuż przy prawym słupku bramki Hradecky'ego.

10'
Arjen Robben sprytnie płaskim uderzeniem szukał swojego szczęścia. Świetnie ustawiony mur zatrzymał lecącą futbolówkę.

9'
Zbyt koronkowo wykonany rzut wolny przez zespół gospodarzy. Długa centra na pole karne przyjezdnych została idealnie powstrzymana.

8'
Aktualny wynik zwiastuje Nam wielkie emocje. Bayern Monachium na 100% podejmie próbę jak najszybszego wyrównania rezultatu.

6'
Gooooooooooool! Zmiana wyniku na Allianz Arena! Świetnie wykonana jedenastka. Silny strzał w prawy sektor bramki.

5'
Będzie powtórka rzutu karnego! Sędzia główny dopatrzył się jakiegoś naruszenia ze strony Bayernu Monachium.

5'
Manuel Neuer pokazał swój kunszt! Kapitalnie wybroniony strzał w lewy, dolny róg bramki!

4'
Jest rzut karny. Doszło do złamania przepisów gry.

4'
Okazuje się, że niezbędna będzie interwencja systemu VAR. Arbiter główny nie jest do końca pewny swojego osądu.

3'
Rzut karny dla Leverkusen! Zagrał piłkę ręką Thiago Alcantara. Takiego początku się nie spodziewaliśmy!

2'
Bayern próbował coś wykreować na prawej flance boiska. Zmobilizowana defensywa Bayeru zatrzymała realne zagrożenie.

1'
Goście rozpoczęli od środka boiska.

*'
Piłka poszła w ruch!

*'
Zawodnicy obu klubów za moment pojawią się na placu gry.

*'
Pan Tobias Welz będzie odpowiedzialny za realizację zadań arbitra głównego.

*'
Bayer Leverkusen po raz ostatni w rozgrywkach Bundesligi wygrał z Bayernem Monachium... 2 maja 2015 roku.

*'
Zgodnie z oczekiwaniami mecz w pierwszym składzie Bayernu Monachium rozpocznie polski napastnik, Robert Lewandowski.

*'
Zupełnie inną sytuację mamy w Leverkusen, gdzie Bayer nie potrafił w tym sezonie w żaden sposób zapunktować. Dwa tygodnie temu "Aptekarze" ulegli 1:3 Wolfsburgowi.

*'
Drużyna Bayernu Monachium jest ekipą, która w obecnych rozgrywkach ligowych nie zaznała jeszcze smaku porażki. W ostatniej serii gier Bawarczycy ograli na wyjeździe Stuttgart (3:0).

*'
Zbliżający się pojedynek jest hitem 3. kolejki niemieckiej Bundesligi sezonu 2018/19.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 15:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z tego meczu w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Bayer Leverkusen, to zapraszamy do śledzenia meczu online