Piast Gliwice - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 0

Plach - Konczkowski, Czerwiński, Korun, Kirkeskov - Dziczek, Hateley - Felix (82' Jagiełło), Valencia, Mak (59' Badia) - Papadopulos (77' Parzyszek).
Šteinbors - Zbozień, Marić, Helstrup, Marciniak (88' Da Silva) - Zarandia (65' Klimczak), Deja, Bohdanow, Janota, Siemaszko (52' Danielak) - Jankowski.

*'
Gliwiczanie zasłużenie zdobyli trzy oczka. Gdynianie byli gorszą drużyną, ale z pewnością na to miał wpływ fakt, że całą drugą część meczu musieli grać w osłabieniu.

90+2'
żółta kartka Żółta kartka dla Danielaka.

90'
Trzy minuty dłużej potrwa druga połowa.

88'
Trzecia korekta w składzie gości: Da Silva na placu gry, opuścił je Marciniak.

86'
Parzyszek uderzył nad bramką Steinborsa. Niedawno wprowadzony na boisko napastnik strzelał sprzed szesnastki.

84'
Minimalnie niecelny strzał Jagiełły z ponad dwudziestu metrów! Niewiele brakowało, a miejscowi prowadziliby 2:0.

83'
Plach pewnie zatrzymał uderzenie z dystansu Janoty.

82'
Trzecia zmiana u gospodarzy: Jagiełło zajął miejsce Felixa.

80'
Jankowski, poprzez złe podanie do Klimczaka, zepsuł akcję swojego zespołu.

78'
Deja zdążył skutecznie przyblokować prowadzącego rajd w pole karne Valencię.

77'
Druga zmiana w drużynie Waldemara Fornalika: Parzyszek wszedł na murawę w miejsce Papadopulosa.

76'
4003 widzów ogląda to spotkanie na stadionie w Gliwicach.

75'
Gra od kilkudziesięciu sekund toczy się w środku pola.

73'
Zablokowana próba uderzenia z dystansu Dziczka.

72'
Obyło się bez najmniejszego niebezpieczeństwa.

71'
Badia wznowi grę z prawego narożnika placu gry.

70'
Lekki strzał głową Hateleya zakończył swój lot w rękach bramkarza gości.

69'
Helstrup wybił piłkę po wrzutce z prawej flanki Badii.

67'
Klimczak główkował nad bramką Placha.

66'

65'
Roszada w drużynie z Pomorza: Klimczak zastąpił Zarandię.

65'
Dziczek doszedł uderzył bez przyjęcia, ale nie trafił w światło bramki.

64'
Steinbors efektownie wyekspediował piłkę na rzut rożny po centrze z rzutu wolnego.

62'
1:0! Papadopulos skorzystał z błędu defensywy Arki!
Felix zgrał dogranie Badii, Helstrup zagrał piłkę wprost pod nogi czeskiego snajpera, a ten nie dał szans golkiperowi.

60'
Bez zagrożenia, a po chwili Steinbors po raz kolejny świetnie zatrzymał dwa strzały - najpierw Valencii, później Felixa.

59'
Zablokowane uderzenie Zarandii, będzie korner dla gdyńskiego zespołu.

59'
Zmiana w Piaście Gliwice: Badia za Maka.

58'
Korun w prosty sposób zatrzymał szarżującego i ciągnącego kontratak Zarandię.

56'
Silny strzał, choć niecelny, posłał zza pola karnego Kirkeskov.

54'
Fenomenalne parady Steinborsa uchronił Arkę od straty gola! Łotysz najpierw znakomicie odbił główkę Papadopulosa, a następnie wybronił dobitkę Maka, który, jak się później okazało, był na spalonym.

53'
Kompletnie nieudany strzał z dystansu Danielaka. Futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

52'
Korekta w składzie Arki Gdynia: Danielak zajął miejsce Siemaszki.

51'
Nieudane zagranie Valencii - Hiszpan próbował podawać na środek szesnastki.

50'
Mak złapany na ofsajdzie.

48'
Centra Felixa została wybita poza obręb pola karnego przez Marciniaka.

47'
Dziczek wywalczył rzut rożny dla Piasta Gliwice.

46'

*'
Szkoleniowcy nie dokonali żadnych zmian w wyjściowych składach.

*'
Zawodnicy ponownie zjawili się na murawie.

*'
Garść statystyk:

*'
Mało emocji w Gliwicach. Niewiele działo się pod obiema bramkami, choć widoczną przewagę mają gliwiczanie.

45+3'
Całkowicie nieudane uderzenie sprzed szesnastki Dziczka.

45+2'
Następny rzut rożny w tych zawodach, tym razem dla gospodarzy.

45'
Arbiter główny doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

44'
Nieprecyzyjne długie zagranie Maka. Felix nie miał szans opanować piłki.

42'
żółta kartkaczerwona kartka Druga żółta kartka dla Bohdanowa i w konsekwencji czerwona! Pomocnik Arki Gdynia prawdopodobnie trafił łokciem, jak powtórki pokazują, niecelowo. Nie zmienia to faktu, że Arka będzie grała w dziesiątkę.

40'
Zbozień ucierpiał w starciu o piłkę, pomoc sztabu medycznego jest niezbędna.

39'
Kirkeskov uderzył bezpośrednio, ale trafił prosto w mur.

38'
Felix podcięty przez Zarandię niedaleko szesnastki rywala. Może być groźnie.

37'
Plach nie bez problemów przeniósł poza boisko dośrodkowaną piłkę posłaną przez Janotę.

36'
Korner dla Arki.

35'
Obraz meczu nie ulega zmianie.

33'
Podopieczni Zbigniewa Smółki chcą jak najdłużej utrzymać się przy piłce.

31'
Mak z daleka, piłka w rękach Steinborsa.

30'
Piastunki mają inicjatywę, nie przekłada to się jednak na efekt w postaci goli.

28'
Zgranie Zbozienia po dośrodkowaniu Janoty wylądowało w rękach Placha.

27'
Kolejny rzut rożny, drugi dla gdynian.

25'
Łotewski bramkarz arkowców wyłapał dorzuconą piłkę.

24'
Rykoszet po uderzeniu z dystansu Dziczka i będzie korner dla gospodarzy.

22'
Celna próba Zarandii. Strzał Gruzina nie zaskoczył Placha.

21'
Valencia zgrywał piłkę po dograniu z prawej strony, futbolówka miała dojść do Papadopulosa. Steinbors okazał się jednak szybszy.

20'
Sędzia Frankowski konsultował swoją decyzję z VARem, ale werdykt nie uległ zmianie.

19'
Bohdanow szarpał Maka, arbiter nie potraktował tego jako przewinienie.

18'
Stały fragment gry w postaci rzutu wolnego dla Piasta na połowie Arki Gdynia.

16'
Do wrzutki z narożnika najwyżej wyskoczył Kirkeskov i oddalił potencjalne zagrożenie.

15'
Rzut rożny dla gości.

14'
Niedokładny przerzut Hateleya na lewą stronę placu gry. Piłka opuściła boisko.

13'
Niewielką przewagę mają gracze Waldemara Fornalika.

11'
żółta kartka Bohdanow obejrzał żółtą kartką za wyraźne przekroczenie przepisów w starciu z Makiem.

10'
Bomba z dystansu Czerwińskiego nie odnalazła drogi do celu. Rozpocznie golkiper przyjezdnych.

9'
Siemaszko doszedł go główki po dośrodkowaniu Zbozienia, jednak ta próba nie miała dostatecznie dużo siły, aby Plach miał kłopoty ze złapaniem futbolówki.

8'
Mak wpakował piłkę do siatki po strzale Valencii, ale był na ewidentnym spalonym, co nie umknęło uwadze sędziego liniowego.

6'
Płaskie i niecelne uderzenie Felixa sprzed pola karnego. Steinbors nie musiał interweniować.

4'

2'
Centra Maka ze skrzydła została wybita przez Helstrupa.

1'
Dzięki znakomitej akcji Zarandii już było gorąco w polu karnym miejscowych. Piłka dotarła do pod nogi Jankowskiego, który ostatecznie nie zdołał oddać celnego strzału.

1'
Rozpoczął Piast Gliwice.

*'
Czas dla kibiców gospodarzy na odśpiewanie hymnu swojego klubu. Za moment inauguracja rywalizacji.

*'
Oba zespoły są w tunelu prowadzącym na murawę stadionu, na którym zostanie rozegrany mecz.

*'
Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski (Toruń).

*'
Rezerwowi Piasta Gliwice: Szmatuła, Jagiełło, Parzyszek, Sokołowski, Badia, Mokwa, Sedlar.

*'
Ławka rezerwowych gdyńskiej drużyny: Krzepisz, Maghoma, Danch, Danielak, Klimczak, Młyński, Da Silva.

*'
Znamy skład gospodarzy.

*'
Trener gości, Zbigniew Smółka, desygnował do gry wyżej wymienionych graczy.

*'
W Gliwicach naturalnym faworytem wydają się być gospodarze. Piłkarze prowadzeni przez Waldemara Fornalika zgromadzili o trzynaście punktów - o sześć więcej niż Arka Gdynia.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z tego meczu w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online