Wisła Kraków - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
5 : 2

Lis - Bartkowski, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak - Basha (88' Plewka), Kort - Boguski, Imaz, Košťál (74' Wojtkowski) - Ondrášek
Kuciak - Fila, Nalepa, Vitoria, Mladenović - Łukasik (71' Sopoćko), Kubicki, Lipski - Mak (58' Haraslin), Sobiech (86' Arak), Paixao

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

Serdecznie dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

Wisła Kraków odniosła bardzo ważne zwycięstwo. Gracze Macieja Stolarczyka po raz kolejny pokazała ogromną boiskową walkę i skuteczność w drugiej odsłonie spotkania.
Lechia Gdańsk rozegrała całkiem udane zawody, jednakże już po przerwie zabrakło odpowiednich, piłkarskich argumentów, by przeciwstawić się dzisiejszemu przeciwnikowi.

90+3'
Końcowe sekundy. Wiśle Kraków już nikt nie odbierze wygranej i pozycji lidera w ligowej tabeli.

90+1'
Mateusz Lis ponownie na posterunku. Młody goalkeeper wykazuje się dzisiaj ogromną czujnością. Strzały z najbliższej odległości w ostatnich minutach nie stanowią dla niego zagrożenia.

90'
Dzisiejsze widowisko potrwa o 3 minuty.

89'
Rafał Pietrzak zmuszony do skorzystania z usług medycznych. Problemy zdrowotne.

88'
Basha otrzymał podziękowania od swoich kibiców. Patryk Plewka wpuszczony już na ostatnie minuty.

87'
Mateusz Lis pokazał klasę! Młody bramkarz instynktownie przeniósł kąśliwy strzał głową. Refleks na najwyższym możliwym poziomie.

86'
Na szpicy Lechii Gdańsk doszło do korekty. Artura Sobiecha zmienił Jakub Arak.

85'
Goooooooool! Ależ się dzieje w Krakowie! Rafał Boguski zdobył swoje upragnione trafienie. Efektowny szczupak pod bramką nie mógł zakończyć się fiaskiem.

83'
Tibor Halilović pojawił się na murawie. Dawid Kort udał się na ławkę rezerwy.

81'
Dusan Kuciak zasłużył na wielkie brawa! Słowak znakomicie odczytał intencje strzelającego Macieja Sadloka! Uderzenie z ogromną siłą nie przełamało rękawic Kuciaka.

80'
Arbiter główny wskazał na wapno! Rzut karny dla Wisły, po faulu na pędzącym Jesusie Imazie.

78'
Gdańska ekipa nie zamierza wywieszać białej flagi.

77'
Podopieczni Macieja Stolarczyka są głodni kolejnych bramek.

75'
Gooooooooool! 4:2! Świeżo wprowadzony Karol Wojtkowski posłał futbolówkę do pustej bramki. Rafał Boguski ładnym lobem umożliwił młodszemu koledze zdobycie gola.

74'
Zmiana. Martin Kostal zastąpiony przez Karola Wojtkowskiego.

73'
Mateusz Lis efektownie wypiąstkował futbolówkę, która została zagrana z lewego narożnika boiska.

71'
Daniel Łukasik już poza placem gry. Mateusz Sopoćko otrzymał swoją szansę.

70'
Przygotowywany do wejścia na boisko jest zawodnik rezerwowy Lechii Gdańsk. Chodzi konkretnie o Sopoćko.

68'

67'
żółta kartka Kolejna sankcja indywidualna w tym widowisku. Martin Kostal pociągnął Flavio Paixao za koszulkę, powodując upadek. Zasłużona kara.

65'
Goooooooooooool! Nieoczekiwany obrót spraw w Krakowie! Dawid Kort z chirurgiczną precyzją uderzył futbolówkę głową! Filip Mladenović jeszcze zmylił swojego bramkarza.

64'
W składzie "Białej Gwiazdy" dalej bez żadnych zmian.

63'
żółta kartka Rafał Boguski otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. Napastnik kopnął piłkę przed rozpoczęciem nowej akcji.

61'
Dawid Kort podjął ambitną decyzję - oddanie strzału z blisko 40 metrów od bramki. Piłka odbiła się od jednego z obrońców Lechii i poleciała poza pole karne.

60'
Dusan Kuciak zgarnął efektowne crossowe zagranie. Słowak znacznie uspokoił gdańskich kibiców.

58'
Lukas Haraslin spróbuje odmienić grę Lechii. Michał Mak opuścił plac gry.

57'
Głośne okrzyki ze strony kibiców obu stron. Trybuny żyją swoim życiem.

55'
Piłka swobodnie krąży od jednego pola karnego do drugiego.

54'
Futbolówka minęła nieudolnie interweniującego na przedpolu Mateusza Lisa. Na jego szczęście, nikogo z Lechii nie było, aby zakończyć dogranie z lewego narożnika boiska.

53'
Rykoszet - korner. Jakub Bartkowski udanie powstrzymał wrzutkę z lewego skrzydła boiska, której autorem był Filip Mladenović.

51'
żółta kartka Kolejna pauza w szeregach "Biało - zielonych". Filip Mladenović zachował się bardzo nieroztropnie.

50'
Mateusz Lis zanotował daleką wycieczkę ze swojej bramki. Zdecydowana interwencja na przedpolu zatrzymała rozpędzonego Artura Sobiecha.

48'
Filip Mladenović zagrał piłkę zdecydowanie za krótko. Źle wybity rzut wolny przez wspomnianego zawodnika. Basha udanym zagraniem głową oddalił niebezpieczeństwo.

47'
Flaxio Paixao wyraźnie poturbowany w powietrznym starciu. Rafał Pietrzak przekroczył swoje kompetencje.

46'
Lechia Gdańsk rozpoczęła II odsłonę!

Mamy znakomitą okazję do przedstawienia panelu statystyk. Owy panel przygotował portal EkstraStats.

Wielce emocjonująca I połowa tego meczu dobiegła końca!

45+3'
Obie drużyny dają jasny sygnał, że nikogo tu nie satysfakcjonuje podział punktów.

45+1'
Gooooooooool! 2:2! Wielka radość u gospodarzy! Jakub Bartkowski najlepiej zachował się w polu karnym rywala, przy stałym fragmencie gry. Znakomite zagranie piłki głową pokonało Dusana Kuciaka.

45'
Sędziowie dorzucili 4 minuty do regulaminowego czasu gry I odsłony.

43'
Urazu doznał Filip Mladenović. Zaraz wejdzie na boisko sztab medyczny gdańskiego teamu.

42'
Wielkimi krokami zbliżamy się do końca I połowy dzisiejszego spotkania.

40'
żółta kartka Żółta kartka dla Patryka Lipskiego. Coraz ostrzej na boisku w Krakowie. Pomocnika Lechii, z racji liczby żółtych kartek, nie zobaczymy w następnej kolejce.

39'
Ekwilibrystyczną przewrotką zagranie od rzutu wolnego próbował skutecznie zakończyć Marcin Wasilewski. Należy gracza nagrodzić brawami za odwagę, ale strzał finalnie okazał się być sporym nieporozumieniem.

37'
Goooooooool! Flavio Paixao znajduje się w objęciach kolegów z klubu! Fachowo wykonana jedenastka. Ogromnie precyzyjny strzał w lewy, dolny róg bramki.

36'
Rzut karny dla gdańskiej Lechii! Wg opinii arbitrów Marcin Wasilewski niewłaściwie interweniował w swoim polu karnym.

34'
Arbitrowie w systemie VAR dokładnie analizują.

33'
Artur Sobiech upadł w polu karnym Wisły. Być może potrzebna będzie interpretacja systemu VAR.

32'

30'
Dawid Kort złapany w kleszcze przez dwóch przeciwników. Paweł Gil zdecydował się na odgwizdanie powyższego zdarzenia.

29'
Nie udało się wygenerować zagrożenia po kornerze. Flavio Paixao zaliczył bardzo dobry powrót do defensywy.

28'
Dusan Kuciak bardzo asekuracyjnie odbił na korner bardzo kąśliwą centrę z lewej flanki boiska.

26'
Bardzo krótko trwała radość po zdobyciu gola przez Ondraska. Doszło do złamania przepisów gry. Asystujący przy bramce Boguski wyjechał z piłką za linię końcową.

25'
Dobrze w obronie poradziła sobie Wisła Kraków. Dłuższe wgranie od rzutu wolnego udało się kapitalnie zneutralizować.

24'
Ondrasek ciut za ostro. Fila był ewidentnie faulowany.

23'
Fila odebrał słowną reprymendę od Pana sędziego głównego.

22'
Gra przerwana przez arbitra. Kostal stracił równowagę.

21'
60% - 40%. W taki sposób kształtuje się statystyka: posiadanie piłki.

19'
Zdenek Ondrasek spróbował szybko podwyższyć swój stan bramkowy. Uderzenie ze wślizgu powędrowało tuż obok prawego słupka bramki Lechii.

18'
Goooooooooool! 1:1! Wisła Kraków doprowadziła do wyrównania! Zdenek Ondrasek pokazał zimną krew pod bramką Dusana Kuciaka. Piłkarski bilard w polu karnym gdańszczan.

17'
Jarosław Kubicki źle trafił w piłkę, w sytuacji bardzo dogodnej do zdobycia bramki. Strzał bez przyjęcia, z okolic 14. metra, powędrował wysoko na trybuny.

15'
Za Nami już pierwszy kwadrans podstawowego czasu gry w Krakowie. Dynamika na bardzo dobrym poziomie.

14'
Dawid Kort niedokładnie zacentrował od rzutu wolnego. Obrońcy Lechii wyszli z całego zagrożenia w pełni zwycięsko.

13'
Paweł Gil przyznał krakowskiej Wiśle rzut wolny. Zauważono faul taktyczny.

12'
Piłkarze "Białej Gwiazdy" mocno pracują nad tym, by relatywnie szybko wyrównać stan meczu.

10'
Na stadionie w Krakowie pracuje system VAR. Jeśli pojawi się jakaś kluczowa kontrowersja, to sędzia główny pewnie skorzysta z jego usług.

9'
Dla Patryka Lipskiego było to 2. trafienie w aktualnie rozgrywanym sezonie ligowym.

7'
Goooooool! 0:1! Dośrodkowanie z rzutu wolnego zaskoczyło goalkeepera Wisły Kraków! Patryk Lipski, poprzez bezpośrednią wrzutkę, ulokował piłkę w prawym, dolnym rogu bramki.

6'
Bardzo blisko pola karnego Wisły miał miejsce faul na graczu Lechii Gdańsk. Za chwilę gospodarze mogą być w sporych opałach.

5'
Groźna wrzutka w kierunku Artura Sobiecha. Snajper Lechii przegrał jednak rywalizację powietrzną z dobrze ustawionym Marcinem Wasilewskim.

4'
Dusan Kuciak pewnie powstrzymał zagrożenie, jakim było bardzo niewygodne dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Słowacki bramkarz uprzedził nadbiegającego Zdenka Ondraska.

3'
Kolejny faul w tym meczu. Taktycznie został zatrzymany Kostal.

1'
Pierwsze przewinienie. Michał Nalepa został nieprzepisowo potraktowany przez jednego z ofensywnych graczy Wisły Kraków.

*'
Start! Początek hitu 8. kolejki!

*'
Zdenek Ondrasek, napastnik Wisły Kraków, przed chwilą odebrał statuetkę "piłkarza sierpnia".

*'
Swój czas mają kibice Wisły Kraków. Piłkarze wkroczyli na płytę murawy.

*'
Piłkarze rezerwowi Lechii Gdańsk: Alomerović, Nunes, Augustyn, Borysiuk, Haraslin, Arak i Sopoćko.

*'
Obsada ławki rezerwowych Wisły Kraków: Buchalik, Arsenić, Palčič, Halilović, Plewka, Wojtkowski, Kolar.

*'
Popularna "Biała Gwiazda" ma ogromną chęć kontynuowania doskonałej passy w ligowych rozgrywkach. Wisła wygrała trzy ostatnie mecze.

*'
Gdańska Lechia podchodzi do tej potyczki z perspektywy drużyny, która nie poniosła jeszcze ani jednej porażki w obecnej kampanii ligowej. Podopieczni Piotra Stokowca są liderem w tabeli.

*'
Nasz serwis przygotuje relację tekstową LIVE z jednego z najciekawiej zapowiadających się pojedynków w 8. kolejce LOTTO Ekstraklasy obecnego sezonu.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 20:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z tego meczu w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online