Juventus Turyn - Sassuolo online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
Sassuolo
2 : 1

Szczęsny - Cancelo, Benatia, Bonucci, Sandro (80' Cuadrado) - Khedira, Can (71' Bentancur), Matuidi - Dybala, Ronaldo, Mandżukić (61' Costa).
Consigli - Lirola, Marlon, Ferrari, Rogerio (72' Dell'orco) - Duncan, Locatelli (83' Babacar), Bourabia - Berardi, Boateng, Djuricić (60' Di Francesco).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+3'
czerwona kartka Costa opluł Di Francesco i wyleciał z boiska! Brazylijczyka czeka zapewne długie zawieszenie.

90+2'
Kolejny niebezpieczny strzał Babacara, tym razem zza pola karnego. Szczęsnemu udało się złapać futbolówkę.

90+1'
2:1! Babacar zdobył gola kontaktowego!
Snajper Sassuolo celną główką zamknął dobrą centrę z lewej flanki. Szczęsny bez szans.

90'
Sędzia główny doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

89'
Obrońcy przyjezdnych oddalili zagrożenie poprzez wybicie piłki.

88'
Korner dla turyńczyków.

87'
Płaska próba z dystansu Costy przeszła obok bramki.

86'
Piłkarze z Turynu są coraz bliżsi zdobycia kolejnego kompletu punktów i umocnienia się na pozycji lidera.

83'
Ostatnia roszada w Sassuolo: Babacar za Locatellego.

82'
Dobitka Ronaldo po uderzeniu Cancelo nie leciała w światło bramki i otarła się tylko o boczną siatkę.

80'
Trzecia zmiana w Juventusie: Cuadrado zastąpił Sandro.

77'
Pudło Ronaldo w doskonałej sytuacji! Były gwiazdor Realu Madryt po centrze ze skrzydła miał przed sobą tylko golkipera, ale mimo to, chybił.

75'
Szczęsny znakomicie wybronił silny strzał Duncana.

74'
Przewrócił się w szesnastce Ronaldo, ale arbiter od razu pokazał, że nie ma mowy o rzucie karnym.

73'
Ronaldo miał okazję na ustrzelenie hat-tricka, jednak jego uderzenie było zbyt słabe, aby Consigli musiał po raz trzeci skapitulować.

72'
Roszada także w Sassuolo: Rogerio opuścił plac gry, w jego miejsce wszedł Dell'orco.

71'
Druga zmiana w Starej Damie: Bentancur zastąpił Cana.

70'
Costa świetnie wbiegł z futbolówkę w pole karne, dogrywał na środek szesnastki, ale żaden z jego kolegów nie zdążył dojść.

69'
Fatalne, bardzo niedokładne podanie Duncana wyszło za linię boczną.

66'
Potężna bomba Di Francesco z ostrego kąta trafiła tylko w boczną siatkę.

65'
2:0! Ronaldo trafił po raz drugi!
Juventus wykorzystał błędy w szeregach defensywnych gości, przeprowadził szybką kontrę, którą celnym, płaskim uderzeniem z lewej nogi idealnie wykończył Portugalczyk.

64'
Bez zagrożenia pod bramką Szczęsnego.

63'
Od rzutu rożnego wznowią grę gracze z Sassuolo.

61'
Jest także zmiana w Juventusie, gdzie Costa zajął miejsce Mandżukicia.

60'
Korekta w składzie Sassuolo: Di Francesco za Djuricicia.

60'
żółta kartka Sandro obejrzał żółtą kartkę.

60'
Obyło się bez niebezpieczeństwa.

59'
Cancelo zdobył korner.

57'
Ronaldo finalizował wrzutkę Sandro strzałem, jednak zanim tego dokonał, popełnił faul w ofensywie.

56'
Oba zespoły nie forsują tempa gry.

54'

52'
To mógł być piękny gol Boatenga! Ghańczyk zamknął podanie ze skrzydła strzałem piętą. Pomylił się o około metr.

50'
1:0! Ronaldo trafił po raz pierwszy w nowych barwach! Ferrari niefortunnie zagrał głową w słupek, futbolówka dotarła pod nogi portugalskiego piłkarza, a on skrzętnie skorzystał z okazji i wbił ją do siatki.

49'
Główkował Mandżukić, w ostatnim momencie jeden z obrońców Sassuolo wybił piłkę poza obręb gry.

47'
Marlon udanie zastopował szarżującego Dybalę.

46'
Duże zamieszanie w polu karnym gości, które zakończyło się w ten sposób, że piłka odbita od Khediry przeszła obok bramki.

46'

*'
Bez zmian w wyjściowych składach.

*'
Piłkarze powrócili na murawę.

*'
Turyńczycy mają co prawda przewagę, ale Sassuolo nie pozwala im na zbyt wiele. Odważna gra w wykonaniu przyjezdnych, momentami ryzykowna, przynosi niezły dla nich rezultat do przerwy.

Przerwa.

45+3'
Nie było niebezpieczeństwa pod bramką Consigliego po tym kornerze.

45+2'
Zablokowana centra Ronaldo, rzut rożny dla Juventusu.

45'
Trzy minuty doliczone przez sędziego.

42'
Boateng skiksował przy próbie oddania strzału z powietrza.

40'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym otrzymał Bourabia.

39'
Duncan wbił piłkę do siatki atomowym uderzeniem, ale chwilę wcześniej arbiter dopatrzył się faulu w ofensywie.

38'
Niecelny strzał z daleka Cana.

37'
Lirola omal nie pokonał własnego golkipera! Prawy obrońca omyłkowo zagrał piłkę tak, że leciała ona do siatki. Na jego ogromne szczęście, Consigli wykazał się dużą czujnością.

36'
Wybita przez defensorów piłka trafiła pod nogi Djuricicia, ten zdecydował się na uderzenie, które jednak zostało zblokowane.

35'
Rykoszet po strzale Berardiego, będzie korner dla Sassuolo.

34'
Wolej sprzed szesnastki Cana poszybował wysoko nad poprzeczką.

33'
Od narożnika boiska wznowią grę gospodarze.

32'
żółta kartka "Żółtko" dla Cancelo.

30'
Przyjezdni zbyt długo rozgrywali atak pozycyjny i stracili piłkę.

27'
Uderzenie Portugalczyka przeszło obok celu.

26'
żółta kartka Berardi z żółtym kartonikiem na koncie za brzydki faul. Będzie rzut wolny, z którego być może Ronaldo odda bezpośredni strzał na bramkę.

24'
Marlon nieodpowiedzialnie stracił piłkę we własnej szesnastce, Matuidi zagrał do Dybali, uderzenie Argentyńczyka zostało przyblokowane, jeszcze strzelać próbował Mandżukić, ale obrońcy również zablokowali jego próbę.

23'
żółta kartka Djuricić obejrzał żółtą kartkę za przewinienie taktyczne.

22'
Szczęsny pewnie złapał mocny strzał głową, jaki w kierunku posłał Ferrari.

21'
Rogerio wywalczył rzut rożny.

20'
Nieprecyzyjne podanie Cana w kierunku Ronaldo. Futbolówkę przejął Consigli.

19'
Groźne uderzenie z dystansu Cana przeszło tuż obok lewego słupka.

18'
Dwójkowa akcja między Ronaldo i Dybalą zakończyła się niepowodzeniem.

16'
Berardi siedzi na murawie. Najprawdopodobniej odniósł jakiś uraz. Nie powinno to go jednak wykluczyć z dalszej gry.

15'
Ferrari wyekspediował piłkę, oddalając potencjalne zagrożenie, jakie mogło wyniknąć z dogrania Sandro z lewej flanki.

13'
Ferrari groźnie uderzył głową, jednak wcześniej było przewinienie na jednym z zawodników Starej Damy.

12'
Korner dla graczy Roberto De Zerbiego.

11'
Nieudana główka Ronaldo. Portugalczyk nie najlepiej wykończył dobrą wrzutkę Sandro.

10'
Sassuolo nie ma zamiaru chować się za podwójną gardą i liczyć jedynie na kontrataki. Klub grający w zielono-czarnych pewnie czuje się z piłką, nie pozbywa się jej za wszelką cenę.

9'
Matuidi źle sobie przyjął futbolówkę na linii pola karnego i ta uciekła mu poza plac gry.

7'
Dośrodkowanie padło łupem dobrze ustawionego Boatenga.

6'
Rogerio w ostatniej chwili zablokował silny strzał Ronaldo! Tylko rzut rożny dla Juventusu.

5'
Berardi zaliczył spóźniony wślizg i sfaulował Ronaldo na połowie przyjezdnych. Obyło się bez kartki.

4'
Djurcić chciał zamknąć centrę z prawej strony, ale Benatia go uprzedził.

2'
Bardzo mocno wstrzelona ze skrzydła przez Khedirę piłka została wybita przez obrońców Sassuolo.

1'
Rozpoczęli goście!

*'
Obydwie drużyny są już na płycie boiska. Za moment początek starcia.

*'
Daniele Chiffi wystąpi w roli sędziego głównego.

*'
Ławka rezerwowych Sassuolo: Pegolo, Magnanelli, Lemos, Matri, Sensi, Boga, Magnani, Babacar, Di Francesco, Dell'orco, Adjapong, Brignola.

*'
Rezerwowi turyńczyków: Pinsoglio, Perin, Chiellini, Pjanić, Costa, Cuadrado, Kean, De Sciglio, Rugani, Bentancur, Bernardeschi.

*'
Skład przyjezdnych także został zaprezentowany!

*'
Poznaliśmy wyjściowe zestawienie drużyny ze stolicy Piemontu!

*'
Dzisiejsze spotkanie jest także okazją dla Cristiano Ronaldo na zdobycie swojej pierwszego gola w barwach Starej Damy. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu do tej pory w Włoszech zanotował tylko jedną asystę w trzech meczach.

*'
Bilans gości w aktualnej rozgrywkach Serie A to dwa zwycięstwa i remis.

*'
Mistrzowie Włoch podejmują zespół, który podobnie jak oni, nie przegrał jeszcze ligowego meczu w obecnym sezonie.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 15:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Sassuolo, to zapraszamy do śledzenia meczu online