Pogoń Szczecin - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Załuska - Stec, Walukiewicz, Dvali, Nunes - Podstawski, Guarrotxena (82' Rudol), Drygas (77' Kozulj), Majewski, Matynia (46' Błanik) - Benedyczak
Hamrol - Rymaniak, Kovacević (46' Arweładze), Diaw, Kallaste - Możdżeń (63' Cebula), Żubrowski, Petrak, Gardawski, Górski (46' Malarczyk) - Soriano

Majewski (4.)
Diaw (65.)

Malarczyk (59.) żółta kartka
Żubrowski (76.) żółta kartka

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Korona Kielce

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Pogoń Szczecin musi jeszcze poczekać na premierowe zwycięstwo w aktualnie rozgrywanym sezonie. Nie udało się dzisiaj dowieźć cenne prowadzenie.
Korona Kielce została nagrodzona za ambitną walkę po przerwie.

Arbiter Piotr Lasyk zakończył dzisiejsze zawody w Szczecinie.

90+3'
Benedyczak chybił! Uderzenie z pół woleja poleciał obok światła bramki. Jego ekipa groźnie zrealizowała stały fragment gry, jakim był rzut wolny.

90+2'
Elia Soriano bardzo dobrze popracował w powietrzu. Efektowny strzał głową powędrował tuż obok prawego słupka bramki Pogoni.
Bardzo fachowo wykonany korner przez przyjezdnych.

90+1'
Piłka krąży pod polem karnym zespołu gospodarzy. Korona Kielce jest bliższa wygranej.

89'
Sędzia główny dorzucił 3 minuty do podstawowego czasu gry.

88'
Stec szczęśliwie się przewrócił i zatrzymał szarżę Rymaniaka, na wysokości szesnastki "Portowców".

86'
Diaw otrzymał słowną reprymendę od arbitra głównego. Faul taktyczny klasyfikował się na karę indywidualną.

85'
Przewagę znów widzimy u gości.

83'
Łukasz Załuska uratował Pogoń przed wielkim niebezpieczeństwem. Dalekie wyjście z bramki i interwencja nogami zatrzymała pędzącego z piłką Elię Soriano.

82'
Iker Guarrotxena opuścił plac gry. Zanotował poprawne zawody. Sebastian Rudol już się zameldował na płycie murawy.

80'
Za kilka chwil zobaczymy ostatnią zmianę, która była przewidziana w tym spotkaniu.

79'
Radosław Majewski na siłę zaliczył strzał. Nie mając wiele miejsca, nie mając wiele możliwości. Piłka poleciała obok lewego słupka braki. Nie było większego zagrożenia.

77'
Zvonimir Kozulj zastąpił Kamila Drygasa.

76'
żółta kartka Jakub Żubrowski wiedział, co go czeka. Bardzo brzydki wślizg na nogę Ricardo Nunesa. Nie można było szukać w tym wszystkim sensacji.

75'
Wkraczamy w decydującą fazę tego pojedynku.

73'
Udało się skutecznie powstrzymać dogranie Benedyczaka. Młody zawodnik zbyt słabo kopnął w futbolówkę.

72'
Sędzia asystent nie miał litości dla Korony. Arweładze znajdował się na wyraźnym ofsajdzie.

70'
Ożywiło się widowisko w Szczecinie. Patrząc na grę obu drużyn, można dojść do wniosku, że remis nikogo tutaj nie zadowoli.

69'
Po szybkiej interwencji medyków Kamil Drygas powrócił do gry.

67'
Kamil Drygas oznajmił, że ma kłopoty zdrowotne. Będzie potrzebna interwencja ze strony sztabu medycznego Pogoni Szczecin.

66'
Korona Kielce wyszła z wielkich opresji! Hamrol bardzo instynktownie zatrzymał dwa bardzo silne strzały z najbliższej odległości. Najpierw okazję zmarnował Drygas, a dobijać próbował Błanik.

65'
Goooooooool! 1:1! Cierpliwość popłaciła! Elhadji Diaw popisał się wybornym zagraniem głową. Wysoki stoper doskonale wywalczył sobie miejsce do oddania uderzenia, po wrzutce z rzutu rożnego.

63'
Marcin Cebula dał zmianę za Mateusza Możdżenia. Gino Lettieri tym sposobem wyczerpał limit zmian.

62'
Walukiewicz dobrze ustawiony w swojej strefie. Rzut rożny nie przyniósł większego zagrożenia pod bramką Łukasza Załuski.

61'
Tuż obok prawego słupka poleciała piłka! Petrak był bardzo bliski doprowadzenia do remisu.

60'
Piotra Malarczyka zabraknie w następnej serii gier. Korona Kielce podejmie na swoim stadionie Zagłębie Sosnowiec.

59'
żółta kartka Piotr Malarczyk zobaczył 4. żółtą kartkę w tym sezonie ligowym. Faul taktyczny, odepchnięcie, rozpędzonego Guarrotxeny.

57'
Trochę za długo zwlekał Bartosz Rymaniak z podjęciem decyzji o oddaniu strzału z linii pola karnego. Uderzenie miało miejsce, ale w porę zainterweniował blisko ustawiony defensor Pogoni Szczecin.

56'
Arweładze poprawił ilość celnych strzałów w tym spotkaniu w Szczecinie. Zawodnik przyjezdnych oddał bardzo sygnalizowany strzał z ostrego kąta. Załuska skutecznie się ustawił.

55'

53'
Kompletnie chybiony strzał z dystansu przedstawił Grzegorz Podstawski. Futbolówka wylądowała w wyższej strefie trybun.

51'
Kielczanie starają się dyktować tempo zawodów. To oni muszą teraz podjąć większe ryzyko w ofensywie.

50'
Guarrotxena wzięty w kleszcze przez obrońców Korony Kielce. Zawodnik upadł w szesnastce, lecz jednak nie było żadnych podstaw do podyktowania rzutu karnego.

48'
Piotr Malarczyk znalazł sobie trochę wolnego miejsca w polu karnym przeciwnika, przy rzucie wolnym. Strzał obrońcy głową poleciał wysoko nad poprzeczką bramki.

47'
Łukasz Załuska przechwycił prostopadłe zagranie w kierunku Elii Soriano.

46'
Dokonano zmiany w obu składach.
Korona Kielce: Malarczyk w miejsce Górskiego, Arweładze zastąpił Kovacevicia.
Pogoń Szczecin: Błanik za Matynię.

46'
Początek II połowy dzisiejszego meczu!

Portal EkstraStats przygotował pokaźny pakiet ze statystykami.

Arbiter główny nie doliczył dodatkowych minut. Mamy przerwę.

43'
Piłkarze obu ekip testują cierpliwość Pana Piotra Lasyka. Coraz więcej przewinień taktycznych.

42'
Zafrasowana mina Gino Lettieriego. Szkoleniowiec Korony siedzi na ławce rezerwowych.

40'
Pogoń Szczecin w tym meczu jeszcze ani razu nie wykonywała rzutu rożnego. Jej oponent miał cztery próby z narożników boiska.

39'
Ładnie nożycami próbował Elia Soriano. Bardzo trudna pozycja do strzału, jednakże udało się zaprezentować celną próbę. Uderzenie w sam środek bramki zatrzymał Łukasz Załuska.

37'
Zawiesinę ze stałego fragmentu gry, rzutu wolnego, zanotował Radosław Majewski. W sporym chaosie w szesnastce najwyżej do piłki wyskoczył Bartosz Rymaniak.

36'
Elia Soriano bardzo sygnalizowanie kopnął z dalszej odległości od bramki. Łukasz Załuska skutecznie wyłapał lecącą futbolówkę.

34'
Diaw kapitalnym wślizgiem uprzedził Benedyczaka, który nadbiegał na bliższy słupek, w celu wykończenia akcji ofensywnej.

33'
Radosław Majewski wierzy w swoje umiejętności. Dowodem tego był strzał zza pola karnego. Futbolówka minęła lewy słupek braki Hamrola.

31'
Ręka w polu karnym Pogoni. Bartosz Rymaniak oddał silne uderzenie w szesnastce. Sędzia główny był zdania, że interwencja wślizgiem, a potem zagranie piłki ręką, nie można traktować w kategorii przewinienia.

30'
Kovacević został powalony w środkowej strefie boiska. Faulujący piłkarz Pogoni Szczecin otarł się o żółtą kartkę.

29'
Korona objęła inicjatywę na placu gry. Jednakże brakuje pomysłu na rozmontowanie bloku defensywnego Pogoni.

28'
Elia Soriano nie trafił czysto w piłkę. Snajper usiłował skutecznie zakończyć akcję z rzutu rożnego. Jego strzał poleciał tuż obok prawego słupka bramki.

27'
Kolejne przewinienie w ostatnich minutach na koncie graczy Pogoni. Dvali przewrócił Żubrowskiego.

25'
Faul taktyczny na Soriano. Walukiewicz nie pozwolił przeciwnikowi obrócić się z futbolówką.

24'
Chaos w polu karnym gości. W ogromnym chaosie Benedyczak nie zdołał dojść do ciekawej centry z prawego skrzydła boiska.

22'
Trzeci z rzędu korner okazał się sporym nieporozumieniem. Za krótkie dośrodkowanie.

21'
Mamy festiwal rzutów rożnych serwowanych przez piłkarzy gości.

20'
Zawodnicy kieleckiej Korony reklamowali zagranie piłki ręką w szesnastce gospodarzy. Piotr Lasyk okazał się niewzruszony na jakiekolwiek uwagi i puścił grę dalej.

18'
Guarrotxena zauważył sytuację, w której Hamrol był daleko ustawiony od swojej linii bramkowej. Pomocnik pokusił się o śmiałą próbę lobu, ale jednak zabrakło wiele precyzji w wykonaniu.

17'
Maciej Górski odbył rozmowę z Piotrem Lasykiem. Wg napastnika Korony piłka powinna zostać przy jego kolegach.

15'
Minął pierwszy kwadrans dzisiejszych zawodów.

14'
Diaw bez pardonu zaatakował swojego przeciwnika, który z nim rywalizował o pozycję. Rzut wolny dla popularnych "Portowców".

13'
Próba efektownego crossu w kierunku Benedyczaka. Piłka została zagrana minimalnie za mocno.

12'
Dla Pogoni Szczecin dzisiejszy pojedynek jest okazją na odniesienie pierwszego zwycięstwa w aktualnym sezonie ligowym.

10'
Soriano spróbował swoich sił z dystansu. W porę jego strzał zablokował Walukiewicz.

9'

7'
Łukasz Załuska bardzo spokojnie wyłapał futbolówkę, po bardzo nieudolnej centrze z lewego skrzydła boiska.

6'
Drygas popisał się niebezpiecznym wgraniem z prawej flanki boiska. Ciut z wykończeniem akcji spóźnił się Matynia.

5'
Gospodarze próbują pójść za ciosem.

4'
Gooooooooooool! Ależ kapitalny początek meczu w wykonaniu Pogoni Szczecin! Na fantastyczny strzał z 10. metrów zdecydował się Radosław Majewski. Doświadczony pomocnik przepięknie przelobował Hamrola.

2'
Dzisiejsze spotkanie obserwują arbitrowie w wozie transmisyjnym z systemem VAR.

1'
Piłka już w grze.

*'

*'
Rolę sędziego głównego powierzono Panu Piotrowi Lasykowi.

*'
Trener Gino Lettieri postawił na taki zestaw personalny.

*'
W takim składzie "Portowcy" zainaugurują nadchodzące zawody.

*'
Starcie Pogoni Szczecin z Koroną Kielce rozpocznie niedzielny maraton związany z polską Ekstraklasą.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 15:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online