Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

'
Teraz czas na zbijanie piątek z fanami. A my dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

'
Cóż to było za pożegnanie sezonu we Wrocławiu. To był być może najlepszy mecz w całej lidze w tym sezonie. Wrocław wygrał wysoko, ale zapewnił swoim fanom dużo emocji. Za tydzień rewanż w Częstochowie.

15'
3:3

1. Leon Madsen 3
2. Tai Woffinden 2
3. Fredrik Lindgren 0
4. Maciej Janowski 1*

Szkoda, że ten mecz już się skończył. To był kolejny świetny wyścig. Madsen uciekł do przodu, ale Fredka ciął się raz za razem z rywalami. Para wrocławska pojechała razem i powstrzymała Szweda.

14'
3:3

1. Maksym Drabik RZ 2
2. Matej Zagar 3
3. Max Fricke 1*
4. Adrian Miedziński w

Na wyjściu z drugiego łuku Miedziński zahaczył o tylne koło Fricke'a i poleciał w bandę. Bieg przerwany. Zawodnik wstał o własnych siłach i został wykluczony z powtórki.

Drabik znów ruszył najlepiej, ale popełnił błąd na drugim okrążeniu i dał się wyprzedzić Zagarowi.

'
Przed nami już tylko biegi nominowane.

13'
3:3

1. Matej Zagar 0
2. Gleb Czugunow RZ 2
3. Fredrik Lindgren 3
4. Tai Woffinden 1*

Stadion absolutnie oszalał. Co tu się wydarzyło. Wrocławianie jechali nawet na 1:5, ale Tajski szalał, a przed Zagara wepchnął się Gleb. I tak do końca.

12'
5:1

1. Maksym Drabik 3
2. Michał Gruchalski 0
3. Maciej Janowski 2*
4. Leon Madsen 1

Kolejny świetny bieg. Drabik uciekł do przodu, a Janowski bronił się przed atakami Madsena, który dysponował szybszym sprzętem. Ostatecznie o koło wygrał Magic.

11'
2:4

1. Gleb Czugunow RZ 0
2. Leon Madsen RT 3
3. Max Fricke 2
4. Adrian Miedziński 1

Kolejny raz Madsen okazał się nieosiągalny. Próbował go ścigać Fricke, ale nie dał rady.

10'
4:2

1. Maciej Janowski 3
2. Michał Gruchalski RZ 0
3. Gleg Czugunow RZ 1
4. Fredrik Lindgren 2

Wrocław dzisiaj oszalał! Magic wystartował kapitalnie, ale po szerokiej orbitował Fredka. Szwed ścigał Polaka, ale nie zdołał go pokonać. Z tyłu jeszcze blisko był Gleb.

9'
5:1

1. Maksym Drabik RZ 3
2. Matej Zagar 0
3. Tai Woffinden 2*

To jeden z najlepszych meczów tego sezonu. Co za kapitalne ściganie!!! Tajski z Drabikiem zrobili show. Zagar prowadził od początku, a skończył na czwartym miejscu. Tajski był czwarty na starcie, a skończył drugi. Kapitalny był Drabik, a Miedziak wchodził wszędzie, gdzie mógł.

8'
1:5

1. Fredrik Lindgren RT 2*
2. Max Fricke 1
3. Leon Madsen 3
4. Patryk Wojdyło 0

Lindgren wyskoczył najlepiej, za nim jechał Fricke. Szwed widział jednak co się dzieje, przymknął do kredy Australijczyka i wypuścił po szerokiej swojego kolegę z drużyny.

'
Druga seria startów za nami. Trwa kosmetyka toru.

7'
4:2

1. Fredrik Lindgren 2
2. Tai Woffinden 3
3. Michał Gruchalski 0
4. Gleb Czugunow RZ 1

Gleb Czugunow popłynął na pierwszym łuku. Bieg przerwany. Zawodnik powiedział właśnie, że wszystko z nim w porządku. Powtórka w czteroosobowej obsadzie.

Lindgren pokazał niezwykłą szybkość od startu, ale od czego jest Tajski? Kolejne kapitalne widowisko! Brytyjczyk poszedł piką do kredy i wciął się pod łokieć Szwedowi. Czugunow też walczył z Gruchalskim, a był nawet blisko Fredki. Ostatecznie skończył z punktem.

6'
4:2

1. Max Fricke 1
2. Adrian Miedziński 0
3. Maksym Drabik 3
4. Matej Zagar 2

Kapitalny wyścig na wrocławskim owalu! Miedziński się nie liczył, ale pozostała trójka dała nam igrzyska, jakie chcemy zawsze oglądać na torach żużlowych. Drabik jechał pierwszy, Fricke był raz drugi, raz trzeci, bowiem walczył z nim Zagar. Słoweniec tasował się z Australijczykiem na każdym okrążeniu, a arbiter musiał obejrzeć powtórki, by stwierdzić, kto był drugi.

5'
3:3

2. Vaclav Milik 1*
3. Tobiasz Musielak 0
4. Maciej Janowski 2

Madsen był nieosiągalny. Za nim jechała para wrocławska, ale Milik znów stracił pozycję na rzecz Musielaka. Na szczęście z przodu jechał Magic, który zamknął do kredy Toffika i Vaszek mógł się napędzić po szerokiej.

'
Czas na pierwszą przerwę.

4'
5:1

1. Patryk Wojdyło 2*
2. Fredrik Lindgren w
3. Max Fricke 3
4. Bartosz Świącik 1

Wojdyło wyszedł najlepiej, nie zamknął jednak Lindgrena przy kredzie, a sam złamał zbyt mocno motocykl i poleciał na tor. Bieg przerwany. Juniorowi nic się nie stało. Zaskakująca decyzja: Lindgren wykluczony.

Wojdyło powtórzył kapitalny start, a że obok niego ruszył Fricke, to dwójka Spartan wyszła na prowadzenie. Świącik nie był w stanie dorwać wrocławskiego juniora.

3'
2:4

1. Adrian Miedziński 1
2. Maciej Janowski 2
3. Matej Zagar 3
4. Vaclav Milik 0

Zagar ruszył kapitalnie, a obok niego znalazł się Miedziak. Janowski nie chciał jednak zacząć od punktu i ścigał Miedzińskiego. Wreszcie dogonił go na kresce o błysk szprychy .Vaszek rozpoczyna zerówką.

2'
4:2

1. Michał Gruchalski 2
2. Patryk Wojdyło 1
3. Bartosz Świącik 0
4. Maksym Drabik 3

Bieg przerwany. Nierówny start. Trzech zawodników dostało ostrzeżenie; Wojdyło, Świącik i Gruchalski.

Mamy ściganie w tym meczu! Najlepiej wyszedł Gruchalski ze startu, ale przez 2,5 okrążenia gonił do Drabik i wreszcie dopiął swego. Wojdyło wypchnął już na starcie Świącika.

1'
3:3

1. Tai Woffinden 3
2. Leon Madsen 1*
3. Gleb Czugunow RZ 0
4. Tobiasz Musielak 2

Tajski wyszedł najlepiej ze startu i uciekł Madsenowi. Czugonowa zamknęła dwójka częstochowska.Reszta bez historii.

'
Motory zawarczały, dwuminutowy zegar ruszył, zawodnicy wyjeżdżają z padoku. Zaczynamy!

'
Obie ekipy są już na przy taśmie startowej. Prezentacja trwa!

'
Za chwilę prezentacja drużyn.

'
Arbitrem spotkania będzie Remigiusz Substyk.

'
Oba zespoły rywalizują o brązowy medal w rozgrywkach Ekstraligi. Sparta odpadła w rywalizacji z Unią Leszno, a Włókniarz ze Stalą Gorzów.

'
Trwa właśnie próba toru.

'
Zapraszamy na relację z meczu pomiędzy Betard Spartą Wrocław, a ForBet Włókniarzem Częstochowa. Mecz rozpocznie się o 16.30 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 16:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa, to zapraszamy do śledzenia meczu online