Legia Warszawa - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Cierzniak - Stolarski, Wieteska, Jędrzejczyk, Hlousek - Antolić (89' Andre), Cafu - Kucharczyk, Szymański (74' Radović), Nagy - Carlitos (72' Szymański)
Putnocky - Cywka, Janicki, Rogne (78' Goutas), De Marco - Tiba, Trałka (63' Gajos), Jevtić (63' Tomczyk) - Amaral, Gytkjaer, Jóźwiak

Nagy (31.)

Jędrzejczyk (14.) żółta kartka
Carlitos (14.) żółta kartka
Andre (90+3.) żółta kartka
De Marco (14.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Lech Poznań

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Legia Warszawa wygrała dla siebie bardzo ważny mecz. "Wojskowi" potrafili zneutralizować wszystkie silne punkty Lecha Poznań.

Koniec hitu 8. kolejki LOTTO Ekstraklasy!

90+5'
Akcję ofensywną swojego zespołu "spalił" Miroslav Radović.

90+5'
Maciej Gajos wyraźnie postawił na siłę. To okazało się być błędem. Mocno chybiony strzał bezpośrednio od rzutu wolnego, piłka pofrunęła na trybuny.

90+4'
Lech Poznań otrzymał rzut wolny z pozycji bardzo dobrej na oddanie strzału.

90+3'
żółta kartka Andre Martins otrzymał żółtą kartkę za faul taktyczny.

90+1'
Dla gospodarzy najważniejsze jest to, by jak najwięcej być przy futbolówce. Każda sekunda pracuje na sukces Legii.

90'
Mecz w Warszawie potrwa jeszcze sześć minut.

89'
Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Andre Martins w miejsce Domagoja Antolicia.

89'
Radosław Cierzniak ma piłkę w rękawicach. Przyjezdni zmarnowali rzut rożny.

87'
Kolejny ofsajd. Michał Kucharczyk sprytnie wypuszczony w pole przez defensywę poznańskiej ekipy.

86'
Cafu chciał uniknąć pozycji spalonej. Widać było ambicję, ale niestety...
Sędzia asystent podniósł swoją chorągiewkę.

84'
Ucieka czas "Kolejorzowi". Legia trzyma piłkę na połowie przeciwnika.

83'

81'
Putnocky świetnie się wyciągnął, aby wybronić strzał w lewy, dolny róg bramki! Miroslav Radović zaskoczył swoich kibiców techniczną próbą rozwiązania akcji.

80'
Bardzo zaskakujący strzał oddał Michał Kucharczyk. Chwila nieuwagi w defensywie Lecha Poznań mogła kosztować naprawdę sporo. Finalnie piłka poleciała obok światła bramki.

78'
Zmiana. Thomas Rogne opuścił plac gry, Dimitrios Goutas otrzymał swój czas.

77'
Goście próbują odnaleźć lukę w bloku defensywnym Legii Warszawa. Brakuje w tym jednak werwy.

75'
Jose Kante przesadził z wysokością, na jaką ułożył nogę. Blisko ustawiony przeciwnik mógł odnieść poważniejszą kontuzję.

74'
Kolejna roszada taktyczna u gospodarzy. Miroslav Radović zmienił Sebastiana Szymańskiego.

72'
Carlitos udał się na ławkę rezerwowych. Jose Kante ma wnieść powiew nowej jakości w poczynania mistrza Polski.

70'
Carlos Lopez wykonał bardzo urodziwy wślizg. Hiszpan usiłował sfinalizować ciekawą wrzutkę z prawego skrzydła boiska. Zabrakło trochę szybkości.

69'
Drużyna z Poznania ma świadomość, że musi spróbować agresywniej podejść pod pole karne rywala.

68'
49% posiadania piłki przy Legii Warszawa. 51% - Lech Poznań.

66'
Bliski linii bocznej przewracany był Paweł Tomczyk. Trener Djurdjević apelował arbitra o odgwizdanie przewinienia.

65'
Rogne wygrał rywalizację o pozycję z Carlitosem. Od swojej strefy nową akcję rozpocznie Putnocky.

63'
Maciej Gajos oraz Paweł Tomczyk weszli na murawę. Darko Jevtić oraz Łukasz Trałka otrzymali podziękowania za swój występ.

61'
Adam Hlousek udanie głową przeciął wrzutkę z prawego narożnika boiska. Chwilę później szansę mógł mieć Łukasz Trałka, ale tuż pod bramką defensywny pomocnik Lecha Poznań niezdarnie opanował sobie futbolówkę.

60'

58'
Nadal nie ujrzeliśmy żadnych zmian. Obaj trenerzy mają pełne zaufanie do swoich wybrańców.

56'
Nie będzie rzutu karnego! Okazało się, że Nagy nie był faulowany przez Rogne'a.

55'
Arbiter postanowił zasięgnąć konsultacji innych sędziów w systemie VAR. Być może decyzja o karnym zostanie anulowana.

54'
Sędzia Stefański wskazał na 11. metr! Legia dostała rzutu karny! Nagy był łapany za koszulkę.

52'
Radosław Cierzniak zaryzykował, z wyjściem do kąśliwego dośrodkowania od rzutu wolnego. Bramkarz, finalnie, bardzo dobrze wyłapał zawiesinę na szesnastkę.

51'
Słowackiemu bramkarzowi w pełnym zneutralizowaniu dobitki pomogli kompanii z bloku defensywnego.

50'
Legia Warszawa miała piłkę na 2:0! Cafu trafił tylko w poprzeczkę w znakomitej sytuacji. Ponownie źle do centry wyszedł Putnocky.

48'
Cafu został bez pardonu potraktowany wślizgiem przez Łukasza Trałkę. Defensywny pomocnik poznańskiego klubu solidnie pracuje na karę indywidualną.

47'
Wg naszych informacji wynika, że obie drużyny przystąpiły do gry w II części gry, bez zmian w składach.

46'
Czas na kontynuowanie spotkania!

Pierwsza połowa meczu w kontekście danych statystycznych. Źródło: portal EkstraStats.

Daniel Stefańczyk oznajmił koniec I odsłony.

45+1'
Amaral stanął bez wątpienia przed 100% okazją na gola! Zawodnik Lecha wyszedł idealnie do prostopadłego zagrania. Będąc pod bramką posłał futbolówkę obok prawego słupka bramki.

45'
Pierwsza połowa tego klasyku potrwa 2 minuty dłużej.

44'
Tiba ośmieszył Wieteskę na lewej flance boiska. Zanosiło się na niebezpieczeństwo pod bramką Cierzniaka, jednakże w ostatniej części akcji pomocnik wyszedł z piłką za linię końcową.

42'
W ostatnich minutach przeważa ekipa przyjezdnych.

41'
Radosław Cierzniak najszybciej dopadł do wrzutki z lewego skrzydła boiska. Kibice nagrodzili go gromkimi brawami.

39'
Radosław Cierzniak pokusił się o dalsze wyjście z linii bramkowej. Goalkeeper podjął dobrą decyzję, Kamil Jóźwiak nie dopadł do prostopadłej piłki.

38'
Łukasz Trałka próbował crossowym zagraniem obsłużyć napastników Lecha Poznań. Zdecydowanie zabrakło komunikacji pomiędzy nadawcą a adresatem.

37'
Ricardo Sa Pinto bardzo energicznie przy linii bocznej przekazuje swoim piłkarzom uwagi taktyczne.

35'
Christian Gytkjaer nie dostrzegł tego, jak ustawieni są obrońcy Legii. Arbiter asystent podniósł bez większego wahania chorągiewkę.

34'
Przy linii bocznej faulowany był Joao Amaral.

32'
Przepiękną asystę przy akcji bramkowej zaprezentował Sebastian Szymański. Prostopadła piłka w stylu Pirlo.

31'
Goooool! 1:0! Euforia wśród kibiców Legii! Dominik Nagy wykorzystał nieudolne ustawienie dwóch środkowych obrońców Lecha. Pomocnik sprytnie doszedł do prostopadłego podania, a potem efektownie minął bramkarza, na końcu pozostało już tylko wpakować futbolówkę do bramki.

30'
W polu karnym Legii sędzia główny dostrzegł przewinienie. Nie na piłkarzu Lecha Poznań. Rzut wolny dla zespołu "Wojskowych".

29'
Blok defensywny gospodarzy musi być cały czas czujny. Gytkjaer już czeka na jakiś błąd w ustawieniu pary stoperów.

27'
Carlos Lopez zawiódł swoich kompanów z drużyny. Hiszpański napastnik źle trafił w piłkę, będąc bez krycia, w głębi pola karnego Lecha Poznań.

26'
Głośne okrzyki można usłyszeć z trybun stadionu w Warszawie.

24'
Putnocky nie prezentuje wysokiego poziomu w grze na przedpolu. Przed chwilą słowacki goalkeeper zawahał się przy wyjściu do dośrodkowania z rzutu rożnego.

23'

21'
Łukasz Trałka wyraźnie odepchnął blisko ustawionego Michała Kucharczyka.

20'
Pierwsze dwadzieścia minut gry dzisiejszego hitu nie przyniosło bramek. Mimo tego, gra obu ekip może się podobać.

19'
Atak pozycyjny starają się jak najlepiej realizować gracze Legii.

18'
Artur Jędrzejczyk po raz kolejny namieszał w polu karnym przeciwnika. Doświadczony obrońca usiłował wykorzystać nieudolną interwencję Putnocky'ego na przedpolu. Uderzenie piłki głową powędrowało minimalnie nad poprzeczką.

17'
Blisko szesnastki "Kolejorza" miał miejsce faul na Nagy'u. Rafał Janicki zachował się mocno nieodpowiedzialnie.

15'
Drugą okazję bramkową miał Gytkjaer. Napastnik poznańskiego klubu próbował głową zakończyć ciut niedokładną wrzutkę z lewej flanki boiska. Był strzał, ale futbolówka poleciała bardzo daleko od światła bramki.

14'
żółta kartka Kilku graczy obejrzało żółtą kartkę. Carlitos, De Marco oraz Jędrzejczyk.

13'
Carlos Lopez, czyli "Carlitos", odepchnął swojego przeciwnika.

12'
Niepotrzebna przepychanka na placu gry.

10'
Gytkjaer we wcześniej wspomnianej akcji uderzał z sześciu metrów od bramki Radosława Cierzniaka.

9'
Gytkjaer miał znakomitą sposobność na zdobycie gola! Duńczyk otrzymał dokładne dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Snajper Lecha posłał piłkę tuż obok lewego słupka bramki Cierzniaka.

8'
Arbiter liniowy zasygnalizował pozycję spaloną. Na ofsajdzie dostrzeżono jednego z piłkarzy ofensywnych warszawskiej Legii.

7'
Tomasz Cywka popełnił przewinienie taktyczne. Rzut wolny dla aktualnych mistrzów Polski.

6'
Cafu został autorem pierwszej, dobrej próby w tym spotkaniu. Urodziwy strzał z dalszej odległości został skutecznie wybroniony przez Putnocky'ego.

5'
Przy tym spotkaniu skrupulatnie pracują sędziowie, którzy znajdują się w wozie transmisyjnym z systemem VAR.

3'
Bliski dojścia do wrzutki z rzutu wolnego był Artur Jędrzejczyk. Boczny defensor gospodarzy minimalnie za późno ruszył do lecącej futbolówki.

2'
Kolejny raz gra została przerwana. Nieprzepisowy blok zastosował De Marco.

1'
Faul. Łukasz Trałka podciął Michała Kucharczyka. Rzut wolny dla "Wojskowych".

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego!

*'
Z powodu kartek w składzie Legii Warszawa nie ujrzymy dzisiaj Michała Pazdana.

*'
Sędziowie wyprowadzili obie drużyny na plac gry!

*'
Odegrany został "Sen o Warszawie".

*'
Lech Poznań ostatnią, swoją ligową wygraną zanotował 12 sierpnia 2018 roku. W tym dniu udało się zdetronizować ekipę Zagłębia Sosnowiec (4:0).

*'
Szlagier tej serii gier poprowadzi arbiter z Bydgoszczy - Pan Daniel Stefański.

*'
Obsada rezerwowych 3. drużyny poprzedniego sezonu ligowego: Burić, Goutas, Wasielewski, Kostevych, Klupś, Gajos, Tomczyk.

*'
Ricardo Sa Pinto na ławce rezerwowych Legii pozostawił taki zestaw graczy: Malarz, Kante, Martins, Mączyński, Radović, Astiz, Kulenović.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Legia Warszawa - Lech Poznań żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu 8. kolejki Lotto Ekstraklasy Legia Warszawa - Lech Poznań w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online