Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
1 : 1

Kudła - Heinloth, Polczak, Cichocki, Mraz - Wrzesiński, Nowak (80' Vokić), Kokoszka, Pawłowski, Udovicić (84' Torunarigha) - Sanogo (73' Christovao)
Loska – Wiśniewski (71' Wolniewicz), Suarez, Bochniewicz, Koj – Zapolnik, Matuszek, Ambrosiewicz, Ryczkowski (61' Nowak) – Jimenez (81' Smuga), Angulo

Mecze na żywo: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze

Dziękujemy ślicznie Wszystkim odbiorcom tej relacji.

8. seria gier LOTTO Ekstraklasy zakończyła się podziałem punktów. Obie strony miały swoje argumenty, które mogły dać komplet punktów.
Dwaj szkoleniowcy mają sporo materiałów do analizy.

Koniec spotkania w Sosnowcu!

90+3'
Szymon Matuszek nastraszył gospodarzy. Zawodnik Górnika kąśliwie zagrał futbolówkę głową, będąc w polu karnym przeciwnika. Piłka powędrowała obok lewego słupka.

90+2'
żółta kartka Trochę za nerwowo na murawie na boiskowe wydarzenia zareagował Torunarigha. Na jego koncie poleciała żółta kartka.

90+1'
Szybka, werbalna konsultacja z systemem VAR upewniła arbitra głównego o słuszności swojej decyzji o anulowaniu bramki dla Zagłębia Sosnowiec.

90'
Wkraczamy w strefę doliczonego czasu gry. 3 dodatkowe minuty.

89'
Euforia kibiców gospodarzy po trafieniu Szymona Pawłowskiego. Gra została jednak przerwana, ponieważ skrzydłowy, w momencie zagrania od klubowego kolegi, był na pozycji spalonej.

89'
Podopieczni Dariusza Dudka cofnęli się mocno do defensywy. Taka bierność na boisku może zostać ukarana.

87'
Inicjatywa stoi przy gościach. Nie jest powiedziane do końca, że rezultat 1:1 musi utrzymać się do ostatniego gwizdka sędziego.

86'
Gooooooooool! Walka do końca zawsze popłaca! Igor Angulo świetnie przypomniał sobie, jak grać głową. Strzał z chirurgiczną precyzją wpadł w prawy sektor bramki.

84'
Żarko Udovicić opuścił plac gry. Junior Torunarigha jest ostatnim zmiennikiem dzisiejszego spotkania.

83'
W ostatnich minutach przeważają gracze trenera Marcina Brosza.

81'
Daniel Smuga już na boisku, Jesus Jimenez pożegnał się z murawą.

80'
Tomasz Nowak przekazał Dawidowi Kudle opaskę kapitańską. Dejan Vokić odebrał już wszystkie wskazówki.

79'
Nie można odmówić ambicji u Igora Angulo. Z okolicy 20 metrów od bramki poleciał soczysty strzał. Dobrze ustawiony Dawid Kudła wyłapał futbolówkę.

78'
Szymon Pawłowski zacentrował zbyt lekko. Tomasz Loska był zobligowany do skutecznego przechwycenia.

77'
Za kilka chwil będzie kolejna roszada u gospodarzy.

75'
żółta kartka Faul taktyczny zrealizował Mraz. Sędzia Złotek nie miał wielkiej litości dla agresora.

74'
Futbolówka szuka Igora Angulo. Napastnik Górnika Zabrze próbował swoich sił z ostrego kąta. Bardzo mocno kopnięta piłka poleciała obok prawego słupka bramki.

73'
Strzelec gola, Vamara Sanogo, zszedł z boiska. Alexander Christovao zameldował się na płycie murawy.

72'
Podniósł chorągiewkę sędzia liniowy. Sanogo znalazł się na nieznacznym ofsajdzie.

71'
Zryw ofensywny Górnika Zabrze! Zapolnik idealnie wypuścił w uliczkę Angulo. Hiszpański snajper, mając bardzo dogodną szansę, trafił w nogi interweniującego Kudły.

70'
Szymon Pawłowski za plecy swoich kolegów z drużyny posłał dośrodkowanie z lewego narożnika boiska.

69'
Szymon Pawłowski dostał sporo przestrzeni do oddania uderzenia zza linii pola karnego. W porę, jednak, zainterweniował Dani Suarez, blokując tor lotu piłki.

67'
Sanogo niefortunnie przewrócił się w polu karnym rywala, w kulminacyjnej części kontry. Udovicić groźnie zagrywał z lewego skrzydła boiska.

66'
Pozycja spalona. Konrad Wrzesiński minimalnie za szybko zaangażował się w akcję ofensywną.

64'
Jimenez nie mógł uwierzyć w to, że zaprzepaścił idealną szansę. Kompletnie nieudolny strzał słabszą, prawą nogą bardzo blisko bramki Zagłębia Sosnowiec.

63'

61'
Adam Ryczkowski został zmieniony przez Konrada Nowaka.

60'
Na stadionowym zegarze wybiła godzina gry.

58'
Jesus Jimenez postanowił zaryzykować uderzając zza pola karnego. Bardzo nieprzyjemny strzał "na raty" zatrzymał Dawid Kudła.

57'
Żarko Udovicić miał na swojej nodze piłkę na gola! Doświadczony pomocnik, mając ogromną presję, w postaci wślizgów obrońców Górnika, posłał piłkę wysoko nad poprzeczkę.

56'
Obaj szkoleniowcy energicznie pracują w swoich strefach.

54'
Michał Koj nie zdążył sfinalizować zagranie z prawego skrzydła placu gry. Dawid Kudła popełnił kolejną świetną interwencję na przedpolu.

53'
Pozycję spaloną zaliczył jeden z graczy zabrzańskiego Górnika. Jimenez miał uwagi dot. decyzji, ale arbitrowie okazali się niewzruszeni.

52'
Dani Suarez strącił futbolówkę, która poleciała ze stałego fragmentu. Jako ostatni piłkę dotknął zawodnik gospodarzy, co spowodowało, że Górnik będzie mieć korner.

51'
Adam Ryczkowski wywalczył rzut wolny z odległości, która daje wielkie możliwość do stworzenia zagrożenia pod bramką Dawida Kudły.

50'
Szybko trwała radość kibiców Zagłębia Sosnowiec. Konrad Wrzesiński zmieścił piłkę w bramce, ale sędzia asystent dostrzegł pozycję spaloną.

48'
Tomasz Loska pokazał, że ma wysokie umiejętności! Goalkeeper Górnika kapitalnie przeniósł nad poprzeczkę kąśliwy strzał autorstwa Tomasza Nowaka. Ten mierzył w lewe okno bramki.

47'
W obu zestawieniach bez żadnych zmian.

46'
Piłkarze Górnika Zabrze rozpoczęli II część gry!

Przerwa! Koniec I połowy dzisiejszego meczu.

45+1'
Piotr Polczak mocno angażuje się do gry przy stałych fragmentach.

45'
Pierwsza część gry została wydłużona o dwie minuty.

44'
Górnik Zabrze miał rzut wolny. Mocne dośrodkowanie zostało skutecznie powstrzymane przez defensorów beniaminka aktualnego sezonu.

43'
Wielkimi krokami zbliżamy się do końca I odsłony widowiska w Sosnowcu.

41'
Po konsultacji z systemem VAR decyzja o przyznaniu rzutu karnego gospodarzy została unieważniona.

40'
Mariusz Złotek skonsultuje się z arbitrami przy systemie VAR. Ten zabieg nie spodobał się sympatykom Zagłębia Sosnowiec.

39'
Sędzia Mariusz Złotek uszczęśliwił kibiców gospodarzy. Szybka decyzja o wskazaniu na "wapno". Sanogo zbyt ostro zaatakowany.

38'
Konrad Wrzesiński próbował zagrać efektowną przewrotką. Ale zamiast strzału, to było groźne wejście, na którym ucierpiał Paweł Bochniewicz.

37'
Jimenez za bardzo przeciągnął dośrodkowanie z pełnego biegu. Dogranie z prawego skrzydła boiska poleciało za linię końcową. Zmarnowana szansa na zbudowanie zagrożenia.

35'
Dawid Kudła nie ma żadnych oporów do tego, aby daleko wychodzić przed linię bramkową. Doskonale przejęta wrzutka z lewego skrzydła placu gry.

33'
Sosnowiecki klub miał szansę na kolejnego gola! Kompletnie bez krycia był Piotr Polczak. Doświadczony stoper ulokował piłkę głową tuż obok prawego słupka bramki. Była świetna okazja strzelecka.

32'
Konrad Wrzesiński po profesorsku zastawił się z piłką. Michał Koj został zmuszony do popełnienia przewinienia taktycznego.

30'
Dani Suarez przestrzelił z okolic 17 metra. Środkowy obrońca zabrzan koszmarnie trafił w futbolówkę. Piłka poszybowała na wysokie rejony trybun.

29'
Tomasz Nowak zanotował celne uderzenie od rzutu wolnego. Poprawną próbę w centralną część bramki spokojnie wyłapał Tomasz Loska.

28'
Sanogo upadł na murawę. Był to skutek faulu Wiśniewskiego. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze dzisiejszego spotkania ligowego.

27'
Gracze Dariusza Dudka stawiają coraz częściej na grę na skrzydłach.

26'
Piotr Polczak uratował niemal straconą sytuację Zagłębia. Wślizg uprzedził wbiegającego pod bramkę Angulo. Hiszpan stanąłby przed znakomitą sposobnością na zdobycie gola.

24'
Przemysław Wiśniewski wrzucił piłkę na bliższy słupek. Jeden z obrońców ofiarnie rzucił się na lecącą futbolówkę i odbił ją głową daleko od szesnastki.

23'
Coraz lepsze widowisko oglądamy w Sosnowcu.

22'

20'
Faul w starciu powietrznym. Szymon Matuszek przegrał walkę o pozycję z Tomaszem Nowakiem.

19'
Kamil Zapolnik bardzo nieudolnie zacentrował z prawego sektora boiska. Zbyt głębokie zagranie bardzo pewnie zgarnął Dawid Kudła.

17'
Mogło być szybkie podwyższenie wyniku! Konrad Wrzesiński stanął przed taką okazją. Silny, płaski strzał z głębi szesnastki został genialnie zatrzymany nogami przez Tomasza Loskę.

16'
Goooooooool! Fantastyczna akcja gospodarzy! Wyśmienicie na wolne pole został wypuszczony Sanogo. Snajper beniaminka w starciu z bramkarzem umiejętnie podniósł nad nim futbolówkę.

14'
Zbyt ostro piłkę próbował wygarnąć Sanogo. Rzut wolny dla podopiecznych Marcina Brosza.

13'
Arbitrom obecnym na placu gry pomagać dzisiaj będzie system VAR.

11'
żółta kartka Konrad Wrzesiński nie wytrzymał próby nerwów. Okrutny wślizg na staw skokowy blisko ustawionego rywala.

10'
żółta kartka Żarko Udovicić był w pełni zdeterminowany do tego, by przerwać groźnie zapowiadającą się akcję ofensywną przyjezdnych. Żółty kartonik.

9'
Kolejna centra, której autorem został Mraz. Znów obejrzeliśmy zawiesinę. Dobrze ustawiona para stoperów Górnika oddaliła niebezpieczeństwo od swojej bramki.

8'
Będzie korner. Zblokowany został silny strzał z dystansu autorstwa Szymona Pawłowskiego.

7'
Dawid Kudła zainterweniował w stylu libero. Bardzo udane wyjście do prostopadłego podania w stronę napastników Górnika Zabrze.

5'
Słupek! Górnik Zabrze wyprowadził niemal wzorcową kontrę. Igor Angulo dopadł do piłki na czwartym metrze od bramki. Hiszpan nie trafił czysto w futbolówkę, czego efektem był strzał w lewy słupek, a nie do siatki.

4'
Patrick Mraz wykonał rzut wolny. Ładna zawiesina nie dotarła jednak do graczy Zagłębia Sosnowiec.

3'
żółta kartka Szymon Matuszek specjalnie zahaczył nogę przeciwnika. Szybko zarobiona żółta kartka.

2'
Efektowny "szczupak" w kierunku piłki zaliczył Udovicić. Zawodnik Zagłębia był bliski dojścia do wyśmienitego dośrodkowania z prawego skrzydła boiska.

1'
Konrad Wrzesiński ambitnie na przebój poszedł na lewej flance boiska. Dani Suarez bezpardonowym wejściem na piłkę zatrzymał pomocnika gospodarzy.

*'
Wszyscy są już gotowi. Mecz w Sosnowcu wystartował!

*'
Prezydent Sosnowca obdarował Marka Bębna honorową koszulką klubu. Marek Bęben zagrał dla Zagłębia Sosnowiec 293 razy.

*'
Piłkarze obu drużyn wyszli z tunelu.

*'
Czas na prezentację arbitra głównego nadchodzącego widowiska. Rozjemcą będzie Pan Mariusz Złotek.

*'
Wygrana da komuś wielki oddech. Obie drużyny nie mogą mówić o dobrym początku obecnego sezonu ligowego.

*'
Takich piłkarzy zobaczymy na boisku i ławce rezerwowych.

*'
Starcie Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Zabrze zakończy 8. kolejkę LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/19.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu kończącego 8. kolejkę Lotto Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze w telewizji i nie masz dostępu do streamu online, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online