Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała

92'
Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne nasze relacje.

92'
Wisła w drugiej pokazała ogromny charakter nie poddając się i strzelając 3 bramki.Bardzo dobre zmiany wykonał Smuda , po wejściu Guerriera i Sarkiego gra się ożywiła.Natomiast goście grali coraz bardziej brutalnie za co zostali ukarani!

90'
2 Minuty doliczone.

89'
Wisła domaga się rzutu karnego za zagranie ręką jednak nie tym razem.

86'
Za faul na Guerrierze ,Deja otrzymuje bezpośrednio czerwoną kartkę,brutalnie gra Podbeskidzie !

85'
GOLLLLLL GOOOOOOL .3-2 Semir Stilić ! ! Co za mecz , wydawało się nieprawdopodobne a jednak Wisła odrabia dwubramkową stratę i wychodzi na prowadzenie!

84'
Nieprawdopodobne rzut karny dla Wisły i druga żółta kartka dla Tomasika w konsekwencji czerwona , który fauluj przy dośrodkowaniu rywala

81'
Buchalik fatalnie zagrywa piłkę do Slobody który dostał prezent jednak tak słabym strzałem nie można wykorzystać takiego błędu.

79'
Żółta kartka dla Iwańskiego.Gracze gości nie radzą sobie z Guerrierem , może gdyby grał od początku wynik byłby inny ?

78'
Boguski wychodził z piłką jednak zaplatał się we własnych nogach i notuje stratę.

77'
10709 widzów dzisiaj na stadionie Wisły.

76'
W końcu zrobił nam się mecz!

75'
Świetna asysta Stilić który prostopadle podaje do Burligi który znajduje się w polu karnym , ten lekką podcinką pokonuje Peskovićia,jest to jego 5 asysta!

75'
GOOOOOOOOOL 2-2 ! Burliga

74'
Kolejna żółta tym razem Piotr Tomasik , mam nadzieje że w końcu będę relacjonować akcję bramkowe a nie tylko faule.

72'
Kolejny faul na Stiliciu tym razem fauluje Anton Sloboda i kolejna żółta kartka.

70'
Guerrier okazuje się za szybki dla Sokołowskiego który musi powstrzymać rywala na skrzydle faulem.

68'
Podanie na wolne pola do Brożka który jednak jest na spalonym.

65'
Burliga ponownie dośrodkowuje jednak tak jak poprzednio pewnie łapie Pesković.

63'
Za ostry faul na środku boiska gracz Podbeskidzia Adam Deja otrzymuje żółtą kartkę.

62'
W polu karnym po rzucie rożnym do piłki dobiegł Boguski który natychmiastowym podaniem stara się ominąć Peskovićia i dograć do Brożka , jego piłka mija jednak przed samą bramką Pietrasiak niefortunnie przerywa akcję od którego piłka się odbiła i wpadła do bramki.Wisła łapie tlen!

62'
GOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOL 1-2 Pietrasiak , samobój!

60'
Pazio biega dużo!Tym razem na skrzydle dośrodkowuje jednak za słabo i broni Buchalik.

59'
Zamieszanie w polu karnym Wisły jednak obrońca wybija piłkę.

57'
A Podbeskidzie dalej kontynuuje swoją taktykę broniąc się praktycznie w 7 przed 16 metrem,jak widać jest to skuteczna gra.

55'
GOOOOOL GOOOOOOL IWAŃSKI pewnym strzałem podwyższa na 0-2

54'
Rzut Karny za zagranie ręką Sadloka,bezmyślnie w murze wyciągnął rękę do góry i odbił piłkę! O co mu chodziło ?

52'
Odegranie Brożka Do Stilicia na 16 metr który strzela nad porzeczką.

48'
Wisła po przerwie przeprowadziła dwie zmiany:
Łukasz Garguła('46 Emmanuel Sarki)

Mariusz Stępiński('46 Donald Guerrier)

47'
Za głębokie dośrodkowanie do Pawła Brożka przez co pewnie chwyta piłkę Pesković

45'
Warto dodać taką ciekawostkę że jeśli bramka oficjalnie zostanie zapisana Iwańskiemu to będzie to jego pierwsza bramka od 4 lat na boiskach ekstraklasy.

45'
Już za chwilę przekonamy się czy Wisła nadal będzie tak nieskuteczna i ponownie to się zemści na nich.

45'
Sędzia Borski kończy pierwszą połowę.Jak na razie Podbeskidzie oddało 1 celny strzał... jak widać liczy się skuteczność.

44'
Podbeskidzie było blisko podwyższenia wyniku ! Pietrasiak minimalnie strzałem z głowy chybi.

41'
Podbeskidzie ustawione defensywnie , ponownie czyhają na kontrę.

38'
Rzut z autu dla Podbeskidzia pod polem karnym rywali,Demjan przejmuje piłkę i dogrywa ją do Iwańskiego w polu karnym,ten strzela piłka jeszcze odbija się od nóg jednego z rywali i kompletnie zmienia kierunek lotu wpada , jednak jak na razie bramka nie jest zapisana jako samobój

37'
GOOOOOL GOOOOOOL Iwański !

36'
Po krótkiej chwili kilku akcji mamy festiwal strat.

34'
Brożek przyjął górne podanie od Stilicia dzięki czemu został 1-1 z Pietrasiakiem którego wymanewrował jednak przy strzale na bramkę wychodzi Pesković który skraca kąt a Napastnik białej gwiazdy strzela tuż obok słupka.

33'
Krótka wymiana podań między Boguskim a Burligą , który strzela w prawy róg bramki jednak pewnie broni bramkarz.

30'
Obrońca Richard Guzmics świetnie wyprowadza piłkę którą klatką piersiową przejmuje Stępiński na skraju pola karnego, stara się okiwać rywala,przewraca się jednak sędzie nie daje się na to nabrać.

29'
Stilic popisuje się świetną podcinką w pole karne, uruchamia Brożka który strzela z pierwszej piłki jednak jego strzał jest zablokowany.

27'
Konta Podbeskidzia które ma przewagę 4 na 3 , piłkę prowadzi Adam Pazio który z niewiadomych nikomu przyczyn nikomu nie podaje tylko gdy znajduje blisko pola karnego strzela w rywala...

25'
Stępiński na skrzydle mija rywala , ostro dośrodkowuje w pole karne , tam obrońcy na posterunku,jednak piłka trafia pod nogi Sadloka który jest na skraju pola karnego jednak i tym razem jego strzał wysoko nad bramką.

24'
Kontra Podbeskidzia,podanie otrzymuje na lewej stronie Chmiel który zdecydował się na strzał jednak jest on niecelny.

23'
Stępiński na lewym skrzydle schodzi do środka wzdłuż pola karnego i oddaje strzał z 20 metrów!Minimalnie obok słupka.

21'
Michał Buchalik wychodzi z bramki i piąstkuje dośrodkowanie Iwańskiego z rzutu wolnego.

20'
Kolejny rzut wolny ,na prawym skrzydle faul Boguskiego który dostaje za to zagranie żółtą kartkę.

19'
Faul Burligi, który niebezpiecznie wysoko podnosi nogę na szczęście gracza Podbeskidzia mija jego stopa jednak ta sytuacja nie umknęła sędziemu.Mamy rzut wolny.

17'
Piękne górne podanie od Boguskiego dzięki któremu Brożek stanął sam na sam z bramkarzem jednak tym razem górą Pesković.

15'
Opłaciła się walka na połowie Wisły dzięki temu mamy aut pod polem karnym dla Podbeskidzia.

12'
Goście oddają pola gospodarzą , widać że chcą zaskoczyć rywali szybkim atakiem z kontry.

10'
Warto dodać że nie tylko Wisła ma dwie porażki z rzędu,Podbeskidzie też ma 2 porażki z rzędu lecz na wyjazdach.Czy ktoś się dziś przełamie ?

9'
Sadlok z całej siły i strzela wysoko nad bramką.

8'
Faul tuż przed linią pola karnego! Stilic umiejętnie dał się sfaulować, mamy groźny rzut wolny z 16 metrów.

7'
Z prawej flanki dośrodkowywał Burliga jednak jak na razie obrońcy wybijają piłkę ba rzut rożny.

6'
Jednak Dudka uderza prosto w mur.

5'
Rzut wolny dla gospodarzy , kilka krótkich wymian piłki między Boguski i Stiliciem przez co ten pierwszy został sfalowany , odległość dla bramki to 25 metrów.

4'
Sporo strat w środku pola, z jednej jak i drugiej strony.

2'
Paweł Brożek dostał na lewej stronie wbiegł w pole karne , jednak obrońca dobrze się zastawił.

1'
Startujemy!

0'
Warto dodać że Wisła na własnym stadionie ostatnio zaliczyła 2 porażki

0'
Pamiątkowe zdjęcie i zaczynamy!

0'
Więc czekamy na rozpoczęcie meczu, miejmy nadzieje że nas nie zawiedzie!

0'
Wisła traci do lidera tylko 2 pkt.Więc jeśli nie chce dać odjechać czołowej trójce muszą wygrać dzisiejsze spotkanie.Podbeskidzie natomiast na miarę swoich możliwości zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 17 pkt.

0'
Dodatkowo w wyjściowym składzie Wisły nie zagra jej kapitan, Arkadiusz Głowacki, który zmaga się z urazem mięśnia dwugłowego. r Smuda zapowiedział,w jego miejsce zajmie Dudka, który od pierwszej minuty będzie partnerem Guzmicsa na środku obrony. Z kolei jego miejsce w środku pola zająć ma Boguski.

0'
Goście wyjątkowo nie leżą Wiśle , na 8 meczy gospodarze wygrali tylko raz , 3 razy Podbeskidzie a 4 razy podzielili się punktami.

0'
"Wisła Kraków na własnym obiekcie podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała w meczu 13. kolejki Ekstraklasy. Mimo, że w poprzedniej kolejce „Biała Gwiazda” przekonująco wygrała mecz w Zabrzu, to z bielszczanami może nie pójść tak łatwo. To „Górale” są niepokonani w pojedynkach przy Reymonta, gdzie nie stracili jeszcze żadnego gola."

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online