FC Barcelona - PSV Eindhoven online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
PSV Eindhoven
4 : 0

Ter Stegen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Coutinho (81' Lenglet), Busquets, Rakitić (85' Vidal) - Messi, L. Suarez, Dembele (83' Arthur).
Zoet - Dumfries, Schwaab, Viergever (66' Isimat-Mirin), Angelino - Rosario (82' Gutierrez), Hendrix - Pereiro - Bergwijn (78' Malen), De Jong, Lozano.

*'
W pełni zasłużony triumf Katalończyków. Gracze prowadzeni przez Ernesto Valverde rozbili Holendrów z Eindhoven.

90+5'
PSV miało świetną okazję na gola honorowego, jednak dopiero Malen zdołał opanować piłkę i oddać, jak się później okazało, niecelny strzał.

90+4'
Lozano szarżował prawym skrzydłem, ale w końcowej fazie piłka uciekła zbyt daleko i nie zdołał posłać dobrego dośrodkowania w pole karne.

90'
Pięć minut doliczone do drugiej połowy.

87'
4:0! Hat-trick Messiego!
Prostopadłe, znakomite podanie od Suareza doszło do najlepszego strzelca w historii Barcelony, a on strzałem z prawej nogi powiększył swój dorobek w barwach Dumy Katalonii.

85'
Trzecia zmiana w Blaugranie: Vidal zastąpił Rakiticia.

83'
Druga korekta w wyjściowym składzie Katalończyków: Arthur wszedł na plac gry w miejsce Dembele.

82'
Ostatnia zmiana w zespole z Eindhoven: Gutierrez zajął miejsce Rosario.

81'
Roszada w Barcelonie: Lenglet za Coutinho.

79'
żółta kartkaczerwona kartka Druga żółta i w konsekwencji czerwona dla Umtitiego! Francuz popełnił bezmyślny faul na Lozano.

78'
Druga zmiana w PSV: Malen zastąpił Bergwijna.

77'
3:0! Dwójkowa akcja między Rakiticiem i Messim zakończyła się trzecim golem! Chorwat idealnie zagrał do Argentyńczyka, a ten płaskim strzałem pokonał Zoeta.

75'
2:0! Co za akcja i co za gol Dembele!
Francuz ograł jednym zwodem Lozano i Hendrixa, pociągnął z piłką kilka metrów i finezyjnym strzałem sprzed szesnastki nie dał szans na obronę bramkarzowi.

73'
Barcelończycy nie forsują tempa gry, cały czas jednak utrzymują się przy futbolówce.

72'
Dumfries wybił piłkę głową na rzut rożny.

70'
Centrę Dembele pewnie wyłapał Zoet.

69'
Korner wywalczyli miejscowi.

68'
Suarez podjął decyzję o uderzeniu lobem zza pola karnego, piłka otarła się o poprzeczkę! To mogła być piękna bramka.

66'
Pierwsza korekta w składzie Holendrów: Isimat-Mirin w miejsce Viergavera.

65'
Krótkie rozegranie nie przyniosło gościom jakiejkolwiek korzyści. Strata piłki.

64'
Pique w ostatniej chwili zablokował strzał Lozano z pola karnego! Tylko korner dla zawodników z Eindhoven.

62'
Potężna bomba z dystansu, jaką posłał Angelino, nie zaskoczyła Ter Stegena.

61'
Strzał Messiego nieudany. Argentyńczyk nie przymierzył tak dobrze, jak w pierwszej części meczu.

60'
Przewinienie Viergavera na Suarezie w miejscu, z którego można bezpośrednio uderzyć na bramkę PSV. Obyło się bez drugiej żółtej kartki dla obrońcy gości.

59'
Hendrix skutecznie odebrał futbolówkę szarżującemu Messiemu.

58'
Niesygnalizowany strzał Coutinho z linii pola karnego był bardzo dobrej jakości, ale parada Zoeta była jeszcze lepsza! Katalończycy cały czas w natarciu.

57'
żółta kartka De Jong otrzymał żółty kartonik za taktyczny faul na Coutinho.

55'
żółta kartka Umtiti z żółtą kartką na koncie za przewinienie na De Jongu i zachowanie wobec sędziego, który podjął decyzję o przerwaniu gry.

55'
Coutinho, mając niezłą okazję na podwyższenie prowadzenia, fatalnie przestrzelił.

54'
Holendrzy w końcu przedarli się, doszli z futbolówką niemal pod pole karne, w końcu Lozano uderzył, jak się okazało niecelnie.

52'
Gospodarze niemal w pełni panują na boisku. PSV ma kłopot z wyjściem z własnej połowy.

50'
Golkiper PSV miał duże problemy z obroną uderzenia Messiego sprzed szesnastki - wypluł piłkę przed siebie. Na jego szczęście nikt nie zdążył z dobitką.

49'
Nie było zagrożenia pod bramką Zoeta po tym kornerze.

48'
Od rzutu rożnego rozpoczną piłkarze Dumy Katalonii.

47'
Ter Stegen wypiąstkował futbolówkę po dograniu Bergwijna.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Gracze powrócili na plac gry.

*'
Zasłużone prowadzenie Barcelony. Podopieczni Ernesto Valverde stworzyli sobie dużo więcej groźnych sytuacji. Katalończycy panują także boiskowymi wydarzeniami.

45'
Minuta doliczona do pierwszej połowy.

45'
Zaskakujący strzał z woleja De Jonga. Futbolówka przeszła nad bramką.

43'
Zoet bez kłopotów zatrzymał strzał Rakiticia z ponad dwudziestu pięciu metrów.

42'
Prawy defensor wrócił już do gry.

41'
Dumfries leży na murawie. Jest potrzebna pomoc sztabu medycznego.

40'
Niecelne uderzenie Alby sprzed pola karnego.

38'
Na spalonym złapany Suarez.

36'
Suarez efektownie chciał przelobować Zoeta strzałem prawie z połowy. Próba nie była jednak najlepsza.

35'
Za mocne podanie Messiego w kierunku Suareza. Piłka padła łupem bramkarza PSV.

33'
Dembele chciał, będąc już w polu karnym, dograć piłkę do Suareza, ale zabrakło precyzji.

31'
1:0! Piękny gol Messiego!
Argentyńczyk uderzył idealnie nad murem i futbolówka zatrzepotała w siatce. Zoet bez szans.

30'
żółta kartka Viergaver obejrzał żółtą kartkę za spóźniony wślizg, który zakończył faulem na Dembele. Rzut wolny w odległości około dwudziestu metrów od bramki przyjezdnych.

28'
Mocne uderzenie Roberto z dystansu, golkiper PSV na raty złapał piłkę.

27'
Rykoszet po strzale Rakiticia, następne wznowienie gry od narożnika boiska.

25'
Holenderska drużyna nie stworzyła najmniejszego niebezpieczeństwa pod bramką Ter Stegena.

24'
Suarez sfaulował Rosario na wysokości szesnastki swojego zespołu. Będzie stały fragment gry.

23'
Roberto zamknął głową centrę z głębi pola. Zabrakło siły, aby zaskoczyć Zoeta.

22'
Świetny rajd od połowy placu gry przeprowadził Lozano, Meksykanin z łatwością uciekł Albie, ale jego późniejszy strzał był bardzo niskiej jakości.

20'
Kapitalne prostopadłe podanie od Messiego doszło do Suareza, a były snajper Liverpoolu natychmiast uderzył. Piłka otarła się jednak tylko o boczną siatkę.

19'
Obyło się bez zagrożenia.

18'
Róg dla gospodarzy.

17'
Wrzutka padła łupem obrońców Blaugrany.

16'
Busquets za wysoko podniósł nogę w starciu z De Jongiem. Arbiter odgwizdał rzut wolny.

15'
Strzał Messiego bez przyjęcia z obrębu szesnastki nie odnalazło drogi do celu.

14'
Finezyjne uderzenie Bergwijna sprzed pola karnego przeszło tuż obok prawego słupka.

13'
Dembele nie przedarł się przez zasieki obronne PSV.

12'
Całkowicie nieudany wolej Dembele po zagraniu Suareza. Wznowi Zoet.

11'
Coutinho główkował, zamykając w ten sposób dośrodkowanie Suareza. Próba przeszła nad poprzeczką.

9'
Krótkie rozegranie, futbolówka trafiła w szesnastkę, gdzie jeszcze do zgrania próbował dojść, nieudanie bo piłka wyszła poza obręb boiska, Dembele.

8'
Alba zdobył korner dla Katalończyków.

7'
Pereiro! Urugwajczyk doszedł do strzału na czternastym metrze, bardzo mocno uderzona piłka przeszła jednak nad poprzeczką.

6'
Holendrzy starają się utrzymać przy futbolówce na połowie gospodarzy. De Jong wywalczył rzut wolny.

4'
Barcelona spodziewanie od pierwszych minut na przewagę.

2'
Efektowna dwójkowa akcja na jeden kontakt między Suarezem i Coutinho zakończyła się niepowodzeniem.

1'
Zaczęli goście!

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów.

*'
Zawodnicy wychodzą na murawę Camp Nou.

*'
Arbiter dzisiejszego pojedynku to pochodzący z Grecji, Anastasios Sidiropoulos.

*'
Rezerwowi miejscowych: Cillessen, Semedo, Arthur, Rafinha, Lenglet, El Haddadi, Vidal.

*'
Zestawienie Barcelony zostało przedstawione!

*'
Obsada ławki rezerwowych: Room, Isimat-Mirin, Behich, Malen, Sainsbury, Ramselaar, Gutierrez.

*'
Skład PSV zaprezentowany!

*'
Katalończycy również dobrze zaczęli rozgrywki, inkasując maksymalną liczbę oczek w czterech kolejkach La Liga oraz wygrywając Superpuchar Hiszpanii.

*'
Dla gospodarzy, w teorii, powinien to być mecz z cyklu najłatwiejszych do wygrania. Goście z Eindhoven z pewnością jednak tanio skóry nie sprzedadzą - w obecnym sezonie w ośmiu meczach strzelili 27 goli i przegrali tylko jedno spotkanie, w serii rzutów karnych - o Superpuchar Holandii.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Ligi Mistrzów FC Barcelona - PSV Eindhoven żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:55. Jeżeli nie możesz oglądać transmisji ze spotkania Ligi Mistrzów FC Barcelona - PSV Eindhoven w telewizji Polsat Sport Premium i nie masz dostępu do streamu online, to zapraszamy do śledzenia mecz na żywo w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Barcelona - PSV Eindhoven, to zapraszamy do śledzenia meczu online