Inter Mediolan - Tottenham Hotspur online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Inter Mediolan
Tottenham Hotspur
2 : 1

Handanović - De Vrij, Miranda, Skriniar, Asamoah - Vecino, Brozovic, Politano (73' Balde), Nainggolan (89' Valero), Perisic (65' Candreva) - Icardi
Vorm - Aurier, Sánchez, Vertonghen, Davies - Dier, Dembélé - Lamela (72' Winks), Eriksen, Son (64' Lucas) - Kane (89' Rose)

Mecze na żywo: Inter Mediolan - Tottenham Hotspur

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Inter Mediolan dzisiaj udowodnił tezę, że zawsze warto grać do końca. Włosi potrafili w samej końcówce spotkania uwierzyć w swoje możliwości piłkarskie.
Gospodarze zanotowali świetny powrót do "piłkarskiego raju".

Ostatni gwizdek sędziego!

90+5'
Gospodarze grają na czas.

90+3'
Goooooooool! Wielka radość wśród gospodarzy! Korner przyniósł Interowi prowadzenie w samej końcówce. Matian Vecino strzałem głową z najbliższej odległości od bramki pokonał Michela Vorma.

90+2'
Coraz większą przewagę na płycie murawy mają gospodarze.

90+1'
Piłkarski bilard pod bramką Tottenhamu Hotspur.

90'
Arbiter dorzucił 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Nie zaliczył udanego meczu Harry Kane. Danny Rose ma pomóc w utrzymaniu dobrego wyniku.

89'
Ostatnia zmiana w składzie Interu Mediolan. Radja Nainggolan wymieniony przez Borję Valero.

87'
Davinson Sanchez wbrew przepisom został odepchnięty w powietrznej rywalizacji przez Mauro Icardiego.

86'
Mediolańczyków wyrównanie wyniku wyraźnie pobudziło do działania w ofensywie.

85'
Gooooooooooooool! Szał na trybunach Interu Mediolan! 1:1! Mauro Icardi popisał się przepięknym, mocnym wolejem zza szesnastki. Strzał, bardzo precyzyjny, poleciał w lewy, dolny róg bramki Vorma.

84'
Eric Dier silnie huknął zza pola karnego. Niebezpiecznie lecąca piłka nie sprawiła ostatecznie zbyt wiele nerwów Handanoviciowi.

83'
Miranda w niedozwolony sposób ciągnął za koszulkę przeciwnika.

82'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Michel Vorm. Bramkarz Tottenhamu, w ocenie sędziego, zbyt długo zwlekał ze wznowieniem gry.

80'
Statystyka ilości zamienionych podań: 287 - 387.

79'
Faul w ofensywie. Vertonghen sprytnie sprowokował oponenta do popełnienia przewinienia.

77'
Na dyskusyjnym ofsajdzie znalazł się Winks. Sędzia liniowy podjął spore ryzyko, podnosząc do góry chorągiewkę.

76'
W środkowej strefie boiska wślizgiem zagrał Asamoah. Eriksen był tym, który wystąpił w tej akcji, w roli ofiary.

75'
Do końca meczu, regulaminowego wymiaru czasu gry, pozostał już tylko kwadrans.

73'
Keita Balde jest kolejnym zawodnikiem, który wchodzi z ławki rezerwowych. Matteo Politano zanotował poprawne zawody.

72'
Erik Lamela otrzymał gromkie oklaski od publiczności. Harry Winks pojawił się na boisku.

71'
Tottenham zyskał na jakości po wejściu na boisko Lucasa. Zawodnik wyśmienicie przesuwa się z futbolówką.

69'
Angielski team usiłuje kontrolować wydarzenia na placu gry. Gospodarze troszeczkę zbyt biernie operują na murawie.

68'
Handanović spisał się na medal! Słoweniec umiejętnie skrócił kąt strzelającego Lameli, który dosyć nieoczekiwanie stanął przed bramką okazją. Chwilę wcześniej byliśmy świadkami wybitnej szarży Lucasa.

66'
Vorm faulowany w swojej szesnastce. Ale trener Tottenhamu powinien mieć do niego pretensje o zbyt ekstrawagancką grę blisko swojej bramki.

65'
Ivan Perisić opuścił plac gry. Zmiennikiem Chorwata okazał się Antonio Candreva.

64'
Zmiana w szeregach "Kogutów". Lucas za Sona. Ciekawa roszada.

63'
Erik Lamela mógł podwyższyć wynik. Miał wyśmienitą szansę. Pomocnik dostał precyzyjne podanie na wolne pole. Silne uderzenie z głębi szesnastki Handanović umiejętnie zbił nogą.

61'
Eric Dier nie chciał się przyznać do tego, że popełnił rażący faul. Arbiter słownie go upomniał. Następnym razem zakończy się to pewnie kartką.

60'
Bez większego pomysłu i przygotowania z dystansu kropnął Son. Piłkę skutecznie na linii bramkowej złapał Handanović.

59'
Obie ekipy biegają po boisku w niezmienionych składach.

58'
Ivan Perisić stanął przed wyborną możliwość na wyrównanie. Chorwat zaliczył efektowne zagranie głową, po precyzyjnej centrze z prawego skrzydła. Perisić uderzył w sektor, gdzie stał Vorm.

56'
Coraz groźniej pod bramką Interu. Soczysty strzał z dokrętką posłał Erik Lamela. Futbolówka już szła w lewe okno, jednakże w ostatniej chwili udało się defensorom zneutralizować zagrożenie.

55'
Duńczyk potrzebował w tym meczu 3 prób, by zdobyć upragnionego gola.

54'
Gooooooool! Wielki błąd popełnił Handanović. Eriksen, będąc w polu karnym Interu, dopadł do bezpańskiej piłki i szybko ją kopnął. Słoweński goalkeeper dał się przelobować.

52'
Szybko wykonany rzut wolny przez włoski klub. Z prawego sektora pola karnego dośrodkował De Vrij. Futbolówka poszybowała za plecy kolegów z drużyny.

51'
żółta kartka Kolejna kartka w tym meczu. Jan Vertonghen z wielką zawziętością łapał rywala za koszulkę.

50'
Ivan Perisić delikatnie odepchnął rywala. Faul nie był zbyt ostry, ale fakt, że była premedytacja, musiał zostać dostrzeżony przez arbitrów.

49'
Gwizdek arbitra głównego. Sędzia liniowy wychwycił pozycję spaloną u Dembele. Gra musiała być przerwana.

47'
Politano dobrze wypracował sobie przestrzeń do tego, by oddać strzał zza linii pola karnego. Pomocnik jednak wziął zbyt wielki zamach przy kopnięciu futbolówki. Ta powędrowała wysoko nad poprzeczką.

46'
Zawodnicy Spallettiego rozpoczęli grę po przerwie.

46'
II połowa spotkania!

Dane statystyczne I połowy tego boju.

Sędzia zakończył I odsłonę dzisiejszego widowiska.

43'
żółta kartka Arbiter główny powrócił do wcześniejszego przewinienia, do którego dopuścił się Ivan Perisić. Za niesportowe zachowanie Chorwat dostał żółty kartonik.

42'
Faul. Jeden z piłkarzy Tottenhamu zbyt wysoko uniósł swoją nogę w szesnastce przeciwnika. Goście wykonywali przed chwilą rzut wolny.

41'
Handanović końcówkami palców zatrzymał wgranie z prawej flanki boiska. Tottenham kilkoma podaniami rozmontował blok obronny Interu.

39'
Vorm świetnie na przedpolu. W niezłym stylu bramkarz Tottenhamu zgarnął dośrodkowanie z prawego narożnika boiska.

38'
Politano powstrzymany przez zawodników, którzy byli ustawieni w murze. Któryś z nich skutecznie głową zablokował techniczną próbę.

37'
żółta kartka Davinson Sanchez wpisany do notesu sędziego. Będzie rzut wolny dla Interu Mediolan.

35'
Harry Kane nie mógł uwierzyć w to, jak zakończyła się akcja! Snajper idealnie zagarnął fantastyczny cross w wykonaniu Eriksena. Anglik minął bramkarza, ale nic nie wyszło, ponieważ futbolówka wyszła za linię końcową boiska.

34'
Brozović podjął ambitną, lecz niestety niefortunną decyzję. Kompletnie chybiony strzał z dystansu obejrzeliśmy w jego realizacji. Piłka powędrowała bardzo daleko od światła bramki.

33'
Niebezpiecznie dla siebie operują defensorzy "Kogutów". Wiele nerwów blisko swojej bramki.

31'
Gracze ekipy z Mediolanu reklamowi rzut karny. Sędzia nie dostrzegł jednak większego przewinienia w szesnastce przyjezdnych.

30'
Jedna trzecia podstawowego czasu gry już upłynęła.

29'
Błyskawicznie osądzona sytuacja. Na pozycji spalonej wychwycono napastnika Interu. Interesujący, długi cross wykonał Asamoah.

28'
Doszło do złamania przepisów w polu karnym Interu Mediolan. Sanchez niewłaściwie walczył o pozycję.

26'
Vorm efektownie rzucił się na futbolówkę, zagraną z lewego skrzydła, jeszcze odbitą przez swojego defensora. Goalkeeper miał wielkie szczęście, że nikt z drużyny Interu nie stał blisko i nie dobił futbolówki.

25'
Drużyna Interu stara się przesuwać z piłką. Rywale nie dają zbyt wielkiego pola popisu w tej materii.

23'
Handanović ma piłkę w swoich rękawicach. Zblokowano silną wrzutkę Eriksena od rzutu wolnego. Stały fragment gry został zrealizowany na wysokości szesnastki.

22'
żółta kartka Doczekaliśmy się kary indywidualnej. Żółtą kartkę za bardzo nieprzepisowy blok otrzymał Milan Skriniar.

21'
Zbyt sporo siły w dośrodkowanie z rzutu wolnego użył Vecino. Lecąca futbolówka minęła wszystkich graczy, ustawionych w pobliżu bramki Vorma.

19'
Nainggolan został okrutnie nadepnięty na nogę. Ewidentny faul.

18'
Ivan Perisić wykonał świetnie swoją pracę w obronie. Chorwat znakomicie ustawił się i oddalił zagrożenie, po rzucie rożnym dla przeciwników.

16'
Anglikom udało się bardzo skutecznie zneutralizować wrzutkę z rzutu rożnego. Brakuje dokładności w centrach.

15'
Coś szwankuje gra w szeregach obronnych Tottenhamu. Sanchez niepotrzebnie głową wybił futbolówkę poza plac gry.

14'
Wysoki pressing w wykonaniu podopiecznych Luciano Spalletiego.

13'
Handanović dobrze sparował nieprzyjemny strzał z dalszej odległości. Eriksen mógł mówić o świetnie wykonanym stałym fragmencie gry. Uderzenie zmierzało w prawy sektor bramki.

11'
Erik Lamela wzięty został w kleszcze. Tottenham będzie miał rzut wolny z dobrze obiecującej się odległości od bramki Handanovicia.

10'
Angielska drużyna mocno się cofnęła. Inter próbuje wykorzystać chaotyczną postawę swojego przeciwnika.

9'
Harry Kane ustawił się w odpowiednim miejscu w swoim polu karnym. Snajper z Anglii dobrze głową przeciął wrzutkę z lewego narożnika boiska.

7'
Gospodarze mieli rzut rożny. Dośrodkowanie poleciało w miejsce, gdzie nikt nie stał. Chwilę później strzału z dystansu spróbował Nainggolan, ale futbolówka poszybowała na trybuny.

6'
Zawodnicy ofensywni Interu Mediolan są ściśle kryci przez obrońców Tottenhamu. Ogromnie trudno jest znaleźć jakąkolwiek lukę w ustawieniu defensywy.

4'
Kolejny raz arbiter liniowy zmuszony do podniesienia chorągiewki. Icardi znów nie potrafił się w odpowiednim momencie wstrzelić w akcję ofensywną.

3'
Icardi uchwycony na minimalnej pozycji spalonej. Dobrą pracę wykonał sędzia asystent.

2'
Premierowy ofsajd w tym meczu. Harry Kane nie dostrzegł ustawienia defensywy przeciwnika.

1'
Drużyna popularnych "Kogutów" rozpoczęła dzisiejszy bój.

*'
Początek spotkania!

*'
Na tą chwilę czekali kibice oraz piłkarze - oficjalny hymn Ligi Mistrzów.

*'
Dzisiejsze menu.

*'
Taki skład personalny zasiądzie na ławce rezerwowych ekipy przyjezdnych: Gazzaniga, Rose, Walker-Peters, Wanyama. Winks, Lucas, Llorente.

*'
Z perspektywy ławki rezerwowych gospodarzy nadchodzący pojedynek rozpoczną: Keita, Ranocchia, Valero, Padelli, D'Ambrosio, Berni, Candreva.

*'
Mecz, który odbędzie się na Stadio Giuseppe Meazza, poprowadzi Clément Turpin.

*'
Dla Interu Mediolan jest to powrót do Champions League po 7 latach.

*'
Obie drużyny zostały ulokowane do grupy "B". W tym zestawie znajdziemy również: FC Barcelona oraz PSV Eindhoven.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Ligi Mistrzów Inter Mediolan - Tottenham Hotspur żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:55. Jeżeli nie możesz oglądać transmisji z Ligi Mistrzów Inter - Tottenham w telewizji Polsat Sport Premium i nie masz dostępu do streamu online, to zapraszamy do śledzenia mecz na żywo w internecie za darmo w naszym serwisie.

Już dziś rusza faza grupowa Ligi Mistrzów. W porównaniu do poprzedniego sezonu nastąpiło kilka zmian. Dwa mecze rozgrywane będą o godzinie 18:55, a pozostałe o 21:00. Transmisje oglądać można w Polsacie Sport Premium, a nie Canal+ jak w poprzednich latach.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Inter Mediolan - Tottenham Hotspur, to zapraszamy do śledzenia meczu online