Liverpool - Paris Saint-Germain online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Paris Saint-Germain
3 : 2

Alisson - Alexander-Arnold, van Dijk, Gomez, Robertson - Milner, Henderson, Wijnaldum - Salah(Shaqiri 85'), Mane(Fabinho 90+3'), Sturridge(Firmino 71')
Aréola - Meunier, Thiago Silva, Kimpembe, Bernat - Rabiot, Marquinhos, Di María(Choupo-Moting 80') - Mbappé, Cavani(Draxler 80'), Neymar

Mecze na żywo: Liverpool - Paris Saint-Germain

90+4'
Sędzia kończy mecz!

90+2'
Goooooool 3:2
Firmino będąc w polu karnym z łatwością nawinął sobie Marquinhosa i mocnym strzałem pokonał Areolę.

90+1'
Rzut rożny dla Liverpoolu. Shaqiri dośrodkowuje zbyt mocno.

90'
Sędzia doliczył 3 minuty.

88'
Ależ okazja dla PSG! Draxler zatańczył przed polem karnym, ale został przyblokowany. To mógł być gol

87'
Arnold uderzał z rzutu wolnego, piłka lekko podbita przez mur ląduje obok bramki.

86'
Mane faulowany przez Marquinhosa tuż przed polem karnym

85'
Shaqiri zastępuje Salaha.

83'
Goooooool 2:2
Neymar zszedł z prawej strony do środka, podał do Mbappe, który znajdował się w polu karnym. Francuz pewnym strzałem pokonał Alissona

82'
Neymar indywidualnie próbował wbiec w pole karne, zatrzymał go van Dijk.

80'
Dwie zmiany w PSG, Draxler za Cavaniego oraz Choupo-Moting za Di Marię.

80'
Neymar przedarł sięśrodkiem pola, podał do Meuniera. Belg został jednak przyblokowany.

77'
Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie Salaha wybite przez Thiago Silvę.

75'
Łatwa strata Mbappe, Liverpool próbował wyprowadzić kontratak, Kimpembe przerwał akcje.

72'
Salah dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym, ale jego strzał minął bramkę.

71'
Zmiana w Liverpoolu. Sturridge opuszcza boisko, zastępuje go Firmino.

69'
Rabiot stracił piłkę w środku pola, Sturridge podał do Hendersona, który wbiegł w gąszcz zawodników i stracił futbolówkę.

68'
Szybkie rozegranie Milnera, podanie do Arnolda, ten od razu wstrzelił ją w pole karne. Thiago Silva wybił jednak piłkę.

67'
Kimbembe fauluje Salaha w niebezpiecznej odległości od bramki.

65'
Sturridge uderzył z ok 22 metrów, lecz jego strzał był bardzo niecelny.

62'
Arnold dośrodkowuje z prawej strony, Sturridge niekryty oddaje jednak zbyt słaby strzał głową.

61'
PSG cofnęło się teraz, Liverpool przejął inicjatywę.

58'
Salah trafia do siatki.
Bramka nie została jednak uznana, Sturridge faulował Areolę.

56'
Milner wrzucił piłkę w pole karne, obrona PSG czujna i zażegnuje niebezpieczeństwo.

54'
Mbappe z łatwością oszukał Robertsona, dośrodkowanie Francuza wybite jednak przez van Dijka.

52'
PSG przejęło teraz inicjatywe, Francuzi dłużej utrzymują się przy piłce.

49'
Długa piłka zagrana na Mbappe, lecz pierwszy był Alisson.

47'
Neymar prostopadłą piłką próbował uruchomić Cavaniego, ale Robertson przejął to zagranie.

45'

45+1'
Sędzia kończy pierwszą połowę.

45'
żółta kartkaŻółta kartka dla Meuniera za przytrzymywanie Mane.

43'
Liverpool powraca do gry wysokim pressingiem. PSG ma teraz wyraźny problem z rozegraniem piłki.

40'
Goooooool 1:2
Dośrodkowanie di Marii, Cavani minął się z piłką, która odbiła się od Robertsona i trafiła pod nogi Meuniera. Belg huknął z woleja, Alisson się nawet nie ruszył!

39'
PSG bez pomysłu. Francuzi liczą głównie na indywidualne popisy swoich gwiazd.

36'
Gooooool 2:0
Milner pewnie wykorzystuje jedenastkę.

35'
Mamy rzut karny dla Liverpoolu! Wijnaldum został zahaczony przez Bernata.

34'
Neymar oddał strzał z rzutu wolnego. Brazylijczyk uderzył w mur.

32'
Liverpool chce pójść za ciosem. Zamieszanie w polu karnym PSG, lecz Sturridge nie zdołał oddać strzału.

30'
Goooooool 1:0
Andrew Robertson świetnie dośrodkował z lewej strony, Sturridge zgubił Thiago Silvę i z bliska oddał zabójczy strzał głową.

29'
Di Maria zagrał długą piłkę do wybiegającego na wolne pole Neymara. Sędzia odgwizdał spalonego, lecz jak pokazały powtórki niesłusznie.

27'
żółta kartkaŻółta kartka van Dijka za przytrzymanie wybiegającego na wolne pole Mbappe.

25'
Cavani przebiegł kilka metrów środkiem pola, zagrywa do Neymara, który źle przyjmuje piłkę i traci ją.

23'
PSG od 2 minut rozgrywa piłkę na swojej połowie, lecz nie może przejść dalej.

20'
Prostopadła piłka do Mane, który wbiegł w pole karne. Thiago Silva odebrał piłkę napastnikowi i uspokoił grę PSG.

18'
Próba kontrataku PSG. Mbappe popędził prawym skrzydłem, lecz podał bardzo niecelnie, piłka minęła Cavaniego i Neymara.

17'
Groźna akcja PSG. Neymar oddał strzał będąc w polu karnym, uderzenie wypluł przed siebie Alisson, ale bez konsekwencji.

15'
Kolejny rzut rożny dla Liverpoolu, do strzału dochodzi Gomez, ale jego uderzenie mija bramkę.

13'
PSG na razie stłamszone przez Liverpool. Gospodarze prowadzą grę i momentalnie odbierają piłkę Francuzom.

10'
Salah chciał zaskoczyć Areolę i strzelić gola bezpośrednio z rzutu rożnego. Francuz na posterunku.

9'
Arnold odważnie wbiegł w pole karne PSG, jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

8'
Strzał Milnera z ok 23 metrów broni Areola.

6'
Kolejny rożny dla gospodarzy. Milner krótko rozegrał ten stały fragment gry i płasko dośrodkował do zamykającego akcję van Dijka. Strzał Holendra końcami palców obronił Areola.

5'
Rzut rożny dla Liverpoolu. Milner dośrodkowuje w pole karne, Cavani wybija piłkę.

3'
Neymar zbiegł ze skrzydła do środka pola minął kilku piłkarzy, ale zbyt mocno podał do Mbappe.

1'
Rabiot przejął piłkę w środku pola i podał do Cavaniego. Urugwajczyk od razu został sfaulowany przez Hendersona.

1'
Rozpoczęli!

'
Ławka rezerwowych PSG: Cibois (B.), Choupo-Moting, Diarra, Draxler, Kehrer, Nkunku, Nsoki

'
Ławka rezerwowych Liverpoolu: Mignolet (B.), Fabinho, Keita, Firmino, Moreno, Shaqiri, Matip

'
Zapraszamy na dzisiejszy hit w Lidze Mistrzów, Liverpool - PSG.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Ligi Mistrzów Liverpool - Paris Saint-Germain żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 21:00. Jeżeli nie możesz oglądać transmisji z meczu Ligi Mistrzów Liverpool - PSG w telewizji Polsat Sport Premium i nie masz dostępu do streamu online, to zapraszamy do śledzenia mecz na żywo w internecie za darmo w naszym serwisie.

Już dziś rusza faza grupowa Ligi Mistrzów. W porównaniu do poprzedniego sezonu nastąpiło kilka zmian. Dwa mecze rozgrywane będą o godzinie 18:55, a pozostałe o 21:00. Transmisje oglądać można w Polsacie Sport Premium, a nie Canal+ jak w poprzednich latach.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Paris Saint-Germain, to zapraszamy do śledzenia meczu online