Real Madryt - AS Roma online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
AS Roma
3 : 0

Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric (86' Ceballos), Casemiro, Kroos - Bale (72' Mariano), Benzema (60' Asensio), Isco
Olsen - Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov - N'Zonzi (69' Shick), De Rossi, Zaniolo (54' Pellegrini) - Cengiz Ünder, Dzeko, El Shaarawy (64' Perotti)

Mecze na żywo: Real Madryt - AS Roma

Serdecznie dziękujemy Państwu za uwagę. Życzymy spokojnej nocy.

Real Madryt w pełni zasłużenie zgarnął komplet punktów. Wynik 3:0, jest rezultatem, który trzeba klasyfikować jako najmniejszym wymiar kary. AS Roma nie posiadała dzisiaj żadnych argumentów, by stoczyć wyrównany bój.

Sędzia główny dał sygnał - koniec meczu!

90+2'
Goooooooooooool! Na takie trafienia można czekać! Mariano pierwszorzędnie uderzył zza pola karnego! Młody gracz Realu fantastycznie ulokował futbolówkę w prawym oknie bramki.

90'
Spiker oznajmił, że druga połowa potrwa 3 minuty dłużej.

89'
Za chwilę powinniśmy dowiedzieć się, o ile została przedłużona II odsłona.

88'
Edin Dżeko miał chyba najlepszą okazję na gola! Bośniak błysnął klasowym strzałem głową, ale wybitną robinsonadą bramkarską wykazał się Keylor Navas, wyciągając uderzenie w prawy sektor bramki.

87'
AS Roma ma festiwal rzutów rożnych. Ale jej wrzutki nie zrobiły większego zamętu w szesnastce Realu.

86'
Luka Modrić przedstawił dzisiaj świetny występ. Chorwackiego gwiazdora na boisku zastąpił Dani Ceballos.

85'
Under zepsuł akcję, która mogła stworzyć realne zagrożenie. Nieudolne dośrodkowanie z prawej flanki boiska zablokował stoper "Królewskich".

83'
Toni Kroos szukał prostopadłym podaniem klubowych kolegów. Fazio, swoim profesorskim zagraniem wślizgu, udaremnił zagrożenie.

82'
60% - 40%. Statystyka - posiadanie piłki.

80'
Marco Asensio rozkręcił wybitną akcję ofensywną. Pomocnik Realu kapitalnie przyjął crossowe podanie. Na drodze do zdobycia gola stanął wybornie wychodzący Robin Olsen.

79'
Robin Olsen kapitalnie zbił perfekcyjne uderzenie, które publice zaprezentował Luka Modrić.

78'

76'
żółta kartka Edin Dżeko bardzo agresywnie przerwał próbę wyprowadzenia kontry. Mariano został konkretnie powalony na murawę.

75'
Podopieczni trenera Lopetegui chcą już ostatecznie dobić włoskiego przeciwnika. Gol na 3:0 powinien zakończyć jakąkolwiek rywalizację w tym spotkaniu.

73'
Robin Olsen zrobił to, czego od niego oczekiwano! Bramkarz przyjezdnych przepięknie wyciągnął uderzenie skierowane w prawe okno bramki. Toni Kroos nie mógł uwierzyć, że piłka nie wpadła do bramki.

72'
Gareth Bale poprawił swoje statystyki strzeleckie. Walijczyk wymieniony przez Mariano.

71'
Mariano stoi przy linii bocznej. Za kilka chwil powinna zostać zrealizowana zmiana.

69'
W składzie AS Roma została zrealizowana ostatnia zmiana. Patrick Shick w miejsce Stevena N'Zonzi.

68'
Marco Asensio spróbował coś wygenerować blisko pola karnego. Pomocnik, przy oddawaniu strzału, zbyt mocno się odchylił.

67'
Casemiro chciał podkreślić swój udział w tym meczu. Zawodnik z Brazylii oddał silne uderzenie z dalszej odległości. Siła nie zrównała się z precyzją. Piłka powędrowała znacznie nad poprzeczką.

65'
Od dwóch minut na boisku biega Perotti. El Shaarawy nie pokazał dzisiaj pełni swoich umiejętności.

64'
Keylor Navas skutecznie wyszedł do centry z rzutu rożnego. Pewnie zgarnięte dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry.

62'
Keylor Navas wytrzymał soczysty strzał z dystansu. Goalkeeper wyciągnął się jak struna, by zatrzymać uderzenie z okolic 20 metrów od bramki. Edin Dżeko skorzystał z tego, że niewłaściwie ustawiła się obrona "Królewskich".

60'
Karim Benzema został zdjęty z placu gry. Francuza zmienił Marco Asensio. Owacje od kibiców.

59'
Przy sytuacji bramkowej niemal kluczową rolę odegrał Luka Modrić. Chorwacki pomocnik posłał fenomenalne podanie na wolne pole.

58'
Gooooooool! Real potrafił podwyższyć! Uczynił to za sprawą Gareth'a Bale'a, który błysnął fantastycznym, silnym uderzeniem w prawy, dolny sektor bramki Romy.

56'
Goście próbują doprowadzić do wyrównania. Coraz szybciej operują z piłką przyjezdni. Przed chwilą oglądaliśmy bardzo niebezpieczną wrzutkę z prawego skrzydła boiska.

55'
Luka Modrić umiejętnie w punkt wszedł w akcję wślizgiem. Chorwat dopadł do kapitalnego, prostopadłego podania, jednakże zagranie wślizgiem nie okazało się być w stu procentach czyste.

54'
Lorenzo Pellegrini przywitał się z publicznością, która wybrała się na stadion Realu. Nicolo Zaniolo pożegnał się z boiskiem.

53'
Przewinienie. Edin Dżeko wygrał powietrzny bój z blisko ustawionym przeciwnikiem.

52'
Nie mogło być żadnej dyskusji przy sytuacji pod polem karnym gospodarzy. Napastnik AS Roma został pozostawiony na bardzo wyraźnym ofsajdzie.

50'
Real Madryt ogromnie bliski wyniku 2:0! Poprzeczka była pomocna ekipie goście. Gareth Bale nie ma dzisiaj szczęścia. Walijczyk uderzył najlepiej, jak mógł, będąc w polu karnym rywala.

49'
Długo bezrobotny Keylor Navas został poważniej zatrudniony. Kapitalną, solową akcję przeprowadził Under. Pomocnik AS Roma w kulminacyjnej części akcji kopnął zbyt przewidywanie dla bramkarza Realu.

47'
Na intensywnej rozgrzewce przy linii bocznej znajdują się rezerwowi zespołu gospodarzy. M.in. Marco Asensio.

46'
AS Roma zainaugurowała II odsłonę dzisiejszego starcia!

Na innych boiskach... (źródło: L'Uefa).

Przerwa. Real Madryt prowadzi do przerwy 1:0 z AS Roma.

45+1'
Kolarov za słabo zacentrował od stałego fragmentu gry. Jeden z najbliżej ustawionych graczy Realu powstrzymał idące dośrodkowanie.

45'
Jedną minutę dłużej potrwa I odsłona.

45'
Gooooooooooool! 1:0! Isco popisał się fenomenalnym uderzeniem bezpośrednio od rzutu wolnego. Perfekcyjny, techniczny strzał wleciał w lewy sektor bramki bezradnego Olsena.

43'
żółta kartka Tuż przed linią pola karnego będzie rzut wolny dla gospodarzy. Daniele De Rossi podciął Isco. Żółta kartka dla doświadczonego Włocha.

42'
15 - tyle uderzeń dzisiaj zaprezentowali gracze Realu Madryt.

40'
Real Madryt robi wszystko, by zdobyć upragnionego gola. Marcelo podjął odważną decyzję o strzale z blisko 25 metrów od bramki. Brazylijski defensor przeniósł piłkę nad poprzeczką.

39'
Bramkarz Olsen po raz kolejny pokazał swój kunszt. Goalkeeper wyciągnął wielce problematyczny strzał z ostrego kąta, który oddał Isco. Futbolówka sprytnie zmierzała w lewy, dolny róg bramki.

38'
Na refleks musiał zainterweniować Olsen. Szwedzki bramkarz fantastycznie przeniósł nad poprzeczkę genialne uderzenie piłki głową autorstwa Sergio Ramosa.

37'
El Shaarawy podjął ambitną próbę zagrania prostopadłej piłki. Varane wzorowo zgasił futbolówkę i pokrzyżował jakiekolwiek nadzieje w ofensywie Romy.

36'
Edin Dżeko nie mógł liczyć na taryfę ulgową od arbitra liniowego. Ten wskazał pozycję spaloną.

35'
Bez przyjęcia Dani Carvajal wykonał dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Z kąśliwym zagraniem klasowo poradził sobie goalkeeper AS Roma.

33'
Fazio wygrał walkę powietrzną w szesnastce oponenta. Środkowy obrońca wykorzystał swoje znakomite warunki fizyczne w pojedynku powietrznym. Strzał głową poleciał jednak trochę nad poprzeczką.

32'
Real chce zbyt koronkowo finalizować swoje kontrataki. Gdyby spróbować trochę szybciej i prościej rozwiązywać akcje ofensywne, to efekt mógłby być lepszy.

30'
Celny strzał pojawił się na koncie przyjezdnych. Po sporym zamieszaniu przy rzucie wolnym sygnalizowanym zagraniem błysnął N'Zonzi. Keylor Navas, który stał na linii, udanie wyłapał futbolówkę.

29'
Słowna reprymenda od arbitra głównego powędrowała na konto Gareth'a Bale'a. Być może jest to ostatnie ostrzeżenie.

28'
Obrońcy tytułu szturmują pod polem karnym przeciwnika, jednakże wciąż brakuje dokumentacji, w postaci goli.

26'
Próba skutecznego wgrania z prawego skrzydła w wykonaniu Gareth'a Bale'a. Mocne dośrodkowanie powstrzymał Daniele De Rossi, który bardzo udanie powrócił pod swoją bramkę.

25'
Toni Kroos efektownie zabawił się z kilkoma przeciwnikami. Ci próbowali uniemożliwić mu oddanie strzału z groźnej strefy. Ta misja się nie powiodła, ale na ich szczęście Niemiec huknął tuż obok prawego słupka.

23'
żółta kartka Sergio Ramos nie rozmyślał w chwili, gdy wykonywał wślizg na nogi pędzącego przeciwnika. Arbiter musiał zastosować w takim przypadku karę indywidualną.

22'
Wysoko gra madrycka drużyna. Rzymianie są zmuszani do popełniania błędów w rozegraniu.

20'
Płaskie wgranie z lewego narożnika boiska wykonał Toni Kroos. Po chwili zagubienia blok defensywny zespołu gości wybił niebezpieczną piłkę daleko od swojej szesnastki.

19'
Po raz drugi w tych zawodach zza pola karnego swojego szczęścia szukał Toni Kroos. Niemiecki gwiazdor uderzył bez żadnego przyjęcia. Futbolówka poszybowała na trybuny madryckiego stadionu.

18'
"Królewscy" przeważają na płycie murawy. Goście muszą szybko organizować się w defensywie.

17'
Na bocznych strefach boiska z piłką operują gracze gospodarzy. Centra z lewej flanki wpadła na głowę Daniego Carvajala. Boczny obrońca Realu Madryt posłał futbolówkę głową obok prawego słupka bramki.

15'
O sobie postanowił przypomnieć Karim Benzema. Francuz spróbował mocno uderzyć z głębi pola karnego. Ofiarny wślizg Manolasa zneutralizowała możliwe zagrożenie.

14'
Toni Kroos źle wykonał rzut rożny. Futbolówka powędrowała wprost na głowę jednego ze stoperów AS Roma.

12'
Edin Dżeko pokusił się o posłanie futbolówki z prawego skrzydła boiska. Napastnik Romy zbyt bardzo przeciągnął swoje dośrodkowanie, co uniemożliwiło jego partnerom zamknięcie ofensywnej akcji.

11'
Gareth Bale był bliski wypracowania sobie stuprocentowej okazji na zdobycie gola. Walijczyk wykonał kapitalny sprint, przy okazji mijając jednego z ostatnich obrońców. Będąc bardzo blisko pola karnego zbyt mocno jednak wypuścił sobie futbolówkę.

9'
Lewą nogą z dalszej odległości od bramki kropnął Toni Kroos. Niemiec słynie z bardzo precyzyjnych prób z dystansu. Ale tym razem piłka minęła światło bramki Olsena.

8'
Coraz bliżej gola na 1:0! Już Gareth Bale szykował się do strzału z najbliższej odległości od bramki, ale w ostatniej chwili bardzo ryzykownym wślizgiem sytuację wyjaśnił Fazio.

7'
Gareth Bale gestem przeprosił swojego klubowego kolegę. Real mógł mieć niezłą okazję, ale walijska gwiazda koszmarnie podała Isco za plecy.

6'
W środku pola faulowany był Daniele De Rossi. Rzut wolny dla ekipy ze stolicy Włoch.

5'
Gareth Bale miał bardzo szybko w tym meczu kapitalną szansę strzelecką. Idealne, prostopadłe podanie wykonał Toni Kroos. Walijczyk zgasił futbolówkę i mocno kropnął! Piłka poleciała minimalnie obok prawego słupka.

4'
Dzisiejsze spotkanie pokaże, jak "Królewscy" w poważnej batalii poradzą sobie bez Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zasilił w ostatnim okienku transferowym Juventus Turyn.

2'
Na bardzo łatwej pozycji spalonej znajdował się Marcelo. Sędzia liniowy wychwycił ofsajd Brazylijczyka.

1'
Piłkarze z Madrytu rozpoczęli od środka boiska.

*'

*'
Na Estadio Santiago Bernabéu rozbrzmiał oficjalny hymn Ligi Mistrzów!

*'
Julen Lopetegui zadebiutuje dzisiaj na ławce szkoleniowej Realu Madryt w spotkaniu Ligi Mistrzów.

*'
Björn Kuipers będzie rozjemcą głównym nadchodzących zawodów w Madrycie.

*'
Ławka rezerwowych Realu Madryt: Courtois, Nacho, Mariano, Lucas, Llorente, Asensio i Ceballos.

*'
Taki program powinien zadowolić najbardziej wymagającego kibica.

*'
"Królewscy" podchodzą do nowego sezonu rozgrywek z perspektywy drużyny, która będzie próbowała obronić tytuł.

*'
Pojedynek Realu Madryt z AS Roma traktowany jest jako jedno z najciekawszych starć w 1. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Ligi Mistrzów Real Madryt - AS Roma żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 21:00. Jeżeli nie możesz oglądać transmisji z Ligi Mistrzów w telewizji i nie masz dostępu do streamu online, to zapraszamy do śledzenia meczu Real Madryt - AS Roma na żywo w internecie za darmo w naszym serwisie.

W środę nasz serwis przeprowadzi trzy relacje live na żywo. Będą to mecze Real Madryt - AS Roma, Valencia - Juventus Turyn (z Wojciechem Szczęsnym w składzie) oraz Benfica Lizbona - Bayern Monachium (z Robertem Lewandowskim w składzie).

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - AS Roma, to zapraszamy do śledzenia meczu online