Valencia - Juventus online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Valencia
Juventus
0 : 2

Neto - Vezo (57' Czeryszew), Gabriel, Murillo, Gaya - Soler, Parejo (K.), Wass, Guedes (70' Mina) - Rodrigo, Batshuayi (70' Gameiro)
Szczęsny - Cancelo, Bonucci, Chiellini (K.), Sandro - Khedira (23' Can), Pjanić (67' Costa (89' Rugani)), Matuidi - Bernardeschi, Mandzukić, Ronaldo

'
Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na nasze kolejne mecze.

'
Juventus był zespołem zdecydowanie lepszym i nie przeszkadzało im nawet granie w dziesięciu. Włoska drużyna nawet w osłabieniu potrafiła zdominować rywala. Zganić należy Valencię, bowiem zrobiła bardzo mało, by odwrócić losy spotkania. Ostre słowa powinny paść też pod adresem arbitrów, bowiem sędziowanie stało na bardzo niskim poziomie.

90+7'
Koniec spotkania.

90+6'
Parejo przestrzelił karnego!!!!

Arbiter kolejny już raz dziś wskazał na wapno, bo Rugani faulował. Gabriela podczas dośrodkowania z rzutu wolnego. Do piłki podszedł Parejo, ale jego intencje wyczuł Szczęsny!!

90+4'
Rodrigo był niepilnowany w polu karnym, dostał dośrodkowanie, ale uderzył niecelnie głową.

90+2'
Czeryszew faulował Matuidiego.

90'
Arbiter Brych doliczył aż 6 minut.

90'
Wass uderzył z ostrego kąta. Szczęsny bez problemów obronił.

89'
Rugani wszedł za kontuzjowanego Brazylijczyka.

89'
Bonucci wybił na rzut z autu, bowiem dwóch zawodników gości leżało na murawie: Costa i Bernardeschi.

86'
Gameiro uderzył z 11.metra bardzo wysoko i bardzo daleko. W ten sposób trudno będzie o choćby jedną bramkę.

82'
Szczęsny dostał żółtą kartkę za opóźnianie gry.

81'
Valencia od dłuższego czasu atakuje, ale nie może się przebić przez skuteczną obronę przyjezdnych.

79'
Tylko Soler próbuje w jakikolwiek sposób zaskoczyć Szczęsnego. Kolejny strzał był jednak za lekki.

76'
Gaya wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu. Chiellini wybił piłkę.

74'
Gameiro wbiegł w pole karne, założył siatkę Sandro, ale Chiellini wybił mu piłkę. Arbiter uznał też, że francuski napastnik faulował.

72'
Paulista faulował Mandzukicia.

70'
Kevin Gameiro zastępuje Batshuayi'a.

Santi Mina wchodzi za Guedesa.

70'
Wass dograł w pole karne. Nie zauważył jednak, że nie ma tam żadnego z jego kolegów.

67'
Pjanić schodzi. Jego miejsce zajmie Douglas Costa.

66'
Soler uderzył zza szesnastki, Szczęsny musiał sparować na rzut rożny.

65'
Murillo podał do Mandzukicia, ale napastnik gości podał z powrotem do niego. Dziwna to była akcja.

62'
Juve ciągle utrzymuje się na połowie przeciwników.

59'
żółta kartka Alex Sandro faulował zbyt brutalnie.

59'
Soler uderzył z 30.metra. Bardzo, bardzo niecelnie.

57'
Vezo został zastąpiony przez Denisa Czeryszewa.

54'
żółta kartka Vezo faulował na 30.metrze od własnej bramki Matuidiego.

54'
Valencia, choć gra w przewadze, jest w beznadziejnej sytuacji. Juventus to prawdopodobnie najlepiej broniąca drużyna na świecie, a zejście Ronaldo tego nie zmienia. Defensywa ciągle kasuje wszelkie zapędy gospodarzy.

51'
2:0! Pjanić drugi raz z karnego!

Był rzut rożny dla Juventusu. W polu karnym Murillo faulował jednego z zawodników gości. Arbiter znów wskazał na wapno, a pomocnik Bianconerich znów był bezbłędny.

48'
Rodrigo doszedł do strzału po dośrodkowaniu, ale dobrą interwencją popisał się Szczęsny.

46'
Wracamy na boisko.

'
To było bardzo niecodzienne 45 minut. Najpierw goście stworzyli kilka okazji, po których powinni prowadzić 2,3 do 0. Później z boiska niesłusznie został wyrzucony Ronaldo. Gdy wydawało się, że Valencia z przewagą zawodnika może zdominować spotkanie, goście wyszli na prowadzenie za sprawą karnego. Przedziwna połowa. Wracamy po przerwie.

45+3'

45+3'
Pjanić podał do...Solera. Ten chciał uderzać bez przyjęcia z powietrza, ale piłkę wybił Matuidi.

45+2'
Can faulował Wassa.

45'
3 minuty doliczone.

45'
Goool!!! Pjanić wykorzystał karnego!!!

Kapitalna akcja Juve. Sandro wrzucił w pole karne, piłka wylądowała pod nogą Matuidiego, ten nawinął przeciwnika i uderzył. Poprzeczka. Obrońcy wybili piłkę, ale uderzony został Cancelo przez Parejo. Arbiter Brych nie miał oporów przed wskazaniem na jedenastkę.

42'
Bats uderzył na bramkę Szczęsnego, ale znów niecelnie.

41'
Guedes dostał piłkę przed polem karnym, ale od razu wybił mu ją Can.

38'
Soler uderzył sprzed pola karnego, ale został zablokowany. Jeszcze poprawiał Batshuayi, tylko, że Szczęsny był na posterunku.

36'
Co dziwne, Stara Dama jest ciągle w posiadaniu i atakuje gospodarzy. Przewaga zawodnika nie zmieniła przewagi na boisku.

33'
Po burzliwych minutach i schodzeniu z boiska z płaczem Ronaldo, Juventus stara się uspokoić grę.

29'
czerwona kartka Co tu się wydarzyło!!! Czerwona kartka dla Ronaldo!!!

Na powtórkach widać, że nic tam nie było. Ronaldo był trzymany przez obrońcę. Podszedł do niego i położył na nim tylko rękę. Arbiter przy polu karnym powiedział jednak głównemu, że było tam uderzenie. Duży błąd arbitrów. Gdyby tylko był VAR...

28'
Daniel Wass faulował Bernardeschiego w środkowej strefie.

26'
Chiellini dostał piłkę z rzutu wolnego, ale uderzył ponad bramką.

24'
Guedes uderzył na bramkę Szczęsnego, ale polski golkiper nie miał problemu z interwencją.

23'
Khedirze odnowiła się kontuzja. Na boisku zastępuje go Emre Can.

21'
Co tam się wydarzyło!! Sandro dośrodkował do Mandzukicia, ale piłka doleciała do Bernardeschiego. Ten uderzył, ale Neto obronił. bramka była pusta, Matuidi dopadł do piłki. Strzelił, ale trafił tylko w słupek.

19'
Soler przebieg z piłką pół boiska i wreszcie zagrał w pole karne. Bonucci wybił na kornera.

17'
Kolejna okazja Juventusu! Niemal bliźniacza akcja do poprzedniej: Bernardeschi dograł do zamykającego Ronaldo. Ten zgrał do Khediry, ale Niemiec z trzech metrów przestrzelił.

16'
Juve gra teraz piłką i szuka okazji na bramkę, a Nietoperze biegają za piłką.

14'
Pjanić został faulowany na własnej połowie.

11'
To powinna być bramka! Bernardeschi oszukał dwóch obrońców i dograł piłkę na wolnego Ronaldo. Ten zgrał piłkę do Mandzukicia, ale napastnik uderzył z trudnej pozycji wysoko ponad bramką.

10'
Ronaldo zbiegł do środka i uderzył na bramkę. Piłka odbiła się od interweniującego obrońcy. Rzut rożny. Gabriel wybił piłkę.

9'
Cancelo faulował Guedesa.

8'
Juventus, jak już ma piłkę, rozgrywa między Chiellinim, Bonuccim i Szczęsnym.

5'
Valencia kontroluje posiadanie piłki i stara się budować akcje od obrońców.

3'
Guedes uderzył z 25.metra. Tylko rzut rożny.

1'
Ze środka rozpoczyna Juventus. Jedziemy!

'
Drużyny wychodzą już na prezentację.

'
Valencia po słabych sezonach, wreszcie zagrała dobry sezon i wróciła do LM. Czeka ją jednak bardzo trudne zadanie, bowiem trafiła do mocnej grupy. Oprócz Hiszpanów, znaleźli się tam: Juventus FC, Manchester United i BSC Young Boys. Włoska ekipa już od kilku sezonów walczy o triumf w Europie. W tym roku turyński klub zakupił Cristiano Ronaldo za ponad 100 mln euro, który ma lśnić przede wszystkim w Lidze Mistrzów. Czy CR7 pokaże, że to on jest królem Champion League? Czy może Valencia, po słabym początku sezonu w lidze, odbuduje się zwycięstwem w LM? Przekonamy się już za nieco ponad 2 godziny.

'
Arbitrem spotkania będzie Felix Brych.

'
Ławka rezerwowych Juventusu: Perin (B.), Benatia, Rugani,Can, Cuadrado, Costa, Dybala.

Trener: Massimiliano Allegri.

'
Ławka rezerwowych Valencii: Domenech (B.), Diakhaby, Piccini, Torres, Czeryszew, Mina, Gameiro.

Trener: Marcelino Garcia Toral.

'
Zapraszamy na spotkanie w ramach pierwszej kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Valencią, a Juventusem. Spotkanie odbędzie się na Estadio de Mestalla o 21.00.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Ligi Mistrzów Valencia - Juventus Turyn żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 21:00. Jeżeli nie możesz oglądać transmisji z meczu Ligi Mistrzów Valencia - Juventus Turyn w telewizji Polsat Sport Premium i nie masz dostępu do streamu online, to zapraszamy do śledzenia mecz na żywo w internecie za darmo w naszym serwisie.

W środę nasz serwis przeprowadzi trzy relacje live na żywo. Będą to mecze Real Madryt - AS Roma, Valencia - Juventus Turyn (z Wojciechem Szczęsnym w składzie) oraz Benfica Lizbona - Bayern Monachium (z Robertem Lewandowskim w składzie).

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Valencia - Juventus, to zapraszamy do śledzenia meczu online