Benfica Lizbona - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Benfica Lizbona
0 : 2

Vlachodimos - Almeida, Dias, Jardel, Grimaldo - Fejsa, Gedson (75' Żivković) - Salvio (62' Gabriel), Cervi, Pizzi (62' Silva) - Seferović.
Neuer - Kimmich, Hummels, Boateng, Alaba - Martinez (88' Muller), Sanches - Robben, Rodriguez (79' Goretzka), Ribery (62' Gnabry) - Lewandowski.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony wieczór.

90+3'
Robben, po dwójkowej akcji z Mullerem, wpadł niepilnowany z futbolówką w szesnastkę, stanął oko w oko z golkiperem, ale po raz trzeci przegrał starcie.

90+2'
Do strzału doszedł Grimaldo, ale próba przeszła nad bramką.

90+1'
Zablokowane uderzenie Gabriela, będzie korner.

90'
Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
Bardzo efektowny rajd Gnabry'ego, skrzydłowy został zatrzymany dopiero przez Żivkovicia.

88'
Trzecia zmiana w drużynie mistrza Niemiec: Muller zajął miejsce Martineza.

87'
Potężny kocioł w polu karnym Bayernu nie zakończył się strzałem, oddał go dopiero Gabriel i to spoza szesnastki. Zabrakło celności.

85'
Gracze z Lizbony zaczynają coraz mocniej naciskać swojego rywala.

83'
Żivković uderzył piłkę głową po dośrodkowaniu Silvy. Za słabo jednak, aby zaskoczyć Neuera.

81'
Bawarczycy kontrolują sytuację na boisku, na razie niewiele wskazuje na to, aby gospodarze zdołali coś jeszcze ugrać w tym spotkaniu.

80'
Gnabry dał się złapać na ofsajdzie.

79'
Druga zmiana w Bayernie Monachium: Goretzka zameldował się na placu gry, opuścił je natomiast Rodriguez.

75'
Ostatnia roszada w zespole ze stolicy Portugalii: Żivković zajął miejsce Gedsona.

74'
Rajd przeprowadzał Cervi, dał się jednak wypchnąć poza pole karne i ostatecznie akcja zakończyła się niepowodzeniem.

72'
Gabriel niecelnie uderzył z dwudziestu pięciu metrów.

71'
Gedson przemierzył, jednak ostatecznie przeniósł piłkę nad poprzeczką.

69'
Gnabry trafił do siatki po wrzutce Alaby, ale w momencie zagrania był na pozycji spalonej, co nie umknęło uwadze sędziego liniowego.

68'
Dośrodkowanie Kimmicha padło łupem dobrze ustawionego Diasa.

65'
Gracze Benfici wyekspediowali futbolówkę poza szesnastkę.

64'
Rykoszet po próbie Gnabry'ego, rzut rożny dla piłkarzy Niko Kovaca.

62'
Jest także korekta w składzie przyjezdnych: Gnabry zastąpił Ribery'ego.

62'
Podwójna zmiana w Benfice Lizbona: Gabriel w miejsce Salvio oraz Silva za Pizziego.

61'
Jardel najwyżej wyskoczył i zamknął centrę strzałem głową. Golkiper Bayernu Monachium pewnie złapał futbolówkę.

60'
Piękna parada Neuera po główce Diasa! Tylko rzut rożny.

59'
Rodriguez sfaulował Salvio na wysokości pola karnego gości. Rzut wolny.

58'
Seferović uderzył po ziemi z dystansu, Neuer nie musiał nawet interweniować.

57'

55'
Kibice drużyny z Lizbony oklaskiwali bramkę Sanchesa, obyło się bez żadnych gwizdów. Sam zawodnik także nie celebrował gola.

54'
0:2! Sanches wykończył wyśmienitą akcję mistrza Niemiec! Lewandowski uruchomił Ribery'ego, ten wypuścił w pole karne Rodrigueza, a Kolumbijczyk idealną centrą obsłużył byłego pomocnika Benfici, który skarcił swój poprzedni zespół.

53'
żółta kartka Hummels napomniany żółtą kartką.

52'
Rakieta, którą z dystansu posłał Sanches, poszybowała nad poprzeczką.

51'
Skończyło się to stratą piłki.

50'
Lizbończycy powoli budują swój atak. Nikt nie podejmuje zbędnego ryzyka.

48'
Lewandowski usiadł na murawie, dotykając się za staw skokowy. Po chwili z pomocą piłkarza Benfici wstał, nie była konieczna pomoc sztabu medycznego.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Obydwa kluby ponownie zameldowały się na murawie.

*'
Ciekawe starcie w stolicy Portugalii. Gospodarze nie przestraszyli się silniejszego od siebie rywala. Piłkarska jakość Bayernu jest jednak niepodważalna, co dało im, jak się wydaje zasłużone, prowadzenie.

45'
Benfica cały czas szuka okazji do wyrównania.

43'
Cevri upadł w polu karnym, domagając się przy tym rzutu karnego, jednak arbiter od razu pokazał, że wskazania na wapno nie będzie.

40'
Obrona Vlachodimosa uchroniła miejscowych od bardziej niekorzystnego rezultatu. Strzelał Robben.

39'
żółta kartka Tym razem przewinił taktycznie kapitan gospodarzy. Przewrócony Lewandowski, kartka w kolorze żółtym dla defensora.

37'
Jardel ostro, lecz czysto odebrał futbolówkę Lewandowskiemu.

34'
Seferović zbyt szybko odegrał piłkę do Grimaldo, lewy obrońca nie miał najmniejszych szans na wbiegnięcie w szesnastkę i jednoczesne opanowanie futbolówki.

33'
Bawarczycy nie forsują tempa gry.

32'
Obyło się bez zagrożenia, mistrz Bundesligi wybił piłkę.

31'
Korner dla Benfici Lizbona.

30'
Dobre zawody rozgrywa Hummels. Niemiec pewnie stopuje graczy przeciwnika.

28'
Udana parada Neuera uchroniła gości od straty gola! Strzelał Salvio.

27'
Lewandowski opanował górne zagranie z głębi pola, chciał odegrać piłkę do Robbena, ale podanie przeciął defensor rywala.

26'
Fatalne, żeby nie powiedzieć - tragiczne, dośrodkowanie Almeidy z prawej flanki.

25'
Benfica długo buduje atak pozycyjny.

23'
żółta kartka Fejsa obejrzał żółty kartonik.

22'
Pizzi niecelnie uderzył z dystansu.

21'
Było blisko drugiego gola dla gości! Futbolówka dorzucona przez Alabę praktycznie zza linii końcowej doszła do Robbena, a ten potężną bombą nabił Rodrigueza i piłka przeszła obok bramki.

18'
żółta kartka Kimmich z żółtą kartką na koncie za przewinienie.

16'
Vlachodimos pewnie zatrzymał mocne uderzenie po ziemi Ribery'ego.

15'
Kolejny ofensywny wypad lizbończyków, jednak koniec końców Bayern przerwał tę akcję.

13'
Robben wyszedł do doskonałej sytuacji, praktycznie sam na sam z golkiperem, ale Holender przegrał ten pojedynek, uderzając wprost w niego.

11'

10'
0:1! Lewandowski otworzył wynik rywalizacji!
Polak otrzymał podanie z lewego skrzydła, zwiódł defensorów i płaskim strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał bramkarza Benfici.

9'
Cervi przeprowadził szarżę środkiem, po czym został powstrzymany.

7'
Gospodarze cały czas sprawiają problemy mistrzowi Niemiec. Piłkarze Niko Kovaca zdają się być nieco zaskoczeni takimi obrotem spraw.

5'
Robben w swoim stylu zszedł do środka i huknął zza pola karnego. Po drodze był rykoszet i piłka ostatecznie wylądowała w rękawicach Vlachodimosa.

4'
Strzał z dystansu posłany przez Ribery'ego zablokowany przez obrońców lizbońskiej drużyny.

4'
Jeszcze jeden korner, tym razem z lewego narożnika.

3'
Monachijczycy wywalczyli rzut rożny.

2'
Benfica od początku wysoko.

1'
Rozpoczął Bayern.

*'
Zawodnicy obu stron pojawili się już na murawie. Za moment, po hymnie Ligi Mistrzów, arbiter zainauguruje spotkanie.

*'
Sędzią zawodów będzie Antonio Mateu Lahoz.

*'
Rezerwowi miejscowych: Svilar, Conti, Semedo, Gabriel, Żivković, Silva, Castillo.

*'
Zestawienie gospodarzy zostało zaprezentowane.

*'
Ławka rezerwowych monachijskiego zespołu: Ulreich, Wagner, Sule, Goretzka, Gnabry, Muller, Will.

*'
Poznaliśmy skład, w jakim rozpoczną spotkanie Bawarczycy.

*'
Areną meczu będzie obiekt znajdujący się w Lizbonie - Estadio da Luz.

*'
Obydwie drużyny w tym sezonie nie zaznały jeszcze smaku porażki, choć tylko Bayern nie pozwolił żadnemu rywalowi na odebranie sobie zwycięstwa.

*'
Benfica będzie musiała się postawić hegemonowi z Monachium, co z pewnością nie będzie łatwym zadaniem, nawet z atutem, jakim jest gra na swoim boisku.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Ligi Mistrzów Benfica Lizbona - Bayern Monachium żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 21:00. Jeżeli nie możesz oglądać transmisji z meczu Ligi Mistrzów Benfica Lizbona - Bayern Monachium w telewizji Polsat Sport Premium i nie masz dostępu do streamu online, to zapraszamy do śledzenia mecz na żywo w internecie za darmo w naszym serwisie.

W środę nasz serwis przeprowadzi trzy relacje live na żywo. Będą to mecze Real Madryt - AS Roma, Valencia - Juventus Turyn (z Wojciechem Szczęsnym w składzie) oraz Benfica Lizbona - Bayern Monachium (z Robertem Lewandowskim w składzie).

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Benfica Lizbona - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online