PAOK Saloniki - Chelsea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PAOK Saloniki
Chelsea
0 : 1

Paschalakis - Vieirinha, Khacheridi, Varela, Tosca - Wernbloom, Mauricio - Jabá (83' Biseswar), El Kaddouri, Shakhov (69' Prijović) - Pelkas (62' Varda)
Kepa - Zappacosta, Rüdiger, Christensen, Marcos Alonso (65' Azpilicueta) - Jorginho (65' Fabregas), Kanté, Barkley - Pedro, Morata (80' Giroud), Willian

Mecze na żywo: PAOK Saloniki - Chelsea

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

PAOK Saloniki rozegrał bardzo "ekonomiczne" zawody. Brak jakiejkolwiek wiary w to, że dzisiaj da się stoczyć równy bój z wyżej notowanym przeciwnikiem.
Chelsea wykonała plan, który musiał zostać zrealizowany. Brak zwycięstwa w dzisiejszym starciu należałoby traktować w kategoriach sporej sensacji.

Mecz w Salonikach dobiegł końca!

90+6'
Giroud wyraźnie przeniósł piłkę nad poprzeczką. Nie wyszedł strzał francuskiemu snajperowi.

90+5'
Chelsea z bliskiej odległości od pola karnego za moment wykona stały fragment gry.

90+4'
Pedro w asyście fizjoterapeutów opuścił boisko. Kontuzja okazała się poważniejsza, niż wcześniej przewidywano.

90+3'
Pedro opatrywany przez sztab medyczny. Hiszpan niefortunnie upadł po starciu z rozpędzonym Paschalakisem.

90+2'
żółta kartka Kilka chwil wcześniej pojawiło się kilka żółtych kartek. Varda oraz Rudiger otrzymali kary indywidualne.

90+1'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego okazało się mocno chybione. Chelsea zyskała możliwość do wyprowadzenia kontry.

90'
Będzie powtórzony rzut wolny. Jakieś niepotrzebne przepychanki.
Sędzia główny doliczył 3 minuty.

89'
Rzut wolny dla PAOK-u. Być może jedna z ostatnich szans na doprowadzenie do remisu.

88'
żółta kartka Żółta kartka dla Wernbloom'a. Doświadczony piłkarz ze Szwecji perfidnie podciął blisko ustawionego przeciwnika.

87'
Barkley twardo walczył o futbolówkę w polu karnym gości. Vieirinha mocno odczuł to starcie. Rzut wolny dla PAOK-u Saloniki.

86'
Biseswar autorem pierwszej celnej próby po stronie gospodarzy. Strzał skierowany w centralną część bramki nie mogła zaskoczyć goalkeepera Londyńczyków.

84'
Vieirinha soczyście huknął z okolic 30 metrów. Kepa był kompletnie zasłonięty przez wielu zawodników, skupionych w szesnastce, jednak strzał powędrował ciut obok lewego słupka bramki.

83'
Biseswar wszedł na boisko i zastąpił na nim Jabę. Ostatnia roszada personalna w tym pojedynku.

81'
Kepa przeniósł piłkę, bardzo dobrze zagraną z bocznej strefy boiska przez Prijovicia. Były gracz Legii kąśliwie kopnął futbolówkę.

80'
Alvaro Morata został zdjęty z placu gry. Francuz Olivier Giroud wszedł na końcowe minuty.

79'
Alvaro Morata za długo szarżował z piłką. Świetnie ustawiony Willian nie doczekał się podania. A na koniec napastnik z Hiszpanii popełnił faul w ofensywie.

77'
Przeciągnięte dośrodkowanie z lewego narożnika boiska. Pedro nie błysnął wielką precyzją i spokojem.

76'
Z niemal miejsca uderzenie, całkiem groźne, oddał Willian. Piłka niebezpiecznie minęła prawy słupek bramki ekipy gospodarzy.

74'
Londyńczycy dążą do podwyższenia. To by znacznie uspokoiło ich poczynania na płycie murawy. Wynik 0:1 nie daje żadnej gwarancji pewności w końcowej fazie meczu.

72'
Gospodarze poczynili znaczny progres w grze ofensywnej. Oczywiście, że daleko od tego, by realnie zagrozić bramce Kepy, ale już śmielej operują z futbolówką.

71'
Paschalakis jest najjaśniejszym punktem PAOK-u! Wyśmienita interwencja na refleks w wykonaniu bramkarza, przy przepięknym strzale Pedro.

69'
Prijović, były zawodnik m.in. Legii Warszawa, pojawił się na płycie murawy. Shakhov udostępnił mu miejsce na boisku.

68'
Morata wyłożył piłkę Barkley'owi. Ten próbował swojego szczęścia z dystansu, ale blisko ustawiona para stoperów, zablokowała uderzenie.

67'

65'
Podwójna zmiana w składzie Chelsea. Fabregas za Jorginho, Azpilicueta zastąpił Marcosa Alonso.

64'
Kolejny w kilku ostatnich minutach ofsajd. Jaba nie umiał w odpowiednim momencie zaangażować się w akcję ofensywną.

63'
Na bardzo wyraźnym ofsajdzie przyłapany został El Kaddouri.

62'
Sztab szkoleniowy greckiego klubu dokonał pierwszej korekty personalnej. Varda w miejsce Pelkasa.

61'
Marco Alonso pokonany przez interweniującego wślizgiem Varelę. Obrońca Chelsea fenomenalnie zwiódł Toscę i oddał strzał z okolic 14 metrów od bramki.

60'
Na stadionowym zegarze wybiła godzina gry. PAOK Saloniki nie posiada piłkarskich argumentów, które by umożliwiły mu równorzędną walkę z "The Blues".

59'
Shakhov, który jednak przypadkiem oberwał po starciu z Rudigerem, szybko wstał z murawy. Nie obejrzeliśmy również żółtej kartki.

58'
Bardzo brzydkie zagranie pokazał Rudiger. Na murawie leży Shakhov.

56'
Willian nie porozumiał się z Barkley'em. Ten pierwszy z wymienionych koszmarnie spudłował w dogodnej sytuacji bramkowej. Futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką.

54'
1:13 - w statystyce, która odnosi się do ilości bramkowych. To mówi samo za siebie.

53'
Na rozgrzewkę udało się kilku piłkarzy rezerwowych PAOK-u Saloniki.

51'
Chelsea może bardzo pewnie przesuwać się z piłką. Nie ma większego pressingu ze strony drużyny gospodarzy.

50'
U greckiej drużyny trudno znaleźć piłkarską ambicję w dążeniu do wyrównania. Bardziej skupia się na tym, aby nie utracić kolejnych goli w tym spotkaniu.

48'
Barkley przytomnie w polu karnym PAOK-u przepuścił futbolówkę. Dopadł do niej Kante i mocno huknął w kierunku bramki. Z płaskim strzałem poradził sobie skutecznie Paschalakis.

47'
W obu składach nie dokonano zmian.

46'
II część gry!

Sędzia główny zakończył grę w I połowie.

45'
Kepa nie popisał się przy wyjściu z bramki do wrzutki z rzutu wolnego. Wielka fortuna przy nim, bo rywal nie zdołał dojść do sytuacji strzeleckiej.

44'
Lepszy fragment gry w wykonaniu greckiego zespołu. Brakuje jednak wciąż konkretów.

43'
Kante ewidentnie podciął przeciwnika. Sędzia nie chciał wyciągać ze swojej kieszonki żółtego kartonika.

41'
Marcos Alonso otarł się o żółtą kartkę. Za klasyczne przetrzymywanie za koszulkę powinien otrzymać karę indywidualną.
Arbiter główny okazał się dla niego wspaniałomyślny.

40'
Paschalakis znakomicie wyszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego. Bardzo sprawnie zgarnięta futbolówka.

39'
Chelsea zagraża w realny sposób po rzutach rożnych. Między innymi Alvaro Morata jest zawodnikiem, który świetnie gra w powietrzu.

38'
Paschalakis zasłużył na owacje stojąco! Grecki bramkarz fenomenalnie w niemal straconej akcji skrócił kąt Pedro! Ten, będąc blisko bramki, nie potrafił zmieścił futbolówki przy swoim rywalu.

36'
Alvaro Morata już w tym meczu powinien mieć przynajmniej trzy trafienia. Hiszpan znów swoich sił próbował głową. Jego uderzenie, po centrze z kornera, poleciało obok lewego słupka bramki.

35'
Marcos Alonso ma dzisiaj wiele okazji do dośrodkowań. Przed chwilą jedna z próba została skutecznie powstrzymana przez Toscę.

34'

32'
Dużo krótkich podań możemy ujrzeć u graczy "The Blues".

31'
Podopieczni Sarriego bawią się z piłką na delegacji. PAOK emanuje wielką biernością.

29'
Alvaro Morata zbyt sygnalizowanie zagrał głową. Paschalakis zaliczył interwencję "na notę", efektownie rzucając się do łatwej do obrony futbolówki.

28'
Ogrom swobody na placu gry mają zawodnicy ze stolicy Anglii.

27'
Jorginho próbował bardzo ambitnie dotrzeć do dłuższego wgrania w pole karne. Troszeczkę zawiódł timing.

25'
Marcos Alonso otrzymał sporo miejsca do tego, aby ładnie wrzucić z lewego skrzydła boiska. Piłka poleciała na głowę jednego ze stoperów Greków.

24'
Angielska drużyna bardzo spokojnie operuje piłką. Atak pozycyjny.

23'
27% - 73%. Posiadanie piłki. Chelsea ma wielką przewagę w tej materii.

21'
Ekipie z Salonik brakuje wielkiej determinacji pod polem karnym przeciwnika. Zbyt mało piłkarzy tej drużyny angażuje się w akcje ofensywne.

20'
Chelsea nie zdołała wykorzystać przewagi liczebnej. Kante zbyt szybko, na prawej flance boiska, odgrywał do kolegów. Udany wślizg Vareli uratował PAOK.

18'
Kolejna, wybitna szansa Anglików! Alvaro Morata był zobowiązany do zdobycia bramki! Soczysty, płaski strzał z ostrego kąta powędrował minimalnie obok prawego słupka bramki.

17'
Urodziwy cross w kierunku Alvaro Moraty. Zabrakło Hiszpanowi odpowiedniego wejścia w akcję. Jednakże, dłuższe zagranie od Marcosa Alonso mogło się podobać.

15'
Rośnie przewaga Chelsea. Kolejne gole na tablicy wyniku pozostają kwestią czasu.

14'
Niefortunna interwencja na przedpolu w wykonaniu bramkarza greckiego zespołu. On miał wiele szczęścia, że blisko ustawiony przeciwnik nie potrafił umiejętnie złożyć się do strzału głową.

12'
Mauricio najwyżej wyskoczył do wrzutki z rzutu rożnego. Pomocnik próbował z ogromnie trudnej pozycji. Piłka, finalnie, powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki angielskiej drużyny.

11'
Christensen udanie przyblokował skrzydłowego PAOK-u. Gospodarze będą mieć rzut rożny.

10'
Alvaro Morata powinien podwyższyć stan meczu. Hiszpański snajper oddał całkiem ładny strzał głową. Piłka przeleciała tuż obok prawego słupka bramki.

8'
Gospodarze muszą zmienić taktykę. Grecy powinni spróbować wyżej zaatakować swoich przeciwników.

7'
Gooooooooool! Chelsea wyszła na prowadzenie! Willian kapitalnie urwał się spod krycia obrońców. Skrzydłowy "The Blues" mając sporo miejsca w polu karnym efektownie zaskoczył Paschalakisa, aplikując płaski strzał w prawy sektor bramki.

5'
Jeden z ofensywnych piłkarzy PAOK-u Saloniki podciął w polu karnym Chelsea Barkley'a.

4'
Pelkas nieźle dorzucił piłkę od rzutu wolnego. Cała linia defensywna Chelsea musiała zareagować. Grecy za chwilę rozpoczną grę od rzutu rożnego.

3'
Jaba fenomenalnie przedzierał się na prawej flance boiska. Marcos Alonso został sprowokowany do realizacji faulu na wysokości własnego pola karnego.

2'
Jorginho posłał dłuższe zagranie ze swojej strefy boiska. Dośrodkowanie udało się jednemu z obrońców PAOK-u powstrzymać.

1'
Angielska drużyna, jako pierwsza w tym spotkaniu kopnęła futbolówkę.

*'
Mecz w Salonikach już wystartował!

*'
Zawodnicy oraz kibice mogą w tej wysłuchać oficjalny hymn rozgrywek Ligi Europy.

*'
Hiszpan Alberto Mallecano będzie dzisiaj odpowiadał za wydawanie sprawiedliwych werdyktów na placu gry.

*'
Chelsea jest przez wielu ekspertów typowana do ostatecznego triumfu w tej edycji.

*'
Spotkanie w Salonikach zostanie rozegrane w ramach 1. kolejki fazy grupowej Ligi Europy.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Ligi Europy PAOK - Chelsea żywo w internecie może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:55. Jeżeli nie możesz oglądać transmisji z meczu Ligi Europy PAOK - Chelsea w telewizji Polsat Sport Premium i nie masz dostępu do streamu online, to zapraszamy do śledzenia mecz na żywo w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z PAOK Saloniki - Chelsea, to zapraszamy do śledzenia meczu online