Pogoń Szczecin - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Załuska - Stec (89' Rudol), Walukiewicz, Dvali, Nunes - Podstawski, Kowalczyk, Kozulj (80' Matynia), Majewski (76' Hołota), Drygas - Buksa
Lis - Bartkowski, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak - Basha, Kort (63' Halilović) - Boguski (63' Kolar), Imaz, Košťál (74' Wojtkowski) - Ondrášek

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

Dziękujemy przepięknie Wszystkim odbiorcom relacji.

Pierwszy mecz 9. kolejki LOTTO Ekstraklasy przyniósł Nam wielką niespodziankę. Pogoń Szczecin dzisiaj zdetronizowała wyraźnego faworyta tej potyczki.
Dla "Portowców" jest to premierowe zwycięstwo w tej kampanii ligowej.

Koniec meczu w Szczecinie!

90+5'
Nakładka w wykonaniu napastnika Wisły Kraków. Dobrze ustawiony arbiter przerwał grę.

90+5'
Pogoń broni dostępu do swojej bramki. Cała jedenastka jest w to zaangażowana.

90+4'
Wisła już bez pomysłu atakuje. Uciekający czas uniemożliwia konstrukcję koronkowej akcji.

90+3'
Mur ustawiony przez Mateusza Lisa udanie zablokował strzał od rzutu wolnego.

90+2'
Blisko swojej szesnastki faulował Marcin Wasilewski.

90+1'
żółta kartka Basha odpocznie sobie w następnej kolejce ligowej. Faul taktyczny został wyceniony na żółtą kartkę. Pomocnik krakowskiej Wisły wyczerpał limit kartkowy.

90'
II połowa potrwa sześć minut dłużej.

89'
Czas na ostatnią zmianę. Sebastian Rudol dal Davida Steca.

87'
żółta kartka Zdenek Ondrasek za niesportowe zachowanie - kłótnia z arbitrem, otrzymał żółty kartonik. Powtórki telewizyjne potwierdziły reklamacje Czecha.

86'
Tuż obok prawego słupka bramki przeleciała piłka po strzale głową Ondraska. Czech domagał się przyznania kolejnego kornera.

85'
Gracze trenera Stolarczyka uwierzyli w swoje możliwości. Tylko, czy nie jest za późno. Mamy już końcowe fazy regulaminowego czasu gry.

83'
Kamil Drygas za późno i za lekko odgrywał do wbiegającego z lewego skrzydła Kowalczyka. Wisła zdążyła się wybronić z bardzo trudnej pozycji.

82'
Gooooooooool! 2:1! Wisła złapała "kontakt"! Jesus Imaz nie mógł się pomylić, przy strzale głową tuż przy linii bramkowej! Błąd w ustawieniu popełnił cały blok obronny Pogoni.

80'
Zvonimir Kozujl solidnie napracował się na boisku. Hubert Matynia ma pomóc w ustabilizowaniu gry Pogoni.

79'
Przyjezdni domagali się jedenastki. Rzekomo faulowany miał być Kamil Wojtkowski. Ofiarnie interweniował Kozulj.
Arbiter nie podjął decyzji o podyktowaniu rzutu karnego.

78'

76'
Radosław Majewski zmieniony na murawie przez Tomasza Hołotę.

75'
Grzegorz Podstawski skorzystał z pomocy sztabu medycznego. Ale chyba będzie zdolny do kontynuowania dzisiejszych zawodów.

74'
Kamil Wojtkowski zameldował się na placu gry. Martin Kostal zesłany na ławkę rezerwowych.

73'
Trzeci gol dla Adama Buksy wisi w powietrzu. Wisłę wyratował prawy słupek bramki. Ładny, płaski strzał z okolic 16 metrów.

71'
żółta kartka Rafał Pietrzak przegrał próbę nerwów. Nieodpowiedzialne wejście na nogę swojego rywala.

70'
Mizernie wygląda dzisiaj Wisła Kraków. Pogoń coraz bliższa zdobycia kolejnych bramek.

68'
Radosław Majewski za bardzo na siłę chciał wgrać futbolówkę blisko pola karnego Wisły. Nikt z jego klubowych partnerów nie miał szans do zamknięcia akcji.

67'
Dawid Stec szybko wrócił do dalszej gry. Młody piłkarz miał chwilowe problemy zdrowotne.

65'
Adam Buksa poluje na kolejne gole. Snajper przed chwilką oddał niezły, techniczny strzał głową. Uderzenie w sam środek bramki pewnie zatrzymał Mateusz Lis.

64'
Adam Buksa nie potrafił uniknąć pozycji spalonej. Dobrze zorganizowała się linia defensywna Wisły Kraków.

63'
Dawid Kort zmieniony przez Tibora Halilovicia. Marko Kolar zastąpił Rafała Boguskiego.

62'
Tibor Halilović wejdzie na płytę boiska. Dawid Kort jest awizowany do zejścia.

61'
Mamy sporo przewinień taktycznych. Arbitrowie mają ręce pełne pracy.

59'
Za krótko Basha wykonał rzut wolny. Piłka nie przeszła przez najbliższego ustawionego przeciwnika.

58'
Adam Buksa bardzo długo holował piłkę. Jak już pojawił się w polu karnym rywala, to bardzo niecelnie kopnął w futbolówkę. Ta poleciała wyraźnie nad poprzeczką.

56'
Podręcznikowy faul taktyczny zrealizował Grzegorz Podstawski. Obyło się bez kary indywidualnej.

55'
Żółtą kartkę obejrzał Jakub Bartkowski. Nie będzie jedenastki dla Pogoni Szczecin.

53'
Trwa weryfikacja VIDEO - VAR. Analizowana jest sytuacja sprzed kilku chwil, która uciekła spod uwagi sędziom na placu gry.

52'
Grzegorz Podstawski upadł w polu karnym Wisły Kraków. Sędzia Szczech nie zaryzykował, decydując się na wskazanie na jedenasty metr od bramki Mateusza Lisa.

51'
Decyzji o wcześniej wspomnianej sytuacji się jeszcze nie doczekaliśmy. Być może zostanie zaangażowany sztab systemu VAR.

50'
Piłkarze Pogoni Szczecin mocno reklamowali złamanie przepisów gry. Chodziło o zagranie futbolówki ręką w polu karnym krakowian.

49'
żółta kartka Martin Kostal bez pardonu zaatakował stopę swojego przeciwnika. Dawid Stec oberwał.

48'
Goooooooooool! 2:0! Adam Buksa po raz drugi w tym pojedynku! Jak po sznurku szła futbolówka na wysokości pola karnego Wiślaków. Maciej Sadlok źle zachował się w szesnastce, a jego błąd bez litości wykorzystał Adam Buksa, płasko uderzając obok interweniującego bramkarza.

47'
"Biała Gwiazda" rozpoczęła grę po przerwie.

46'
Start II połowy meczu!

Arbiter główny zakończył I odsłonę tego widowiska!

45'
Kolejna sytuacja! Radosław Majewski sprytnie zbiegł do centry od Kozulja. Skrzydłowy Pogoni strzałem głową postraszył Mateusza Lisa. Piłka poleciała obok lewego słupka.

44'
Kamil Drygas miał wyborną szansę na zdobycie podwyższającego gola. Pomocnik otrzymał precyzyjną wrzutkę z lewej flanki boiska. Strzał głową został ulokowany tuż obok prawego słupka bramki.

43'
Pogoń przez chwilę grać będzie w osłabieniu.

41'
Dawid Stec zasygnalizował jakieś problemy. Chodzi o kark. Na placu gry pojawili się fizjoterapeuci szczecińskiego zespołu.

40'
Może podobać się działalność ofensywna gospodarzy. Nie widać żadnego respektu wobec wyżej notowanego przeciwnika.

39'
Podopieczni Macieja Stolarczyka nie stworzyli jeszcze ani razu realnego zagrożenia pod bramką przeciwnika.

37'
żółta kartka Adam Buksa bardzo brzydko zagrał łokciem. Sędzia główny nie mógł tego zbagatelizować.

36'
Maciej Sadlok zadziwił wszystkich na stadionie. Z blisko 40 metrów od bramki Łukasza Załuski oddał soczystą próbę, która nieznacznie powędrowała obok prawego słupka bramki.

35'

33'
Zdenek Onrasek minimalnie spóźnił się z wejściem w akcję. Czech, blisko ustawiony bramki, miał czego żałować.

32'
żółta kartka Żółtą kartkę za faul taktyczny obejrzał Kozulj. Ewidentnie pomocnik chciał zatrzymać nieźle rokującą się kontrę przeciwnika.

30'
Piłkarze Kosty Runjaicia nie boją się dużych dystansów przy strzałach. Aura sprzyja takich zabiegom. Ricardo Nunes posłał piłkę wysoko na trybuny.

29'
Zabrakło większej determinacji w szeregach Pogoni przy wyprowadzeniu kontry. Adam Buksa, który był blisko ustawiony pola karnego, nie miał z kim sfinalizować akcji ofensywnej.

27'
żółta kartka Kapitan Pogoni, Kamil Drygas otrzymał żółty kartonik.

26'
Piłkarze obu ekip testują cierpliwość arbitra Szczecha. Przed momentem Kamil Drygas rażąco naruszył przepisy.

24'
Zbyt mocna okazała się centra z lewego narożnika boiska. Nikt w koszulce Pogoni nie zdołał dojść do lecącej piłki.

23'
Pogoń Szczecin bawi się na wysokości pola karnego Wisły Kraków. Lider w ligowej tabeli kompletnie się gubi na własnej szesnastce.

22'
Rafał Pietrzak przeniósł piłkę nad poprzeczką. Techniczna próba z dystansu, od rzutu wolnego, poleciała znacznie nad poprzeczką bramki Łukasza Załuski.

20'
Adam Buksa wyraźnie zdenerwowany na sędziego, który przerwał grę. Snajper gospodarzy uważał, że nie popełnił żadnego przewinienia w ofensywie.

19'
Zimną krew zaprezentował Mateusz Lis. Młody bramkarz Wisły prześcignął Adama Buksę, który był bliski przejęcia zbyt krótkiego podania. Maciej Sadlok mógł sprezentować Pogoni dobrą okazję bramkową.

18'
Radosław Majewski jest zawsze groźnym przeciwnikiem. Pomocnik "Portowców" źle jednak uderzył w piłkę, w polu karnym krakowskiej ekipy. Futbolówka poszybowała w trybuny.

17'
Maciej Sadlok swoim ciałem zablokował silne uderzenie zza pola karnego. Wisła Kraków nie jest dzisiaj monolitem w linii defensywnej.

15'
Dawid Kort koszmarnie uderzył z dalszej odległości od bramki. Pomocnik powinien próbować centrować w kierunku swoich kolegów klubowych.

14'
Goooooooooool! 1:0! Akcja od stałego fragmentu gry! Adam Buksa pokonał Mateusza Lisa strzałem głową. Bardzo duży błąd na przedpolu popełnił młody goalkeeper. Wyszedł brak doświadczenia.

13'
Kamil Drygas pokusił się o zanotowanie efektownej akcji indywidualnej. Udało się kapitalnie minąć Bashę, ale już ostateczne podanie zostało dobrze zablokowane.

12'
Dawid Kort minimalnie przestrzelił z linii pola karnego. Efektowne huknięcie powędrowało nad poprzeczką bramki Łukasza Załuski.

11'
Na stadionie w Szczecinie dzisiaj stacjonuje wóz transmisyjny z systemem VAR.

9'
Sebastian Kowalczyk popełnił faul taktyczny. Delikatne podcięcie nogi przeciwnika spowodowało upadek.

8'
Kozulj postanowił wykorzystać z tego, że w Szczecinie pada deszcz. Piłka lecąca po śliskiej murawie może sprawić kłopoty bramkarzowi. Strzał pomocnika poleciał jednak wprost na trybuny.

7'
Nieudana próba wyjścia z kontry u gości. Jesus Imaz na pamięć niezdarnie odgrywał do Rafała Boguskiego.

5'
Kozulj próbował głową. Pomocnik Pogoni Szczecin usiłował wykorzystać chaotyczną grę w defensywie przeciwnika. Zagranie głową poleciało obok prawego słupka bramki.

4'
Pogoń zacznie grę od rzutu wolnego. Dawid Kort upadł na murawę po starciu z jednym z przeciwników.

2'
Zablokowany strzał Radosława Majewskiego. Dawid Kort umiejętnie i szczęśliwie powstrzymał silne uderzenie z dosyć bliskiej odległości od bramki.

1'
Gospodarze rozpoczęli. Grają w swoich tradycyjnych strojach - kolor bordowy. Piłkarze Wisły - tym razem na biało.

*'
Początek spotkania!

*'
Sędziowie wraz z piłkarzami weszli na płytę murawy. W tle możemy usłyszeć hymn Pogoni Szczecin.

*'
Rolę arbitra głównego nadchodzących zawodów powierzono Panu Łukaszowi Szczechowi.

*'
Ławka rezerwowych "Portowców": Budziłek, Rudol, Matynia, Hołota, Błanik, Benedyczak, Malec.

*'
Ławka rezerwowych "Białej Gwiazdy": Buchalik, Palčič, Arsenić, Halilović, Wojtkowski, Śliwa, Kolar.

*'
Rywalizacja w lidze ruszyła na dobre!

*'
Wisła Kraków rozpocznie niżej wspomnianą serię gier z perspektywy lidera ligowej tabeli.

*'
Spotkanie w Szczecinie zainauguruje 9. kolejkę obecnego sezonu LOTTO Ekstraklasy.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Pogoń Szczecin - Wisła Kraków żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy w piątek na godzinę 18:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu 9. kolejki Lotto Ekstraklasy Pogoń Szczecin - Wisła Kraków w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online