Cracovia - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
3 : 1

Gostomski - Diego, Datković (80' Dytiatjev), Helik, Rapa - Gol, Zenjov, Dimun, Budziński, Wdowiak (90+2' Dąbrowski) - Piszczek (72' Strózik)
Zapytowski - Warcholak, Łasicki, Dźwigała (66' Stefańczyk), Uryga - Furman, Szymański (56' Rasak), Varela (46' Angielski), Stilić, Łukowski - Ricardinho

Mecze na żywo: Cracovia - Wisła Płock

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Cracovia wygrała po raz pierwszy w tym sezonie ligowym. Mateusz Wdowiak dał "Pasom" zasłużone zwycięstwo. Dzisiejszy wynik może pozytywnie wpłynąć na dalsze poczynania podopiecznych Michała Probierza.

Mariusz Złotek po raz ostatni w tym meczu użył gwizdka!

90+5'
Ostatnie sekundy dzisiejszego starcia w Krakowie.

90+4'
Faul popełnił Dimun. Kolejny stały fragment gry dla zespołu gości.

90+2'
Damian Dąbrowski wraca po dłuższej kontuzji. Pomocnik zmienił na boisku najlepszego dzisiaj Mateusza Wdowiaka.

90+1'
Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego po stronie gospodarzy.

90'
Arbiter główny postanowił przedłużyć dzisiejsze zawody o 6 minut.

89'
Damian Dąbrowski otrzymał już wszystkie wskazówki taktyczne.

88'
Zawodnicy Dariusza Dźwigały ciągle atakują.

87'
Sztab szkoleniowy Cracovii ma jeszcze jedną zmianę do przeprowadzenia.

85'
Płocczanie muszą jak najszybciej przybliżyć się pod pole karne rywala, jeśli jeszcze marzą o wywiezieniu punktów z Krakowa.

84'
Goooooooooooool! 3:1! Mateusz Wdowiak zdobył gola, który już przekreśla szansę Wisły Płock na zdobycie punktów! Sprytny płaski strzał zaskoczył Marcela Zapytowskiego. Piłka przeleciała pod jego pachami.

82'
Igor Łasicki na swojej głowie miał piłkę na 2:2! Wybitną interwencję na linii przedstawił Maciej Gostomski. Doświadczony bramkarz wyciągnął futbolówkę, która tuż przed nim dostała kozła.

81'
Stilić mocno kopnął piłkę od rzutu wolnego. Płaska centra została zneutralizowana przez jednego z przeciwników.

80'
Oleksij Dytiatjev zmienił kontuzjowanego Nico Datkovicia.

79'
Opatrunek na głowę Datkovicia położyli medycy zespołu gospodarzy.

78'
Fizjoterapeuci pomagają zawodnikowi Cracovii.

77'
Marcel Zapytowski doskonale wyłapał strzał, który oddał głową Mateusz Wdowiak. Pomocnik "Pasów" próbował z bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

75'
Nieprzyjemny centro - strzał zaliczył Rapa. Zapytowski musiał uważnie śledzić tor lotu futbolówki. Ta, ostatecznie, wylądowała na bocznej siatce.

74'
Sebastian Strózik posłał groźne, płaskie dośrodkowanie na pole karne. Igor Łasicki w odpowiednim momencie zatrzymał wrzutkę.

72'
Sebastian Strózik wszedł na plac gry, Filip Piszczek przywołany na ławkę rezerwowych.

71'
Diego po raz kolejny świetnie zainterweniował w pobliżu swojego pola karnego. Faul na nim.

70'
Karol Angielski spowodował upadek Diego. Zawodnik Cracovii bardzo sprytnie zastawił się z futbolówką.

69'

67'
Mateusz Wdowiak stracił równowagę w okolicach pola karnego przeciwnika. Sędzia Złotek nie dostrzegł żadnego złamania przepisów gry.

66'
Kontuzjowany Adam Dźwigała musiał zostać zdjęty z placu gry. Cezary Stefańczyk ostatnim zmiennikiem w barwach Wisły Płock.

65'
Uraz, znacznie poważniejszy, odniósł Adam Dźwigała, który był blisko ustawiony obok Filipa Piszczka.

64'
Filip Piszczek nie miał premedytacji, aby zrobić krzywdę przeciwnikowi. Marcel Zapytowski ofiarnie rzucił się na futbolówkę, przy okazji nadziewając się na atak napastnika.

62'
To była stuprocentowa sytuacja dla Cracovii! Marcin Budziński precyzyjnie dośrodkował na głowę Mateusza Wdowiaka! Ten posłał piłkę obok lewego słupka bramki, będąc blisko linii bramkowej.

61'
6:11 - statystyka "strzały".

59'
Doszło do stykowej sytuacji w polu karnym Wisły Płock. Zawodnik tej ekipy, w opinii sędziego, był faulowany w swojej strefie boiska.

58'
żółta kartka Marcin Warcholak dał się oszukać w pobliżu swojej szesnastki. Żółta kartka dla defensora płocczan.

57'
Karol Angielski przetrzymywał zawodnika Cracovii za koszulkę.

56'
Damian Rasak dał zmianę za Damiana Szymańskiego. Semir Stilić przejął kapitańską opaskę.

55'
Widać wielką niepewność u 17-letniego Marcela Zapytowskiego.

54'
Maciej Gostomski zdjął futbolówkę z głowy przeciwnikom. Ryzykowna interwencja na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

53'
Przyjezdni chcą wykorzystać dobrą dla siebie koniunkturę na placu gry.

51'
Krakowianie starają się na nowo dyktować warunki gry.

50'
Gooooooooool! Świeżo wprowadzony Karol Angielski daje nadzieje kibicom z Płocka! Pomocnik Wisły doskonale zmieścił piłkę przy prawym słupku bramki Macieja Gostomskiego.

49'
Cracovia ma dzisiaj szansę na odniesienie pierwszego zwycięstwa w aktualnie rozgrywanym sezonie ligowym.

47'
W składzie Wisły Płock doszło do zmiany. Nico Varelę na płycie murawy zastąpił Karol Angielski.

46'
Maciej Gostomski wystawiony na ciężką próbę przez Ricardinho! Napastnik Wisły sprytnie kopnął piłkę, będąc przed siedemnastym metrem! Goalkeeper sparował futbolówkę w bok.

46'
Cracovia rozpoczęła II część gry!

Mamy przerwę. Cracovia prowadzi 2:0 z Wisłą Płock.

45+1'
Wisła Płock próbuje jeszcze w I odsłonie zdobyć gola kontaktowego.

45'
Sędzia Złotek dołożył dwie minuty do czasu gry I połowy meczu.

44'
Zapytowski na spółkę ze swoimi kolegami oddalili zagrożenie od swojej bramki. Zenjov niecelnie trafił w piłkę w kluczowej fazie akcji ofensywnej.

43'
Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia I odsłony tego pojedynku.

41'
Maciej Gostomski dostał okazję do zaliczenia kontaktu z piłką. W pełni sygnalizowany strzał z dalszej odległości zanotował Nico Varela.

40'
Filip Piszczek ulokował piłkę w siatce, ale chwilę wcześniej arbiter liniowy podniósł chorągiewkę. Gol nie mógł zostać uznany.
Wynik 2:0 jest nadal aktualny.

39'
Wysoko nad poprzeczką poleciała piłka po huknięciu Alana Urygi. Boczny defensor starał się z głębi pola karnego.

38'

36'
Kolejną próbę z dalszej odległości przedstawił Dominik Furman. Pomocnikowi Wisły nie udało się przełamać linii defensywnej krakowskiego zespołu.

35'
Zenjov na przebój na prawej flance boiska. Ładna akcja indywidualna. Pomocnik zagrał do Marcina Budzińskiego, ale jednak ten miał problem ze skutecznym przyjęciem piłki.

33'
Marcel Zapytowski nie miał prawa popełnić błąd. Młody goalkeeper znakomicie wyłapał zbyt głęboką wrzutkę z lewej flanki boiska. Diego mógł trochę lepiej przyłożyć swoją nogę.

32'
Bombowe, techniczne uderzenie z 25 metrów pokazał Dominik Furman! Maciej Gostomski świetnie zainterweniował na przedpolu. Fantastyczne piąstkowanie lecącej futbolówki w boczne sektory szesnastki.

31'
Za krótko poleciała piłka, po zagraniu Semira Stilicia. Rzut wolny przez bośniacką gwiazdę Wisły powinien zostać dużo lepiej rozegrany.

30'
Mateusz Wdowiak zdołał przejąć długi cross od Helika. Pomocnik Cracovii, mając sporą presję ze strony przeciwnika, kopnął futbolówkę obok prawego słupka bramki.

29'
Jakub Łukowski spróbował swych możliwości zza pola karnego rywala. Brawa za podjęcie ryzyka i za ambicję, ale strzał powędrował obok światła bramki.

28'
Janusz Gol niewłaściwie próbował zabrać piłkę Ricardinho.

26'
Kolejne ostre starcie w powietrzu. Zenjov wywalczył dla Cracovii cenny stały fragment gry.

25'
Gospodarze rozpoczną od rzutu wolnego.

24'
Dimun musi skorzystać z pomocy medycznej. Pomocnik "Pasów" oberwał w powietrznej rywalizacji z Varelą.

23'
Mateusz Wdowiak był na dyskusyjnym ofsajdzie. Sędzia asystent postanowił podjąć ryzyko i zatrzymać akcję Cracovii.

21'
Semir Stilić wykonał dośrodkowanie od rzutu wolnego. Świetnie w bloku defensywnym zorganizowała się ekipa gospodarzy. Udało się powstrzymać nieprzyjemne zagranie.

19'
Szymański mógł mieć okazję bramkową. Jednak nic nie wyszło, ponieważ Helik kapitalnie zbił silne uderzenie. Wisła Płock kilkoma zagraniami na jeden kontakt potrafiła coś wykreować.

18'
Gooooooooooool! 2:0! Piękna, składna akcja Cracovii! Zenjov fantastycznie bez przyjęcia huknął z okolicy 10 metrów! Silny strzał powędrował w lewe okno bramki Marcela Zapytowskiego.

17'
Wysoki pressing starają się stosować zawodnicy prowadzeni przez Dariusza Dźwigałę.

15'
Maciej Gostomski udanie zatrzymał uderzenie od rzutu wolnego. Damian Szymański próbował skutecznie wykończyć ładne wgranie od stałego fragmentu gry.

14'
Rzut wolny dla zespołu gości. Michał Helik wbrew przepisom gry zatrzymał akcję ofensywną Wisły.

12'
Filip Piszczek nieprzepisowo zagrał w pobliżu pola karnego rywala. Nieładne odepchnięcie przeciwnika.

11'
Wisła Płock była bliska skutecznej odpowiedzi. Bardzo ładny strzał głową zaliczył Adam Dźwigały. Syn szkoleniowca "Nafciarzy" uderzył piłkę tuż obok lewego słupka bramki. Efektowne dośrodkowanie od rzutu wolnego zaprezentował Dominik Furman.

9'
żółta kartka Nico Varela za ostro próbował odebrać futbolówkę. Zawodnik wykazał się wielką zawziętością przy wślizgu na nogi.

8'
Goooooooooool! Cracovia prowadzi! Bardzo złe zachowanie Marcela Zapytowskiego, który nie potrafił skutecznie zneutralizować prostego zagrania z prawej flanki. Tego błędu nie mógł nie wykorzystać blisko ustawiony Mateusz Wdowiak.

7'
Niezdarny cross w wykonaniu Dominika Furmana. Koszmarne podanie ze środka pola. Aut dla popularnych "Nafciarzy".

6'
Marcel Zapytowski ładnie zgarnął futbolówkę, która została nieudolnie wrzucona z prawego skrzydła boiska.

5'
W środkowej strefie boiska doszło do przewinienia taktycznego. Rzut wolny dla Wisły Płock.

4'
Ten pojedynek jest obsługiwany przez system VAR.

2'
Michał Probierz, opiekun Cracovii, siedzi na trybunach. Jest to efekt kary narzuconej przez Komisję Ligi.

1'
Dla Cracovii jest to 1000. mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej!

*'

*'
Piłkarze pojawili się na murawie. Swój czas mają kibice Cracovii.

*'
Arbiter Mariusz Złotek (Stalowa Wola) poprowadzi zbliżające się widowisko w Krakowie.

*'
Ligowa tabela przed sobotnimi meczami 9. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Cracovia - Wisła Płock żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy w sobotę na godzinę 15:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu 9. kolejki Lotto Ekstraklasy Cracovia - Wisła Płock w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online