Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 3

Kuciak - Fila, Nalepa, Augustyn, Lewandowski - Łukasik, Kubicki - Paixao, Wolski, Haraslin - Sobiech
Hładun - Pakulski, Guldan, Kopacz, Dziwniel - Matuszczyk, Jagiełło - Slisz, Starzyński, Janoszka - Tuszyński

'
Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie.

Arbiter Jarosław Przybył zakończył I część gry!

45+2'
Chaotycznie w polu karnym Zagłębia poradziła sobie jego obrona. Lechia coraz szybciej atakuje szesnastkę oponentów.

45+1'
Przyjezdni bez większej koncepcji na rozmontowanie bloku defensywnego Lechii.

45'
Trzy minuty dłużej potrwa I odsłona emocjonującego meczu w Gdańsku.

44'
Głębsze wgranie od rzutu wolnego zaprezentował Rafał Wolski. Obrona Zagłębia Lubin najwyżej wyskoczyła do lecącej futbolówki.

43'
Słabo rozegrany rzut rożny przez gospodarzy. Zagłębie przechwyciło futbolówkę, jednakże dobry powrót do defensywy zanotowali gracze gdańskiego teamu.

42'
Lukas Haraslin ma sporo luzu w polu karnym przeciwnika. Słowak czarował obrońców Zagłębia, ale już ostatnie podanie udało im się powstrzymać.

41'
Za chwilę Lechia wykona korner.

39'
żółta kartka Ostre zagranie w wykonaniu Mateusza Lewandowskiego. Boczny obrońca otrzymał żółtą kartkę. Mocne przetrzymywanie za koszulkę.

37'
Rafał Wolski posłał piłkę z rzutu wolnego wprost na głowę obrońcy Zagłębia Lubin.

36'
Lukas Haraslin został powalony na murawę blisko pola karnego przyjezdnych.

35'
Mariusz Lewandowski bardzo energicznie przekazuje swoje uwagi przy linii bocznej.

33'
Filip Starzyński zagrał za plecy swoich kolegów, którzy pofatygowali się pod pole karne Lechii Gdańsk.

32'
Lukas Haraslin wygrał ważny pojedynek powietrzny w polu karnym lubinian. Uderzenie piłki głową poleciało minimalnie nad poprzeczką.

31'
Po krótkiej przerwie, gra została wznowiona.

29'
Bardzo mglisto na placu gry. Kibice zaangażowali materiały pirotechniczne.

28'

26'
Filip Starzyński niedokładnie dograł od rzutu wolnego. Błażej Augustyn najwyżej wyskoczył do tej centry.

25'
Gooooooool! 3:0! Artur Sobiech po raz trzeci w tym pojedynku! Doświadczony napastnik trafił do pustej bramki. Jego koledzy z klubu genialnie wyprowadzili w pole defensywę popularnych "Miedziowych".

23'
Gwizdek sędziego głównego. Artur Sobiech znacznie przekroczył swoje piłkarskie kompetencje. Skończyło się na słownej reprymendzie.

21'
Dusan Kuciak dobrze wypiąstkował wrzutkę z lewego narożnika boiska. Zagłębie Lubin miało szansę na zagrożenie od rzutu rożnego.

20'
47% - 53%. Posiadanie piłki.

19'
Mateusz Lewandowski został podcięty przez Jagiełło.

18'
Trzeba zaznaczyć, że dwa gole, które zdobył Artur Sobiech, są jego premierowymi w barwach "Biało - Zielonych".

16'
"Miedziowi" muszą się jak najszybciej otrząsnąć po niedawnych wydarzeniach.

15'
Goooooooooool! Szybkie podwyższenie wyniku! Artur Sobiech ponownie zachował się jak rasowy napastnik! Zawodnik, będąc blisko bramki, posłał strzał w prawy jej sektor.

14'
Gdańszczanie detronizują jak na razie zespół Mariusza Lewandowskiego.

12'
Flavio Paixao padł na murawę. Sędzia Przybył puścił grę dalej, nie zważając na uwagi zawodników gdańskiego zespołu.

11'
Na stadionie w Gdańsku pracuje sztab sędziów w systemie VAR.

9'
Znakomitą wrzutką z prawego skrzydła błysnął Flavio Paixao.

8'
Goooooooooool! Artur Sobiech umieścił piłkę w bramce! Snajper zagraniem głową z bliskiej odległości nie dał żadnych szans Dominikowi Hładunowi!

7'
Jarosław Kubicki efektowną podcinką próbował uruchomić napastników Lechii Gdańsk. Wszystko wyglądało fenomenalnie, ale podanie okazało się ciut za mocne.

5'
Daniel Łukasik jest zdolny do kontynuowania dzisiejszego występu.

3'
Pierwsze problemy zdrowotne w szeregach Lechii Gdańsk. Dwóch piłkarzy gospodarzy się ze sobą nieszczęśliwie zderzyło.

2'
Lechia próbuje zagrozić atakując na prawym skrzydle boiska. Dwie próby dośrodkowań zostały skutecznie zatrzymane przez ekipę obrońców Zagłębia.

1'
Podopieczni Piotra Stokowca rozpoczęli od środka boiska.

*'
Piłka poszła już w ruch!

*'
Obie drużyny wyszły z tunelu.

*'
Przy dobrym obrocie spraw Zagłębie Lubin ma możliwość, by prowadzić w ligowej stawce. Dzisiaj trzeba wygrać z Lechią i czekać na wyniki w innych spotkaniach.

*'
Lechia Gdańsk, w przypadku wygranej z Zagłębiem Lubin, ma szansę zostać liderem w tabeli po 9. seriach gier. Do spełnienia tego planu potrzebne jest również potknięcie Piasta Gliwice.

*'
Jarosław Przybył weźmie odpowiedzialność za dobry poziom sędziowania meczu w Gdańsku.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online