Schalke 04 - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Schalke 04
0 : 2

Fahrmann - Sane, Naldo, Nastasić - Caligiuri, McKennie (54' Bentaleb), Rudy, Schopf - Di Santo (65' Harit), Uth (73' Burgstaller), Embolo.
Neuer - Kimmich, Sule, Hummels, Alaba - Alcantara, Goretzka - Muller, Rodriguez (87' Sanches), Ribery (84' Gnabry) - Lewandowski (79' Wagner).

*'
Schalke grzęźnie w strefie spadkowej, a Bayern umacnia się na prowadzeniu w ligowej tabeli. Mecz potwierdził dyspozycję obu ekip.

Koniec zawodów w Gelsenkirchen!

90+2'
Niewiele dzieje się w końcowej fazie spotkania.

90'
Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90'
żółta kartka "Żółtko" dla Wagnera za ostre wejście w Naldo.

88'
Piłkarze ze stolicy Bawarii dają pograć Schalke, ale gospodarze nie potrafią tego wykorzystać.

87'
Ostatnia zmiana w drużynie z Monachium: Sanches wszedł za Rodrigueza.

86'
Gnabry ruszył na przebój i samodzielnie oddał strzał. To była zła decyzja, skrzydłowy powinien podać do lepiej ustawionego Wagnera.

84'
Druga zmiana w Bayernie: Ribery zszedł w boisko, w jego miejsce wszedł Gnabry.

83'
Dokładne dośrodkowanie Alaby doszło do Rodrigueza, który zamiast strzelać, odgrywał do Wagnera. Szansa na gola przepadła.

81'
Schopf przeprowadził rajd, po czym tragicznie zagrał w kierunku Embolo.

79'
Roszada w Bayernie Monachium: Wagner w miejsce Lewandowskiego.

78'
Kapitalna parada Fahrmanna po takiej samej jakości uderzeniu Alaby! Niewiele brakowało do zmiany rezultatu.

77'
Goście, z oczywistych powodów, nie forsują tempa gry.

75'
Bawarczycy są coraz bliżsi zainkasowania kolejnych trzech punktów.

73'
Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy: Burgstaller zajął miejsce Utha.

72'

71'
Goretzka otrzymał dokładne podanie od Rodrigueza w pole karne i podjął decyzję o uderzeniu. Golkiper pewnie jednak wyłapał futbolówkę.

70'
Harit fatalnie uderzył sprzed szesnastki. Mocno niecelna próba.

68'
Rudy trafił w twarz Alcantarę. Hiszpan ma rozciętą wargę, ale nie będzie konieczna zmiana.

67'
Potężna bomba Mullera po centrze Alaby była bardzo niecelna.

65'
Druga korekta w składzie Schalke: Harit za Di Santo.

64'
0:2! Lewandowski pewnie wykorzystał "jedenastkę"!
Intencje Polaka wyczuł Fahrmann, ale nie zdołał wybronić tego uderzenia.

63'
Rzut karny dla gości! Podcięty w polu karnym Rodriguez!

61'
Obyło się bez jakiegokolwiek zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

60'
Od rzutu rożnego wznowią grę przyjezdni.

58'
Uth uderzył zza pola karnego. Próba pewnie została wybroniona przez Neuera.

56'
Lewandowski, a następnie Hummels oddalili niebezpieczeństwo pod własną szesnastką.

54'
Pierwsza zmiana w Schalke 04: w miejsce kontuzjowanego McKenniego wszedł Bentaleb.

53'
Groźna główka Naldo otarła się jeszcze o Embolo i omal nie wpadła bramki! Było bardzo groźnie.

51'
Mckennie leży na murawie po starciu z Rodriguezem. Nie wiadomo, czy Amerykanin będzie w stanie kontynuować grę.

50'
Jak tego nie wykorzystał Rodriguez? Kolumbijczyk, po brawurowej akcji całej drużyny, po podaniu Ribery'ego, miał przed sobą pustą bramkę. Mimo to, jego strzał przeszedł obok słupka. Niebywałe pudło.

49'
Niedokładne podanie Mullera ułatwiło interwencję Nastasicia.

47'
Di Santo ostro potraktował Kimmicha. Gracz Bayernu mocno odczuł to wejście i potrzebował chwili, aby dojść do siebie.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Piłkarze obydwu ekip ponownie zameldowali się na placu gry.

*'
Całkowicie zasłużone prowadzenie Bayernu. Monachijczycy mają kontrolę nad spotkaniem, choć momentami było widać u nich zbyt duże rozluźnienie.

Przerwa! Arbiter nie zdecydował się na przedłużenie pierwszej części spotkania.

45'
W szesnastce przyjezdnych było zagrożenie, ale ostatecznie Neuer nie musiał interweniować.

44'
Caligiuri przeprowadził szarżę na połowie gości, po czym został sfaulowany. Stały fragment gry.

43'
żółta kartka Żółty kartonik dla Caligiuriego za nadepnięcie Goretzki.

42'
Ribery huknął na bramkę z ostrego kąta. Mogło to zaskoczyć Fahrmanna, gdyby nie fakt, iż Francuz uderzył wprost w niego.

40'
Lewandowskiemu udało się ograć Nastasicia, ale Rudy chwilę później zabrał mu futbolówkę.

39'
Mullerowi nie udało się opanować piłki po zagraniu Goretzki.

37'
Pomimo, że wynik dla graczy Schalke nie jest korzystny, to miejscowi nie mają zamiaru podejmować ryzyka.

35'
Choć goście nie napierają już tak mocno, jak w pierwszych minutach meczu, to rywalizacja nadal jest pod ich kontrolą.

33'
Centra Rodrigueza wylądowała na głowie Hummelsa. Strzał środkowego obrońcy przeszedł nad celem.

32'
żółta kartka Żółta kartka dla Naldo za wyraźnie spóźnione wejście w nogi Goretzki.

31'
Uth za późno wystartował do dogrania Caligiuriego, przez co Neuer szybciej doszedł do futbolówki.

29'
Alaba w poprzeczkę! Austriak znakomicie strzelił, zabrakło mu naprawdę niewiele do zdobycia gola, który z pewnością mógłby kandydować do miana trafienia sezonu.

28'
Lewandowski wywalczył rzut wolny w miejscu, z którego można spróbować bezpośrednio uderzyć na bramkę Fahrmanna.

27'
Na ofsajdzie został złapany Di Santo.

26'
Szarża Caligiuriego zastopowana przez powracającego Ribery'ego.

25'
Fahrmann uchronił Schalke od straty drugiej bramki! Lewandowski uruchomił kolumbijskiego zawodnika, ten w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z golkiperem.

24'
Świetnie przeczytał grę Caligiuri. Gracz Schalke przechwycił podanie Rodrigueza do biegnącego po lewym skrzydle Ribery'ego.

22'
Główka Lewandowskiego poszybowała nad poprzeczką.

21'
Znakomity strzał zza pola karnego oddał Alaba, jednak jeszcze lepiej spisał się Fahrmann.

20'
Caligiuri przeciął wślizgiem prostopadłe podanie Ribery'ego w kierunku Alaby.

18'
Przewinienie na Embolo popełnił Sule.

17'
Naldo niecelnie główkował po dobrej wrzutce Caligiuriego.

16'
Di Santo oddał strzał z pola karnego, ale golkiper mistrza Niemiec pewnie złapał pikę.

15'
Uderzenie Caligiuriego z dystansu, futbolówka po drodze odbiła się od jednego z defensorów i wpadła w ręce Neuera.

12'
Embolo upadł w polu karnym po starciu z Sule, ale sędzia od razu pokazał, że nie ma mowy o "jedenastce".

11'
Ribery złapany na spalonym.

10'
Bawarczycy nie zamierzają na tym poprzestać. Przyjezdni w dalszym ciągu nacierają na połowę przeciwnika.

9'
1:0 dla Bayernu Monachium! Rodriguez zdobył gola!
Kolumbijczyk uciekł Rudemu i precyzyjną główką wykończył doskonałe dośrodkowanie Kimmicha.

8'
Korner dla monachijczyków.

7'
Techniczne zagranie Rodrigueza z lewego skrzydła mogło dojść do Goretzki, gdyby niemiecki pomocnik nieco szybciej wbiegałby w pole karne rywala.

6'
Muller sfinalizował bardzo ładną akcję Bayernu mocno niecelnym strzałem sprzed szesnastki.

4'
Sane oddalił zagrożenie, jednak już po chwili bliski zamknięcia centry Rodrigueza był Hummels. Dla Schalke skończyło się tylko na strachu.

3'
Rzut rożny dla gości.

2'
Nakładka Schopfa w walce o piłkę z Rodriguezem. Arbiter przerwał grę.

1'
Zaczęli miejscowi!

*'
Za moment początek zawodów. Oba zespoły są już na placu gry.

*'
Sędzią głównym będzie Daniel Siebert.

*'
Rezerwowi mistrza Niemiec: Ulreich, Wagner, Martinez, Robben, Boateng, Gnabry, Sanches.

*'
Ławka rezerwowych Schalke 04: Nubel, Mendyl, Mascarell, Bentaleb, Konoplyanka, Burgstallar, Harit.

*'
Znamy wyjściowe składy obu stron!

*'
W środku tygodnia oba zespoły rozegrały swoje spotkania w Lidze Mistrzów, w obu przypadkach rywalami były drużyny z Portugalii. Schalke zremisowało 1:1 z FC Porto, natomiast Bayern pokonał lizbońską Benficę 2:0.

*'
W zupełnie odmiennych nastrojach są piłkarze Bayernu Monachium. Bawarczycy będą chcieli zainkasować kolejny komplet oczek, dzięki którym będą pewnie zmierzać po dwudziesty dziewiąty tytuł mistrza Niemiec.

*'
Gospodarze powalczą o zdobycie pierwszych punktów. Gracze z Gelsenkirchen bardzo źle weszli w obecny sezon.

*'
Przed nami jedno z najciekawszych starć w tej kolejce Bundesligi, prawdziwy ligowy klasyk.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Schalke - Bayern żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Schalke - Bayern Monachium w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Schalke 04 - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online