Miedź Legnica - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Miedź Legnica
1 : 4

Kanibołocki – Zieliński, Osyra, Bozić, Pikk – Henrik Ojamaa (82' Szczepaniak), Marquitos, Augustyniak, Fernandez, Piasecki (70' Piątkowski) – Forsell
Cierzniak - Stolarski, Wieteska, Jędrzejczyk, Hlousek - Nagy, Cafu, Antolić, Szymański (88' Pasquato), Kucharczyk (77' Martins) - Carlitos (85' Kante)

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na niedzielne mecze na żywo.

90+5'
Koniec meczu. Legia wygrała z Miedzią 4:1.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

90'
żółta kartka Pasquato ukarany żółtą kartką.

89'
Goool! Cafu huknął z dystansu, piłka nabrała dziwny tor lotu i zaskoczyła bramkarza Miedzi..

88'
Pasquato zastąpił Szymańskiego.

85'
Kante zastąpił Carlitosa.

84'
żółta kartka Marquitos ukarany żółtą kartką.

82'
Szczepaniak zastąpił Ojaamę.

79'
Goool! Nagy popisał się w taj akcji. Minął dwóch obrońców, potem zagrał piętą do Carlitosa, który strzałem z pola karnego pokonał bramkarza. 3:1 dla Legii.

77'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego tuż nad poprzeczką uderzył Wieteska.

77'
Martins zastąpił Kucharczyka.

76'
Carlitos uderzał z pola karnego w krótki róg, ale bramkarz zdołał odbić piłkę.

70'
Piątkowski zastąpił Piaseckiego.

67'
Trochę chaosu na boisku. Zawodnicy jednej i drugiej drużyny leżeli na murawie. Miedź ruszyła z kontrą, ale ostatecznie sytuację wyjaśnili obrońcy. Teraz na boisku pojawił się sztab medyczny.

58'
Groźnie pod bramką Legii po dośrodkowaniu z lewej strony boiska. Ostatecznie żaden z zawodników nie zdołał oddać strzału.

56'
Goool! Kucharczyk pokonał bramkarza strzałem w środek z rzutu karnego. 2:1 dla Legii.

55'
żółta kartka Jest rzut karny i żółta kartka dla Augustyniaka.

54'
Będzie wideoweryfikacja. To może być rzut karny dla Legii!

53'
Sędzia czeka jeszcze na potwierdzenie czy nie było zagrania ręką obrońcy.

53'
Przycisnęła Legia! Kilka dośrodkowań nie przyniosło zagrożenia, aż w końcu piłka trafiła w Cafu, który przyjął piłkę, uderzył mocno z kilku metrów, ale dobrze interweniował obrońca.

50 '
Dobra akcja Miedzi, ale zabrakło precyzji przy dośrodkowaniach najpierw z prawej, a potem z lewej strony.

46'
Rozpoczęła się druga połowa.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Miedź - Legia 1:1.

43'
Powinno być 2:1 dla Miedzi! Marquitos otrzymał podanie na piątym metrze od bramki, miał sporo miejsca, ale uderzył nad poprzeczką!!! Co za pudło!

40'
Goool! Miedź długo rozgrywała piłkę w okolicach pola karnego Legii. W końcu Forsell uderzył lewą nogą z dystansu i zaskoczył Cierzniaka..

40'
Lepszy moment gry Miedzi.

35'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego jeden z piłkarzy Legii zgrał piłkę głową, a potem strzał oddał Kucharczyk. Bramkarz zdołał złapać piłkę. Ponadto sędzia odgwizdał spalonego, którego nie było.

31'
Gra toczy się w środku pola.

27'
Ojaama dośrodkował w pole karne, ale nie było zagrożenia.

26'
Legia jest drużyną dominującą.

23'
Gool! Po dośrodkowaniu Carlitosa z prawej strony boiska dobrze w polu karnym odnalazł się Cafu i strzałem z bliska zdobył bramkę! 1:0 dla Legii.

20'
Szymański wpadł w pole karne, zagrał spod linii końcowej, ale Kanibołocki złapał piłkę.

18'
Sprzed pola karnego obok słupka uderzył Zieliński.

15'
Piłka w bramce Legii, ale sędzia odgwizdał spalonego!

Jędrzejczyk powstrzymał Forsella w taki sposób, że ten pokonał Cierzniaka. W momencie podania napastnik Miedzi był jednak na spalonym. Prawidłowa decyzja sędziego.

13'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Legia. Obrona Miedzi radzi sobie jednak bezbłędnie.

11'
Jak na razie dość wyrównany mecz.

8'
Obie drużyny ofensywnie wyszły nastawione na boisko.

5'
Carlitos oddał znakomity strzał z rzutu wolnego, ale wyciągnał się bramkarz Miedzi i odbił piłkę.

2'
Bardzo ładna akcja Miedzi. Forsell wymienił podanie z kolegą, a potem uderzył z pola karnego, ale Cierzniak zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

1'
Rozpoczęła Legia.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

'
Mecz poprowadzi Tomasz Musiał z Krakowa. Początek o 20:30.

'
Ławka rezerwowych Miedzi: Sapela, Łobodziński, Fran Cruz, Bartczak, Purzycki, Szczepaniak, Piątkowski

'
Ławka rezerwowych Legii: Malarz, Astiz, Martins, Pasquato, Radović, Kante, Kulenović.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 20:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Miedź Legnica - Legia Warszawa w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Legia ma obecnie 14 punktów, a Miedź Legnica 11.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Miedź Legnica - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online