Real Madryt - Espanyol Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Espanyol Barcelona
1 : 0

Courtois - Odriozola, Ramos, Varane, Nacho - Casemiro, Ceballos, Modric - Isco, Asensio, Benzema
Diego Lopez; Lopez, Naldo, Hermoso, Vila; Granero, Marc Roca, Sergi Darder; Perez, Iglesias, Piatti

Asensio (41.)

Nacho (6.) żółta kartka
Roca (26.) żółta kartka
Lopez (45+2.) żółta kartka

Mecze na żywo: Real Madryt - Espanyol Barcelona

'
Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie.

45+3'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową obok bramki uderzył Nacho.

45+2'
żółta kartka Lopez ukarany żółtą kartką.

45'
Dwa groźne dośrodkowania w pole karne Espanyolu, ale nie było strzału. W drugim przypadku przeszkodzili sobie Ramos z Casemiro. Obaj ucierpieli w tej akcji. Casemiro zahaczył Ramosa.

43'
Gol uznany!

41'
Espanyol w łatwy sposób stracił jednak piłkę. Po kontrze piłkę w bramce umieścił Asensio. Sędzia odgwizdał spalonego. Niesłusznie. Czekamy na VAR.

41'
Espanyol wreszcie dłużej utrzymuje się przy piłce na połowie rywala.

37'
Chwilowa przerwa w grze. Jeden z zawodników Espanyolu ma problemy zdrowotne, a sędzia techniczne:)

36'
Groźna akcja Espanyolu. Perez uderzył z pola karnego, ale skutecznie interweniował Courtois.

35'
Ładnie przedarł się Nacho lewą stroną, ale nikt nie zdołał wykończyć jego podania.

33'
Po rzucie rożnym groźnie głową uderzył Casemiro, ale piłka przeleciała obok słupka.

33'
Casemiro uderzył z dystansu. Lekko i niecelnie, ale będzie rzut rożny.

32'
Real ma olbrzymią przewagę w posiadaniu piłki. Ale co z tego skoro nie przekłada się to na strzały.

29'
Brakuje emocji w tym meczu.

26'
żółta kartka Roca ukarany żółtą kartką.

20'
Jeden z obrońców przerwał podanie Benzemy, ale zrobił to tak niefortunnie, że mógł zdobyć bramkę samobójczą.

19'
Ramos zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka odbiła się od obrońcy.

14'
Kontra Espanyolu zakończona niecelnym strzałem Piattiego.

13'
Brakuje sytuacji strzeleckich. Nawet takich mało groźnych.

11'
Real zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce.

6'
żółta kartka Nacho ukarany żółtą kartką.

5'
Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Espanyolu. Isco nieczysto trafił w futbolówkę i uderzył obok słupka. Było groźnie.

3'
Real stara się narzucić swój styl gry.

1'
Początek spotkania.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Real Madryt - Espanyol Barcelona na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 20:45. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Real Madryt - Espanyol Barcelona w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Espanyol Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online