Śląsk Wrocław - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 1

Słowik - Broź, Celeban, Golla, Cotra - Łabojko, Pałaszewski (67' Radecki), Dankowski (74' Cholewiak), Chrapek (85' Farshad), Pich - Robak
Plach - Kirkeskov, Czerwiński, Korun, Pietrowski - Hateley, Dziczek (55' Jodłowiec), Badia (82' Jagiełło), Valencia, Felix - Papadopulos

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Wielka radość w szeregach Śląska Wrocław. Udało się zdobyć bardzo ważne trzy punkty. "Wojskowi" opuścili strefę spadkową i znacznie przybliżyli się do górnej ósemki.
Piast Gliwice nie potrafił wykorzystać z szansy, jaką było objęcie funkcji lidera w ligowej tabeli. Dzisiaj zawiodła skuteczność w polu karnym wrocławian.

Koniec spotkania we Wrocławiu!

90+4'
Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę. Rzut wolny dla zespołu przyjezdnych.

90+3'
Korun swoim wślizgiem uchronił Piasta Gliwice przed stratą kolejnej bramki. Robak już w polu karnym goście czekał na możliwość strzału.

90+2'
Sztab szkoleniowy Piasta może zrealizować jeszcze jedną zmianę.

90'
Sędziowie dorzucili 5 minut.

89'
Mamy ostatnią minutę regulaminowego czasu gry.

88'
Goooooooooool! Mateusz Cholewiak się nie pomylił w znakomitej sytuacji strzeleckiej. Wypuszczony w uliczkę płaskim uderzeniem pokonał wychodzącego Placha.

87'

85'
Zmiana. Michała Chrapka zastąpił Farshad.

84'
Będzie wymuszona zmiana. Michał Chrapek przy asyście medyków opuścił plac gry.

84'
Fizjoterapeuci gospodarzy wkroczyli na płytę boiska.

83'
żółta kartka Mateusz Radecki za swoje niesportowe zagranie został wpisany do notesu sędziego. Zawodnik uniemożliwił przeciwnikowi wznowienie gry.

82'
Aleksander Jagiełło w miejsce Gerarda Badii.

80'
Joel Valencia spóźnił się z wykończeniem akcji z lewego skrzydła. Miał czego żałować, ponieważ Jakub Słowik minął się z lecącą futbolówką.

79'
żółta kartka Żółta kartka. Joel Valencia nie miał litości dla Michała Chrapka. Bezpardonowy atak w środkowej strefie boiska.

77'
Arbiter Jakubik dał znak. Gol na 3:1 został zdobyty zgodnie z regulaminem gry.

76'
Sędzia główny oznajmił, że uda się po konsultację z systemem VAR. Być może doszło do jakiegoś złamania przepisów przy akcji bramkowej.

75'
Goooooooool! 3:1! Marcin Robak po długiej przerwie się odblokował! Napastnik Śląska w strefie bramkarza dopadł do bezpańskiej piłki i silnym uderzeniem nie dał szans Plachowi.

74'
Mateusz Cholewiak pojawił się na murawie.

73'
Fenomenalną sposobność na zdobycie gola miał Robert Pich! Strzał niemal na pustą bramkę powędrował wysoko nad poprzeczką. Odległość była idealna do zmiany wyniku.

71'
Jorge Felix dał dzisiaj wiele z siebie. W jego miejsce na boisku pojawił się Mateusz Mak.

70'
Michal Papadopulos groźnie dla Śląska nadbiegał na wrzutkę z lewego skrzydła boiska. Świetnie skaczący do piłki Cotra oddalił zagrożenie.

68'
Jest remis w klasyfikacji ilości rzutów rożnych. Po obu stronach mamy trzy kornery.

67'
Mateusz Radecki zameldował się na płycie murawy. Maciej Pałaszewski może odpocząć na ławce rezerwowych.

66'
Joeyl Valencia wyszedł na wyborną sytuację bramkową! Skrzydłowy Piasta koszmarnie próbował przelobować Jakuba Słowika. Ta akcja powinna dać przyjezdnym wyrównanie.

64'
Gracze z województwa Dolnośląskiego mocno się cofnęli do defensywy. Piast Gliwice w natarciu.

63'
Jakub Słowik perfekcyjnie zareagował na przedpolu. Goalkeeper wyśmienicie skrócił kąt strzelającemu Valencii. Ten miał sporo miejsca do dobrego uderzenia.

61'
Kamil Dankowski nie zaangażował się w akcję ofensywną w odpowiednim momencie. Pozycja spalona.

60'
Gooooooooooool! 2:1 na tablicy wyników! Jakub Czerwiński znakomicie głową zaskoczył bramkarza gospodarzy. Precyzyjne zagranie w lewy, dolny róg. Wzorcowo zrealizowany stały fragment gry.

58'
żółta kartka Żółtą kartkę zobaczył Jakub Łabojko. Energiczne przetrzymywanie rywala za koszulkę.

57'
Podopieczni Waldemara Fornalika starają się złapać "kontakt". Nic jednak z ofensywnych działań nie stworzyło konkretnego zagrożenia pod bramką Jakuba Słowika.

55'
Patryk Dziczek zasiadł na ławce rezerwowych. Tomasz Jodłowiec otrzymał szansę.

53'
Tom Hateley wyraźnie przestrzelił. Mocno chybiona próba z okolic 25 metrów.

52'
Felix dorzucił piłkę w pobliże bramki rywala. Para stoperów zespołu gospodarzy doskonale zneutralizowała zagrożenie.

50'
Marcin Robak już szykował się do zamknięcia akcji ofensywnej. W ostatniej chwili odpowiednia presja ze strony Jakuba Czerwińskiego uniemożliwiła snajperowi skuteczną finalizację.

50'
W obu zestawieniach wyjściowych nie doszło do żadnych roszad.

48'
Tom Hateley zaprezentował prosty, sygnalizowany strzał od rzutu wolnego. Jakub Słowik nie miał żadnych problemów ze skutecznym chwytem futbolówki.

47'
Gooooooooool! Piotr Celeban zdobył bramkę, dającą podwyższenie! Kapitalny strzał głową w lewy, dolny róg bramki! Znakomicie wykonany korner.

46'
Piłkarze Śląska Wrocław rozpoczęli od środka boiska drugą połowę spotkania.

Koniec I połowy meczu!

45+2'
Marcin Robak bliski podwyższenia! Snajper gospodarzy, będąc w polu karnym przeciwnika obił lewy słupek bramki. Ogromny pech przy napastniku.

45+2'
Śląsk Wrocław utrzymuje futbolówkę z dala od swojej szesnastki.

45'
Dwie minuty dłużej potrwa I odsłona tego spotkania.

44'
Za kilka chwil powinniśmy poznać wymiar dodatkowego czasu gry.

43'
Patryk Dziczek ambitnie wyskoczył do centry z rzutu rożnego. Strzał głową poleciał daleko od światła bramki.

41'
Marcin Robak utyka na boisku. Napastnik wrocławskiej drużyny wyraził jednak akces do kontynuowania dzisiejszych zawodów.

40'
Gooooooooooool! 1:0! Przechwyt piłki na połowie przeciwnika dał Śląskowi Wrocław prowadzenie! Robert Pich soczyście huknął z okolic 17 metrów od bramki! Silny strzał w prawy sektor bramki.

38'
żółta kartka Michal Papadopulos otrzymał żółtą kartkę. Chodziło o faul taktyczny, do którego dopuścił się czeski napastnik.

36'
Obie drużyny próbują stosować atak pozycyjny. Obie ekipy stawiają na cierpliwość w rozegraniu piłki.

35'
Śląsk Wrocław w tym sezonie ligowym na swoim obiekcie wygrał tylko raz - na inaugurację rozgrywek - z Cracovią 3:1.

33'
Za wysoko poszybowała piłka po centrze z rzutu rożnego. Nikt w koszulce Piasta Gliwice nie miał większych szans na dotarcie do lecącej futbolówki.

32'
Faul taktyczny na Michale Chrapku. Rzut wolny dla graczy Tadeusza Pawłowskiego.

30'
Za Nami już 1/3 regulaminowego czasu gry. Wciąż czekamy na pierwszą groźną sytuację bramkową.

29'
Michal Papadopulos ładnie obrócił się z piłką pod polem karnym Śląska Wrocław. Urodziwy strzał poleciał minimalnie nad poprzeczką bramki.

27'
Kirkeskov wykonał ryzykowny wślizg w swojej szesnastce. Wszystko jednak było zgodne z obowiązującymi przepisami gry.

25'
Pomocnik Śląska Wrocław już wrócił do dalszej gry.

24'
Na murawie leży zawodnik "Wojskowych". Michał Chrapek nadział się na przypadkowe zagranie kolanem od przeciwnika.

23'
Uderzenie głową oddał Kirkeskov. Piłka przeleciała bezpiecznie nad poprzeczką bramki. Piast Gliwice potrafił z rzutu rożnego wykreować akcję.

21'
Cotra posłał płaską wrzutkę z lewego skrzydła boiska. Dobrze ustawiony stoper Piasta Gliwice skutecznie zablokował Robaka.

20'
Michał Chrapek przedstawił ciekawą próbę z dalszej odległości od bramki. Ładny, płaski strzał powędrował obok lewego słupka bramki Placha.

18'
Felix zbyt długo zwlekał z decyzją o oddaniu strzału zza szesnastki. Obrońcy wrocławian szybko odebrali mu futbolówkę.

17'
Statystyka - posiadanie piłki. 60% - 40%.

16'

14'
Śląsk Wrocław miał rzut rożny. Akcja zakończyła się uderzeniem piłki wysoko nad poprzeczką bramki.

13'
Robert Pich efektownie wypracował sobie przestrzeń do oddania strzału. Korun zdołał w porę zainterweniować.

12'
Kamil Dankowski postanowił mocno strzelić z dystansu. Blisko ustawiony przeciwnik zablokował jego zagranie.

10'
Faul. Przy linii bocznej reguły gry złamał Gerard Badia.

9'
Obie drużyny się nawzajem badają.

8'
Musimy wspomnieć, że przy dzisiejszym spotkaniu pracują arbitrowie w wozie transmisyjnym, gdzie jest system VAR.

6'
Cotra mocno wgrał futbolówkę od stałego fragmentu gry. Płaskie dośrodkowanie nie stanowiło większego problemu dla gliwickiej defensywy.

5'
Faul w ofensywie popełnił Robert Pich. Od rzutu wolnego nową akcję rozpoczną popularne "Piastunki".

4'
Przewinienie taktyczne wykonał Dziczek. Pomocnik przerwał próbę kontry w wykonaniu zawodników Śląska Wrocław.

4'
Groźny wślizg w nogi przeciwnika zaprezentował Felix.

2'
Michal Papadopulos oberwał w powietrznej potyczce. Rzut wolny dla zespołu trenera Waldemara Fornalika.

1'
Od środka boiska rozpoczął Piast Gliwice.

*'
Arbiter główny odgwizdał początek meczu!

*'
Piłkarze obu drużyn pojawili się już na placu gry.

*'
Obsada ławki rezerwowych Piasta Gliwice: Szmatuła, Jodłowiec, Jagiełło, Konczkowski, Sedlar, Mak, Parzyszek.

*'
Pan Krzysztof Jakubik poprowadzi spotkanie we Wrocławiu.

*'
Tak wygląda ligowa tabela przed niedzielnymi starciami. Piast Gliwice ma szanse na wskoczenie na fotel lidera.

*'
Ławka rezerwowych Śląska Wrocław: Wrąbel, Gąska, Piech, Cholewiak, Radecki, Tarasovs, Farshad.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 15:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online