Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

93'
Koniec meczu!Śląsk demoluje na wyjeździe Lechię!Dziękuje i zapraszam na kolejne relację.

92'
Rzut wolny dla Lechii jednak piłka ląduje wprost w rękach Pawełka.

80'
Friesenbichler pojawia się na boisku i strzela honorową bramkę 1-4

68'
Mila dobiega do piłki po zagraniu od Flavio jednak gracz Śląska był na spalonym.

66'
Na boisku pojawia się Dankowski za Picha.

64'
Hateley Oddaje dobry strzał z rzutu wolnego jednak minimalnie tuż obok bramki.

63'
Machaj przedziera się środkiem pola ale Bougaidis fauluje go od tyłu.

62'
Rzut wolny dla Lechii,zobaczymy czy Piotr Wiśniewski stworzy zagrożenie.

60'
Vranjes schodzi z boiska a za niego pojawia się Piotr Wiśniewski.

59'
Makuszewski dośrodkowuje z prawego skrzydła jednak piłka mija wszystkich zawodników.

57'
Machaj z rzutu wolnego trafia prosto w Colaka który zostaje znokautowany przez piłkę, jednak to nie boks że można wygrywać na punkty a przegrać przez nokaut , w futbolu można wygrywać na punkty i nokautować przeciwnika to dziś robi Śląsk.

55'
Faul Na Mili tym razem przed polem karnym.

51'
Fatalny błąd Bougaidisa, który utrudnił wybicie piłki Janickiemu , piłka trafia do Paixao który przelobował Bąka z ponad 16 metrów!

51'
0-4!!!!!!!!! F. Paixao

49'
Paixao Czaił się na piłkę jednak pierwszy z bramki wybiegł Bąk który złapał piłkę.

48'
Pierwszy faul w tej połowie na Sebastanie Mili.

46'
Zmiana za Valente wchodzi Bougaidis.

46'
A jednak pierwsza bramka zostaje uznana jako samobój Valente!

46'
Rozpoczynamy drugą połowę.

45'
Niespodziewanie Śląsk na stadionie Lechii prowadzi do przerwy aż 0-3.Zobaczymy czy Lechia w drugiej części spotkania jest w stanie odwrócić losy spotkania.

45'
Paixao przy linii końcowej wycofuje piłkę do Zielińskiego który strzela wysoko nad bramką i tym strzałem kończymy pierwszą połowę.

45'
Piłka szuka dziś F. Paixao który znów znalazł się w dogodnej sytuacji na podwyższenie wyniku na 0-4 jednak jego mocny strzał znakomicie broni Bąk.

44'
Machaj płasko zagrywa w głąb pola karnego jednak tylko wywalczył rzut rożny.

43'
Z rzutu wolnego dośrodkowuje piłkę a Pietrowski niepewnie wybija piłkę.

41'
Przy rzucie wolnym w polu karnym piłkarz Lechii Vranjes dochodzi do piłki lecz jest na spalonym.

40'
Colak przyjmuje piłkę w polu karnym odwrócony tyłem do bramki obraca się oddaje strzał który zostaje zblokowany.

39'
Ostre zderzenie Danielewicza i Łukasika którzy obaj zaatakowali piłkę wślizgiem.

38'
Rafał Janicki otrzymuje żółtą kartkę.

37'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w zamieszaniu obrońcy Śląska wybijają piłke

35'
Celeban po dośrodkowaniu strzela głową jednak sam w środek bramki i Bąk wybija piłkę.

34'
Strata Łukasika przez co Śląsk ma okazję do kontry,Mila wyprowadza piłkę jednak w ostatniej chwili Pietrowski wybija piłkę wślizgiem.

31'
Nazario strzela z karnego w prawy róg bramki ale broni Pawełek stara się dobić Makuszewski ale piłkę blokuje obrońca.

31'
Faulowany na 19 metrze Nazario , a zapowiadała się dobra akcja gospodarzy.

29'
Colak oddaje strzał za pola karnego,odbija się od jednego z rywali i wychodzi na rzut rożny.

28'
Vranjes dośrodkuje w ale Pawełek na dwie raty wyłapuje piłkę.

25'
Śląsk całkowicie kontroluje przebieg spotkania.

23'
FLAVIO PAIXAO świetnie wyszedł na wolne pole po dośrodkowaniu Dudy,wystarczyło dołożyć nogę i to czynni.

23'
3-0 Nieprawdopodobne F. Paixao

21'
Kolejny rzut rożny dla Lechii

20'
Leković dośrodkowuje z lewego skrzydła , w polu karnym wyskakuje Vranjes jednak uprzedza go Pawełek.

19'
Dwa rzuty rożne jednak dwa razy wychodzi Pawełek i piąstkuje piłkę.

17'
Ładna akcja Colaka na lewym skrzydle ale wślizgiem obrońcy wybijają na rzut rożny.

15'
Vranjes prosto w mur.

15'
Rzut wolny dla Lechii , zobaczymy czy uda się to wykorzystać.

15'
Z meczu przyjaźni zrobił nam się mecz wojny!

14'
Dudu fauluje Makuszewskiego za co dostaje żółtą kartę.

11'
Mila wyszedł na wolne pole w polu karnym a Borysiuk starał się ratować sytuacje wślizgiem za co słusznie dostał czerwoną kartkę

11'
GOOOOOL F. Paixao pewny strzał z rzutu karnego

9'
Rzut karny i czerwona kartka dla Borysiuka

6'
FLAVIO PAIXAO przedarł się w pole karne po drodze zakładają siatkę jednemu z rywali po czym oddał strzał piłka odbija się od Valente i piłka kompletnie zmienia kierunek i po rykoszecie wpada do bramki

6'
GOLLLLLL Flavio!

3'
Jak na razie żadnej z drużyn nie udało się stworzyć żadnej składnej akcji ,walka toczy się w środku boiska.

1'
Startujemy!

0'
Już za chwilę rozpoczynamy!

0'
Więc zapowiada się wspaniały spektakl na PGE Arenie,obie drużyny zagrają w najmocniejszych składach , miejmy nadzieje że zobaczymy dużo bramek.

0'
Marcin Pietrowski przyznał że Sebastiana MIle trzeba pilnować przez pełne 90 minut

0'
Wczoraj odbyły się ważne rozmowy między większościowym właścicielem Lechii Franzem Josefem Wernze a prezydentem Gdańska Pawłem Adamowiczem i prezesem Grupy Lotos Pawłem Olechnowiczem. Dyskutowano o strategii polityki klubu dotyczącej pierwszej drużyny, prezydium oraz pracy z młodzieżą.Ustalono że do końca sezonu trenerem będzie Tomasz Unton.

0'
Lechia wciaż sie zastanawia dlaczego z Legią nie zdobyli nawet punktu ,Biało - zieloni Oddali ponad dwadzieścia strzałów jednak nic nie wpadło do bramki.Piłkarze i trenerzy przyznają, że zabrakło skuteczności.

0'
Już dziś o 15;30 Lechia podejmie Śląsk Wrocław!

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online