Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 3

Loska - Wiśniewski (58' Smuga), Suarez, Bochniewicz, Gryszkiewicz - Matuszek, Ambrosiewicz (79' Urynowicz) - Nowak (HT' Wolniewicz), Jimenez - Zapolnik, Angulo.
Kelemen - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Kwiecień, Machaj (73' Świderski), Pospisil - Frankowski, Novikovas (76' Savković) - Bezjak (90+2' Klimala.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Jagiellonia Białystok wskakuje na pozycję lidera Lotto Ekstraklasy. Goście z całą pewnością zasłużyli na komplet punktów w tym starciu. Z kolei zabrzanie wciąż nie potrafią wygrać od trzeciej serii gier.

90+2'
Ostatnia zmiana w drużynie z Podlasia: Klimala w miejsce Bezjaka.

90+1'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym zobaczył Savković.

90'
Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
1:3! Frankowski definitywnie zakończył rywalizację w tym meczu! Skrzydłowy "Jagi" wykonał dwójkową akcję z Bezjakiem i perfekcyjnym strzałem, po którym piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki, pokonał Loskę.

88'
Niezły strzał Smugi z daleka, ale Kelemen nie dał się zaskoczyć.

87'
Urynowicz posłał bardzo niedobre uderzenie sprzed pola karnego.

85'
Kwiecień, poprzez swoje niedokładne zagranie, zniweczył starania kolegów, jakie włożyli w budowę kontrataku.

83'
żółta kartka Żółta kartka dla Smugi.

82'
Loska wyłapał dośrodkowanie Pospisila, po czym fatalnie wybił piłkę, prosto pod nogi przeciwnika.

80'
Jimenez oddał nieudany strzał z pola karnego. Po drodze był rykoszet, od autu gospodarze.

79'
Trzecia zmiana w Górniku Zabrze: Urynowicz zastąpił na placu gry Ambrosiewicza.

77'
Potężna bomba Bezjaka doskonale sparowana do boku przez Loskę.

76'
Kolejna zmiana w Jagiellonii: Savković wszedł w miejsce Novikovasa.

75'
11 963 widzów ogląda ten mecz na stadionie w Zabrzu.

73'
Roszada w drużynie ze stolicy Podlasia: Świderski zajął miejsce Machaja.

71'
Kelemen świetnie wybronił finezyjny strzał Jimeneza. Żaden z kolegów Hiszpana nie zdążył z dobitką.

70'
Nie ma precyzji w grze miejscowych, co uniemożliwia im zmianę bardzo niekorzystnego dla nich wyniku.

68'
żółta kartka Novikovas obejrzał żółtą kartką za przewinienie na Jimenezie.

66'
Płaski strzał Jimeneza nie odnalazł drogi do bramki.

65'
Niczego nie stworzyli gracze Jagiellonii z tego stałego fragmentu gry.

64'
Białostocki zespół wznowi grę od rzutu rożnego.

62'
2:1 dla gości! Znakomity strzał z dystansu Novikovasa i wielki błąd Loski! Litewski skrzydłowy opanował przerzut od Bezjaka, zszedł do środka i mocno uderzył z dystansu i piłka po rękach bramkarza, który niepotrzebnie próbował łapać, wpadła do siatki.

61'
Do strzału przed szesnastką Górnika Zabrze, doszedł Machaj. Niecelna próba.

60'
Korner dla przyjezdnych.

59'
Jimenez został złapany na pozycji spalonej.

58'
Druga korekta w zespole z Zabrza: Smuga za Wiśniewskiego.

57'
Obyło się bez niebezpieczeństwa, zbyt głębokie dośrodkowanie.

56'
Rzut rożny dla Górnika.

54'
1:1! Bezjak zdobył gola wyrównującego!
Guilherme posłał dokładne dogranie ze skrzydła, a słoweński snajper wykorzystał bierność obrońców i pokonał Loskę.

51'
Zupełnie nieudana centra Gryszkiewicza wylądowała w rękach golkipera.

50'
Machaj złapany na ofsajdzie.

49'
Mitrović główkował tuż obok słupka! Było blisko wyrównania.

48'
Jagiellonia zdobyła rzut rożny.

46'

*'
Jest zmiana w szeregach Górnika Zabrze: Wolniewicz zastąpił Nowaka.

*'
Piłkarze wracają na płytę boiska.

*'

*'
Nie można odmówić obydwu ekipom sił do walki. Szybkie, na polskie warunki, tempo spotkania. Kibice nie mogą narzekać na brak sytuacji.

45'
Zablokowany strzał z dystansu Novikovasa.

44'
Mocne, ale i również niecelne uderzenie Machaja sprzed pola karnego.

43'
Zawodnicy trenera Brosza skutecznie przerywają akcje rywala.

41'
Novikovas przeprowadził rajd ze skrzydła na środek boiska, a następnie po nieudanym dryblingu, który miał mu umożliwić wejście w pole karne, został zatrzymany.

40'
żółta kartka Kwiecień zagrał ręką, co zauważył arbiter Frankowski. Zasłużone "żółtko".

37'
Wrzutka Ambrosiewicza wprost pod nogi dobrze ustawionego Kwietnia.

35'
Centra Burligi z prawego skrzydła padła łupem Bochniewicza.

33'
żółta kartka Gryszkiewicz z żółtym kartonikiem koncie za niebezpieczne wejście w starciu o piłkę.

33'
Bez niebezpieczeństwa pod zabrzańską bramką, rozpocznie Loska.

32'
Wysoko wyskoczył Kwiecień, ostatecznie będzie jeszcze jeden rzut rożny, z drugiej strony placu gry.

31'
Bezjak wywalczył dla swojego zespołu wznowienie gry z prawego narożnika boiska.

30'
Górnicy nie wykorzystali znakomitej okazji na podwyższenie prowadzenia! Błąd defensorów "Jagi" wykorzystał Zapolnik, posłał podanie do Nowaka, ten odegrał do niekrytego Ambrosiewicza, a on przeniósł piłkę nad poprzeczką. Środkowy pomocnik miejscowych nie wyciąga wniosków.

29'
Obyło się bez zagrożenia, dzięki ustawieniu obrońców wicemistrza Polski.

29'
Jeszcze jeden korner dla zabrzan.

28'
Rzut rożny dla gospodarzy.

27'
Bezjak nie zrozumiał intencji Novikovasa i nie zdążył do podania Litwina.

26'
Pozycja spalona Angulo nie umknęła uwadze sędziego liniowego.

25'
Kelemen skutecznie interweniował przy strzale Ambrosiewicza z obrębu szesnastki. Trzeba przyznać, że gracz Górnika powinien uderzyć dużo lepiej - miał na to sporo czasu.

22'
Machaj siedzi na murawie, jednak najprawdopodobniej nie będzie potrzebna pomoc sztabu medycznego.

21'
Obie strony dużo walczą, szczególnie w ostatnich minutach.

20'
Loska uchronił swój zespół od straty gola! Golkiper najpierw odbił mocny strzał z dystansu Machaja, a następnie popisał się świetną paradą przy dobitce Bezjaka.

19'
Zapolnik wbił piłkę do siatki, ale Angulo, który zagrał do niego, w momencie otrzymania futbolówki był na ofsajdzie.

16'
Białostoczanie cały czas podejmują próby wyrównania stanu starcia. Jak do tej pory, tylko na tym się kończy.

14'
Na powrotnym spalonym złapany Angulo.

13'
Zabrakło precyzji w zagraniu Runje z głębi pola.

11'
Pospisil ładnie opanował futbolówkę po dograniu Novikovasa, ale już chwilę później defensywa Górnika zastopowała Czecha.

9'
Matuszek udanie zablokował dośrodkowanie Machaja.

8'
Nie biorąc pod uwagę aktualnego wyniku, to wciąż miejscowi prezentują się lepiej na placu gry.

6'
Machaj oddał bezpośredni strzał, trafił jednak prosto w mur.

5'
żółta kartka Suarez sfaulował szarżującego Novikovasa blisko swojego pola karnego. Żółta kartka dla defensora.

4'
To szósty gol Hiszpana w starciach z rywalem z Podlasia.

3'
1:0! Angulo niezwykle precyzyjnym uderzeniem otworzył wynik spotkania! Napastnik otrzymał górne podanie od Jimeneza, opanował futbolówkę w szesnastce i pokonał Kelemena.

2'
Dużo walki o piłkę od pierwszych minut, przekłada to się także na sporą liczbę niedokładnych podań.

1'
Rozpoczęła Jagiellonia Białystok.

*'
Oba kluby wychodzą na murawę Stadionu im. Ernesta Pohla. Za krótką chwilę start meczu.

*'
Rola rozjemcy spotkania przypadła Bartoszowi Frankowskiemu z Torunia.

*'
Rezerwowi gospodarzy: Bielica, Wolniewicz, Koj, Urynowicz, Smuga, R. Wolsztyński, Ryczkowski.

*'
Wyjściowe zestawienie zabrzan zostało zaprezentowane.

*'
Ławka rezerwowych gości: Sandomierski, Klemenz, Savković, Bodvarsson, Grzyb, Świderski, Klimala.

*'
Jagiellonia Białystok rozpocznie mecz w wyżej przedstawionym składzie.

*'
Górnik odniósł w tym sezonie tylko jedno ligowe zwycięstwo. Zawodnicy Marcina Brosza pokonali tylko Miedź Legnica, w trzeciej kolejce.

*'
Jeśli podopieczni Ireneusza Mamrota zdołają wygrać dzisiejsze spotkanie, to mogą awansować na fotel lidera tabeli.

*'
Do starcia przystępują zespoły, które reprezentowały Lotto Ekstraklasę w kwalifikacjach do Ligi Europy. Po odpadnięciu z tych rozgrywek znacznie lepiej radzą sobie piłkarze z Białegostoku, aniżeli zabrzanie.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Górnik - Jagiellonia żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online