Polska - Serbia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Serbia
3 : 0

Nowakowski, Konarski, Kurek, Szalpuk, Schulz, Drzyzga, Łomacz, Kubiak, Śliwka, Kochanowski, Kwolek, Bieniek,

libero: Zatorski, Wojtaszek.
Okolić, Kovačević, Katić, Krsmanović, Ivović, Jovović, Mijailović, Atanasijević, Luburić, Podrascanin, Lisinac, Petrić, Kostić, Simić, Ćirowić,

libero: Majstorović, Rosić.

I SET (25-17)
II SET (25-16)
III SET (25-14)

Mecze na żywo: Polska - Serbia

'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.

'
To był niemal perfekcyjny mecz Polaków. Wszystko działało: przyjęcie, blok, zagrywka i atak. Nawet szczęście zwykle sprzyjało biało-czerwonym. Jesteśmy w najlepszej szóstce mistrzostw. Teraz Polacy wyjeżdżają z Warny do Turynu na ostatnią fazę turnieju.

25-14'
Nowakowski skończył bez bloku z krótkiej!!! Koniec meczu. 3-0. Polacy zdeklasowali rywala.

24-14'
Kurek zablokowany.

24-13'
Krsmanović skończył ze środka. Druga meczowa.

24-12'
Czapa Nowakowskiego na środku! Pika meczowa!

21-10'
Arbitrzy wskazali, że był polski blok, ale Heynen bierze challenge. Nie było błędów Polaków.

17-8'
Serbowie nie radzą sobie z przyjęciem i przebijają na naszą stronę. Kurek skończył.

16-8'
Szalpuk trafił po bloku z sytuacyjnej piłki. Druga przerwa techniczna.

15-8'
Kurek obił ręce blokujących.

14-8'
Kubiak pomylił się w polu serwisowym.

'
Czas dla Grbicia. Heynen dzisiaj nie musiał ani razu brać przerwy.

14-7'
Krsmanović dostał podanie na siatce, sędziowie widzieli punkt. Sprawdzamy. Aut! Jeszcze Grbić sprawdza, czy był blok. Nie było.

13-7'
Kurek ominął blok i trafił w pole.

12-7'
Kurek użył piły do ataku, ale został zablokowany.

10-3'
Kochanowski znów bez bloku. Bawimy się rywalem. Grbić ratuje się wzięciem Timeoutu.

9-3'
Kochanowski dostał piłkę na kontrze na czystej siatce.

8-3'
Luburić powstrzymany blokiem Kurka!!! Kapitalna seria Polski. Czas na przerwę techniczną.

7-3'
Rosić nie trafił w piłkę w przyjęciu! Doskonały serwis Artura Szalpuka.

6-3'
Rozgrywający Serbii dotknął siatkę.

5-3'
Kubiak z drugiej linii.

4-3'
Kurek zahaczył o taśmę przy zagrywce i wyleciała ona w aut.

4-2'
Luburić nie trafił z zagrywki.

3-2'
Nowakowski zepsuł zagrywkę.

3-1'
Kurek-Kochanowski to duet na siatce nie do złamania.

'
Druga partia to momentami zabawa Polaków z rywalami. Przede wszystkim górujemy zagrywką, a rywale ciągle nie mają przyjęcia. Grbić wymienił w drugim secie niemal całą szóstkę, bo szukał zawodników, którzy mogą odpalić. Nie znalazł. Polacy mają komfort i przy takim prowadzeniu presja nieco zeszła.

25-16'
Wygrywamy drugą partię po zepsutej zagrywce. 2-0!

24-16'
Luburić trafił po skosie.

24-15'
Jak idzie, to idzie. Szalpuk dostał pipe'a za plecy i musiał kiwać, ale trafił. Setowa!

23-15'
Kurek uderzył z piłki sytuacyjnej na aut, ale sygnalizuje, że był blok. Sprawdzamy. Nie było.

20-13'
Polski atakujący przestrzelił z pola serwisowego.

20-12'
Kurek znów trafił zagrywką!!!

19-12'
Luburić nie trafił z zagrywki w boisko. Kolejna przerwa na żądanie Grbicia.

18-12'
Kovacević trafił w 8.metr.

18-11'
Nowakowski trafił flotem!

17-11'
Podrascanin nie zorientował się, że piłka spada mu pod nogi po bloku. Punkt dla biało-czerwonych.

16-11'
Kurek dostał piłkę z kontry, ale nie trafił czysto. Szkoda tej akcji.

16-10'
Pierwszy pipe naszego zespołu. Szalpuk! Druga przerwa techniczna.

15-10'
Lisinac przedarł się przez blok.

15-9'
Luburić zatrzymany trzecim blokiem!!! Co tu się dzieje!

11-9'
Luburić obił blok. Polacy muszą wyjść z tego ustawienia.

11-8'
Kurek został zablokowany.

11-7'
Serbowie mieli dobre przyjęcie i Luburić skończył z prawej.

11-6'
Potrójny blok na Ivoviciu!

10-6'
Ivović jakimś cudem zmieścił się z kiwką po ostrym skosie.

10-5'
Kurek wykorzystał z drugiej linii kontrę! Czas dla Serbii.

9-5'
Szalpuk ustrzelił Kovacevicia, a ten nie poradził sobie z przyjęciem.

8-5'
Szalpuk mocno obił blok z lewej. Schodzimy na pierwszą przerwę z 3-punktowym prowadzeniem.

7-5'
Arbitrzy wskazali punkt dla Serbów, ale wydawało się, że był aut. Heynen sprawdza. Piłka styczna z linią.

7-4'
Atanasijević znów zablokowany. Wszystko zaczęło się od kapitalnej zagrywki Kurka.

6-4'
Atanasijević zablokowany na prawej flance!

5-4'
Kurek wreszcie przełamał złe ustawienie.

4-4'
As serwisowy Atanasijevicia.

4-3'
Atanasijević uderzył pod górę, by obić polski blok. Udało mu się.

4-2'
Podrascanin przyjął i dostał zwrotną na krótkiej.

4-1'
Kovacević zablokowany!

3-1'
Lisinac uderzył z zagrywki jakoś 5 metrów za wysoko i 30 za daleko.

2-1'
Atanasijević trafił między polskich blokujących.

2-0'
Srecko zablokowany!

1-0'
Kurek trafił po prostej Ivovicia.

'
Polacy byli zespołem lepszym w pierwszym secie. Przede wszystkim Kurek niszczył zagrywką rywali, ale inni biało-czerwoni też serwowali bardzo dobrze. Rywale natomiast nie mieli przyjęcia, a u nas szalał Zatorski. Poza tym, górowaliśmy rozegraniem. Czas na drugiego seta.

25-17'
Szalpuk skończył w trzecim ataku! 1:0!!!

24-17'
Atanasijević na pojedynczym bloku zrobił, co chciał. A chciał zdobyć punkt.

24-16'
Tym razem Nowakowski już bez skrupułów uderzył nie do obrony. Setowa!

23-16'
Nowakowski kiwał na środku, ale arbiter wskazał na rzuconą piłkę.

20-14'
Atanasijević tym razem dostał piłkę bez bloku. Skończył.

17-13'
Kubiak został powstrzymany przez Lisinaca.

17-12'
Szalpuk nie trafił flotem z pola serwisowego.

17-11'
Ivović próbował oszukać Kochanowskiego na siatce, ale Polak przeczytał jego zamiary.

16-11'
Szalpuk znów uderzył potężnie. Trafił na blok, ale walnął tak mocno, że blokujący zdołali odbić tylko na aut. Druga przerwa techniczna.

15-11'
Podrascanin skończył atak. Serbowie mieli dobre przyjęcie po plasie Kurka.

15-10'
Kurek absolutnie niszczy rywali zagrywką.

14-10'
Ależ szczęście miał Kurek z pola serwisowego. Uderzył mocno w aut, ale piłka otarła któregoś z przyjmujących. Piłka dla Nikoli Grbicia.

13-10'
Kurek znów dostał piłkę na pojedynczy blok.

12-10'
Podrascanin uderzył lekko, ale w strefę, w której nie było żadnego Polaka.

12-9'
Kurek uderzył potężnie!

11-9'
Srecko Lisiniac znów na pełnym zasięgu.

11-8'
Kubiak dostał szybką piłkę i skończył atak.

10-8'
Lisiniac skończył pierwszy atak.

10-7'
Nowakowski popisał się sprytem na siatce, przebijając na stronę rywali.

8-4'
Ivović uderzył w aut. Serbowie sprawdzają, czy był blok. Były palce Kochanowskiego.

8-3'
Szalpuk trafił zagrywką w libero, a ten nie zdołał przyjąć! Na pierwszą przerwę techniczną schodzimy z 5-punktowym prowadzeniem.

7-3'
Drzyzga kiwną z drugiej piłki!

6-3'
Kurek trafił serwem... Grbicia (trenera rywali) za linią boczną.

6-2'
Ależ seria Kurka. Niszczy przeciwników serwisem. Kolejny punkt.

5-2'
Szalpuk z bardzo trudnej piłki obił potrójny blok!

4-2'
Kapitalna zagrywka Kurka. Serbowie nie zdołali przyjąć.

1-0'
Kurek wykorzystał kontrę po świetnej zagrywce Kubiaka.

'
Zaczynamy spotkanie!

'
Wyjściowa szóstka Polaków: Nowakowski, Kurek, Szalpuk, Drzyzga, Kubiak, Kochanowski, Zatorski (libero).

'
Zawodnicy już wychodzą. Czas na hymny.

'
Zapraszamy na relację z meczu pomiędzy Polską, a Serbią w ramach Mistrzostw Świata. Polacy, po świetnym początku, przegrali dwa ostatnie spotkania i mogą dzisiaj odpaść z turnieju.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Polska - Serbia żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 20:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.

Po dwóch porażkach w II rundzie MŚ sytuacja Polaków się skomplikowała. Biało-czerwoni muszą pokonać Serbów, aby pozostać na mistrzostwach.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Serbia, to zapraszamy do śledzenia meczu online