Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
3 : 1

Hamrol - Rymaniak, Marquez, Diaw, Gardawski (54' Kallaste) - Pućko, Kovacević, Żubrowski, Petrak (65' Janjić), Forbes (82' Cebula) - Soriano
Kudła - Mraz (24' Banasiak), Polczak, Cichocki, Udovicić - Babiarz, Nowak (88' Torunarigha), Heinloth, Pawłowski, Wrzesiński (67' Vokić) - Sanogo

Mecze na żywo: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec

Dziękujemy ślicznie Wszystkim odbiorcom tej relacji. Zachęcamy serdecznie do śledzenia naszych innych sprawozdań.

Korona Kielce dzisiaj pokazała piłkarski pazur. Gra w drugiej odsłonie była nie do rozczytania dla zawodników beniaminka.
Dla Kielczan wygrana z Zagłębiem Sosnowiec równa się z awansem na 7. lokatę w ligowej tabeli.

Ostatni gwizdek arbitra głównego w dzisiejszym meczu!

90+5'
Goooooooooool! 3:1! Elia Soriano technicznym uderzeniem w prawy, dolny róg zdobył gola, który już daje Koronie pewny komplet punktów. Wielka precyzja przy strzale z kilkunastu metrów od bramki.

90+4'
Mateusz Cichocki przedłużył życie Zagłębiu Sosnowiec! Stoper tej drużyny wybił piłkę z linii bramkowej! Fantastyczny rajd w polu karnym przeciwnika zaprezentował Marcin Cebula.

90+3'
Junior Torunarigha schwytany na bardzo wyraźnym ofsajdzie.

90+2'
Dawid Kudła skutecznie wyłapał bezpośrednią próbę z rzutu wolnego. Dejan Janjić podreperował statystyki strzeleckie tego dzisiejszego boju.

90+1'
Babiarz popełnił przewinienie na 25 metrze od swojej bramki. Gospodarze zarobili trochę sekund.

90'
Dodatkowe 6 minut.

89'
Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę. Torunarigha nie dopatrzył się ustawienia obrońców Korony.

88'
Junior Torunarigha zmienił Tomasza Nowaka.

88'
Pućko był na pozycji spalonej.

87'
Zagłębie Sosnowiec wierzy dalej w to, że uda się w dzisiejszym spotkaniu wywalczyć punkty.

85'
Z głębi szesnastki Zagłębia znów swojego szczęścia próbował Pućko. Tym razem piłka poszła obok światła bramki.

84'
W kleszcze został złapany jeden z piłkarzy kieleckiej Korony.

82'
Marcin Cebula wszedł na płytę murawy za Felicio Forbesa.

81'
Goooooooooooool! 2:1! Piotr Polczak dał nadzieje gościom! Stoper wyśmienicie znalazł się w polu karnym przeciwnika, przy stałym fragmencie gry. Uderzenie piłki głową z bliskiej odległości od bramki zaskoczyło goalkeepera.

79'
Tomasz Nowak nie zdołał wykorzystać jedenastki! Wybroniony został strzał w lewy, dolny róg bramki! Hamrol zasłużył na owacje na stojąco od publiczności.

78'
Rzut karny dla Zagłębia.

77'
Sędzia Kwiatkowski skorzysta z wideo weryfikacji.

76'
Będzie jedenastka dla Zagłębia Sosnowiec! Szymon Pawłowski przeprowadził efektowną akcję indywidualną.

74'
Ken Kallaste nie uniknął pozycji spalonej. Gra przerwana, od rzutu wolnego zacznie ekipa gości.

73'
żółta kartka Szymon Pawłowski bardzo kąśliwe nadepnął na stopę przeciwnika. Żółta kartka poleciała w kierunku skrzydłowego Zagłębia Sosnowiec.

72'
Zawodnicy Dariusza Dudka zaatakowali wyżej swoich przeciwników. Korona skutecznie jednak wychodzi z wyższego pressingu.

70'
Coraz większa frustracja w działaniach piłkarzy zespołu przyjezdnych.

69'
Oficjalne dane dotyczące frekwencji na stadionie w Kielcach.

67'
Konrad Wrzesiński nie błysnął w dzisiejszym starciu. Dejan Vokić w jego miejsce.

66'
żółta kartka Chwilę wcześniej żółty kartonik otrzymał Ken Kallaste. Strzelec gola na 2:1 popełnił rażący faul taktyczny.

65'
Zlatko Janjić wprowadzony przez trenerów z ławki rezerwowych. Michael Petrak dostał czas na odpoczynek.

64'
Dawid Kudła skutecznie powstrzymał bardzo ciekawą próbę z dystansu, jaką wykonał Jakub Żubrowski. Efektowne zagranie w lewy sektor bramki.

63'
Udovicić został bardzo sprytnie obity piłką przez Marqueza. Od strefy bramkarskiej nową akcję rozpocznie Hamrol.

61'
Dariusz Dudek i jego współpracownicy powinni pomyśleć o dokonaniu jakichś zmian w składzie Zagłębia Sosnowiec.

60'
Gooooooooooooool! Błyskawiczne podwyższenie stanu meczu! Matej Pućko oddał bardzo silny strzał w lewy, dolny róg bramki. Nowy gracz Korony miał wiele przestrzeni.

58'
Hamrol był faulowany we własnej strefie przez Sanogo. Napastnik Zagłębia zbyt zachłannie zachował się w szesnastce przeciwnika.

56'
Gooooooooooool! Ken Kallaste, który wszedł kilka minut temu, wyprowadził Koronę na zasłużone prowadzenie w tym spotkaniu ligowym! Zawodnik otrzymał perfekcyjne, prostopadłe zagranie ze środka boiska. Płaskie uderzenie pod nogami bramkarza dało upragnionego gola.

54'
Ken Kallaste pojawił się już na boisku. Michael Gardawski udał się w kierunku ławki rezerwowych.

52'
Gardawski zacentrował za plecy swoich klubowych kolegów. Napastnicy Korony Kielce mieli bardzo mało miejsca pod bramką Zagłębia.

51'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego minęło wszystkich zawodników Korony Kielce. Znakomicie w swoim polu karnym ustawił się Piotr Polczak.

50'
Prosty błąd techniczny w szeregach gości. Korona zyskała w pełni darmowy korner.

49'
Na dyskusyjnym ofsajdzie uchwycono Soriano. Gra została przerwana przez arbitra.

48'
Szymon Pawłowski ucierpiał po rywalizacji powietrznej.

47'
W czasie przerwy nie doszło do żadnych zmian w obu zestawieniach.

46'
II odsłona dzisiejszego spotkania!

Koniec I części gry!

45+2'
Szymon Pawłowski zareklamował zagranie piłki ręką w szesnastce Korony. Arbiter główny puścił grę, nie prosząc o pomoc system VAR.

45+1'
Pućko chybił w dogodnej pozycji na zdobycie bramki. Źle trafiona piłka z bliskiej odległości od bramki powędrowała na najniższym sektorze trybun.

45'
Sędziowie tego meczu przedłużyli I odsłonę o dwie minuty.

43'
Próba crossowego zagrania w kierunku Soriano. Bramkarz Kudła skutecznie przechwycił długo zagraną futbolówkę.

42'
Vamara Sanogo ponownie oznajmił, że pojawiły się problemy zdrowotne.

40'
Ofsajd. Jakub Żubrowski delikatnie wysunięty za linię defensywną Zagłębia.

39'
Korona Kielce sprawnie operuje atakiem pozycyjnym.

37'
Sanogo przez moment leżał na boisku. Napastnik Zagłębia Sosnowiec szybko podniósł się z murawy i zasygnalizował gotowość do dalszej gry.

36'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Na pozycji spalonej znalazł się Konrad Wrzesiński.

35'
Posiadanie futbolówki.
62% - Korona Kielce
38% - Zagłębie Sosnowiec.

33'
żółta kartka Kolejna kara indywidualna w tym meczu. Oliver Petrak uderzył ręką w twarz przeciwnika.

32'
Dawid Kudła bardzo udanie zainterweniował na przedpolu. Goalkeeper zgarnął interesującą wrzutkę z prawego skrzydła boiska.

30'
Sanogo oddał swój pierwszy strzał w dzisiejszym widowisku. Pawłowski wyśmienicie zagrał do napastnika Zagłębia. Sanogo kopnął futbolówkę jednak zbyt łatwo do obrony dla Hamrola.

29'
Po sytuacji Heinlotha nie możemy doczekać się jakiejś ciekawej akcji bramkowej.

28'
żółta kartka Żółta kartka na koncie Gardawskiego. Bardzo nieprzyjemny wślizg w nogę rozpędzonego przeciwnika.

27'
Jakub Żubrowski za słabo kopnął piłkę z rzutu wolnego. Najbliżej ustawiony przeciwnik w polu karnym świetnie zneutralizował całe zagrożenie.

25'
Powstrzymana wrzutka z prawego skrzydła boiska. Cichocki uratował Kudłę przed ogromnymi problemami. Na piłkę już nadbiegał Soriano.

24'
Patrik Mraz zastąpiony przez Adama Banasiaka.

23'
Przygotowywana jest zmiana. Trzeba ją traktować, jako wymuszoną. Patrik Mraz nie będzie już chyba zdolny do kontynuowania dzisiejszych zawodów.

22'
Niebezpiecznie pod bramką Kudły. Najpierw podanie Soriano do kapitalnie ustawionego Forbesa zostało powstrzymane wślizgiem, a potem silny strzał Pućki zablokował Cichocki.

21'

19'
Patrik Mraz otrzymuje pomoc medyczną. Boczny defensor Zagłębia Sosnowiec musiał nabawić się jakiejś kontuzji.

18'
Mocne wgranie futbolówki od rzutu wolnego nie wygenerowało żadnego zagrożenia pod bramką Zagłębia. Jego blok defensywny po raz kolejny zdał egzamin.

17'
żółta kartka Michael Heinloth otrzymał żółtą kartkę za swoje nieudolne starania odbioru piłki.

16'
Spóźniony wślizg na nogi przeciwnika w pobliżu swojej szesnastki zaprezentował Hainloth.

15'
Gospodarze chcą zdominować swojego przeciwnika. Dużo podań na połowie gości.

13'
Prawdziwy piłkarski bilard w polu karnym Zagłębia Sosnowiec. O piłkę walczyło siedmiu graczy, jednak ostatecznie obrona przyjezdnych potrafiła zażegnał niebezpieczeństwo.

12'
Faul. Rzut wolny dla "Koroniarzy". Tomasz Nowak rażąco naruszył przepisy gry.

11'
Przewinienie taktyczne na Szymonie Pawłowskim. Doświadczony skrzydłowy nie zdołał blisko ustawionego rywala.

9'
Jakub Żubrowski nie przestraszył się większej odległości od bramki Dawida Kudły. Ogromnie silny strzał nie przebił się przez zawodników Zagłębia, ustawionych w murze.

8'
Zagłębie Sosnowiec zbudowało groźną akcję! Do bezpańskiej piłki w polu karnym przeciwnika dopadł Heinloth i zdecydował się na błyskawiczny strzał. Futbolówka odbiła się jednak tylko od bocznej siatki.

6'
Sędzia Tomasz Kwiatkowski może dzisiaj liczyć na pomoc ze strony arbitrów, obsługujących system VAR.

5'
Przerwana kontra Korony Kielce. Soriano trochę za szybko wybiegł do podania. Arbiter liniowy zasygnalizował pozycję spaloną.

3'
Piłka nie zagroziła bramce Dawida Kudły. Dośrodkowanie od rzutu wolnego poszybowała wprost na głowę obrońcy Zagłębia Sosnowiec.

2'
Gwizdek arbitra głównego. Petrak został nieprzepisowo zaatakowany łokciem przez przeciwnika w powietrznej batalii o piłkę.

1'
Ekipa ze Sosnowca zainaugurowała dzisiejszy pojedynek.

*'

*'
Zawodnicy opuścili już stadionowy tunel. Swój czas mają kibice gospodarzy.

*'

*'
Korona Kielce trzykrotnie w tym sezonie grała na swoim obiekcie. W dwóch pojedynkach kielczanie sięgali po komplet punktów, a raz, w meczu z Legią, polegli 1:2.

*'
Podopieczni Dariusza Dudka spróbują zmienić trend z poprzednich 3 kolejek ligowych. Zespół z Sosnowca w trzech ostatnich seriach gier dzielił się punktami z przeciwnikami.

*'
Tomasz Kwiatkowski zamknie listę arbitrów, przewidzianych do sędziowania meczów w 9. serii gier LOTTO Ekstraklasy 2018/19.

*'
Zagłębie Sosnowiec, beniaminek aktualnego sezonu ligowego, ma kapitalną szansę na wydostanie się ze strefy spadkowej.
Z kolei, Korona Kielce może dzisiaj umocnić swoją pozycję w górnej ósemce.

*'
Sztab szkoleniowy Korony Kielce podjął decyzję nt. wyjściowego składu i piłkarzy rezerwowych.

'
Początek meczu kończącego 9. kolejkę Lotto Ekstraklasy o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec, to zapraszamy do śledzenia meczu online